Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ir runa par ORĢINALU mantu,kura savakta rupnicā.uzbuvet vai atrestauret var daudz ko

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: ir runa par ORĢINALU mantu,kura savakta rupnicā.uzbuvet vai atrestauret var daudz ko

nja ar ko ruupniicas roku salikums atskiras no...

protams ir oki,ka tev viss ir originaals un labi saglabaats...

diezin vai te kaadam taada nauda te ir,a biezajiem neinteresee...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Teti - laimīgāks no tās naudas arī nepaliksi...

Nu nez - ja gribi pārdot pa normāli $$$, liec mobile.de Moška 2-3 TEUR saņemsi.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Teti - laimīgāks no tās naudas arī nepaliksi...

Nu nez - ja gribi pārdot pa normāli $$$, liec mobile.de Moška 2-3 TEUR saņemsi.

nejau par naudu runa,,,

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu, jā, jā! Runa gāja par original...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Par tiem šķidrumiem amīšos... paskatījos manuālī, bet jēgas nekādas!

Priekšējā 140 cm3 amortizatoru eļļas, aizmugurējā 47 cm3 eļļas marka nav norādīta! Man ir 634, bet vecenītēm ir pilnīgi analoģiski amortizatori!

No atmiņas... kaut kur izlasīju, izmēģināju un tā arī lietoju:

priekšā veretjonka 100 cm3 + 40 cm3 autols (bet AK-10),

aizmugurē veretjonka + MC - 20 (70/30%).

Šajos laikos es pārurbu visus caurumus (pārkalibrēju) un lietoju pašreizējās motoreļļas 10W-40.

Labuma nekāda no infas, bet kas solīts, tas jāpilda!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Par tiem šķidrumiem amīšos... paskatījos manuālī, bet jēgas nekādas!

Priekšējā 140 cm3 amortizatoru eļļas, aizmugurējā 47 cm3 eļļas marka nav norādīta! Man ir 634, bet vecenītēm ir pilnīgi analoģiski amortizatori!

No atmiņas... kaut kur izlasīju, izmēģināju un tā arī lietoju:

priekšā veretjonka 100 cm3 + 40 cm3 autols (bet AK-10),

aizmugurē veretjonka + MC - 20 (70/30%).

Šajos laikos es pārurbu visus caurumus (pārkalibrēju) un lietoju pašreizējās motoreļļas 10W-40.

Labuma nekāda no infas, bet kas solīts, tas jāpilda!

peec konsistences un paarbauditts,atziits par labu esam.uz 638,domaaju ka markai nav noziimes.

kaa arii vinju lej ,lejam velo amartozatoru eljas vietaa. dextron IEVEEROJAMI leetaaks.

DEXTRON ,jeb sarkanaa AT elja.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nozīme ir konsistencei! 638 priekšējie amīši ir atškirīgas konstrukcijas no iepriekšējo modeļu amīšiem. Tā piemēram IžPSport priekšējā amītī bij jālej tīra veretjonka.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu vispaar jau, ja runaa par ellaam, tad taam ir viskozitaate. Konsistence ir plastiskajaam smeervielaam A visa taa jaukshanaas un maisiishana bij taapeec, ka padomju laikos neko nevareeja dabuut. DEXRON II vareetu buut neslikta izveele - shiim ellaam ir ljoti augsts viskozitaates indekss (maz sashkjidrinaas uzsilstot), ljoti labas ellojoshaas iipashiibas utt..Spoliishu ella ir shkjidraaka un ar zemu viskozitaates indeksu.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nu vispaar jau, ja runaa par ellaam, tad taam ir viskozitaate. Konsistence ir plastiskajaam smeervielaam A visa taa jaukshanaas un maisiishana bij taapeec, ka padomju laikos neko nevareeja dabuut. DEXRON II vareetu buut neslikta izveele - shiim ellaam ir ljoti augsts viskozitaates indekss (maz sashkjidrinaas uzsilstot), ljoti labas ellojoshaas iipashiibas utt..Spoliishu ella ir shkjidraaka un ar zemu viskozitaates indeksu.

hidrauliskaa elja nedereetu? teiksim zaljaa LHM ? vai kaa tur?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nozīme ir konsistencei! 638 priekšējie amīši ir atškirīgas konstrukcijas no iepriekšējo modeļu amīšiem. Tā piemēram IžPSport priekšējā amītī bij jālej tīra veretjonka.

kaads sakars daksas uzbuuvei ar VISKOZITAATI ???

nu es saprotu ka es vecs,nu bet viss tev ir slikti VISS.

ka tik kaut ko noburksjkjeet... par elju neko nezinu,bet VIEDOKLIS man ir,,, un ja saka balts tad kaa likums tev ir melns un otraadi.

BURKSKJIS ! vecums nenaak viens,,,

neapvainojas uz ide.o.tiem un veciem cilveekiem...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

amortizatoru uzbuuvi vinjs zina... paareejie NEVIENS nezina

tikai VINSH un VIENIIGI vinsh

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pat PSRS laikaa vecajai 250 neko nemikseeja,bet leeja VAZ mobiilja amartizatoru elju -pie mums. defeciits vinja NEBIJA...nu vai arii zinaajaam kur ir eljas veikalinjaa,kas bija uz krustpils? ielas benziintankaa arii benziinam elja MC-20 tika pirkta un lieta pie benziina... ne autols vai cits mee.sls... autols gan ir laba elja pie benziina-bet manaa laikaa jau taadas eljas nebija.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ursi, ko ālējies.. nav tak pirmdiena! Pavecs es jau esmu gan = 45, bet šeit neburkšķu. 638 un vecākām Jawām priekšējā dakša uzbūvē atškiras un iespējams tām ir atšķirīgu eļļu pielietojums. Nezinu vai tā ir par eļļam, bet drošības labad pieminēju, mož kāds konkrēti un precīzi atbildēs.

Vot vēl viens punkts uz i... visšķidrākā eļļa ko esmu redzējis bija transformatoru eļļa - toč šķidrāka par spolīš eļļu... ar tās jaukšanu arī bija receptes, kas klīda pa elektriķu kantorīšiem.

Eļļas piemērotību (vai nav par šķidru) var noteikt praktiskā ceļā - pārbrauc pār tramplīnu, lai priekšējais ripuks atbrīvojas... ir sitiens = eļļa par škidru.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

hidrauliskaa elja nedereetu? teiksim zaljaa LHM ? vai kaa tur?

==================

Tas pats ATF peec buutiibas ir ljoti augstas kvalitaates hidrauliskaa ella, vieniigi leetaaka par LHM Tur principaa jaaskataas konkreetu ellu viskozitaates. Krievu laikaa es ATF izmantoju rallijauto amortinju pildiishanai - teicami kalpoja. Ierastie amortinju shkjidrumi uzkarsa un peec 6 - 7 km dopaa amiishi saaka "atlaist zhljerbas".

Transformatoru ellas izmantoshana amortinju maisiijumos figureeja motociklistu rokasgraamataas. Tad tak vispaar naacaas izgudrot elementaaras lietas

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Vakardien forši izvizinājos ar Jawiņu... Šodien mazliet sāp rociņas un kreisā kāja. Mocīts iet labi - uz smiltiņām spolē vienā spolēšanā.

pease!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Es ar ar savu Jawiņu katru nedēļas nogali dodos izbraucienā, pagājušo nedēļ breucu sēņot...baigi labs pasākums...))

Tagad pastāstiet man savas domas par Kawasaki KX500, zina kāds ko?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Es ar ar savu Jawiņu katru nedēļas nogali dodos izbraucienā, pagājušo nedēļ breucu sēņot...baigi labs pasākums...))

Tagad pastāstiet man savas domas par Kawasaki KX500, zina kāds ko?

te par Jafelēm runā

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

fokz rakstīja: Es ar ar savu Jawiņu katru nedēļas nogali dodos izbraucienā, pagājušo nedēļ breucu sēņot...baigi labs pasākums...))

Tagad pastāstiet man savas domas par Kawasaki KX500, zina kāds ko?

te par Jafelēm runā

Vecais velns Tu..) es tikai spechukiem jautājumu uzdevu..)

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

laikam ka buus uzradies ORIGINAALAIS BIEZAIS priekseejais dublju sargs... teica ka esot jaabuut. ir interese?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

daudz jautajienu...

1. ja ir melnie nr un vecaa teh pase,pie jaunaas var tikt?

2.cik liels ir nodoklis? cik maksaa OCTA ?

3. svariigs ir raamja NR,motora vienalga?

apskatamais objekts ..mazaa JAWA(ap 1970 gadu).

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

iedgaram kur bija tas saits ar teh.infu...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

lai izietu TA,kas papildus jaauzstaada no taa kas nav paredzeets.

pagriezieni,spogulji? vai abi?

vai tas var nebuut?

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja ir vecie numuri un veca tehniskā pase, tad VAR tikt pie jaunajiem numuriem. Bet tikai tādā gadījumā, ja īpašnieks ir dzīvs. Vai arī, ja īpašnieks miris, tad ir tur kaut kāds tiesas spriedums par mantas sadalīšanu, kustamo un nekustamo īpašumu. Kur kopā ar mantiniekiem, kuriem novēlēts tas nekustamais īpašums un to orginālo papīru no tiesas ir jāierodās CSDD un mocis jāuztaisa uz vienu no mantinieka vārda un tikai pēc tam uz tava vārda. Par šo jautājumu biju konsultēties CSDD.

1) JAWAS pārrakstīšana no jaunajiem numuriem uz mana vārda man izmaksāja ~25Ls.

2) Otrajā variantā ar ar tiem mantiniekiem es sarēķināju, ka varētu izmaksāt uz kādiem ~70Ls. Skaiti, ka divreiz jāpārraksta + jaunie numuri.

3) Motora numurs ir vienalga. Līdzīgi kā autiņiem. Svarīgs ir rāmja Nr.

4) Par tiem spoguļiem un pagriezieniem nezinu, bet domāju, ka var to moci noformēt kā antīko un ej uz skati. Jo ne jau tu to moci esi izgudrojis, tāds viņš nāk no rūpnīcas un tas ir oriģināls izpildījums.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Labojums- nekustamā īpašuma vietā bija domāts kustamais

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti