Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..35
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

gribeetaajiem jaunu vareji iemest siikaaku infu...vismaz mazaa vai lielaa...utt

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja:Manējā tā arī atpūšas garažā,nesanāk pieķerties,daudz citu darbu...Žēl skatīties,varbūt kādam ir luste un gribētos iegūt savā īpašumā tādu "veco"??

Neķer kreņķi - labāk tā jawiņa stāv un gaida savu saimnieku - pats uzradīsies. Starpcitu, kādā stāvoklī viņa ir? Bildes vari ielikt? Varbūt man nākotnē būtu interese iegādāties pa pieņemamu naudiņu.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Ok , tikšu līdz garažai,bildes būs ! Latvijas numuri,doķi arī kaut kur bija.Jūlijā nopirku jaunu aķi,bet tā īsti nesanāca pabraukt,meta ciet vienu sveci - nebija regulēta aizdedze...Solījos nākošsestdien atbraukt,paskrūvēt,tad uzrodas citas prioritātes,tā arī vasara pagāja.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Būtu, kabi, ja ieliktu bildes!

Par sevi varu teikt, ka virzos pēc plāna. Pat ņemot vērā, ka brīvā laika ir ļoti maz. Ir pagājis apmēram gads un jawiņa ir jau daudzmaz normālā kondīcijā. Šobrīd noteicošais faktors drīzāk ir nauda - un tad uz Rumbulu pēc rezervesdaļām. Nākamvasar būtu takā jāiestājas autoskolā un jānoliek motocikla tiesības.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Motomīļu saits ir te www.motonet.lv/...

Jawistu saits ir te forum.jawaold.ru/...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:Motomīļu saits ir te www.motonet.lv/...

Jawistu saits ir te forum.jawaold.ru/...

Moto ir pārāk šaurs virziens... Tas man ir kā hobijs. Retu reizi jau tajā pašā motonet ielinu. Savukārt krievu saiti neinteresē...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tajā krievu saitā var perfekti apspriest remonta problēmas, čaļi ir ļoti atsaucīgi!!! Kā arī ir pieejams bezmaksas literatūras klāsts. Un galvenais nevienu neinteresē no kurienes esi un arī par fašistiem neviens neapsaukā un pat nepiemin!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Aha, tikai krievu burtus vajaga mācēt rakstīt!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

A re kur manu 3 gadu nervu, naudas un mežonīga darba ieguldījumu var redzēt!

foto.inbox.lv/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es rakstu latīņu burtirm izmantojot tranlit programmas www.translit.ru/... vai turpat atvērtās lapas jawaold.ru lejā un izmantoju ātro atbildi nevis normālo atbildēšanu (jo tajā nav translita). Pie tā pierod ļoti ātri!!! Sarakstē ar Krieviju arī izmantoju to pat programmu!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

No pilnīga grausta un rūsas gabala, kuru gribēja dzelžos nodot uzcēlu, tā kā ja kādi jautājumi, komentāri => you're welcome.

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

No pilnīga grausta un rūsas gabala, kuru gribēja dzelžos nodot uzcēlu, tā kā ja kādi jautājumi, komentāri => you're welcome.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt
migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

PAL: a tā blaķene nav no jaunākas JAWAs ? Mums tāda blaķene bij kopā ar 638. Viegla nenormāli. līkums uz labo jābrauc prātīgi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

migano rakstījaAL: a tā blaķene nav no jaunākas JAWAs ? Mums tāda blaķene bij kopā ar 638. Viegla nenormāli. līkums uz labo jābrauc prātīgi

vinjas bija tikai divas

apaljaa un kantainaa

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Tā blaķene bija gan 633, 634 un 638 arī. Limuzinā Jāņu nakts krāsā baigi labi varēja redzēt!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

MJāaa... PAL ir pacenties!

Situācija šodien ir šāda:

- ir nopikti un pielikti klāt aizmugurējie amīši;

- Iepirkti kāpšļi, kuri drīzumā tiks pielikti;

- Ir sarunāti jauni izpūtēji, stūre, jaunas karburatora redelītes un vēl šis tas;

- Iespējams darba kolēģei ir palikušas šādas tādas rezerves daļas... cerība!

- pielikts ķēdes aizsargs;

- paveikti dažādi remontiņi (elektrība, karburators, bremzes)utt)...

Mocis sāk iegūt izskatu! Un emocijas arī sirdī sarosās...

Plānotie darbi:

- pr. dakšas nomaiņa uz oriģinālo;

- stūres maiņa uz oriģinālo;

- jānopērk pr. spārns;

- jānopērk 6v akumulatora lādētājs.

Kopumā "projektiņš" virzas pozitīvi. Ja būs $$$, tad vasarā plānots pabeigt remontus, iziet TA, iegūt motocikla vadītāja apliecību.

Mocis tiks iegādāts: ~02.2005.

Mocis tiks izjaukts: ~05.2005.

Prognozētais remonta darbu pabeigšanas laiks un TA iziešana: 01.07.2006.

Īsumā tas būtu viss...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Pēc nelielas akumulatora lādēšanas vakardien tika notestēta jawiņa... Principā ar pirmo ščīlienu arī iedarbināju! Motorīts ir labā kārtībā - tas priecē.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ir priekšejais sparns ne tads ka manejai,kantainais,sture aridzam ir,atdošu pa mazu naudiņu,bušu netā vakarā,ja kas atsuti kordenates pa iekšejo

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: ir priekšejais sparns ne tads ka manejai,kantainais,sture aridzam ir,atdošu pa mazu naudiņu,bušu netā vakarā,ja kas atsuti kordenates pa iekšejo

Priekšējo spārnu gan es vēlos tādu kāds ir tavam drapakam... Mēģināšu dabūt rumbulā.

Stūri man vajag!!! Droši sūti e-pastu uz: ksneps@inbox.lv . Vai nu atsūti savu mobilo vai arī es nosūtīšu savējo un tad jau varētu sarunāt.

Ja ir vēl kādas detaļas - droši pie manis!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

###########################

Remonta darbi tuvojas nobeigumam... Kaut gan nekas nav pilnīgs un visu var uztaisīt vēl labāk.

Tehnisks jautājums, kas šobrīd mani čakarē:

- esmu nomainījis priekšējos amortizatorus pret oriģinālajiem JAWAs amortiņiem. Problēmas ir tanī, ka neizdodas nofiksēt amortizatorus. Rezultātā priekšējā dakša ir "ļengana". Stūre šķība un grozot stūri viss kustas, šķiebjas...

Kur ir problēma? Kas ir izdarīts nepareizi? Amortizatoru itkā jāfiskē apakšējā daļā, kuru nospriego ar skrūvi (savelk kopā). Pašā amortizatora augšā nekas nospriegajms nav.

Būs jāatver grāmata par jawas uzbūvi un jāpalasa...

Un tie izpūtēji - ****... Vajag jaunus izpūtējus...

Bet visumā - remonti tuvojas nobeigumam. Atlikušas šādas tādas lietas... čakars ar priekšējo asi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: ###########################

Remonta darbi tuvojas nobeigumam... Kaut gan nekas nav pilnīgs un visu var uztaisīt vēl labāk.

Tehnisks jautājums, kas šobrīd mani čakarē:

- esmu nomainījis priekšējos amortizatorus pret oriģinālajiem JAWAs amortiņiem. Problēmas ir tanī, ka neizdodas nofiksēt amortizatorus. Rezultātā priekšējā dakša ir "ļengana". Stūre šķība un grozot stūri viss kustas, šķiebjas...

Kur ir problēma? Kas ir izdarīts nepareizi? Amortizatoru itkā jāfiskē apakšējā daļā, kuru nospriego ar skrūvi (savelk kopā). Pašā amortizatora augšā nekas nospriegajms nav.

Būs jāatver grāmata par jawas uzbūvi un jāpalasa...

Un tie izpūtēji - ****... Vajag jaunus izpūtējus...

Bet visumā - remonti tuvojas nobeigumam. Atlikušas šādas tādas lietas... čakars ar priekšējo asi.

jaunus un originaalus sore-bezcers!

tocj neatceros,bet zem lampas blekja!!! katram stokam sava skruuve ar ko savelk...

taapat kaa 634,638 !

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu es jau ar to skrūvi savelku, bet amortiņš pat nenofiskējas... Varbūt ir kādas atšķirības/nianses?

Izpūtējus var dabūt, tikai $$$ sāk žēl palikt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tam,kur$ ar JAWU ir ticis galaa,tam arii ar automasiinu nav jaabuut liekiem jautaajumiem

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Nu es jau ar to skrūvi savelku, bet amortiņš pat nenofiskējas... Varbūt ir kādas atšķirības/nianses?

Vot īsti nezinu, bet man liekās, ka vaina varētu būt traversos, ja tos tā sauc! Nu ķipa tie ir tie, kuri zem lampas ar skrūvi novelk dakšas amortizatoru un augšā arī. Neesmu pārliecināts, bet ja tev virsū bija dakša no 638ās Jawiņas, tad iespējams, ka šīs trubām ir lielāks diametrs, lidz ar to iespējams, ka tas traverss nav oriģinālais bet ar platākiem caurumiem. Jo nez kāpēc man aust atmiņā, ka kādreiz man neizdevās dēļ tā 638 amīšus uzlikt 634 pirmajam modelim, kuram ir līdzīga dakša kā vecajai jawai. BET ĪSTI NEESMU PĀRLIECINĀTS.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti