Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Pati pi...sta klozets... Slēpot brauksi?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es brauks martā uz Itāliju snowot.

Tad jau redzēs kā būs.

Pagājušo ziemu 5 reizes biju uz Žagarpauguru,bet dēlis iepatikās reāli.Par lielajiem kalniem ne mazākās poņas.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Pati pi...sta klozets... Slēpot brauksi?

Tu jau man solījies, Strelok!!

P.s.Zintai žetons, nē, Bombardini!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Seene rakstīja: Ipasi labi izklausas 16km melna trase

JOHAIDI!!!!!! kur par to var izlasīt????

www.alpedhuez.com

www.skifrance.fr

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies!!! es jau izčekoju gūgli, izpētīju viamišelinu un šis pasākums ir ielikts pie gada sākuma prioritātem.. varbūt kāds zin, kurā laikā labāk braukt, lai būtu mazak cilvēku?? varianti ir janvāra beigas līdz pavasarim..

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Gribēju vēl apstāstīt par Alpe'd'Huez.

Tātad esmu tur bijis jau laimīgi gadus 7. Pagājušajā gadā biju Livigno un to nožēloju.

Par Hujēzes trasēm - ir dažādi viedokļi par kvalitāti - daži saka ka ideāls sniegs, nav akmeņu, saule spīd un vēja nav. Ārā +5, sniega pulveris. Viss štokos. Ir arī cits viedoklis - sniega pļura, dubļi, migla, slapjš sniegs, slapji pacēlāju beņķi, saules nemaz nav, viss vienos akmeņos, slēpes lupatās u.t.t. No savas pieredzes varu teikt, ka gadās abi varianti. Pēdējos gados gan nav sliktākais variants bijis. No 7 gadiem 2 ir bijuši tādi skarbāki - vienreiz bija silts un maz sniga (pļura+ akmeņi), otro reizi bija nežēlīgs aukstums tai vietai, ap kādiem -10'c.

Bet pārsvarā tur ir saule, super sniegs, sakoptas trases, nav rindas pie pacēlājiem. Vienīgi rindas veidojas pie pašiem apakšējiem pacēlājiem no rīta, kad visi ceļas uz augšu. Vēlēk rindu nav. Kopš ir parādījies jaunais lielais pacēlājs uz gandrīz pašu virsotni, arī 3330m nav ar rindu.

Par pašu virsotni - 3330m, jūt ka skābeklis trūkst, pārsvarā ideāls laiks, drusku vējains no rītiem. Tikai trīs iespējas nobraukt lejā - pacēlājs, 16km trase Sarenne, trase La Tunnel (pati stāvākā trase ever!!!). Pacēlājs ir ņuņņām un opjiem, Sarenne gadās ka beigās ir mēsli un akmeņi un tiešām ilgi jābrauc līdz lejai; toties tuneļa trase iet caur tineli (aptuveni 1.90m augsts un kaadi 100-150m garš). Pēc tam sākas pats nenormālākais kritums kādu esmu redzējis. Un daži tur metas lejā. Daži stāv un raud. To trasi netīra un negludina nekad. Gadās gan sniegs līdz jāriem, gan ledus un pampaki, ka pāri nevar redzēt. Karo4 kule putās.

Apkalpošna gan ir OK. Nepiekritīšu komentāriem, ka nomas izēd. Man viss liekas normāli. Tusēšanās tur sanāk ļoti dārga. Maz bāru un šaušalīgi dārgi. Bet āra baseins to atsver.

P.S. martā atkal uz Hujēzi

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Kredoks rakstīja: Pati pi...sta klozets... Slēpot brauksi?

Tu jau man solījies, Strelok!!

P.s.Zintai žetons, nē, Bombardini!

welcoms backs

balsoju PAR!!

ar otro sniegu uz Valmieru un karstviins no katra

nu un protams - pie stuures kads cits

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai Hujeeze ir Triis ielejas Francijaa

es doshos uz trim ielejaam martaa..

vairaak pagaidaam neko nezinu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies, kliks!!! vienīgi ir bažas par prasmju trūkumu, lai novērtētu turienes jaukumus.. līdz kuram laikam tur aptuveni var rēķiāties ar aktīvo sezonu??

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vai Hujeeze ir Triis ielejas Francijaa

es doshos uz trim ielejaam martaa..

vairaak pagaidaam neko nezinu...

NEE. TRIIS IELEJAS IR KAS CITS. MEKLEE www. skifrance.fr!!!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: paldies, kliks!!! vienīgi ir bažas par prasmju trūkumu, lai novērtētu turienes jaukumus.. līdz kuram laikam tur aptuveni var rēķiāties ar aktīvo sezonu??

Tu laikam domaaji: KAD IR SNIEGS? KAD VEERTS TURP DOTIES?

Es tev varu atbildeet taa: sniegs ir. kvalitaate sveerstaas. skaties manu lielo komentaaru par hujeezi.

BET man ir Tev daudz labaaks un paredzamaaks kalendaars zienas sezonai.

1. no decenbra saakuma liidz jaunajam gadam - MAZ SNIEGA, DAUDZ SLEEPOTGRIBEETAAJU

2. jaunais gads - GAAZH RINJKJII TO KUURORTU. vienu gadu biju. nenormaals tirgus. daargaakais laiks sleeposhanai un dziivoshanai

3. viss janvaaris - SALIIDZINOSHI AR MARTU AUKSTS, DAUDZ SNIEGA, PAMAZ CILVEEKU. VEEL AR VIEN DAARGI. toties ir ideaals sniegs. pats labums!!!

4. viss februaaris - VAACIJAA UN FRANCIJAA SKOLNIEKU BRIIVDIENAS. pats neesmu bijis. bet stasta ka tad tur elle iet valjaa. visi kalni ar siikajiem. tur var tikai nepatishanaas iekulties ja uzmauc kaadam virsuu.

5. marta pirmaas 2 nedeeljas - SAULE, SAULE, SAULE, MAZAAK PUBLIKAS, VEEL LABS SNIEGS. ZEMAS CENAS. pats braucu tieshi shajaa laikaa jo ir saule un sniegs arii pa naktiim (tieshi naktiis) uzsnieg. vakaraa noliidzinaataas trases ir gludas ar sniedzinju pa virsu. super!

6. marta otraas 2 nedeeljas - SAULE UN SNIEGS! IDEAALI SAULJOTIES. VAR SLEEPOT TOPLESS!!! mordu nodedzina konkreeti. vajag vismaz 20 saules kreemu. ar sniegu ver paveikties un var arii nepaveikties. pasha noveerojums - ja marta pirmajaas 2 nedeeljaas slikts sniegs vai nesnieg nemaz tad otraas divaas buus ideaala sleeposhana.

7. apriilis - diemzheel info nav jo neesmu riskeejis tik veelu sleepot. tomeer viesniica jaarezervee, jaatiek liidz turienei u.t.t. ja ir aplauziens tad PII bet noteikti var arii paveikties. kaut gan pa shiem gadiem globaalaa silshana kalnos ir LJOTI STIPRI JUUTAMA. un tas ietekmee sniega kvalitaati un biezumu.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vai Hujeeze ir Triis ielejas Francijaa

es doshos uz trim ielejaam martaa..

vairaak pagaidaam neko nezinu...

www.les3vallees.com/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kliks, tencinu!!!!!!!

secinājums, ka jābrauc marta vidū.. normāls sniegs, maz cilvēku, silti!!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kliks, kad tad tiesi brauc? Es 10-17. marta.

Un vel - jautajums pieredzejusajam - ka tur isti ir ar skipassiem? Vienkarsi janem lidzi bildi, vai ari japasuta ieprieks? No www informacijas isti nevar saprast.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Kliks, kad tad tiesi brauc? Es 10-17. marta.

Un vel - jautajums pieredzejusajam - ka tur isti ir ar skipassiem? Vienkarsi janem lidzi bildi, vai ari japasuta ieprieks? No www informacijas isti nevar saprast.

ehh neatminos. laikam arii tieshi taa pat kaa tu!

ar skipassiem tur ir taa: bildi njem liidzi. man palicis atminjaa ka arii pasi vinji njeema paluureet kas tu par zveeru. varbuut tas bija taapeec ka njemam parasti gjimenes biljeshu komplektu 2+1 vai 2+2. karoch beerni skaitaas liidz 16. vieniigi ieteiktu iet pirkt biljetes dienaa kad iebrauc kuurortaa jo ja saaksi rinaa staaveet sestdienaa tad staaveesi minuutes 40 pilnaa ekipeejumaa.

vispaar skipasu sisteema tur ir pretiiga. nekaadas elektronikas tur nav. tikai cilvji luur virsuu vai tev ir taa karte kaklaa. iekarina vinju spilgti oranzhos diegos. labaak paprasi kaadus 3. buus droshaak.

panjem paluuri karti. pastaastiishu kas un kaa!

1. ieleja VAUJANY ir klusa un ideaala. vispaar jaacenshas braukt pa traseem kur nav jaaceljas augshaa ar lielajaam bindzhaam. atceries: kreesli. tikai kreesli. pa dienu jaavazaajas kur iet kreesli jo citaadaak sanaak pastaaveet drusku rinadaas. shito pieraksti: no VAUJANY aaraa tikt var tikai ar 54. paceelaaju un taalaak ar 56 paceelaaju. veel var laisties lejaa uz OZ EN OISANS un tad meeginaat tikt uz centraalajiem kalniem.

2. nekad nenokavee peedeejo paceelaaju. tas maksaa daargi ar taksi braukt uz viesniicu. reiz viens no kompaanijas to izpildiija - 180 eur palika taksii. tas taapeec ka ielejas nav labi savienotas un jaabrauc kaadi 30km ar auto no vienas uz otru.

3. OBLIGAATI jaapaarbrauc paari ar 32. paceelaaju -CONNEXION AURIS. tas ir sekss gaishaa dienas laikaa nepieredzeejushiem!!!

4. trases kuras jaapameegjina: LE COL DE CLUY (no signal de l\'homme virsotnes), TUNNEL (pic blanc), LES BALCONS (clocher de macle), ROCHE MELON (montfrais). shito arii pieraksti.

5. neaizmirsti ka paceelaaju karte tevi pa briivu ved uz aara baseinu - OUTDOOR SWIMMING POOL www.alpedhuez.com/...

dzeltens (27) nummurs.

6. vieta kur vislabaak dabuut skipasus ir BERGERS - violets liels uzraksts kartee

JA VEEL KAS PRASI!!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kliks ir vienkarši guru!!!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kliks ir vienkarši guru!!!

ne nu guru neko. vienkaarshi eiropaa nav labaaka kuurorta par alpe d huez.

veel atmineejos vienu lietu - ar skipass var vienu dienu sleepot les deux alpes (divi alpi). nokluushana ar mashiinu vai helikopteru. helikoptera cenu nezinu. pirms aptuveni 4 gadiem bija 60 eur one way ticket. tagad buus trakaak.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu paldies par info. Tad jau redzes, ko teiksu pec tas nedelas Pagaidam izklausas labi.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kads jau kaukur Alpos bijis slepot? Ka tur ar sniegu?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

šitais izskatās kā tikko no alpiem Tikai viņam tagad nevar uzprasīt

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shodien skatijos no shveices gigantu tur smuki saulite spideja bet sniegs nu taaa likas stipri pusts trase.

es lidoju menesha beigas uz Italiju atkal.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

laimīgais! Atved... pat nezinu ko īsti

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

visvairak uztrauc ka bus ar sniegu un vai nebus shausmigi daudz lauzhu jo ne visur kalnos shoziem ir sniegs

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: visvairak uztrauc ka bus ar sniegu un vai nebus shausmigi daudz lauzhu jo ne visur kalnos shoziem ir sniegs

ir veel vaaja ceriiba ka tuuliit uzsnigs un tauta veel paspees iztrakot... liidz martam.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Sieva un dēls no vakardienas slidinās Livigno. Sniegs un saule pietiekoši esot un visas trases vaļā.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti