Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14
White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

kas to buutu domaajis, ka iAuto tik daudz znatoku par sleepeem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: P60 man jau 3. sezonu. Atomic stāvēja jau kādu laiku un apputēja, iedomājos ka varētu piedāvāt... bet nu ja neko tad neko...

A par relikviju krājēju - nu sorre nav tās rocības katru gadu pirkt top modeli. Vienu reizi pa 3 gadiem gan varu tādas labākas atļauties!

Karoč sludinājums tiek atcelts... nav te iAuto jēgas ne kaut ko tirgot ne palīdzēt kādam!

Nu ja treso sezonu, tad ok. Bet ta vispar - nezinu, ka Francija, bet austrija vienmer var dabut lietotas nomas slepes par loti labu cenu. Par "lietotam" vinas klust loti atri - 50% atlaidi vari dabut, ja "iznoma" jaunas un nedelas beigas noperc. Ja vel 1-2 cilveki pirms tevis ir pabraukajusi, tad vispar var dabut par sviestmaizi. Es savas RaceTiger ar visiem stiprinajumiem dabuju par 250EUR, pie veikala cenas tur 980EUR. Latvija nemaz negribu zinat, cik maksa, bet garamejot elkora redzeju - 700LVL BEZ stiprinajumiem. Ta var katru gadu tikt pie kada topmodela, ja gribas

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Iesakiet luudzu kaadu vietu, kur var nopirkt normaalus sleeposanas zaabaksu par cilveeciigam cenaam? Jo cik saprotu, tad laikam lietotus zaabakus nav iisti jeegas pirkt.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Iesakiet luudzu kaadu vietu, kur var nopirkt normaalus sleeposanas zaabaksu par cilveeciigam cenaam? Jo cik saprotu, tad laikam lietotus zaabakus nav iisti jeegas pirkt.

sezonas beigās arī ir viszemākās cenas jebkurā točkā.

kur vairāk, kur mazāk, tas jau pašam jāskatās.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Iesakiet luudzu kaadu vietu, kur var nopirkt normaalus sleeposanas zaabaksu par cilveeciigam cenaam? Jo cik saprotu, tad laikam lietotus zaabakus nav iisti jeegas pirkt.

Pareizi saproti...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Iesakiet luudzu kaadu vietu, kur var nopirkt normaalus sleeposanas zaabaksu par cilveeciigam cenaam? Jo cik saprotu, tad laikam lietotus zaabakus nav iisti jeegas pirkt.

Apskatis ss.lv vai reklama.lv. Nezinu par slēpēm, bet dēļus tur pāris džki tirgo. Jaunus, lielā izvēlē un par ļoti prātīgām cenām. Gan jau ka ir kāds, kas arī ar slēpēm ņemas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Iesakiet luudzu kaadu vietu, kur var nopirkt normaalus sleeposanas zaabaksu par cilveeciigam cenaam? Jo cik saprotu, tad laikam lietotus zaabakus nav iisti jeegas pirkt.

Gribi te nopirkt vai brauc ari uz arzemem? Varu ieteikt jebkuru Austrijas nomu - iznoma (ja esi iznomajis zabakus, vari tos mainit, kamer apnik / atrodi istos) un kad esi sapratis, ka tajos juties labi, noperc - tos pasus vai tadus pasus jaunus.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Iesakiet luudzu kaadu vietu, kur var nopirkt normaalus sleeposanas zaabaksu par cilveeciigam cenaam? Jo cik saprotu, tad laikam lietotus zaabakus nav iisti jeegas pirkt.

sezonas beigās arī ir viszemākās cenas jebkurā točkā.

kur vairāk, kur mazāk, tas jau pašam jāskatās.

To ka sezonas beigaas cenas ir zemaakaas, to pats saprotu, bet labaak cieniitais sakiet kur ir taas lielaakaas un labaaakas tockas ar viszemaakajaaam sezoans beigu cenaam???

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

jebkura veikala kura izpardoshana sezonas beigas par labam cenam var iepirkt gan zabakus gan slepes. slepes nu Latvija nevajag uberlabas un dargas tapat nejutis nekadu atshkiribu ja neesi Latvijas izlase kalnu sleposhana vai kaukads jump profs. vienigi daudz maz jutama atskiriba varetu but trases un netrases slepem.imho slepes un zabishus vajag savus ja slepot i doma tepat Latvija vai arpus Latvijas dodaties ar busu vai savu auto. Ja regulari slepo alpos un uz turieni lido ar lopeni ta labak nomat turpat. ja pareizi atceros zabishu noma man izmaksaja 2 eur diena un slepes kaukur 8 eur diena. nemu uz nedelu. nekur nekas nav jastaipa un zabishi no rita izzaveti silti.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ui, ku dauc sarunāts.. bet nu, ir kāds kaut kur bijis šoziem? ādi iespaidi?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

vai kads nav bijis nupat mezezera slepot ?

i doma gjimeni tur atputinat ?

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

bija chomaks viens- ir ok, bet neceri, ka briivdienaas tur ir maz cilveeku- diezgan pilns.

bet vispaar peec km sanaak tikpat taalu cik Bailji, vieniigi riiga-pljavinjas nav taa mieriigaakaa shoseja

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: www.lembergahute.lv/...

83.223.130.206/...

var ari te. nav buts.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Maza tā hūtīte. Bet,ņemot vērā to,ka uzbērts kalns, ir ļoti OK. Biju,ātri gan apnika,viena nogāzīte....

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Īsteniem latvijas patriotiem būtu vispār jāatturās apmeklēt svešzemju slēpošanas kūrortus ! Tur viss svešās mēlēs rakstīts !

Biedri ! Kopsim latviskās kalnu slēpošanas tradīcijas ! (:

www.iauto.lv/...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: Livigno

foto.inbox.lv/...

nu ka iepatikas? ") es tik tur vien braukshu+ vel reizi gada uz kadu citu vietu bet Livigno ka katru jaungadu uz pirti

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

ursis rakstīja: Livigno

foto.inbox.lv/...

nu ka iepatikas? ") es tik tur vien braukshu+ vel reizi gada uz kadu citu vietu bet Livigno ka katru jaungadu uz pirti

mēs arī šogad tāpat secinājām - katra otrā kalnu tūre uz Livigno Šoreiz bijām Francijā - viss forši, bet - daudz par daudz cilvēku visur. Uz Livigno bildēm skatījos ar nostaļģiju Nez kāpēc nav kalnu krodziņu skatu Nez kā tur mani iecienītie pavāri Un saksafonists

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu krodzinja bildes,man nu taa... cilveeku masas... viss pilns...

laikam jau taapeec kalns bija tuksh

kaa ieveerojaat ieliku degvielas cenas Livigno un otra ir Austrijaa.

par paareejaam cenaam ziniet pasji

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

man jautajums specjukiem,kas braukusji pasji.

vai ta vieglajiem vajag vinetes? jo Cehijaa autobusam kastite vien maksaaja 150 eiro(kas piiksteeja,jeb iekaseeja).

vai pietiek ar kaut kaadu stikeri? un Austrijaa?

noskatiijos ka pasjam aizbraukt nav sarezgjiiti.... un jaaizmanto tas superiigaakais tunelis

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Laprīt!

Sezona garām, bet es gribu iepirkt jaunas slēpes

Vai par Fisher rx8, tādi laikam bij tie burti un cipars točna bij, ar visiem stiprinājumiem 259Ls ir ok cena

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja: Laprīt!

Sezona garām, bet es gribu iepirkt jaunas slēpes

Vai par Fisher rx8, tādi laikam bij tie burti un cipars točna bij, ar visiem stiprinājumiem 259Ls ir ok cena

apsties neta tur jau bus cenas. tik nesaprotu kadel slepes japerk ka uz kalna var noiret?nu labi nopirksi pec gadiem 5 tas jau morali un varbut fiziski bus jau novecojushas. a ta katru gadu uz kalna vari noiret pashas jaunakas un pie kajas vai uzbrauc uz kadu klints asumu vai akmeni.

imho.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

Gugi rakstīja: Laprīt!

Sezona garām, bet es gribu iepirkt jaunas slēpes

Vai par Fisher rx8, tādi laikam bij tie burti un cipars točna bij, ar visiem stiprinājumiem 259Ls ir ok cena

apsties neta tur jau bus cenas. tik nesaprotu kadel slepes japerk ka uz kalna var noiret?nu labi nopirksi pec gadiem 5 tas jau morali un varbut fiziski bus jau novecojushas. a ta katru gadu uz kalna vari noiret pashas jaunakas un pie kajas vai uzbrauc uz kadu klints asumu vai akmeni.

imho.

labi, ka IMHO pierakstiji!

parasti neviens pat 5 gadus nedomā davilkt ar dēli/slēpēm.

uz kalna pats jaunākais inventārs ir reti sastopams. lielākoties tas ir speciāliem rental servisiem ražots ( ģišovka karoče! ) un stāvoklis arī lielākoties so so,... kā nekā nonstopā tiek drellēts...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

snow rakstīja:

Gugi rakstīja: Laprīt!

Sezona garām, bet es gribu iepirkt jaunas slēpes

Vai par Fisher rx8, tādi laikam bij tie burti un cipars točna bij, ar visiem stiprinājumiem 259Ls ir ok cena

apsties neta tur jau bus cenas. tik nesaprotu kadel slepes japerk ka uz kalna var noiret?nu labi nopirksi pec gadiem 5 tas jau morali un varbut fiziski bus jau novecojushas. a ta katru gadu uz kalna vari noiret pashas jaunakas un pie kajas vai uzbrauc uz kadu klints asumu vai akmeni.

imho.

labi, ka IMHO pierakstiji!

parasti neviens pat 5 gadus nedomā davilkt ar dēli/slēpēm.

uz kalna pats jaunākais inventārs ir reti sastopams. lielākoties tas ir speciāliem rental servisiem ražots ( ģišovka karoče! ) un stāvoklis arī lielākoties so so,... kā nekā nonstopā tiek drellēts...

nu par tam nomam domaju Alpos. Latvija braucu ar kadam 4vai 5 gadus vecam slepem jo te ipashas atshkiribas slepem shaubos vai var izjust jo nav jau kalnu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Izskatas, ka te kads talak par LV nomu nav bijis Austrija var patiesam iznomat svaigako inventaru un patiesam labi sakoptu. Bet ari tas vel nav letakais risinajums. Ja nav butiski, lai inventars ir jauns un nelietots, tad var ari nopirkt nomas ekipejumu. Ta nu tagad jau otro sezonu braucu ar Voelk RaceTiger 06. Nopirku lietotas, bet ideala stavokli (uzasinatas un sakoptas) par 250 Eur. Vienigais "minuss" - ka jau nomas ekipejums ir daudzkart asinatas, tadel no kantim nekas daudz vairs nav pari palicis. Vienigi nemot vera manu sleposanas slodzi, slepes jaasina 1x gada pirms dosanas uz Alpiem, jo LV, ja sanak, var paslukat ar jebkadam. Domaju, ka vel sezonu vai divas pabraukasu, kamer sagribesies ko labaku, ta ka esmu dross, ka vel sanaks uzasinat. Bet nu ta vispar - jaunas tas slepes pat tur maksa ~ 1000EUR ar stiprinajumiem, par LV nemaz nerunajot. Un par kvalitati - pirmas slepes, ko man ta ari nav izdevies piespiest vibret - iecertas jebkuras kvalitates sniega vai ledu un ir perfekti vadamas pie jebkura atruma ko ir izdevies sasniegt. Leniem braucejiem gan neieteiktu - 18m radiusu zem ~60km/h vispar nav iespejams iegriezt. Bet nu ja patik baudit 100+ tad rekomendeju

1.. 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti