Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Iesaki man kā tajā Livigno nokļūt It kā buss 9vietas no LV no 220Ls, buss no Milano no 400 Eur, bet arī jābrauc 235 km, kas pa kalniem nav maz...

Bad Gastein redzu 1000m un 2 trases? Tu nejauc kko?

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

ja gribi ar savu transportu, tad varu no savas pieredzes ieteikt Norvēģiju. tikai prāmis uz Stokholmu būs kā papildus fīča.

izdevīgi ir nobāzēties Lillehammerā, jo apkārt ir vairāki kūrorti.

Piem. Hafjell tikai 15km attālumā ar dažādām trasēm.

Kvitfjell mazliet tālāk, bet tas ir "melnākais" kūrorts Skandināvijā

Mazliet tālāk ir Trysil un Hemsedal, arī vērts nočekot.

Sanāk pat ceļojums pa dažādiem kūrortiem. Daudziem der viena un tā pati biļete.

Galvenā priekšrocība, ka laiks nevar tik dramatiski sabojāties kā Alpos vai Pirenejos. Tas ir, nekādas murgainas viesuļvētras tik zemos kalnos nemēdz būt. Arī krievi un tml. ir retums.

Kalni ir smuki apauguši ar eglītēm ( pretstatā salīdzinoši plikajiem Alpiem), trases ir koptas.

Mīnuss ir izmaksas. Ja brauc barā un ņem paiku līdz, tad ir pat mērenas izmaksas.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pagajshgad mes Livigno bijam ar gjimeni, kurai lidzi bija ari ziidainis. Lidojaam un peec tam transfers ar autobusu. Pirkaam visu paketi (lidmashina, transfers, apartaments) no 365 brivdienas. Siicim viss bija oki, vecaaki un omiite uz kalna brauca paarmainjus un arii siice pamaniijaas Carosello piesauliitee ar ratinjiem paziimeeties. Visi arii uz Shveici ar busu izbraukaajaam..

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Varu padalīties pieredzē ar dažiem kūrortiem!

1. Esmu bijis gan Livigno, gan dažos Šveices un pāris Francijas kūrortos.

2. Par Livigno - krievu un latviešu apsēsts kūrorts, pats kūrorts atrodas tādā kā bļodā, līdz ar to saule lec vēlāk un riet agrāk. Pagājušā gada martā biju. Šī bļodas ietekme ir nenormāla - no rīta ir -15'c, pa dienu viss nejēgā kūst, saule noriet ap 17.30 un uzreiz -18'c. Temperatūras lēkāšana nepatika. Vēl mīnuss, ka ļoti vējains kūrorts. Arī tas dod savu artavu aukstumam! No rīta un vakarā jāvizinās ar busu, jo trases nav savienotas. Paņem kādas 30-40 min. Plusi - tiešām lēts grādīgais, labas picas, normāla ēdināšana, labs sniegs no rīta, daudz sniega (nelien klintis ārā). Mīnusi - auksts, nav labu melno trašu, jāvizinās ar busu, daudz krievu.

3. Šveicē viss skarātots, lieliski koptas trases, ātruma ierobežošana slēpotājiem, lai nesanāk sū.., sakārtota infrastruktūra, moderni pacēlāji, salīdzinoši mazas rindas, lieliska publika. Mīnusi - maz sniega, zemi kalni, dārgi.

4. Francijā Alpe'd'Huez un 2 Alpi. 2 Alpi - nenormāli foršas melnās trases, maz cilvēku, lēts pacēlājs, pats kūrorts mazs un grūti pieejams. Ja grib tikai slēpot - pats TOP, ja grib arī tusēties tad nepārāk.

Alpe'd'Huez - sapņu kūrorts. Labākais Eiropā. Sniegs super, rindas praktiski nav, labi saplānoti pacēlāji, dzīvošana 2000m augstumā, 90% trases uz dienvidu pusi (silts), bet liels augstums - sniegs nekūst. MAX augstuns 3330m - super. Viena trase iet pa tuneli 100m garumā. Pēc tam ideāla melnā trase. Visas trases savienotas. Var izbraukāt visu kūrortu neejot ne soli ar kājām. Ir snowa parki. Ir mašinu braukšana pa ledu. Smukas ainavas. No 3330m var redzēt mont Blanc. Ekstrēmo sportu piedāvājums - izpletņi, deltaplāni, helikopteris uz blakus kūrortiem. Biļešu cenā karstais āra baseins un slidošana.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kas viiriem par Zviedriju - Are sakaams?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shogad megjinashu izmantot pedejas minutes piedavajumu !

ja bus kads forsh piedavajums salieku somu un ataa !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

vai tad tik traki ir tanii Livigno...taisos paproveet...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: vai tad tik traki ir tanii Livigno...taisos paproveet...

jaa! traki labi!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

ursis rakstīja: vai tad tik traki ir tanii Livigno...taisos paproveet...

jaa! traki labi!

traki un labii tas man patiik

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Viss ir relativs. Pagajsgad paskiramies ar parasto kompaniju un dala aizbrauca uz Livigno. Un atgriezas ar viennozimigu secinajumu - SUDIGI. Protams tur ir loti labi, ja garso alkohols, patik mazliet paslepot un daudz tuseties.

Bet ja gribas kartigi slepot, tad jarekinas, ka Italija ir lezenaki kalni un daudz sliktaka sniega kvalitate neka Austrija, Sveice vai Francija. Papildus vel Livigno, tapat ka citos popularos un viegli pieejamos kurortos ir pilns ar tautu, kas nozime rindas uz pacelajiem un slukataju sajatas trases.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Francijā Alpe'd'Huez izklausās arī labi.. bet nu vel laiciņš ir, ko paštukot..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ceru, ka ne tikai izklausas. Viss jau norezervets uz Alpe d'Huez. Atliek tikai sagaidit un braukt... Ipasi labi izklausas 16km melna trase

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kas viiriem par Zviedriju - Are sakaams?

Pats nebiju bija sieva - vinjai ljoti patika , vieniiga vinja 5 dienas nekaadi nespeeja iztureet fiziski. Pagajushgad pievienojoties privaatajiem autobrauceejiem vinja samksaaj kaut kur zem 300Ls.

Mashiina bija 4 cilvinji, un maajinjaas ko iireja taapat. Liekas vinji bija taja vietaakas saucas Tjegefall apmetushies. Paika liidzi un gatavoja uz vietas. SLeepes cik atceros teica ka esot bijis labi ka no Lv njeemushi liidz, ar visaam liekajaam nomas dienaam vienalga sanacis leetaak.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ipasi labi izklausas 16km melna trase

JOHAIDI!!!!!! kur par to var izlasīt????

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Shogad iisteniiba man ar ir gribeeshanna uz turieni aizvaaleet - kaut kaa dikti miilja man taa SE veel no videnes laikiem, kad ar deju kolektiivu tur patuseeju.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

5 dienas nekaadi nespeeja iztureet fiziski.

jā. .tā starpcitu ir problēma.. 5-6 dienā ir ļoti grūti, no rīta knapi kājas var pavilkt.. tāpēc šogad mēģināšu izrauties uz ilgāku laiku un pēc 4 dienām paņemt vienu dienu brīvu atpūtai.. un tad atkal maukt..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

At the start of Sarenne slopes, longest of the world - 16km, \"La Fare\", and \"Château Noir\", you can ski during 1h30 without taking any ski-lift, thanks to slopes network which links itself for pleasure of sliding in duration.

Un uzzinat to var: www.alpedhuez.com/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Bet ja gribas kartigi slepot, tad jarekinas, ka Italija ir lezenaki kalni un daudz sliktaka sniega kvalitate neka Austrija, Sveice vai Francija. Papildus vel Livigno, tapat ka citos popularos un viegli pieejamos kurortos ir pilns ar tautu, kas nozime rindas uz pacelajiem un slukataju sajatas trases.

pamēģini mazos centriņus Dolomītos - un tieši tiroliešu apdzīvotajās vāciski (tipa) ielejās - publika tolerantāka kā itālieši, un arī trašu kvalitāte ir laba.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet tiesi ta. Arpus pazistamam vietam. Bet ta vispar, nejusmoju tik loti par Italiju, lai piespiestu sevi meginat. Redzes, kadi bus iespaidi Francija. Bet pagaidam esmu bijis loti apmierinats ar Austrijas piedavajumu.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

re kā, cik cilvēku, tik viedokļu Man Alpe de Huez nepatika, jo serviss bija draņķīgs (2x neasas slēpes arī pēc atkārtota lūguma uzasināt), daudz slēgtu trašu (t.sk tā slavenā 18 km melnā, kura drīzāk bija viscaur akmeņaina un brūna , labi, ka ne manas slēpes), sevišķi dienas otrajā pusē, dārgi un neatsaucīgi franči visapkārt, 2x mainījām mājiņu, lai nenosaltu Pretēji Livigno, kur mums viss kādreiz (4gatpakaļ) patika, vienīgi beigās apzinājāmies, ka trašu tur nemaz tik daudz nav Bet braukt uz mazajiem ciemiem, kur visu dienu slēpot pa vienu trasi es gan nesaprotu.

Paldies Zintai, kas uzveda uz pareizā ceļa.

Klau, jūs visi bez bērniem slēpot braucat? Cik zinu, līdz cik tur gadiem bērnelim ar nenobriedušu mugurgaulu nav vēlams kratīties ašpacmit stundas bērnu beņķī, līdz ar to es savu draugu lokā neredzu citas iespējas kā vien lidot. Mājās atstāt negribas, jo tā jau maz laika sanāk pavadīt kopā ar augošajiem špicbukiem

Domāju, ka katram savs, pie tam daudzkas atkarīgs no dotās situācijas veiksmes, gan laikapstākļu (sniegs/saule), gan servisa, gulēšanas uc jomās.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

kvatra rakstīja: Kas viiriem par Zviedriju - Are sakaams?

Pats nebiju bija sieva - vinjai ljoti patika , vieniiga vinja 5 dienas nekaadi nespeeja iztureet fiziski. Pagajushgad pievienojoties privaatajiem autobrauceejiem vinja samksaaj kaut kur zem 300Ls.

Mashiina bija 4 cilvinji, un maajinjaas ko iireja taapat. Liekas vinji bija taja vietaakas saucas Tjegefall apmetushies. Paika liidzi un gatavoja uz vietas. SLeepes cik atceros teica ka esot bijis labi ka no Lv njeemushi liidz, ar visaam liekajaam nomas dienaam vienalga sanacis leetaak.

Buus jaapameegina shogad, savaadaag negribas kulties to gaisa gabalu uz itaaliju vai austriju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ari par skandinaviju cik cilveku, tik viedoklu. Var jau priecaties, ka skandinavu kalni ir zemaki un tajos nevar uznakt vetra, bet es savukart zinu cilvekus, kas labak pacies vetru kadu dienu, neka velreiz pavada nedelu sauna, jo uz kalna -35-40 grados nav ko darit. Bet ta vispar es kaut ka varu sadzivot ar tiem paris tukstosiem kilometru, ja varu par to preti sanemt paris tukstosus metru.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ta dalishana zilajas, sarkanajas un melnajas trases pec to grutibas, sarezgitibas pakapes vairak ir domata rietumeiropas iedzivotajiem jo pec pieredzes varu teikt ka musejie obligati kaaps uz visgrutakas trases lai tik pec tam varetu pateikt es nobraucu pa mello kaut nokapshanu vai kaukadi savadak nosaucamu leja tikshanu par nobraucienu nu nevaretu saukt.

nu kaukas lidzigs ka Latvija ar automashinam ...

man jau liekas ka tie Alpi daudz maz vienadi. Viss atkarigs no laika apstakliem, sniega biezuma. Viengad var but ok viena vieta citgad atkal otra. Vienvardsakot rulete !

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

snow, nezinu, kada tev ta pieredze, bet es gan varetu pastastit pretejo. No tiem, ar ko kopa esmu bijis kalnos visi izvelejas trases atbilstosi savam spejam. Savukart normalu brauksanu pa "harakiri" reali trauceja vaciski runajosu lohu bari, kas patiesam tur meginaja "nokapt".

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

labaakajaam traseem Itaalijaa ir shads apziimeejums: dzeltens krusts un uzraxts Pista Closed

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti