Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Uz šo brīdi ir nepieciešams veikt vēl šādus uzlabojumus:

- nelādē akumulatoru. Itkā ģenerātors lādē un relejs pie augstākiem apgriezieniem arī pievelk to plāksnīti klāt, bet tikuntā, akumulators pēc laika izlādējas un vairs neiet.

- (itkā)nepieciešams regulēt motora darbību - aizdedzi un karburatoru.

- nepieciešami iespējami LABI izpūtēji...

- nepieciešama oriģinālā priekšējā ass un stūres regulēšana - attiecīgi tā ir jānofiksē stingri. Pazistams cilvēks stāstīja, ka pr.amortizatori tiek nofiksēti ar ZIL dzinēja skrūvēm, kuras ir izturīgākas un tad var pievilkt spēcīgāk.

- nespīd dažas lampiņas...

Fokz - no vietas konkrēti rauj akšā. Gandrīz uz mutes nolikos: foto.inbox.lv/...

Labs vecīt..) es tikai savai varu uz aizmuguri pasēstoties uzraut augšā...bet man jau žēl... To npriekšējo asi vari dabūt...tikai kur in kad..)

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Par releju runājot... man visas problēmas beidzās kad uzliku 75W releju....

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Man ar to releju tieši tas pats... Spuldze ar gaišāk iekvēlojas , kad izdod pagriezienus , bet nekā !

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Uzdod apgriezienus .

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

nupat jau aizdirsushies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: nupat jau aiz*******shies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

Nesapratu....???

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: nupat jau aiz*******shies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

Njā - vēls vakars !

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Stāvot uz asfalta pat jebkuram veļukam var uzraut priekšu gaisā bez sasprindzinājuma. A tu apsēdies uz moča un tad lielies!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Stāvot uz asfalta pat jebkuram veļukam var uzraut priekšu gaisā bez sasprindzinājuma. A tu apsēdies uz moča un tad lielies!

Es taču teicu, ka gandrīz uz mutes nolikos... Kad rauj augšā, tad knapi vari noturēties. Es varu ielikt vēl n-tās bildes, kur mocis rauj priekšu augšā, kaut arī esmu apsēdies sēdeklim priekšā...

Who cares...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

i_edgars rakstīja: Stāvot uz asfalta pat jebkuram veļukam var uzraut priekšu gaisā bez sasprindzinājuma. A tu apsēdies uz moča un tad lielies!

Es taču teicu, ka gandrīz uz mutes nolikos... Kad rauj augšā, tad knapi vari noturēties. Es varu ielikt vēl n-tās bildes, kur mocis rauj priekšu augšā, kaut arī esmu apsēdies sēdeklim priekšā...

Who cares...

uz priekšu... man jau patīk..)) gaidu foto..)

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu tā jautājums JAWISTIEM... kāds zin kaut ko par to JAWA DACAR 650ccm, gribētos kaut ko tādu..)

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: nupat jau aiz*******shies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

piekritu

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

superb rakstīja: nupat jau aiz*******shies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

piekritu

Teti? Varbūt Tu zini vai kāds vēl kur var nopirkt daudz maz sakarīgi 469 BOBI?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu tā jautājums JAWISTIEM... kāds zin kaut ko par to JAWA DACAR 650ccm, gribētos kaut ko tādu..)

==============

Vai shie riiki gadiijumaa nav ar ROTAX dzineejiem? Tad arii cena

nav sviestmaize

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja:

tetis rakstīja:

superb rakstīja: nupat jau aiz*******shies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

piekritu

Teti? Varbūt Tu zini vai kāds vēl kur var nopirkt daudz maz sakarīgi 469 BOBI?

Pirms gada pārdevu sakarīgu 469 bobi + līdzi vēl devu armijas tiltus. Un pārdevu es ļoti lēti. Būtu pieteicies agrāk

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

droom rakstīja:

fokz rakstīja:

tetis rakstīja:

superb rakstīja: nupat jau aiz*******shies liidz nejeegai - stop, JAWA dziivo neatkariigi ne no kaa !

piekritu

Teti? Varbūt Tu zini vai kāds vēl kur var nopirkt daudz maz sakarīgi 469 BOBI?

Pirms gada pārdevu sakarīgu 469 bobi + līdzi vēl devu armijas tiltus. Un pārdevu es ļoti lēti. Būtu pieteicies agrāk

Vot žēl...)) toč pa kādi 500Ls būtu ņēmis...(( bet varbūt kāds zin...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

-SS bija vel paris dienas atpokaļ pa 250 ls,pec bildes bij jedzigs

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Sveiki zēni!!)

Gribēju pastāstīt savus atgadījumus..) Svētdien pēcpusdienā nolēmu mazliet līkumu ar JAWIņu izlaist, viss jau forši braucu kādi 50 km/h, te pēkšņi suns no mājas ārā un man tieši priekšas riepā iekšā - kam sekoja lidojiens pār stūri un šļūciens, ķivere galvā bija par laimi,bet rokas līdz elkoņiem ir kriminālas. Jawai lukturis izsists,priekšas dubļinieks noskrāpēts, mazliet luktura apvalks locīts, noliekst kāpslis un ātrumpārslēgs.

Tāds tizlums, šitādu darbu sagauzīt un vēl nejau skrienot. Suns dzīovs un vesels - riebeklis!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

apsveicu, tizlums prasa upurus

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu ja tas suns ir tizlums - tad prasa gan..)

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Jāāā , kādreiz man ar tā ir bijis ...

Kas par štellēm - auksta lec uzreiz , bet kā uzsilst - nelec nemaz ! Dari ko gribi ! Visādi mēģināju - nelec !

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja: Jāāā , kādreiz man ar tā ir bijis ...

Kas par štellēm - auksta lec uzreiz , bet kā uzsilst - nelec nemaz ! Dari ko gribi ! Visādi mēģināju - nelec !

Man bija tas pats,bet sataisīju:

1. Iztīri ar acetonu un kompresoru karbūzi,pilnīgi visu un rūpīgi.

2. Noregulē kazbūzi kā iedgars ir uzraxtijis iepriekš

3. Lieto tikai viena veida benzīnu, es lietoju E92+Statoil spec.piejaukums. uz 5L benzīna 250g eļļas.

4. Nomaini sveci

5. Iztīri kontaktus.

Es to visu izdarīju un tagad auksta lec uz otrā kurbuļa, silta uz puskurbuļa..)

P.S nezinu vai tagad vairs lec..

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Oho - afigeķ par to suni. Es ceru, ka viņš guva jaukas traumas...

Pazīstams stāstīja, ka jaunībā esot braucis ar Jawu un ķēdes sarga skrūvīte esot atskrūvējusies vaļā - kā rezultātā ķēde ierāva ķēdes sargu un salocīja "garmoškā"... Pats uz mutes licies, guvis kārtīgus rokas nobrāzumus.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Oho - afigeķ par to suni. Es ceru, ka viņš guva jaukas traumas...

Pazīstams stāstīja, ka jaunībā esot braucis ar Jawu un ķēdes sarga skrūvīte esot atskrūvējusies vaļā - kā rezultātā ķēde ierāva ķēdes sargu un salocīja "garmoškā"... Pats uz mutes licies, guvis kārtīgus rokas nobrāzumus.

Man tāpat brālim bija, tikai džekiņš novaldīja JAWInju, bet ķēdes sarga pilnīgi salocīts...

Ko es varu teikt...ofic vajag ķiveri un cimdus..

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tieši kā Tev sanāca saskrieties ar to suni? Vnk. nevaru saprast kā tev tā sanāca tik stipri nokrist. Ja tas bija neliela izmēra vai vidējs suns - tač pēc būtības to suni vajadzētu tomēr notriekt gar zemi un pašam nekas. Jawai kādi 130 kg + 80 kg paša svars... Tas jau ir pietiekami, ātrums arī labs. Bremzēji arī?

Ja tas suns tāds lielāks patrāpījies tad mazliet štruntīgāk...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti