Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..35
PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

A tāpēc, ka stadarta urāls 650cm3 pēc papīriem iet tikai 105 -110km/h. Tika izmēģināts (pilnīgi jauns (iebraukts)). Mentu urāls bija 1000cm3 tas jau gāja 135km/h. Jawa parastā 350ce labi kopta + iebraukta pareizi iet 125 km/h, nu bet ja vēl tā ir 500cm3???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es jau ar par to pasu.

Bija doma uztaisiit pannas raami ar vecaas jawas motoru.Reekjinaaju ka savi 150 no kalna vajadzeetu dabuut.Pannai 19 collu rati

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu nezinu nezinu par kaadu uraalu te runaajat.es ar biju lieliigs.

dnepraa nokautaa motora vietaa ielikts uraala.blakjene nonjemta!

man 638 uz spidometra ap 135km/h i hren vinju nepanaacu! i lieliibabija pagalam...staasts no dziives.

veelaak gan to motoru nokaavaam,jo mainot motor elju...ieleejaam spoliisj elju no siena faseetaaja..vaacu.

tik nevajag liet ka ar JAWU var ielikt,var ja nojaats bet ja abi labaa staavoklii NEBUUSS

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

dneprai bija mazaak zirgu un kubu kaa uraalam

Tur reduktors buus Tevi izjokojis.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet milicijas uraals-taa vispaar bija cita saruna.Taapat kaa vaznis ar rotordzineeju.

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Ko nozīmē ielikt???

Atruma ziņa Jawa nevar ielikt urālam?? Es pat sāku žagoties!

Piekrītu, ka, ja jawai ir dzinulis pakauts, tad var skrieties ar urālu/dņepru kuram ir labs dzinējs - un opozits var "uzvarēt"?

Uzrāvinā urāls vai dņepra var ielikt jawai, nu bet ne ātruma!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu nez manai 638 dzineejs bij ljoti oki,uraala dzineejs bija jauns...tiesa neiebraukts...

un zagojaties veseli ! fakts! uraala motors gan bija ar 12 v generatoru jau - taapat kaa dneprai.

un dnepra ir forseets uraals!...dziivee dnepra bija censored..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vai tad,ursi.

Dnepras bija svakaakas,ar mazaak kubiem 650 laikam bija.uraaliem laikam 720 bija taapat kaa M72

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:nu nez manai 638 dzineejs bij ljoti oki,uraala dzineejs bija jauns...tiesa neiebraukts...

un zagojaties veseli ! fakts! uraala motors gan bija ar 12 v generatoru jau - taapat kaa dneprai.

un dnepra ir forseets uraals!...dziivee dnepra bija censored..

Vecīt, man liekas ka tu dzīvo paralēlā pasaulē. Urāls galvas tiesu bija pārāks par dņepru. Urāls bija krutākais opozīts visā PSRS. Dņepra bija nu tāds sūds, kādu grūti pamaklēt. Nu kop un lutini to kā gribi, tas ātri nočab! Tāpēc arī dņepru bija pilna pakaļa a urālu maz. Vecājām dņeprām bija 750 cm3. urālam 650 cm3, un jauda vienāda!

Vienīgi bendzu tās dņepras rija kā negudras.

Man liekas ka dzeki tevi ar to dņepru vienkārsi uzvilka, moz tas kāds sportinieks bija, vai forsēts.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Tikai nevajag ja, mēs jaunības dienās ar dņepru ar bleķeni vilkām līdz 115-120km/st , ar jawu kaut ko tādu nemaz nevar izdarīt.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:Tikai nevajag ja, mēs jaunības dienās ar dņepru ar bleķeni vilkām līdz 115-120km/st , ar jawu kaut ko tādu nemaz nevar izdarīt.

Jawu ar blakjeni? Jawa 120 toch iet - esmu braucis divataa ar vecu jawu - un 120 veel nebija max

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt tad tikai vecā ķirsene, jaunākās gan nee

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Par nosprāgušu aķi - Sabrukuma laikos paliku vispār bez aķa ar 634 - 6 V sistēmu, saliku apaļās baterijas un braucu ar to gadu. Tā vīlēju ar 4 gadi ar standartaizdedzi!!! Ar 1977 gada javu 634 pa 28 gadi ir nobraukts 194 000 km!!!

Par jaudas palielināšanu - ir jābūt ļoti labām atslēdznieka prasmēm un labām divtaktu (sporta) dzinēju zināšanām lai šāda tipa darbus veiktu. Mazliet kļūdīsies un dabūsi pretējo efektu.

Ja mocis ir labi uzcepts rūpnīcā tad "pielabošana" nemaz nebūs nepieciešama. Es varu ar tādu eksemplāru palielīties - 140 km/h solo un 130 km/h ar blaķeni (jaunības dienās pēs pirmajiem 10 000 km).

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:Tikai nevajag ja, mēs jaunības dienās ar dņepru ar bleķeni vilkām līdz 115-120km/st , ar jawu kaut ko tādu nemaz nevar izdarīt.

cjo!!! es ar jawu 140 esmu lidojis,bet tik uz iisu briidi-bail palika

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstījaar nosprāgušu aķi - Sabrukuma laikos paliku vispār bez aķa ar 634 - 6 V sistēmu, saliku apaļās baterijas un braucu ar to gadu. Tā vīlēju ar 4 gadi ar standartaizdedzi!!! Ar 1977 gada javu 634 pa 28 gadi ir nobraukts 194 000 km!!!

Par jaudas palielināšanu - ir jābūt ļoti labām atslēdznieka prasmēm un labām divtaktu (sporta) dzinēju zināšanām lai šāda tipa darbus veiktu. Mazliet kļūdīsies un dabūsi pretējo efektu.

Ja mocis ir labi uzcepts rūpnīcā tad "pielabošana" nemaz nebūs nepieciešama. Es varu ar tādu eksemplāru palielīties - 140 km/h solo un 130 km/h ar blaķeni (jaunības dienās pēs pirmajiem 10 000 km).

Visu cieņu, izskatās ka pamatīgi esi nēsājies apkārt.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

aicih rakstīja:

Siksparnis rakstīja:Tikai nevajag ja, mēs jaunības dienās ar dņepru ar bleķeni vilkām līdz 115-120km/st , ar jawu kaut ko tādu nemaz nevar izdarīt.

cjo!!! es ar jawu 140 esmu lidojis,bet tik uz iisu briidi-bail palika

Tikai bez blaķenes vai ne?

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

O.k. es piekrītu/nepiekrītu, jo nav jēgas nekādām dikusijām. Tie bija laiki, kad katra mocis bija gandrīz individuāls esemplārs. (no fabrikas jau nāca viens mod. dažādās variācijās, lika kopā to, kas bija pa rokai vai atlicis noliktavā) + tajos laikos cilvēki čirīja tehnikā. Nu možka, tikai možka, pieļauju, ka kāds sev nejauši ņemoties biju "ūzķunējis" URĀLU vai DŅEPRU, kas var ielikt JAWAi ātruma ziņā. Daudz tajos laikos bija inženieru.

Bet standarta Jawa vs Urāls/Dņepra vai EMKA nu nebija a†rāki par JAWU (salīdzinājums visiem bez blaķenēm). ZInu 100%, jo man ir tāda grāmata kautkāda 69.gada, kur ir tabula pa visiem rādītājiem PSRS motokultūrā.

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

i_edgars rakstījaar nosprāgušu aķi - Sabrukuma laikos paliku vispār bez aķa ar 634 - 6 V sistēmu, saliku apaļās baterijas un braucu ar to gadu. Tā vīlēju ar 4 gadi ar standartaizdedzi!!! Ar 1977 gada javu 634 pa 28 gadi ir nobraukts 194 000 km!!!

Par jaudas palielināšanu - ir jābūt ļoti labām atslēdznieka prasmēm un labām divtaktu (sporta) dzinēju zināšanām lai šāda tipa darbus veiktu. Mazliet kļūdīsies un dabūsi pretējo efektu.

Ja mocis ir labi uzcepts rūpnīcā tad "pielabošana" nemaz nebūs nepieciešama. Es varu ar tādu eksemplāru palielīties - 140 km/h solo un 130 km/h ar blaķeni (jaunības dienās pēs pirmajiem 10 000 km).

Visu cieņu, izskatās ka pamatīgi esi nēsājies apkārt.

Esmu dzirdējis par akumulatoru problēmu tajos laikos, pierdzējis motosportists stāstīja - ka nevarēja dabūt 6v, aķus!. A es viņam pateicu, ka man pag.gad. nosprāga aķis, a braukt vajadzēja dikti. Paņēmu nodzītu 12V aķi, nozāģēu tam 3 sekcijas un palika man 6V aķis. Uzlādēju un braucu vēl šodien. Viņš man atbildēja - a kur tu biji pirms 15-20 gadiem???

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Es ar laukos savulaik braucu ar pusi no lielā akumulaatora... skaabe uz bedreem sljakstiijaas aaraa... dreebes saira gabalos... mocis saruuseeja...

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

aicih rakstīja:

Siksparnis rakstīja:Tikai nevajag ja, mēs jaunības dienās ar dņepru ar bleķeni vilkām līdz 115-120km/st , ar jawu kaut ko tādu nemaz nevar izdarīt.

cjo!!! es ar jawu 140 esmu lidojis,bet tik uz iisu briidi-bail palika

Tikai bez blaķenes vai ne?

nuja

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

varbut kadam aizķerušas dugas no vecas jafeles,varetu pret kautko iemainit

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:varbut kadam aizķerušas dugas no vecas jafeles,varetu pret kautko iemainit

virsuu karaajas -- tb uz moča

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

este palasiju,teikšu ta ,lampiņas var nopirkt 6 v brivi padargas gan ,es ieliku lielajā lampā 10/15 w ,taupa bateriju ka aridzam ģeneratoram vieglak,aķi pirku paga'jušo gad 12 lv atdevu,šogad esot bikiņ dargaks,pašm ir 66 gada 350 ,vis orģinals iet ka bitite,lec ka jauna vardite ,ir aridzam org ļuļka,bilde galerijā

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Teti - nu jaaa - taveejaa patiesi labaa kaartiibaaa... ruupeejies par vinju!

aicih- tev taa java uz izjaukshanu vai arii tu domaa turpinaat lietos/remonteet?

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Jawu,Jawu vzjal ja na haljavu(sektor gaza)

1 2 3 4 5 6 7 8 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti