Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

Vai jūs nevarētu pateikt kādu vietu Rīgā ,kur varētu parjaukt vecās jawas motoru?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

paskaties te pat atpakaļ,viens jefiņš te ņemās ar to parjaukšanu,varetu but ap pavasari,taka roc

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: paskaties te pat atpakaļ,viens jefiņš te ņemās ar to parjaukšanu,varetu but ap pavasari,taka roc

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzuba rakstīja: Vai jūs nevarētu pateikt kādu vietu Rīgā ,kur varētu parjaukt vecās jawas motoru?

Ja ir kādi jautājumi, tad raksti normunc@tvnet.lv Paskaidrošu no savas pieredzes ko un kā darīt.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Nopirkšu vecās jawas vecenītes rāmi. Ja ir ko piedāvāt, dodiet ziņu.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Ja nēesmu izmetis tad man ir laukos vecās rāmis. Principā bez doķiem. Teorētiski tos varbūt var dabūt jo iespējam pat vecie nr. ir saglābājušies. Ir vēl dažadas daļas. Mob.29408016

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Rāmis ir atrasts, pagaidām šis jautājums vairs nav aktuāls.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kā iet motociklistiem? Sezona sākusies! Pirmajās siltajās dienās visi izlīda ārā ar saviem perdaļotiem un tagad klusums. Laikam vārīgas vietas salst.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

taa s.u.k.i.n.s.i.n.i drizuma bus pardoshana mans vecais 1992.gada transalps. cena ~1000ls tikai. beidzat labak kjilet taas savas padomjlaika grabazhas un noperciet normalu aparatu.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: taa s.u.k.i.n.s.i.n.i drizuma bus pardoshana mans vecais 1992.gada transalps. cena ~1000ls tikai. beidzat labak kjilet taas savas padomjlaika grabazhas un noperciet normalu aparatu.

beidzat labak kjilet taas savas padomjlaika grabazhas un noperciet normalu aparatu

Emmm... Laikam būs vien jāpiekrīt!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Japamekle majas moška ir tas ribas

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Japamekle majas moška ir tas ribas

Paskaties, kad tas topiks ir uzcepts... Mocis jau uztaisīts - tikai elektrība jāsataisa.

Ir kāds brīvprātīgais, kurš no elektrības labi saprot un par pieņemamu naudu gatavs to savest kārtībā?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ir ari galigi jauns rats ar visu riepu ja kas

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ir ari galigi jauns rats ar visu riepu ja kas

Kurš? Prikešējais? ŅEMU!!! Cik prasi?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

batka rakstīja: ir ari galigi jauns rats ar visu riepu ja kas

Kurš? Prikešējais? ŅEMU!!! Cik prasi?

it kaa buutu atskiriiba...kursh ja nu tikai riepas biezumaa

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vot nezinu kurš.Čoms pirka maju un tur iepakojuma vel staveja javas ļulka.Rats vel palicis.Iedod savu epastu aizsutišu ta dzeka nr

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tas pats un nemaīnīgs: ksneps@inbox.lv

Gaidu telefona nr.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ir ari galigi jauns rats ar visu riepu ja kas

Ja ir labs hroms, tad Jawas ratu ņemu uzreiz bez liekām runām. Aizbraukšu pakaļ. mans Nr. 26670014, normunc@tvnet.lv

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nr abiem aizsutits uz epastu.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nr abiem aizsutits uz epastu.

Paldies. Rats jau ir aizrunāts

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

shearer rakstīja: taa s.u.k.i.n.s.i.n.i drizuma bus pardoshana mans vecais 1992.gada transalps. cena ~1000ls tikai. beidzat labak kjilet taas savas padomjlaika grabazhas un noperciet normalu aparatu.

beidzat labak kjilet taas savas padomjlaika grabazhas un noperciet normalu aparatu

Emmm... Laikam būs vien jāpiekrīt!

Beidzat veči jaukt lietas.... cik tad ir tādu veco jawu palicis kas zolīdi izskatās un ripo??? Visu cieņu tiem kuriem tādas ir! Visādus pusmūža nojātus transalpus var iegādāties uz katra stūra... protams ka sajūta cita, nopirku Honda Dominator - likās oi,oi,oi, tagad iegādājos KTM LC8, nu vispār cool...bet kad uzkāpju uz atrestaurētās Jawiņas 250/559 - smaids ir sejā un lepnums starp kājām...)) Tā ka patiesas vērtības un dzīvesstilu nevajag jaukt ar naudas lietām...

P.S. paldies džekiem (Ursim, Edgaram) par palīdzēšanu pagājušo pavasar...pēc ziemas uz trešā kurbuļa pielēca un ripo, ka prieks...

jauku sezonu visiem...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu, ir jau forši vecā jawiņa, bet apnicis visu laiku kaut ko taisīt un remontēt. kopš pavizinājos moto-kursos ar jaunajiem močiem, tā javiņa saista drīzāk kā interjera priekšmets. Bet ir ok - tagad turu pie mājas stāvvietā un ja vēlos, tad pa vakariem var iet paremontēt un mazliet arī pavizināties.

Ceru, ka pēc 2 nedēļām būšu nolicis CSDD eksāmenu uz A kategoriju un tad varēs vizināties pa ielu.

peeeace!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Nu, ir jau forši vecā jawiņa, bet apnicis visu laiku kaut ko taisīt un remontēt. kopš pavizinājos moto-kursos ar jaunajiem močiem, tā javiņa saista drīzāk kā interjera priekšmets. Bet ir ok - tagad turu pie mājas stāvvietā un ja vēlos, tad pa vakariem var iet paremontēt un mazliet arī pavizināties.

Ceru, ka pēc 2 nedēļām būšu nolicis CSDD eksāmenu uz A kategoriju un tad varēs vizināties pa ielu.

peeeace!

Kur tu liec? Es ar tagad lieku...1.jūnijā exis būs...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Es eju autoskolā Akmens-co... man eksāmens nākamās nedēļas pirmdienā.

Starp citu, pēdējā laikā saistībā ar jawu biežāk iegriežos www.retromoto.lv

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tai vecai jawiņai driz bus tada pati vertiba ka vecajam volgam un pobedam.Galvenais sataupit vel kadus gadus 10-20.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti