GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..27
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hmm, moška man to ZZ tomēr nopirkt un izglābt Sviestu?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja tāda ir tava vēlēšanās, tad lūdzu izsaki savu piedāvājumu attiecīgajā topikā.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Shodien sanjeemu peerli no policijas. Biju iesniedzis pretenziju par nepamatoti piespriestu sodu, jo biju apstaajies vecpilseetaa (Ceesiis) vietaa, kur manupraat staaveet driiksteeja. Tipa: ir krustojums T veida, bet viena iela noblokjeeta ar pukjpodiem un arii krustojuma ziime novaakta. Uzraxtiija man palagu par neatljautu staaveeshanu krustojumaa. Tad nu luuk atbildes fragments: "Par to, ka shii vieta uzskataama par krustojumu, apstiprina Ceesu pilseetas domes piestaadiitaa Bazniicas laukumam pieguljosho ielu sheema"

Interesanti zinaat, peec kaa tad man jaavadaas... Peec domes ziimeejumiem, vai peec CSN un reaalaas situaacijas... Riit braucu uz Antonijas ielu. Paarsuudzeeshu.

Un tad veel testa saakumaa..."Gada laikaa divreiz administratiivi sodiits" It kaa tas buutu kriteerijs situaacijas izskaidrojumam

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ui, man ar ir bijis līdzīgi, kad pie darba stāvvietā visiem salika plāksterus ka stāvvietā!!! mašīnas stāv nepareizi.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Hmm, moška man to ZZ tomēr nopirkt un izglābt Sviestu?

Sviestu vairs nekas nespeej glaabt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Arnij, a Tu?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:Arnij, a Tu?

Ko es

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

turbopiile rakstīja:Arnij, a Tu?

Ko es

nu.. Sviestu glāb! no 99.. biji tacu ieminējies, ka interesē..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Arnijs rakstīja:

turbopiile rakstīja:Arnij, a Tu?

Ko es

nu.. Sviestu glāb! no 99.. biji tacu ieminējies, ka interesē..

Man veel ir veselas 13 min laika Interesee jau gan, bet sapnis bija par 4durvju versiju.... Durvju rokturi iekshpusee smukaaki

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

11..

Sviests guļ un neko nenojauš..

nu kam Tev tik mazai mašīnai 4 durvis..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu manuprat 3 durvnieka rokturi ir viselegantakie, pat labaki neka 900, bet tas ir manas domas.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

Arnijs rakstīja:... Tad nu luuk atbildes fragments: "Par to, ka shii vieta uzskataama par krustojumu, apstiprina Ceesu pilseetas domes piestaadiitaa Bazniicas laukumam pieguljosho ielu sheema"

intelekts lien pa visaam shkjirbaam aaraa

Arnij, piedod! saprotu Tev saape , bet sho peerli tieshaam var anekdodees raxtiit ...

Par paarsuudzeeshanu - pilniibaa piekriitu! Nav ko vinjiem maazhoties

Gribeetos pat ieskaneet un nopubliceet Tur viss texts ier viena vieniiga peerle Man gramatika bija 3 klasee labaaka

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Sviests visu zina

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstījaviests visu zina

Sviesc katru minuuti (GNBF) suuta SMS un apvaicaajas, kaa ar rezultaatiem Bet varbuut WAPaa seko visam liidzi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

WAPs diskusijās man liekas, ka nelaiž...

vardu sakot.......

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ehhh.. neredzēju..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:Tikko noskatiijos "Highwaymen" - sizhets taada zheela parodija par Celjabiedru un Mad Maxi ... bet -

Kaa var shitaa atljauties saabu OG piili izvarot

aiz Eldorado strikjii apgaaztu uz jumta pa shoseju valkaat ... tie amiishi toch ir suulpi

Par SAAB og izvarosanu tev noteikti ir janoskatas komedija "Moving"

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Man "Moving" ir uz video, bet NTSC sistema, jo pasutiju to no amazon.com .

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ok, padod tik zinu.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu tad taa Latvijaa gribu muuzhiigi peleeciigu, apmaakushos, nedaudz lietainu laikapstaakli, jo tad visi juus, kas shodien bijaat izliidushi no saviem Riigas midzenjiem aaraa un saulei traadiijaat degunus vidzemes aarees, netaisiitu aarpraatiigus korkjus murjaanjos, siguldaa un bergjos!!!! aarpraac, pat darbdienu riitos nav taadu korkju kaa shovakar!!!

silti iesaku, peerciet tramvaja biljetes!

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

.. toties man tapa zināms kā apbraukt juglas korķi..

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

te viens arii ljoti labi zin kaa apbraukt juglas sastreegumu!!

shoriit uz briiviibsielas pie juglas Nestes viens trakais ar smago normaal uzaardiijaas - normaals riits, briiviibsiela, visi brauc uz darbu, a viens ar baltu furgonu tur liikumo bezjeegaa, ietriecas pretiim braucoshaa bussaa, pastaav, pagaida, pagriezhaas, brauc uz tramvajsliedeem, pabrauc gabalinju pa tramvajsliedeem, brauc apakalj uz ielas, satiekas purns purnaa ar alfa romeo.. pastaav, kad alfa romeo shoferiic skrien shim dot bietee, shis akal pagriezhas, brauc itkaa prom, bet akal apgriezhas, un atkal kaukam uztriecas.. un taa kaadu laicinju... tjipa, labo zaaliiti kautkur tirgojushi laikam..

kaukaac bilds i te: fotki.lv/...

TxIMSAj

un kaukaac video i te: www.superbike.lv/...

liela dalja jau droshvien ir kursaa, bet nu tomeer!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

eeKa rakstīja:te viens arii ljoti labi zin kaa apbraukt juglas sastreegumu!!

shoriit uz briiviibsielas pie juglas Nestes viens trakais ar smago normaal uzaardiijaas - normaals riits, briiviibsiela, visi brauc uz darbu, a viens ar baltu furgonu tur liikumo bezjeegaa, ietriecas pretiim braucoshaa bussaa, pastaav, pagaida, pagriezhaas, brauc uz tramvajsliedeem, pabrauc gabalinju pa tramvajsliedeem, brauc apakalj uz ielas, satiekas purns purnaa ar alfa romeo.. pastaav, kad alfa romeo shoferiic skrien shim dot bietee, shis akal pagriezhas, brauc itkaa prom, bet akal apgriezhas, un atkal kaukam uztriecas.. un taa kaadu laicinju... tjipa, labo zaaliiti kautkur tirgojushi laikam..

kaukaac bilds i te: fotki.lv/...

TxIMSAj

un kaukaac video i te: www.superbike.lv/...

liela dalja jau droshvien ir kursaa, bet nu tomeer!

Jāā, nu skaidrā laikam šitādus trikus veikt vienkarši nav iespējams...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

šodien jau bija aizsalis priekšējais logs! Ziema nāk!

P.s.labi, ka līdzi bija kredītkarte, varēju nokasīt ledu no loga

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti