Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: panem ielaid cauruli izputeja no aizmugures.Kadreiz pļerdakiem ta darijam paliek klusaks,nezinu cik klusaks bus bet labak vajadzetu but

Kad bijām sīki, tad mocim izptējā ar āmuru iedauzījām ģenerātora asīti (magnētisko). Tur caurums galā ar 1 cm diametru. Tā tāda kā ņirgāšanās par moci... Gāja gan klusi.

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

Skatos ka Te tādi pozitīvi cilvēki grozās gribēju uzjautāt:

man ir arī Jawa bet 8tā (sorry bet it kaa offtopic bet btw)

Varbūt kādam ir doma kur lai nopērk bremžu un sajūga tos štruntus kas uz stūres (tipo pedālīši vāi kā viņus tur). Troses ja sapratu ka jālodē vien būs pašam, bet tos kloķus nu nekur nevaru atrast (latgalītē Centrāltirguu nav) moš ādam nejauši kaut kur aizkērušies, pieļauju domu ka no iža arī derēs.

jau iepriekš paldies

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tev vajag oriģinālās "ručkas" vai tomēr der arī nestandarta?

Lodēt trosītes nav jēgas - tā ir lieka enerģijas tērēšana, jo lodējumi netur lielu slodzi un trūkst nost. Vajag trosej uzgali, kuru var saspiest ar skrūvi - tāds uzgalis tur slodzi. Nopirkt var latgalītē.

Runājot par Latgalīti - pārdevēji pēdējā laikā kļuvuši neatsaucīgi un arī neienteresēti. Nepacenšas atrast nepieciešamo rezerves daļu. Ja pats meklē viņu mantās, tad šo to noderīgu var atrast.

Rokturus vari meklēt arī Rumbulas tirgū (tirgo vecs onka), centrāltirgū pie rūpniecības precēm vai pie VEF tilta - sarkanās zvaigznes veikals (nezinu vai vēl strādā, pēdējo reizi tur biju pirms diviem gadiem).

Pease!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

dzelzs gludekli?

tev tos rokturiisjus vajag? a kaa tas var buut ka tev vinju nav??? kaut ko nesapratu..bet nu labi.

kad biju ienjeemis galvaa ka man VAJAG ... tad ilgi peetiiju ss.lv.

un vot tur ir viss kaut kas. kaut vai pa 50 ls,da jebkura jawa.

man par 638 ir labas atminas...bet tas sajuugs ...nealjo. jawaold.ru vai kaa bija tas saits... un es sapratu kas vinjam ne aljo...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un troses var un vajag lodeet. nu nav tik traki.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jāmāk lodēt - tad turās kā velns!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Jāmāk lodēt - tad turās kā velns!

PO - lodēšana nav aršana...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: un troses var un vajag lodeet. nu nav tik traki.

neturās lodētās troses.... tas toč

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: un troses var un vajag lodeet. nu nav tik traki.

neturās lodētās troses.... tas toč

Nē turās un kā vēl, tik pie noteikuma rociņas no pakaļas neaug! Ne jau uzpilināt lodalvas kluci vajag, bet pirms tam sagatavot troses galu!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: un troses var un vajag lodeet. nu nav tik traki.

neturās lodētās troses.... tas toč

Nē turās un kā vēl, tik pie noteikuma rociņas no pakaļas neaug! Ne jau uzpilināt lodalvas kluci vajag, bet pirms tam sagatavot troses galu!

PN! Gudri tirst nav malku cirst... Es lodēju trīs reizes pēc labākās sirdsapziņas - cik nu labi pratu. Vispirms notīrīju trosīti, nokodināju, piesūcināju trosīti ar alvu un tad uzlodēju pikudcīti. Pēc testa ar raušanu no visa spēka tas lodējums izturēja. Pie reālas lietošanas uz motocikla lodējums netur.

Man pofig, ja gribi vari lodēt. Nesaku, ka tas ir sliktāk. Vnk. ir nopērkami speciāli uzgalīši, kurā trose tiek saspiesta ar skrūvi. Tā ir ātrāk, lētāk, ērtāk, drošāk un labāk...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu ko es teicu! Nu neturēs ja tikai alvas piku uzmest! Sagatavot to trosi vajag! Uz troses ar smalju drāti uztin gredzenu, troses stieplītes atloki atpakaļ - pāri tam gredzenam un tad uzlodē!!! Tāds troses gals nekad neplīsīs - drīzāk trosi pārrausi!

Vai arī uz troses gala uzmauc tērauda mazu gredzenu, no troses gala puses iedzen starp drātīm metāla ķīli (lai ielien tai gredzenā) un aplodē! Arī labi turās...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nu ko es teicu! Nu neturēs ja tikai alvas piku uzmest! Sagatavot to trosi vajag! Uz troses ar smalju drāti uztin gredzenu, troses stieplītes atloki atpakaļ - pāri tam gredzenam un tad uzlodē!!! Tāds troses gals nekad neplīsīs - drīzāk trosi pārrausi!

Vai arī uz troses gala uzmauc tērauda mazu gredzenu, no troses gala puses iedzen starp drātīm metāla ķīli (lai ielien tai gredzenā) un aplodē! Arī labi turās...

nestasti bezceriigi. visvk ar spiekja galbinju(velosipeeda) un mazo kurpnieka naglinju kaa kjili. tocj trosi paarrausi.

un kaa ar SKRUUVI pievilkta var buut labaaka??? par labi salodeetu????

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

to Ursis.

Paskaidrošu kā gadīgās ka man nav tās ručkas. Pirms 3 gadiem kad iepirku to Jawu priekš laukiem (uz jūru un atpakaļ braukāties) gadījās tā ka viņai nebija orģinālā stūre bet kaut kāda parodija par baiku (tipo īsa un mazliet uz leju nolocīta) un šamajai tās ručkas bija kaut kāds samapāls piemetināts pie stūres. kamēr viss gāja bijo ok, bet tad sapratu ka jauzliek orģinālā jo pa gruntofku un zmes ceļu baigi jau nu neērti braukt tādā pozā. Nopirku latgalītē stūri (stienis) pārkrēmēju visus pričindāļus un palika tikai atrast tās ručkas. Nav bijis laika pieķeries tapēc nabaga mocīts šķūnī gaida kad tiks pie ručkām lai varētu tikai uz ceļa.

Paldies par ieteikumu aizšaušu uz Rumbulu. SZ gan man liekas ir kirdik.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Iecavas vecajā motoservisā ar trosītēm visa grīda ir noklāta. Cenas arī simboliskas pa 1,5 līdz 2,0 Ls gabalā. Tā kā nav problēmas šajā jomā.

Un, ja kas lielāks vajadzīgs, tad vēl pastāv tāda lieta kā www.jawashop.com

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Iecavas vecajā motoservisā ar trosītēm visa grīda ir noklāta. Cenas arī simboliskas pa 1,5 līdz 2,0 Ls gabalā. Tā kā nav problēmas šajā jomā.

Un, ja kas lielāks vajadzīgs, tad vēl pastāv tāda lieta kā www.jawashop.com

tur nekas neliecina,ka kas buutu.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

droom rakstīja: Iecavas vecajā motoservisā ar trosītēm visa grīda ir noklāta. Cenas arī simboliskas pa 1,5 līdz 2,0 Ls gabalā. Tā kā nav problēmas šajā jomā.

Un, ja kas lielāks vajadzīgs, tad vēl pastāv tāda lieta kā www.jawashop.com

tur nekas neliecina,ka kas buutu.

Tajā vietā tur tagad esot serviss. Vajagot iet iekšā un prasīt pēc veco moču detaļām.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja:

ursis rakstīja:

droom rakstīja: Iecavas vecajā motoservisā ar trosītēm visa grīda ir noklāta. Cenas arī simboliskas pa 1,5 līdz 2,0 Ls gabalā. Tā kā nav problēmas šajā jomā.

Un, ja kas lielāks vajadzīgs, tad vēl pastāv tāda lieta kā www.jawashop.com

tur nekas neliecina,ka kas buutu.

Tajā vietā tur tagad esot serviss. Vajagot iet iekšā un prasīt pēc veco moču detaļām.

to es sapratu vareeja jau uzlikt reklaaminju-nelielu. jo braucot garaam nekas par to neliecina.... kaut gan ja man vaidzeetu drosji ka buutu piestaajis... a ja buutu reklaaminja sen shai saitaa buutu es to pazinjojis...

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

vai kādam ir doma vai vienai no vecajām jawām bij karburators 2923PH ?

www.minitraktorcz.nm.ru/...

Tas ir Jikov ražojums, nāk čehu motoblokam, kuram darba tilpums 218 cc, virzulis 67 mm diametrā un itkā no kaut kādas javas derot ... .

saprotu, ka tur jau tik un tā jāskatās tām dīzītēm izmēri.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

migano - Ku tu vēlies... Kāda tam nozīme.

P.S. Kā iet kaļaskiniem? Ar divtaktniekiem pārvietojieties.

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: migano - Ku tu vēlies... Kāda tam nozīme.

kāda kāda, lai zinātu kādai jawai noskrūvēt karbūzi

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nopērc Yamaha R-1 un viss atrisināsies.

Ehhh... ar savu veco Jawiņu vienu dienu pavizinājos līdz Ādažiem. Uz šosejas dažus lēnos braucējus var ielikt. 100 iet bez problēmām, tikai baigā zāģēšana sanāk.

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Ehhh... ar savu veco Jawiņu vienu dienu pavizinājos līdz Ādažiem. Uz šosejas dažus lēnos braucējus var ielikt. 100 iet bez problēmām, tikai baigā zāģēšana sanāk.

un galvenais kājas noturēt uz kāpšļiem, ka nenovibrē

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

bet es jau baku benzina esmu šovasar nobraucis,votpagajš svetdien vakar gan dubaku noķeru,sauļuks ka nogaja,ta ar sals klat

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Nopērc Yamaha R-1 un viss atrisināsies.

Ehhh... ar savu veco Jawiņu vienu dienu pavizinājos līdz Ādažiem. Uz šosejas dažus lēnos braucējus var ielikt. 100 iet bez problēmām, tikai baigā zāģēšana sanāk.

man jau piezvanit nevareji 5 santjikus nožmiedzibutu grupveida braucienu uztaisijuši,tagad garamtikai pa sestdienam svetdienām

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Hmm... Neslikta doma par to braukšanu ar Jawām bariņā. Būtu labs ēkšens.

Man nav izieta TA, tāpēc arī apkārt nevizinos.

P.S. Vakar vakarā Pļavniekos bija pakaļdzīšanās motociklam. Viss kā filmā - mocīts pa priekšu un divi policijas auto šim pakaļ. Pēc kāda laika rajonā sabrauca vēl pāris policijas ekipāžū, ātrie un arī trīs motopeles... Ritīgs ēkšens. Viens policijas auto laikam palika ar pārsistu karteri, jo uz ielas bija izlijusi dzinēja eļļa. Kā tas viss beidzās es gan nezinu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti