Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

DA ZB jau visu laiku kaut ko taisīt!!!

Piemēram, tagad nevaru sataisīt priekšējās bremzes, jo visu laiku trūkst pušu lodējuma vieta ar "pupsiku" galā. Tad vēl visādi sīkumi 101, nesanāk nospriegot stūri, spuldzītes kaut kādas negrib spīdēt (piem. neitrālam).

Ielikšu dzīvoklī kā mākslas priekšmetu...

Nu labi, labi - nav jau tik traki. Mēneša laikā plānoju iziet TA un tad varēs vizināties apkārt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ar trosi zin ka pameģini....Panem no spieķa uzgriezni izbaz cauri un galu ar pusautomatu pieķer,vajadzetu kadu laiku turet

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

sagribeeji salodeet ar parasto lodalvu,vot i briinaas

der tikai taa saucamaa lampinju lodalva(vai cietaaka). kaa arii jaaizmanto patjkas panjeemiens,i citas metodes.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

a lampinjas kjeedi tak tik viegli izcjekot ! no bloka liidz panelim. a shvaki deg kaapeec? to tak tu zini. taa ir uzbuuveets. ja eljas pleeviite par biezu,vai kontaktinsh vaaji skaras.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

THX! Neesmu visās lietās tik advancēts...

Kas ir patjkas panjeemiens?

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: THX! Neesmu visās lietās tik advancēts...

Kas ir patjkas panjeemiens?

spams pret batjku spiekja gala panjeemiens

P.S. ursis nepelniiti izbanots

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

kursh ir batjka tak ir skaidrs,vai ne

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Es vēl ceru nopirkt vietā citu trosi. PSC - tās nopērksamās troses nekur neder - par garu un bremžu roktura gājiens nav tik liels. Attiecīgi tā trose jāsaīsina. Tikuntā neko nevar iesākt ar pliku trosi, jāgriež pušu...

whatevaaaa!

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

man jau nevari piezvanit? numuru esi pazaudejis,pats vainigs

es taka šogad rihtejos uz braukšanu,apdrošinajos lai,vel tik vajag kasaļaku pielikt un lidz tehniskai aizbraukt

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: man jau nevari piezvanit? numuru esi pazaudejis,pats vainigs

es taka šogad rihtejos uz braukšanu,apdrošinajos lai,vel tik vajag kasaļaku pielikt un lidz tehniskai aizbraukt

Labi, gaidi zvanu! Tev kaut kādas rezerves daļas no jawas ir palikušas, kuras būtu gatavs pārdot?!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

kas tev ir pa jawu.man kaut kadi klami ir tik japamekle.Ja ko atradišu derigu atdošu pa velti

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

"batka"

to ratu no tava Smiltēnieša nopirku. Labs ar visu hromu un jaunu gumiju. Jauns. Ir prieks par pirkumu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nu re.teicu ka jauns.Tas jau ari biju es kas tev vinu pardevu.tam kam piedereja nebij laika tev vinu aizvest

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu skaidrs Prieks iepazīties

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: kas tev ir pa jawu.man kaut kadi klami ir tik japamekle.Ja ko atradišu derigu atdošu pa velti

Tāda jawa kāda man ir galerijā... vajag bremžu trosi, priekšējā riteņa asīti, izpūtējus, jaunus riteņu disku... Tas itkā viss. Pārējais +/- jau ir savākts.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Man tā priekšējā ass mētājas jau gadu pa mašīnu...)) mainu pret diviem užavas aliņiem....da nu vecīt padod ziņu kad vari uz cēsu ielu pieskriet un ņem ciet...) kuru trosi? priekšai vai pakaļai?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Man tā priekšējā ass mētājas jau gadu pa mašīnu...)) mainu pret diviem užavas aliņiem....da nu vecīt padod ziņu kad vari uz cēsu ielu pieskriet un ņem ciet...) kuru trosi? priekšai vai pakaļai?

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

spekulants...asi par diviem uzavniekiem labi ja vienu senciiti -i ta buus paarmaksaats

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: spekulants...asi par diviem uzavniekiem labi ja vienu senciiti -i ta buus paarmaksaats

Nejaucies mūsu lietās..)) Ksnepam tie jau ir procenti par preces nesavākšanu laikus..)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Man kaut kā veicas - iAuto esmu saticis tikai izpalīdzīgus cilvēkus! Pease visiem!

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja:

sviestdienis rakstīja: spekulants...asi par diviem uzavniekiem labi ja vienu senciiti -i ta buus paarmaksaats

Nejaucies mūsu lietās..)) Ksnepam tie jau ir procenti par preces nesavākšanu laikus..)

nu ja procji tad viens uzavnieks man...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

fokz rakstīja:

sviestdienis rakstīja: spekulants...asi par diviem uzavniekiem labi ja vienu senciiti -i ta buus paarmaksaats

Nejaucies mūsu lietās..)) Ksnepam tie jau ir procenti par preces nesavākšanu laikus..)

nu ja procji tad viens uzavnieks man...

izspiedējs....lai notiek...)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nebus man to lietu ir kaut kadi bloki un motora vaki,kaut kas no atrumkarbas laikam,es ipaši neatškiru tur ir kaut kas gan no 250 gan no 350

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

##########################

##########################

Īsi sakot - beiedzot esmu dabūjis pie dzīvības savu Jawu un vakar pat nedaudz pavizinājos.

Problēma: izpūtēji skaļi purkšķina, jo izpūtēja "iekšas" ir izņemtas ārā. JAUTĀJUMS: ko darīt, kamēr neesmu iegādājies jaunus izpūtējus? Kā lai uztaisa izpūtējus klusākus? Citādi kauns braukt ar tādu purkšķi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

panem ielaid cauruli izputeja no aizmugures.Kadreiz pļerdakiem ta darijam paliek klusaks,nezinu cik klusaks bus bet labak vajadzetu but

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti