Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Es jau ari parliecinats autobraucejs, bet nu Francija bus pirmo reizi. Lidz sim pa austriju esam dzivojusies. Par Sveici jautajums - cik ta banu karte maksa un vai ir verts? Braucot apkart gar Besancon sanak tikai ~35km vairak. Un ka ir pasa Francija ar celu maksam?

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Es jau ari parliecinats autobraucejs, bet nu Francija bus pirmo reizi. Lidz sim pa austriju esam dzivojusies. Par Sveici jautajums - cik ta banu karte maksa un vai ir verts? Braucot apkart gar Besancon sanak tikai ~35km vairak. Un ka ir pasa Francija ar celu maksam?

Offtopic: Besancon ir tiešām smuka pilsētele! Iesaku apskatīt!

Bet ja runā par līkumu, tad manuprāt tur ir daudz daudz vairāk nekā 35km. Kaut gan uz 2600km 35 šupru turpu nav nekas. Ceļš caur IT laikam bija vairāki simti pa serpentīniem, kas ziemas laikā var būt arī ar sniega lavīnām. Vietām tur gāja bānis, bet no IT/FR robežas līdz Huez bija traks kalnu ceļš. Es 100% nezinu, bet cilvēki caur IT ir braukuši (izbraucā no LV aptuveni kopā) un nonāca Huez 7 stundas pēc mums. Mēs ceļā bijām 32h, viņi 39-40h. Es nerekomendēju. Bet ja negrib maksāt par vinjeti tad var mēģināt. Gribēšu dzirdēt pēcāk stāstu!!!

Šveices vinjete maksāja kādus 49 EUR uz gadu. Mazāk ņemt nevar.

Pašā FR ar ceļu maksām ir. Jāmaksā ir kādas 2 reizes. Kopā virs 15 EUR nav.

Vēl piebilde: FR vajag uzmanīties ar tankštellēm - neizbrauc tukšu bāku, jo tanki naktīs (22.00-9.00) var arī nestrādāt. Un pirms lien iekšā kalnos jāpilda līdz lūpai, jo pašā Huez dīzelim bija tendence būt 25% dārgākam.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kaadas prognozes par aprilja pirmo bedeelju, buus Livigno sniegs?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kaadas prognozes par aprilja pirmo bedeelju, buus Livigno sniegs?

varētu būt pašvaki.. ļoti sniegotā ziemā bijām marta otrajā pusē - lejā uz pēcpusdienu jau bija šļura. Bet'augšā noteikti varēs slēpot - ir diezgan daudz trases arī gana augstu!

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

es tepat uz Zviedriju uz Are laidishu martaa- padalieties tie kas bijushi- kadas trases, kadi ieteikumi. planots braukt ar iireetu auto no Stokholmas.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kaadas prognozes par aprilja pirmo bedeelju, buus Livigno sniegs?

shogad varētu arī nebūt.... parasti Livigno lejā jau marta beigās ir kirdik sniegam... Augshaa gan liidz par apriilja beigaam var sleepot, apriilja saakumaa telemarkisti riiko savu ikgadeejo festu, bet šogad ziema ir galīgā tūtā... nesen atgriezos no Austrijas - tur arī uz ledājiem ir švaki ar sniegu... marta vidū braukšu uz Livigno - jau šobrīd ar bažām skatos snow-reportu, ka nesanāk aizbraukt vienkārši pasauļoties un pazhopingot, jo sniega nebūs vispār...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

kvatra rakstīja: Kaadas prognozes par aprilja pirmo bedeelju, buus Livigno sniegs?

shogad varētu arī nebūt.... parasti Livigno lejā jau marta beigās ir kirdik sniegam... Augshaa gan liidz par apriilja beigaam var sleepot, apriilja saakumaa telemarkisti riiko savu ikgadeejo festu, bet šogad ziema ir galīgā tūtā... nesen atgriezos no Austrijas - tur arī uz ledājiem ir švaki ar sniegu... marta vidū braukšu uz Livigno - jau šobrīd ar bažām skatos snow-reportu, ka nesanāk aizbraukt vienkārši pasauļoties un pazhopingot, jo sniega nebūs vispār...

ka jau rakstiju taga Livigno i SUPER! Austrija sniega pamaz pagajusho menesi vairak norijos neka slepoju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja:

Offtopic: Besancon ir tiešām smuka pilsētele! Iesaku apskatīt!

Bet ja runā par līkumu, tad manuprāt tur ir daudz daudz vairāk nekā 35km. Kaut gan uz 2600km 35 šupru turpu nav nekas. Ceļš caur IT laikam bija vairāki simti pa serpentīniem, kas ziemas laikā var būt arī ar sniega lavīnām. Vietām tur gāja bānis, bet no IT/FR robežas līdz Huez bija traks kalnu ceļš. Es 100% nezinu, bet cilvēki caur IT ir braukuši (izbraucā no LV aptuveni kopā) un nonāca Huez 7 stundas pēc mums. Mēs ceļā bijām 32h, viņi 39-40h.

Laikam runajam par dazadam lietam - manam jautajumam nav nekada sakara ar italiju: www.tbwa.lv/... (tas (4) ir uz bana blakus Besanconai. Un siem abiem iezimetajiem celiem patiesam ir 35km starpiba. Pie tam caur sveici cels varetu but vairak kalnains vai tunelains. Bet par degvielu paldies - pierasts ka austrija kalna maksa pat letak, neka pie bana. Vispar ari jusu laiks iepriecina. Loti vajadzetu apmeram tadas stundas ieklauties.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

seene man jāpalūr tavs ceļš! komentārus sniegšu vēlāk! ideja OK.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: seene man jāpalūr tavs ceļš! komentārus sniegšu vēlāk! ideja OK.

Nu ta lai labak luret, te vel viena tuvplana bilde: www.tbwa.lv/...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

kādā programmā/ weblapā tu to bildi dabon???

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Route 66 2003. Jaunakajam versijam ir daudz datalizetaka R-Eiropa, bet kartes sakas aiz Polijas un Cehijas

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: izmaksaaja man pasaakums kopaa 500LVL pilniigi visi teerinji. avio 155LVL tai skaitaa.

nekaadi liekie teerinji nesanaak, jo tur nekaa nav, visus vakarus pavadiijaam viesniicas restoraanaa tuseejot, it kaa bija diskozaale paari ielai, bet kaut kaa negribeejaas, bija taapat labi

vinaari- garshiigi, jo sevishkji maajas viini.

par sniega staavokli neko nevar redzeet- nav vinjiem veel taads liimenis, to www.gudauri.ru man liekas vispaar krievi uztura. laikam vieglaak ir sazvaniities ar piem. viesniicu un uzzinaat kas ar sniegu.

Paskatījos galerijas, skaista, skarba daba.

gribētos turp doties vasarā, interesanti būtu paceļot pa Gruziju ar autiņu, būs jāapdomā...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Route 66 2003. Jaunakajam versijam ir daudz datalizetaka R-Eiropa, bet kartes sakas aiz Polijas un Cehijas

Kur var dabūt jaunāko Route?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Man jaunakais ir 2005. No www.shareaza.com. Neesmu meklejis vairak, jo vini ir nolemusi ignoret austrumeiropu. Kad ieklaus, nopirksu oficiali, jo cena ir gana sapratiga

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Es neesmu pārliecināts, bet www.viamichelin.com uzrāda, ka braucot apkārt Šveicei tā pat sanāk braukt pa FR maksas bāņiem. Un ņemot turp-atpakaļ sanāks tas pats, kas caur Šveici.

Jā, viamichelin rekomendē braukt caur Besancon galu, bet tad vēl ir jāpēta visu vēlreiz saliekot excelī un nevar izmantot tikai vienu avotu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Laikam jau bus jabrauc caur Sveici - Vinjete tagad maksa tikai 40CHF (~25EUR). Vel paliek jautajums ko darit ar Poliju/Vaciju - cik lielu laika ekonomiju var iegut ar busu braucot pa baniem gar Berlini, salidzinajuma ar Varsavas-Vroclavas virzienu.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Es laikam palieku pie iepriekšējā maršruta. Skat. manu karti iepriekšpostos.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kaa pareizi noteikt vajadziigo sleepju garumu?

ja ir sleepes 154 cm garas,cik garai jaabuut iipasniecei.

vai arii teiksim 155 cm garai ,cik garas sleepes?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kaa pareizi noteikt vajadziigo sleepju garumu?

ja ir sleepes 154 cm garas,cik garai jaabuut iipasniecei.

vai arii teiksim 155 cm garai ,cik garas sleepes?

protams ka slalom sleepeem...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vislabāk ir testēt.. es braucu 4 gadus augums -10 cm. bija OK, bet tagad man ir 20 cm īsākas un ir daudz foršāk. Vienreiz izmēģinājos visvisādas - ar vēl īsākām pietrūka atbalsta aizmugurē.. Atkarīgs arī cik stingas vai elastīgas ir slēpes un arī cik karvinga izliekums..

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kaa pareizi noteikt vajadziigo sleepju garumu?

ja ir sleepes 154 cm garas,cik garai jaabuut iipasniecei.

vai arii teiksim 155 cm garai ,cik garas sleepes?

tāpat kā pēna garumu...pēc patikas.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

ursis rakstīja: kaa pareizi noteikt vajadziigo sleepju garumu?

ja ir sleepes 154 cm garas,cik garai jaabuut iipasniecei.

vai arii teiksim 155 cm garai ,cik garas sleepes?

tāpat kā pēna garumu...pēc patikas.

Nu,locekļa.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

deksters rakstīja:

ursis rakstīja: kaa pareizi noteikt vajadziigo sleepju garumu?

ja ir sleepes 154 cm garas,cik garai jaabuut iipasniecei.

vai arii teiksim 155 cm garai ,cik garas sleepes?

tāpat kā pēna garumu...pēc patikas.

Nu,locekļa.

tagad zinu kā tauta izvēlas slēpes

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Pēc divām nedēļām jābrauc uz Austriju (.4berge.at).

Šai sakarā vai te ir kāds kas braucis ūz Austriju ar auto pēdejā mēneša laikā? Kas jauns Polijas, Čehijas ceļos, varbūt kādi remonti vai jauni pārbaudījumi?

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti