GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kredok?

Šodien tā arī nesapratu, kāda hohma notika uz Zemitānu tilta - tipa lejā pa vidu zālājā stāv CP un kautko intensīvi brēc skaļrunī (maybe "brauciet prātīgi"?) visiem uz centru braucošajiem, kas draudzīgi met pa mēmajiem un veido sastrēgumu! Tā kā man Fredis un Ufo svarīgāki par oficiālajām uzrunām, neko nedzirdēju, tik vien redzēju, kā viens no CPistiem ar zizlīti rokā cilpo uz tiltaugšu, kur uz slidīgā tilta braucot no centra 3 vieglie draudzīgi salikušies ceļu kaisītāja dupsī! Neizskatījās, ka CPists skrēja noformēt CSN - ar zizlīti vien to neizdarīsi.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ha, nezinu kā jums, bet manā auto ir Herkons! Veseli 4gab. katrā durvē pa vienam! Herkons, ja mēra pēc svara, ir dārgāks par zeltu, tāpēc mans auto šodien tika herkonizēts!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Ha, nezinu kā jums, bet manā auto ir Herkons! Veseli 4gab. katrā durvē pa vienam! Herkons, ja mēra pēc svara, ir dārgāks par zeltu, tāpēc mans auto šodien tika herkonizēts!

Tev vel savajam jauzliek diski kuri turpina griezties kad mashina i apstajusies.

Uz vantenieka man piebrauc blakam liela mashina un apstajas a diski turpina griezties.

Sajuta tada ka Robijam Viljamsam kas savukart redz spokus

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

par tadu reiboni var ari atsedet

apollo.lv/...

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki: vai herkonam ir plastika vai finiera viduskonsole?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Šodien hohma bija: braucu, atslābinājies uzlicis delnu uz atslēgas viduskonsolē, eju uz apdzīšanu, bet īsi pirms apdzenamā objekta sapratu, ka garām netikšu un kārtīgi noliku pa bremzēm. Ar inerci ar delnu uzspiedu uz atslēgas malas un tā mazliet pagriezās. Kad sāku izstūrēt un mīt virsū, sapratu, ka auto ir izrubījies Jautrs fīlings, mandomāt, ka tā tomēr nebija labākā vieta, kur likt atslēgu!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Šodien hohma bija: braucu, atslābinājies uzlicis delnu uz atslēgas viduskonsolē, eju uz apdzīšanu, bet īsi pirms apdzenamā objekta sapratu, ka garām netikšu un kārtīgi noliku pa bremzēm. Ar inerci ar delnu uzspiedu uz atslēgas malas un tā mazliet pagriezās. Kad sāku izstūrēt un mīt virsū, sapratu, ka auto ir izrubījies Jautrs fīlings, mandomāt, ka tā tomēr nebija labākā vieta, kur likt atslēgu!

man domaat taa nav labaakaa vieta, kur tureet roku

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:-> BIZ

GANĪBU DAMBIS?

nee, jaunciema gatve, pretim ziemeljblaazmas stacijai.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

VIŅI ir atklājuši, ka mans rajons ir ienesīga vieta un tagad jau kuro nedēļu spieto tieši pa riņķi, kur es pārvietojos, nevar ne normāli pabraukt, ne kā ierasts stāvvietā nokļūt, nekā-, jābūt traki uzmanīgam, VIŅI ir visur!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

yukki traucee visi saakot no policistiem liidz zveidru inzhenieriem

Un tieshaam kursh tur roku viduskonsolee??? un blakus atsleegai ???

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

gr rakstīja:-> BIZ

GANĪBU DAMBIS?

nee, jaunciema gatve, pretim ziemeljblaazmas stacijai.

bizi bizi..kauns tev nav?nu kas tad nezina vinju tockas? iipasji tur

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:yukki traucee visi saakot no policistiem liidz zveidru inzhenieriem

Un tieshaam kursh tur roku viduskonsolee??? un blakus atsleegai ???

Mix , kur ir labaakaa vieta roku tureeshanai

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mix, ibio, tieši tur ir ļoti ērti turēt roku, es šodien mēģināju atradināties, nesanāk! Un Tie &%$%$ uz pleskavenes pa krūmiem vien dzīvojās divās vietās!

Bet ja kāds teiks, ka mūsu policija mūs sargā, muļķības! - mājās nedaudz apsvilināts lifts un policija jau no piekdienas vakara nevar atbraukt un noformēt protokolu, nerunājot par svilinātāju ķeršanu, līdz ar to liftnieks nevar liftu pieslēgt, un ģimenes ar bērniem ratus staipa uz 9 stāvu kājām!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Mix, ibio, tieši tur ir ļoti ērti turēt roku, es šodien mēģināju atradināties, nesanāk! Un Tie &%$%$ uz pleskavenes pa krūmiem vien dzīvojās divās vietās!

Bet ja kāds teiks, ka mūsu policija mūs sargā, muļķības! - mājās nedaudz apsvilināts lifts un policija jau no piekdienas vakara nevar atbraukt un noformēt protokolu, nerunājot par svilinātāju ķeršanu, līdz ar to liftnieks nevar liftu pieslēgt, un ģimenes ar bērniem ratus staipa uz 9 stāvu kājām!

re kaa leenaam saakas sarunas par ratu staipiishanu,. a agraak, veniki PN un dst utt

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

šorīt mixera māmiņa ar Diggenu man noštopēja avotu ielu pie zaļās gaismas kā dēļ gandrīz nokavēju statoil atvēršanu 8.00! var jau palikt krustojumā bet zīmolu blamēt gan nevajag! mixer! lūdzu mājās sniedz papildus braukšanas apmācību ..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:

Un tieshaam kursh tur roku viduskonsolee??? un blakus atsleegai ???

Es turu. A kur jums tur ir atslēga?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es neturu.. jo tas nav pareizi.. jaastuuree ar abaam rokaam..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:es neturu.. jo tas nav pareizi.. jaastuuree ar abaam rokaam..

A kad pīpē, tad arī abas rokas uz stūres?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a tad jau nu noteikti ne viduskonsolee..

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nesienies klaat manai maaminjai Varbuut vainiigi bija visi tie lohi kuri laikaa nevareeja izkusteeties, kad mana maaminja brauca

Un vispaar saabs nav tramvajs vari apbraukt apkaart

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

es starp citu rokas neturu - tās darās pašas. un ja tās darās taisni tad apbraukt neko nevar. pīplz te sakoncentrējas dzeltenajam ar mazu starpgāzi a te - pļuºrr. diena pagalam

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mans garāžu kaimiņš fano par armēņu vai moldāvu tautas mūziku! Un dara to regulāri un galvenais NENORMĀLI skaļi! Vismaz es to dzirdu pie aizvērtām garāžas durvīm, vismaz 20 garāžu attālumā, pie tam arī viņam garāžas durvis ir ciet! Pierasts, ka fano par Britney, bet šis gadījums šķiet pilnīgi eksotisks!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

skaļi fano.. tas nozīmē, ka skaļi sauc izpildītaju vārdus un visādi citādi skaļi pauž savu piekrišanu armēņu mūzikai..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Mans garāžu kaimiņš fano par armēņu vai moldāvu tautas mūziku! Un dara to regulāri un galvenais NENORMĀLI skaļi! Vismaz es to dzirdu pie aizvērtām garāžas durvīm, vismaz 20 garāžu attālumā, pie tam arī viņam garāžas durvis ir ciet! Pierasts, ka fano par Britney, bet šis gadījums šķiet pilnīgi eksotisks!

yukki - Tev jāapcaļo bij. dzimtene, lai Tu nekad vairs nedomātu ka moldāvu un armēņu mūzika ir kaut cik līdzīga

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti