GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Zinta, dodu Tev koordinātes: LVFKI vai LSA garāžu kooperatīvs (nu t.i. netālu no Kredoka garāžām), kad notestēsi piedāvāto repertuāru (tiek atskaņots ļoti bieži!), ziņo, precīzi kādas tautas mūzika tā ir, pieļauju, ka var izrādīties arī indiešu vai kirgīzu, bet katrā ziņā ne balto un ne pavisam melno cilvēku singli tiek griezti. Tā kā Oldijam joprojām iztrūkst radio, man nav LR2 šlāgeru, ko likt šim pretī!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ja Tu domā sporta akadēmiju, tad rītvakar būšu tur

specis Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

man ģimenes televizors rāda ka Gīrs brauc ar pareizo cabrio. LNT. tikai krāsa gan tāda nekāda. kā mixerim

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aa.es arī redzēju.. skaņa ar raksturīgā bija.. vieniigi salonu neparādīja..

un filma, lai arī redzēta, tīri interesanta..

specis Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

pie griestie tāds mēnesis ka gribas vien kaukt par izdevušos ..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

diggen, nu reku takš bija..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

paldies! dubults neplīst! būs lielie un mazie fakti

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a nē.. tagad specis rakstīs šeit lielos notikumus, bet diggens mazos tur..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ļur ļur ļur

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Stāvvietā kopā ar manu auto nakšņo mells jaunais BMW 645 bez numura zīmēm (agrāk bija RU nr. papīrs logā, bet pazuda). Nolikts stāv un nekustas jau no vasaras. Vot šito es nekādi, nu nekādi nevaru saprast, - ja kāds to ir nopircis, tad kāpēc nelieto, nebrauc, ko tas tur marinējas? Es jau pircēja vietā būtu sajucis prātā aiz ņetjerpjoža! Pieļauju, ka tas saistīts ar kautkādiem ierobežojumiem papīra lietās, kas man nav skaidras, jo dārgāk tas auto no stāvēšanas diezvai paliek.

p.s.šorīt tas bezsakarā riņķoja pa stāvvietu, laikam lādēja akumulatoru. SKAISTS AUTO, MAN RIKTĪGI PATĪK!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt gaida "koridoru"?!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: varbūt gaida "koridoru"?!

Iesildīja salonu, notīrīja sniegu, nolika ar dibenu pret priekšu, turpina gaidīt. Ko? Ne-sa-pro-tu! Laikam tāpēc man tāda nav, ka es to visu nesaprotu SKAISTS AUTO, SASSODĪTS!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

šodie 21 autobusā klāds pasažieris palūdza konduktori uzgaidit, kamēr viņš beigs sarunu pa mob. tālruni - pēc tam viņš nopirkšot biļeti. Šamējā bija neapmierināta, jo nu visiem citiem pasažieriem jāgaidot.. Tad neapmierināts kļuva viņš un teica, ka par tādu apkalpošanu nemaksāšot, esot pārdomājis, palūdza atvērt durvis un izkāpa. Kas te neticams? Tas, ka tas vīriņš nebija Yukki

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Diez ko es esmu kāddien saskricelējis, ka pat zinta šitā darās?

Ejiet visi te: www.liepajniekiem.lv/... lasīt par daci, kas vilni izglāba, tik seju saskrāpēja!

Nemāku precīzi ielikt, bet liepājas nakts webkamera rullē, te tikai bilde: 159.148.202.238/...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

yukki, jo Tu tāds kārtīgs un lai ir cik pienākas for price.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

jāā... Zinta ir iecietības etalons! un ja jau Zinta aizrāda...

būs Yukki kādam sāpīgi uzkāpis uz slimās vietas. pastāsti labāk Banku Veci kāpē svētdienas vakarā tai sakmenī 8 stāvos deg gaisma? tur strādā vai tas ir Zsvētku rotājums pilsētai?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Back to tēma: Gandrīz Neiespējami Bet Fakts:

MAN PATĪK BMW!

Konkrēti kas patika (530 benzīns, 2004/05 gada sedans):

-izskats kopumā man jau sen patīkm, agresīvs

-motors ~230 Zs bez turbo, labs, skan arī labi, bet tāpēc, ka bezturbo arī patēriņš šķiet lielāks kā 9-5Aero

-izolācija/skaņa salonā. Salona apdare kopumā patika, izņemot beņķu plastmasas aizmugures, nezinu, kam tādi sūdi izdomāti

-tas borta dators ar normāla izmēra monitoru izskatījās sassodīti pievilcīgi un ar palielām spēlēšanās un pašrocīgas un ērtas regulēšanas iespējām

-sēdekļu apsildes regulēšanas iespējas - piem vairāk mugurai, nekā dupsim

-riepu spiediena kontrole - bļaustās, kad paliek par mīkstu kāds rats

-logu slotu darbība kā meršiem tikai ar 2 slotām, kad viena paiet nedaudz citā traektorijā, lai tiktu klāt loga stūriem

-salona apgaismojums,- kautkādas ntās gaismu diodes, kuras padziļinātas, tā, lai nevienam nekristu acīs, bet dotu gaismiņu, lai nav jāgrābstās galīgi pa tumsu neslēdzot salona apgaismojumu.

Bija protams arī mīnusiņi, bet par to negribējās atcerēties. Katrā zinā kārtējo reizi guvu pārliecību, ka tie, kas labos auto nav sēdējuši iekšā, ir vislielākie klaigātāji pret tiem, visvairāk aiz nezināšanas vai vienkāršas skaudības. BMW nav slikts auto, es pat teiktu, ka tas ir sassodīti labs auto un es pat neizslēgtu iespēju, ka man kāddien tādu varētu sagribēties, jo sevišķi pēc tam, ja tādu ļautu patestēt. Imidžs ne pārāk, bet varbūt, ka visu izšķir slāpes

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nekad nesaki nekad!

GNBF, bet - nu jau 3. SAABs. Šoreiz Girlai. Dzeltens..

Nezinite

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Back to tēma: Gandrīz Neiespējami Bet Fakts:

MAN PATĪK BMW!

Konkrēti kas patika (530 benzīns, 2004/05 gada sedans):

-izskats kopumā man jau sen patīkm, agresīvs

-motors ~230 Zs bez turbo, labs, skan arī labi, bet tāpēc, ka bezturbo arī patēriņš šķiet lielāks kā 9-5Aero

-izolācija/skaņa salonā. Salona apdare kopumā patika, izņemot beņķu plastmasas aizmugures, nezinu, kam tādi sūdi izdomāti

-tas borta dators ar normāla izmēra monitoru izskatījās sassodīti pievilcīgi un ar palielām spēlēšanās un pašrocīgas un ērtas regulēšanas iespējām

-sēdekļu apsildes regulēšanas iespējas - piem vairāk mugurai, nekā dupsim

-riepu spiediena kontrole - bļaustās, kad paliek par mīkstu kāds rats

-logu slotu darbība kā meršiem tikai ar 2 slotām, kad viena paiet nedaudz citā traektorijā, lai tiktu klāt loga stūriem

-salona apgaismojums,- kautkādas ntās gaismu diodes, kuras padziļinātas, tā, lai nevienam nekristu acīs, bet dotu gaismiņu, lai nav jāgrābstās galīgi pa tumsu neslēdzot salona apgaismojumu.

Bija protams arī mīnusiņi, bet par to negribējās atcerēties. Katrā zinā kārtējo reizi guvu pārliecību, ka tie, kas labos auto nav sēdējuši iekšā, ir vislielākie klaigātāji pret tiem, visvairāk aiz nezināšanas vai vienkāršas skaudības. BMW nav slikts auto, es pat teiktu, ka tas ir sassodīti labs auto un es pat neizslēgtu iespēju, ka man kāddien tādu varētu sagribēties, jo sevišķi pēc tam, ja tādu ļautu patestēt. Imidžs ne pārāk, bet varbūt, ka visu izšķir slāpes

tu gadijumā nesi sajaucis pirtis,iskatas ka tu esi ka baltais iegajis nigeru pirtī,nu es to tapat vie aiz gara laika

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nez.

kurs? no kurienes??

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:Nez.

kurs? no kurienes??

99 no Cēsīm

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu apsveicu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paga paga

tas tagad kā ceļojošais kauss

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nju ceru ,ka prom no manis vinjsh tik aatri neaizceljos

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti