Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..35
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Master_D

Varbūt vari nobildēt pr. riteņa asi - kā tur viss stiprinās. Man nesanāk salikt kopā - riteņa disks ķeras gar amortizatoru.

Otra lieta - kā lai noņem nost riepu?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

šitā kas galerijā redzama garāžā stāv nu jau vairāk kā 20 gadus. Tā kā nedaudz piedalos izstādes rīkošanā, pirms nedēļas izstūmu moci laukā, nomagāju, nedaudz piekrāsoju bāku, novaskoju un atvedu uz pilsētu.

It kā pat rūcot, lai gan darbināta nav gadus 10. Pēc izstādes nopirkšu akumulatoru, degvielas šļauciņu (veco nācās pārgriezt, lai noņemtu bāku) - varbūt rūks.

Pastāv gan iespēja, ka no stāvēšanas grdzeni nosēdušies un ir švaka kompresija.

Baigi jau gribās restaurēt - smuki nokrāsot, bāku pa jaunu nohromēt (kāds zin, kur to var izdarīt?), motoru notīrīt (laikam bijis krāsots, bet krāsa nomelnējusi no karstuma)...

Izremontēšu dzīvokli un ķeršos klāt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:Master_D

Varbūt vari nobildēt pr. riteņa asi - kā tur viss stiprinās. Man nesanāk salikt kopā - riteņa disks ķeras gar amortizatoru.

Otra lieta - kā lai noņem nost riepu?

ok, vēlāk nobildēšu.

Pats jau arī vari aiziet palūrēt uz biedrības namu

Par riepu - sencītim jāpaprasa - viņš jau nu točna zinās...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kur var iegādāties 6v akumulatoru? Atklāti sakot, neesmu pat meklējis , bet varbūt ir kāda speciāla vieta

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:Kur var iegādāties 6v akumulatoru? Atklāti sakot, neesmu pat meklējis , bet varbūt ir kāda speciāla vieta

Ir ir - manai Jawinjai ir normals akucis 6v - pie VEF tilta virzienā uz Juglu kreisajā pusē pagalmā ir veikals mopēdiem - ja nemaldos tur es redzēju akumulatorus - cena virs 10 ls.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Latakko,Matīsa iela 76/78 , M.Nometņu iela. Ir dažādi,gam pēc izmēra,gan A/h .

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Lūk pasakiet kur dabūt amortizātoru un atsperi aizmugurējo!

Izmērus šobrīd neesmu mērījis, taču jau šobrīd varu pateikt, ka ir nepieciešams īsāks tas "pričendālis" bekā standarta jawai.

Būs jāiebrauc moču veikalā uz Valmieras ielas...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vakar Daugavpils tirgū (čoma telefunkens - 6333423) toč redzēju pakaļejos amīšus no vecās Jawas - der arī 634!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:Vakar Daugavpils tirgū (čoma telefunkens - 6333423) toč redzēju pakaļejos amīšus no vecās Jawas - der arī 634!

Aj es te "lohanulsa" - vēlējos pārtaisīt amortizātoru - uztaisīt īsāku [nozāģēt galu]. Atčoknijos tikai tad, kad amortizatora eļļa sāka tecēt ārā.

Karoč variants par veco amortizatoru uzstādīšanu atkrīt... Jo vecie ir par garu un nav smuki.

Ir jāliek kaut kas jauns, spīdīgāks un īsāks, stingrāks.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Lūk šādi apmēram tas izskatas tagad:

foto.inbox.lv/ksneps/JAWA/mocic.jpg

Nepieciešami amortizatori, "ručkas" utt. Vizuāli jāpiestrādā.

Motors gatavs, ir tikai jāuzstāda - kamēr nav amortiņi, nav ko mocīties.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vari tālāk necensties!!! TA neiziesi, jo Tev ir mainīta priekšējā dakša un stūre, ja vien šīs izmaiņas nebija fiksētas tehniskajā pasē. Kā arī amortizatoru maiņa no cita modeļa nav vairs pieļaujama.

Skat pārbūve pie csdd.lv!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja, man jau arī tā liekās, ka tā dakša ir no 638nieces, stūre arī, un vai tik riteņi arī nav 18nieki, a vaicai orginalkā bija 16! Amortizatori gan ir 634, 638 un vecai vienādi, tikai jaunākām nāca plastmasas atsperes aizsargs, vecai metāla melnā krāsā, a pavisam vecai - amīši bija "virsbūves" krāsā, vot tā.

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:Master_D

Varbūt vari nobildēt pr. riteņa asi - kā tur viss stiprinās. Man nesanāk salikt kopā - riteņa disks ķeras gar amortizatoru.

Otra lieta - kā lai noņem nost riepu?

priekšējam ripulim bukse nav ielikta, domājams, tapē rats ķer amortu.

par irepu noņemšanu - kā visiem močiem. Oriģinālās čehinieces bij mīkstas, varēja par ar rokām novilkt. Ja nevar, tad ņem "laužņus", tikai kameras nesakniebt. Vislabāk der protams oriģinālie štrumenti

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

migano rakstīja:

Ksneps rakstīja:Master_D

Varbūt vari nobildēt pr. riteņa asi - kā tur viss stiprinās. Man nesanāk salikt kopā - riteņa disks ķeras gar amortizatoru.

Otra lieta - kā lai noņem nost riepu?

priekšējam ripulim bukse nav ielikta, domājams, tapē rats ķer amortu.

par irepu noņemšanu - kā visiem močiem. Oriģinālās čehinieces bij mīkstas, varēja par ar rokām novilkt. Ja nevar, tad ņem "laužņus", tikai kameras nesakniebt. Vislabāk der protams oriģinālie štrumenti

Ai Ai Ai kādas muļķibas - oriģinālās čehu BARUMnieces (sevišķi ja vēl stāvējušas) noņemt ir neiedomājami grūti! It īpaši tās gludās kas nāca 634 pēdējiem modeļiem un 638 priekšā. Viegli uzlikt bija IZha riepas.

Riepu Jawai pareizi ņem tā - sāk no ventīļa cauruma, pretējā pusē riepu ar kāju spiež, lai tās mala, kur iet stieple, ir pret diska centru, tādējādi rodās brīva vieta pretējā pusē, kur ar mazām monķirovkām to riepu var pārvilkt pār disku. Iesaku vēl iesmērēt kādu eļļiņu, būtiski atvieglināsies darbs.

Runājot par berzēšanos pret dakšu - viss ir elementāri, cik zinu un redžeju bildē, virsū ir 638 dakša. Tur ir tā, ka ir ass, man likas ar 1/3 platāka gala. Ass jālie iekšā no tās dakšas puses, kur ir skrūve, kas paredzēta ass nostiprināšanai pret izgriežšanos, kad uz tās skrūvē uzgriezni. Tad lūk, to paplatītnāto galu bīdi iekšā/ārā tiktāl lai rats ir centrā starp abām dakšas pusēm. Novelc to skrūvi kas nostiprina pret izgriežšanos un novelc uzgriezni uz dakšas. Un sobstvveno viss.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/article.php?sid=9034&id=511&str=

nu ar saadu tocj nevarees.

bet uz stuuri un cit ko pat krievu laikos neskatijas.galvenais bija ugunji un bremzes

standarta jautaajus " dlja selskoj mestnostji v tjomnoje vremja sutok saidjot? " vajadzeeja teikt jaa,jo noziimeeja ka ugunji ir un ja vajadzes speeji bremzeet bremzes arii buus

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

PAL: viss atkarīgs kādas rokas un cik sakaltusi tā riepa.

Tieši IŽ riepa cieta

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

To Ksneps Kur atjaunoji sēdekli,cik naudiņas ??

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nedēļu neesmu bijis pie datora... Atvaļinājums rulzzzs...

1) Par to riepas noņemšanu - Da unreal - es to nevarēju izdarīt (Jo: * man nav tik daudz spēka tur mocīties; * nav iespēju nofiksē un instrumentu TĀDU nav - kas bija, tas saliecās. )

Atrisinājums vienkārš - Uz Valmieras ielas ir riepu montāža - tur pa 3 ls visu izdarīja - uzlika arī jaunu riepu.

2) Par tehnisko apskati - ahmmm... itkā jau gribētos iziet arī tehnisko.

3) aeg - Sēdekli atjaunoju Valdemāra ielā ~160 - tur ir tāds cehs (KATE pasūta tur mēbeles sev). Man tas maksāja 15 ls. Ja vajag, tad iedošu telefonu.

4) Problēma ar pr. riteņa asi itkā atrisināta[NAV pārbaudīs dzīvē ]. Caurejošo asi nofiskēju saspiežot amortizātora galu, starp gultņa asi un amortizatoru ieliku "šaibu".

5) Aizmugurējie amortizatori pagaidām nav.

Karoč

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu B*e mopēdisti - kā ta sokas ibio rio?

Biju Rumbulā - vecs vecītis pārdod visu ko tik vajag no jawas vecās.

Ručkas, gumijiņas, visādi tur fuflo - 5 ls/gab.

Amortizatori un citi lielaki krami - 10-15 ls/gab

Jauni amīši (stāvējuši 20-30 gadus) - 20 ls/pāris

Izpūtēji (jauni - laikam atkal stāvējuši n-tos gadus) - ap 50 Ls

Jākrāj naudiņa un jābrauc iepirkt...

Ksneps - Pievienojies: Aug 01, 2004... Eh par vēlu, vajadzēja svinēt gada jubileju...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

www.audi-style.lv/forum/viewtopic.php?p=207618#207618

nenotureejos nepaarcelt!!!

AR DIVIEM "kurbuljiem" veelaak bija tikai un vieniigi viens !!!

(apvienoja paarslegu un kurbuli)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Aga - es jau šorīt pamanīju to topiku.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

stuure gan nav originaalaa...

spidometram jaabuut apljajam? - taa laikam bija

nu jaa tad jau stop am ar var piesieties,bet taa jau smuka

varbuut toreiz taada veel nebija(kaa koka iz) - pasjiem bij jaaliek veelaak lai tiktu pieTA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu tā - ir pieejamas nedaudz aktuālākas bildes:

foto.inbox.lv/...

Bildes nav tās labākās kvalitātes - bija par tumšu. Varu sadarēt inbox atkal visu prieku nočakarēs...

Kā var redzēt - šobrīd pietrūkst šādas tādas detaļas. Pr. spārns, amortizatori, izpūtēji... Bet cerams, ka naudiņa būs un lietas mainīsies.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Manējā tā arī atpūšas garažā,nesanāk pieķerties,daudz citu darbu...Žēl skatīties,varbūt kādam ir luste un gribētos iegūt savā īpašumā tādu "veco"??

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

domaaju ka gribeetu daudzi,bet izveertejot iespeejas...

kaut arii man prieks par jebkuru jaweli - ja tik taa nav skjuuneeta

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti