Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

varetu apmainit pret 700 volvo priekšejas lampass stiklu uzvani 9481994

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: varetu apmainit pret 700 volvo priekšejas lampass stiklu uzvani 9481994

Aizbrauc uz Daugavpils turgu! Nopirksi riepu, samaksāsi par ceļu un vēl aliņam paliks!

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

tetis rakstīja: varetu apmainit pret 700 volvo priekšejas lampass stiklu uzvani 9481994

Aizbrauc uz Daugavpils turgu! Nopirksi riepu, samaksāsi par ceļu un vēl aliņam paliks!

nepaliks gan

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Aizbrauks uz Daugavpili un neatbrauks... paliks tur un ar vienu alu būs par maz.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Biju Daugavpilii darba dienaa. Visu tirgu izstaigaaju, neku nemaniiju, ka kaut ko tirgotu no Jawinjaam. Varbuut tikai pa sestdienaam? Toties biju uz spdīdveju aizgājis, kurš tur ir baigā cieņā un uz uz tanku muzeju aizbraucu. Vismaz brauciens nebija veltīgs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Biju Daugavpilii darba dienaa. Visu tirgu izstaigaaju, neku nemaniiju, ka kaut ko tirgotu no Jawinjaam. Varbuut tikai pa sestdienaam?

Strādā katru dienu no kādiem 9 līdz 13. Iepriekš labāk uzzvanīt - 29876009. Ja ieiet tirgū no Ziemeļu puses, tad jāiet gar sētu pa kreisi garām dārzeņu lavkām, garām tualetei... taisni priekšā būs 5 tonnīgais (laikam) konteiners (konteineru daudz) - vot tas būs īstais - koroče krāmu tirgū. Taču strādā neregulāri, var gadīties dienas kad arī viņa nav.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Aizbrauks uz Daugavpili un neatbrauks... paliks tur un ar vienu alu būs par maz.

Paldies - es jau vienreiz pusgadu D-pilī nodzīvoju .

Ar vienu tur točna ir par maz !

Teti - paldies!

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja:

Ksneps rakstīja: Aizbrauks uz Daugavpili un neatbrauks... paliks tur un ar vienu alu būs par maz.

Paldies - es jau vienreiz pusgadu D-pilī nodzīvoju .

Ar vienu tur točna ir par maz !

Teti - paldies!

vosols nav par ko,to disku varbut rit atved,vai arī sestdien uz Gauju,...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

aeg rakstīja:

Ksneps rakstīja: Aizbrauks uz Daugavpili un neatbrauks... paliks tur un ar vienu alu būs par maz.

Paldies - es jau vienreiz pusgadu D-pilī nodzīvoju .

Ar vienu tur točna ir par maz !

Teti - paldies!

vosols nav par ko,to disku varbut rit atved,vai arī sestdien uz Gauju,...

Tad jau jāņem alus kāds ducis !

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kopā metīsiet?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Kopā metīsiet?

nuja,un pec trešā duča dosimies ar bobi uz poligonu dubļus meklēt

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Bet tikai vakarā - pa dienu štelles.

Ksnep ,kā tava - rūc ?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Mana nerūc - mana krāj putekļus, jo nav laika, vietas kur turēt un $$$ krauties ar to moci... Uz kādu laiku atlieku visu šo padarīšanu. Nākamgad jāmēģina nolikt motocikla tiesības.

Toties esmu vienojies ar savu ES, ka nākamais projekts varētu būt kartings...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Mana nerūc - mana krāj putekļus, jo nav laika, vietas kur turēt un $$$ krauties ar to moci... Uz kādu laiku atlieku visu šo padarīšanu. Nākamgad jāmēģina nolikt motocikla tiesības.

Toties esmu vienojies ar savu ES, ka nākamais projekts varētu būt kartings...

nu pec tada pratiga brekša iskatijies

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tu sestdien aicini uz Gauju? Tas tavs drapaks jau būtu jāapskata.

Da nu nevaru visu vienlaicīgi pavilkt - darbā kolēģis atvaļinājumā, pats netieku. Studijas augstskolā kļuvušas nereāli dārgas. Banķenē maģistrs tagad maksā 2200 LVL... Septembrī būs dzīvoklis un lielais kredīts jāmaksā...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Vakar Inčukalnā saliku riepu , ierūcināju , bet leca tikai ar stumšanu . Iedevu sievastēvam , lai izlaiž kādu apli - pusceļā nomirusi - atstūmās atpakaļ ... Jāskatās !

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

kā tur bija ar tiem filtriem vecajām jawām ? Nu tie melnie bunduļi ar eļļainu švammi ?

Cik atceros, gaiss pa trubu tika iesūkts bundulī līdz apakšai un tad uz augšu gāja cauri eļļainajai švammei.

Tā švamme/siets tikai bij jāiemērcē kaut eļļā vai arī bundulim apakšā jāielej (cik daudz) ?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: kā tur bija ar tiem filtriem vecajām jawām ? Nu tie melnie bunduļi ar eļļainu švammi ?

Cik atceros, gaiss pa trubu tika iesūkts bundulī līdz apakšai un tad uz augšu gāja cauri eļļainajai švammei.

Tā švamme/siets tikai bij jāiemērcē kaut eļļā vai arī bundulim apakšā jāielej (cik daudz) ?

manai tai bundulii bija normaals cilndra izskata papiira filtrs.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: kā tur bija ar tiem filtriem vecajām jawām ? Nu tie melnie bunduļi ar eļļainu švammi ?

Cik atceros, gaiss pa trubu tika iesūkts bundulī līdz apakšai un tad uz augšu gāja cauri eļļainajai švammei.

Tā švamme/siets tikai bij jāiemērcē kaut eļļā vai arī bundulim apakšā jāielej (cik daudz) ?

krievu izam es to esmu redzeejis,tur ir atziime,bet no ljoti maz.gaiss atsitaa pret eljas vanninju(jo maina virzienu) smagaas dalinjas turpina lidot taisni - ielido eljaa un pieliip.

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

krievu izam es to esmu redzeejis,tur ir atziime,bet no ljoti maz.gaiss atsitaa pret eljas vanninju(jo maina virzienu) smagaas dalinjas turpina lidot taisni - ielido eljaa un pieliip.

skaidrs, citādi es jau padomāju ka gaisam jānirst cauri eļļai

Vispār pēc atsauksmēm šie filtri bijuši labāki kā papīrnieki- tie baigi ātri aizgāja ciet un tad atlika tikai mainīt. Eļļas bunduli izmazgā un aiziet atkal.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

==Vispār pēc atsauksmēm šie filtri bijuši labāki kā papīrnieki==

Pilnīgas muļķības!!! Neprasi padomu 90 gadīgam vecim, kurš papīrnieku pat ostījis tā īsti nav!

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

papiirnieki IR labaaki.

bet retro vaagjim ar kuru gadaa nobrauksi 1000 km??? nebuus ne vainas.

kas precizees datus. eljas filtrs aiztur 75% netiirumu?

papiira 98 %....

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

labaaki vinji nav,"labaaki" tikai defeciita apstaakljos,kad NEKO nevar dabuut... tad labaak taads eljas... nekaa nekaads...

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: papiirnieki IR labaaki.

bet retro vaagjim ar kuru gadaa nobrauksi 1000 km??? nebuus ne vainas.

kas precizees datus. eljas filtrs aiztur 75% netiirumu?

papiira 98 %....

skaic, tad jāpērk lētākais konusnieks, jo tam vismaz nav vajadzīgs korpuss. Tikai redz man aizdoma, ka tas aizies baigi ātri ciet un nespēs mazgāt.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

A cik konusnieks maksā un vai tad viņu nevar ielikt tajā trumulī???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti