Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Tieši kā Tev sanāca saskrieties ar to suni? Vnk. nevaru saprast kā tev tā sanāca tik stipri nokrist. Ja tas bija neliela izmēra vai vidējs suns - tač pēc būtības to suni vajadzētu tomēr notriekt gar zemi un pašam nekas. Jawai kādi 130 kg + 80 kg paša svars... Tas jau ir pietiekami, ātrums arī labs. Bremzēji arī?

Ja tas suns tāds lielāks patrāpījies tad mazliet štruntīgāk...

Suns bija vilku sugas un kad paļluva zem priekšas riepas...vecīt bez variantiem uz acīm... Šodien mazliet jau labāk..)

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

jautājumi par aizdedzes uzbūvi - vai var nočekot vai indukcijas spole ir kārtībā ?

Es te čehu brīnumam motoblokam ar to IKOV karbūzi beidzot tiku pie aizdedzes (nevarēja noraut ventilatora-ģeneratora barabānu). Aizdedze šim bij uzlikta kādi knapi 3mm pirms augšējā punkta. Paliku tālāk uz kādi 4mm.

BET, gribēju ar testeri noķert momentu kad verās kontakti vaļā, nekā. Man testeris visu laiku pīkst, vaļā vai ciet kontakts.

Meklējot ķēdes, konstatēju ka indukcijas spole visu laiku laiž cauri pīkstuli.

Varbūt tur kaut kas nav pareizi salikts ?

Bet nu iet tas motobloks, reizēm startējot tāpat sit atpakaļ, taktis tukšgaitā laiž cauri un max apgriezieni tādi stipri zemi.

Kātur bija ? Nevarēja pateikt cik mm jābūt aizdedzei pirms augšējā punkta, izmērot virzuļa gājienu ?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: jautājumi par aizdedzes uzbūvi - vai var nočekot vai indukcijas spole ir kārtībā ?

Es te čehu brīnumam motoblokam ar to IKOV karbūzi beidzot tiku pie aizdedzes (nevarēja noraut ventilatora-ģeneratora barabānu). Aizdedze šim bij uzlikta kādi knapi 3mm pirms augšējā punkta. Paliku tālāk uz kādi 4mm.

BET, gribēju ar testeri noķert momentu kad verās kontakti vaļā, nekā. Man testeris visu laiku pīkst, vaļā vai ciet kontakts.

Meklējot ķēdes, konstatēju ka indukcijas spole visu laiku laiž cauri pīkstuli.

Varbūt tur kaut kas nav pareizi salikts ?

Bet nu iet tas motobloks, reizēm startējot tāpat sit atpakaļ, taktis tukšgaitā laiž cauri un max apgriezieni tādi stipri zemi.

Kātur bija ? Nevarēja pateikt cik mm jābūt aizdedzei pirms augšējā punkta, izmērot virzuļa gājienu ?

a kas tas par verķi Tev ir?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Iespēju robežās atbildēšu...

Ja nemaldos vidusskolas fizikas stundaam, tad indukcijas spoli var nočekot... Ja indukcijas spole "uztur" elektrolādiņu, tad tā darbojas. Es ceru, ka nekļūdos, jo fizika man ietilpa tikai dabas zinības kursā.

Agrāk regulēju aizdedzi 2mm pirms augstākā virzuļa punkta. Taču tas nenozīmē, ka dzinējs darbosies vislabāk. Dari tā:

- uzliec ~ 2mm pirms augstākā punkta;

- iedarbini dzinēju un uzsildi dzinēju darba temperatūrā;

- regulē aidedzi un uzstādot attiecīgo momentu izmeiģini kā darbojas dzinājs. Pie maksimāliem apgriezieniem dzinēja darbībai ir jābūt vienmērīgai un ja tā var teikt "dzidrai" - jābūt vienmērīgam maksimālam tonim.

Ja motors šķauda - aidedze par vēlu;

Ja motors sit atpakaļ - aizdedz ir par agru;

Ja motors darbojas pretējā virzienā - aidedze noregulēta stipri par vēlu!

To, ka būsi pareizi uzstādījis aidedzi varēsi just gan pēc skaņas, gan pēc tā kā motors griežas...

P.S. Es ceru, ka palīdzēju - tas viss ir tikai no personīgas pieredzes, neesmu lasījis nevienu grāmatu. Agrāk pats regulēju dzinējus un dzenājos apkārt ar kartingu utt...

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: a kas tas par verķi Tev ir?

MF70 - motors uz diviem 2,00-8 ripuļiem un diviem ragiem -> motobloks. Šī te priekštecis: ags.podniky.cz/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Ja motors darbojas pretējā virzienā - aidedze noregulēta stipri par vēlu!

======================

Vispaar jau stipri par agru - lai divtaktnieks aizietu preteejaa virzienaa, ir vajadziigs "pretsitiens", kursh iegriezh klokjeni otraadi.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Ja motors darbojas pretējā virzienā - aidedze noregulēta stipri par vēlu!

======================

Vispaar jau stipri par agru - lai divtaktnieks aizietu preteejaa virzienaa, ir vajadziigs "pretsitiens", kursh iegriezh klokjeni otraadi.

Esmu redzējis minskas motoru, kurš griežas pretējā virzienā. Tizli tādu dzinēju iedarbināt. Šķauda, šķauda (aizdedze ir par vēlu) un tad kompresijas atsit atpakaļ virzuli un kaut kā iedarbinas un aiziet... griežas pretējā virzienā.

Parasti aizdedzi nemaz tā nevar noregulēt, lai grieztos pretējā virzienā, jo aizdedzes "ķepeņas" neparedz tādu pozīciju. Taču mēdz būt gļuki, kad asīte nepreizi noregulēta un tad gan var.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdeejis, ka shitaa uz aciim arii esot likushi. Kad apseezas, sagaazee un pilnu ruchku, bet neiet uz priekshu bet gan atpakalj

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz - kā iet mocītim? Kaut ko remontējis arī esi?

Pēdējā laikā brīvdienās sanāk būt aizņemtam... Savai jadelei laika neatliek. Un nemaz tā vienkārši netieku klāt.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Esmu redzējis minskas motoru, kurš griežas pretējā virzienā. Tizli tādu dzinēju iedarbināt. Šķauda, šķauda (aizdedze ir par vēlu) un tad kompresijas atsit atpakaļ virzuli un kaut kā iedarbinas un aiziet... griežas pretējā virzienā.

-------------------------------------

Ja dzineejs shkjauda (sit atpakalj karburatoraa), aizdedze ir par agru, dzineejam ir iespeeja darboties preteejaa virzienaa. Ar veelu aizdedzi dzineeja nav nekaadu iemeslu straadaat " atpakalj". Ar daudz par veelu aizdedzi shauj izpuuteejaa, nekaadas shkjaudiishanas nav. Tas viss ir iziets cauri jau vairaak , nekaa 30 gadus atpakalj, veel kartinga laikos ...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: fokz - kā iet mocītim? Kaut ko remontējis arī esi?

Pēdējā laikā brīvdienās sanāk būt aizņemtam... Savai jadelei laika neatliek. Un nemaz tā vienkārši netieku klāt.

Chaw...

Nu tā esmu atpakaļ no laukiem un var teikt .ka viss ok..))

Saremontēju Ksnep Javiņu, nomainīju priekšas dakšu, disku, spuldzes stiklu, kāpsli startera pusē nācās metināt, jo hronšteins bija izlūzis, gumijas rokturiem un kāpšļiem... tā lūk man apgājās tas suņuks..)) Pats jau ar puslīdz pēc cilvēka..)

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Labrīt visiem!

Droom es aizrakstīju tam estibojam meilu,lai atsūta adresi un karti..) Jā tajā jawaold.cz ir biku nereālas cenas un tā kvalitāte nēesot vis tik laba kā pirms 40 gadiem!

Ursis te vēl iegriežas?

Nu tā. Biju brīvdienās Igaunijā. Atradu to jawinjas veikalu www.jawa.ee.

Tur tirgo gan jawas gan CZ detaljas. Veiklas izskatiijaas taads diezgan nopietns un ka tur vareetu būt viss priekš jawinjām no A līdz Z. Tikai sestdienās viņš nestrādā. Tā kā neko tuvāk apskatīt nedabūju. Tad ir jābrauc darba dienā.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

droom rakstīja:

fokz rakstīja: Labrīt visiem!

Droom es aizrakstīju tam estibojam meilu,lai atsūta adresi un karti..) Jā tajā jawaold.cz ir biku nereālas cenas un tā kvalitāte nēesot vis tik laba kā pirms 40 gadiem!

Ursis te vēl iegriežas?

Nu tā. Biju brīvdienās Igaunijā. Atradu to jawinjas veikalu www.jawa.ee.

Tur tirgo gan jawas gan CZ detaljas. Veiklas izskatiijaas taads diezgan nopietns un ka tur vareetu būt viss priekš jawinjām no A līdz Z. Tikai sestdienās viņš nestrādā. Tā kā neko tuvāk apskatīt nedabūju. Tad ir jābrauc darba dienā.

Nu re ta jau nav nemaz tik tālu, paldies pa info...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Es jūilijā biju Igaunijā - žēl, ka nezināju par to veikalu - intereses pēc būtu iegājis, uztaisījis bildes, lai citi arī zinātu kas tur nopērkams.

Fokz

Pr. dakšu un disku arī mainīji? Normāls crash tev ir bijis... Bildes ar sadauzītu mocīti nav? Bet malacis, ka sarosījis - tā vajag.

Šodien nedaudz vizinājos pa Vecrīgu ar 125kcm Hondu... Kaifīgi braukāties ar mocīti. Bļin kā gribētos saņemt motocikla vadītāja apliecību un vizināties ar moci uz darbu uttt... Patīkami ir kaut ko tā gribēt, vēlēties un vēlāk arī sasniegt.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

"Patīkami ir kaut ko tā gribēt, vēlēties un vēlāk arī sasniegt."

Tieši tā ! Apziņa , dzinulis un spēja varēt !

Man ir atlicis "tikai"atrast mocīti pēc vajadzības un iespējām .

Jawa stāv garažā pie sievastēva un gaida labākus laikus .

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ss.lv sadaljaa jawa.ir viena no liivaaniem,ja var ticeet bildei un arii cenai ir LJOTI OKI .

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Pa tādu naudu labu jawu nenopirksi... Tas ir kaut kāds spams.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Pa tādu naudu labu jawu nenopirksi... Tas ir kaut kāds spams.

ja man vajadzeetu es vienalga pazvaniitu,jo foceets (peec kvalitaates)ar mobilo-respektiivi nesen...

esmu sasapnjojies dabuut garaazju,bet kameer man vinjas nav... jawinju man ar nevaig...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

vakar bija shodien es vairs neredzu !

visss,,,

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22359872 Visi sludinājumi ar šo tālruni (4)

E-mail: arturik555@inbox.lv

vainiiks kljuudiijos,ir...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Pārdots .

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

varbut kads velas iegadaties manu Jafeli,1400lv,1966g.ar ļuļku.es nopietni.cena ir tada kada viņa ir,nekas nav sajaukts,ar pauri ari vis kartibā

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Diez vai šeit kāds varēu pavilkt tāāāādu un par to .

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

nu ta jau ir cita runa,es vienkarši piedavaju

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: nu ta jau ir cita runa,es vienkarši piedavaju

originaalu jawu peetot ss sludinaajumus var uzbuuveet 300 nu max 500ls. pa 500 ls buus jaunas detaljas -defeciitaas no EST.

kaa klusinaataaji,lai ir jauni...nu un veel kauc kas...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti