Kalnu slēpošana.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002

Veidojas laba grupiņa atpūtai Itālijas Alpos CORTINA D"AMPEZZO 23.02-05.03. 2006. Brauciens ar Impro.

SAAB slēpotāji uūūū......

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Flints rakstīja: Sieva un dēls no vakardienas slidinās Livigno. Sniegs un saule pietiekoši esot un visas trases vaļā.

super ! to man ari vajadzeja

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

braucam šovakar

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: braucam šovakar

Uz kurieni Milzkalne vai Zviedru cepure, tāds ir jautājums

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uz riekstukalnu šovakar..

rīt no rīta uz Kaļīti...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

slīdēja labi!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es tikko no Soldenas Austrijā

Nu sniega tur ir ĻOTI DAUDZ! Kad bijām, tad trīs dienas intensīvi sniga, bija ko pasvīst, liekot ķēdes un braucot uz mājām augstu kalnos pa šauriem serpentīniem...

Ļoti laba vieta pieredzējušākiem slēpotājiem - vairākums sarkano trašu, diezgan asas. Par melnajām nerunāsim Bet ir braucamas arī tās.

Ehh, labi tur bija

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ergljos ZIEMA,BALTA PUKAINA ZIEMA.

Rindu pie paceelaaja NAV !

nu bisku taalaak ir par pieriigas dublju pikaam.

bet TAS ir TAA veerts !

piekususji un apmierinaati

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jā, ši bja riktīgi laba nogale slēpošanai

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Bija gan - es pat iemaacijos sleepot Pirmajaa dienaa veel biju viscaur izmircis un slapjsh no krishanas, riposhanas, velshanas utt. bet vakar vakaraa jau bija ok - biju sauss daudz maz Zveeraa

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Bišķi pa ledainu, bet kopumā ņemot bij` OK. Patīkami, ka nebija brīvdienām ierasto rindu.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nupat no Livigno. visas dienas bez neviena makonisha saulite vien bez puteniem un veja pie dienas temp ap -3 nakti vairak. sniegs daudz trases perfektas! nu laiks ka parasti i marta tik trases labaka stavokli un cilveku mazak.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Es tikko no Soldenas Austrijā

Nu sniega tur ir ĻOTI DAUDZ! Kad bijām, tad trīs dienas intensīvi sniga, bija ko pasvīst, liekot ķēdes un braucot uz mājām augstu kalnos pa šauriem serpentīniem...

Ļoti laba vieta pieredzējušākiem slēpotājiem - vairākums sarkano trašu, diezgan asas. Par melnajām nerunāsim Bet ir braucamas arī tās.

Ehh, labi tur bija

kurās dienās tad tur sniga biju 27.01-03.02

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ziņas no FR Alpiem (huez, 2 alpes) - sniegs ir, pa laikam piesnieg klāt, bet neko diži. Visas retrakotās trases vaļā, bet offpiste ir stingri noliegta, jo lienot klintis ārā.

Visi sēž un gaida sniegu, jo aptuveni 2000m ir ļoti plāns - ap 40 cm. 3000 un uz augšu iet pāri pa 230 cm.

Pats uz Huez dodos no 10.03., ceru ka baltais vēl līdz tam laikam piestaigās... vispār skumji.

P.S. Žagarā aizvakar draugam piešķīra nežāvētus nomas zābakus. Pē! milzkalnē tādas izvirtības neesot novērtotas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kliks, atliek lidz 10.03 turet ikskus un pec tam tikties francija Vel jau menesis laika sagaidit sniegu. Starp citu - ka tu bauc - ar auto vai lidmasinu? Ja ar auto, varbut vari ietekt pareizako marsrutu?

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

rekomendeeju sleeposhanu Gruzijaa- tikai sniega tad bija pamaz, bet visumaa reaali forshi- kalni forshi, paceelaaji ok, dziivoshana ideaala.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: rekomendeeju sleeposhanu Gruzijaa- tikai sniega tad bija pamaz, bet visumaa reaali forshi- kalni forshi, paceelaaji ok, dziivoshana ideaala.

ari esmu par to dzirdejis vai ir kads tur bijis???i doma aizbraukt jo alpos gandriz visur jau buts

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: rekomendeeju sleeposhanu Gruzijaa- tikai sniega tad bija pamaz, bet visumaa reaali forshi- kalni forshi, paceelaaji ok, dziivoshana ideaala.

Pastāsti par dzīvošanu.

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Es biju janvaarii Gudauri (www.gudauri.ru)

Dziivot ir iespeejams vairaakaas viesniicaas, bet labaakaa shobriid ir TRUSO. 2vietiigs numurs ar 2reizeeju eedinaashanu maksaa 38LVL, bet pilniigi nekaadu pretenziju- numuri tiiri, smuki katru dienu sakopti, eeshana- liidz aciim var pieesties, zviedru galds, ar administratori visu var sarunaat- piem. iechekojaamies iechekoshanaas dienaa bet 7 no riita un jau paguleejaam un brokastis dabuujaam kaut oficiaali chek in ir no 12 Ir tur it kaa 4* viesniica, bet satikaam letinjus, kas teica, ka reaali iesako.

Nokljushana- airbaltic tieshais reiss uz Tbilisi, viizu nevajag. taalaak jaasarunaa transfeers uz viesniicu- businsh 100eur uz vienu galu- 140km 2-2,5h.

kalns- ciemats atrodas 2000m, kalna virsotne 3000m. paceelaaji-3 un 4 vietiigi austrieshu, garaakais nobrauciens 7km, bet janvaarii nebija sniega lejas daljaa, taadeelj ripojaam kaadus 4km. paceelaaja karte 7LVL uz dienu (10-16), latvieshiem atlaide rindu darbadienaas vispaar nav, jo visvairaak apmekleetaaju bija no Krievijas, bet taa kaa avio tieshie reizi ir atcelti- neviens iipashi nebrauc. briivdienaas vienu briidi pie viena paceelaaja bija druuzminja, bet tas arii viss.

protams vieteejo attieksme un viesmiiliiba ir neizmeerojama, veel jo vairaak tad, kad uzzina ka esam no Latvijas- viesniicas restoraanaa katru vakaru tikaam cienaati ar dazhaadiem labumiem.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: Es biju janvaarii Gudauri (www.gudauri.ru)

.......

Interesanti...ja vien izdotos atrast vēl kādu,kas ir ar mieru...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

es domaaju, ka naakamgad jaabrauc atkal, tikai kaut nu sniegs buutu. shie pashi arii autaa, vinjiem janvaarii jaabuut bija 2m, bet bija labi ja 20cm.

ceru ka tikai deelj taa trases slikti sagatavoja- akmenji liida aaraa. ekipeejumu saskraapeejaam visi.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

a kur var redzet kads sniega stavoklis?viniem nav webkameras vai www lapas? ka ar viiniem?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

cik maksaaja kopaa Gruzijas apmekleejums? avio biletes cik?

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

izmaksaaja man pasaakums kopaa 500LVL pilniigi visi teerinji. avio 155LVL tai skaitaa.

nekaadi liekie teerinji nesanaak, jo tur nekaa nav, visus vakarus pavadiijaam viesniicas restoraanaa tuseejot, it kaa bija diskozaale paari ielai, bet kaut kaa negribeejaas, bija taapat labi

vinaari- garshiigi, jo sevishkji maajas viini.

par sniega staavokli neko nevar redzeet- nav vinjiem veel taads liimenis, to www.gudauri.ru man liekas vispaar krievi uztura. laikam vieglaak ir sazvaniities ar piem. viesniicu un uzzinaat kas ar sniegu.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Kliks, atliek lidz 10.03 turet ikskus un pec tam tikties francija Vel jau menesis laika sagaidit sniegu. Starp citu - ka tu bauc - ar auto vai lidmasinu? Ja ar auto, varbut vari ietekt pareizako marsrutu?

Braucam tikai ar auto ja 7. vai 8. gads Hujēzē būs. Ar aero ir tā ka nav nekā. Divas iespējas vai nu Geneve (no Huez tas ir ap 500km, transfērs nejēgā dārgs bija un laikam uz Geneve neviens pa taisno neveda. Tagad neesmu pētījis) vai Paris (3-4 stundu braucienā ar Paris- Grenoble GTW vai kaut kā tā saucās tas ātrvilciens. Pēc tam ar auto no Grenoble līdz Huez. Arī baigi dārgs pasākums, lai gan lētāks nekā caur Geneve).

Ar auto viss vienkārši, karti varu mēģnāt ielikt, pats sazīmēju paziņām. Tikai nepiemirstam par vinjetēm Šveicē!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Apvilktās (sarkani) pilsētas ir virzieni, kas norādīti ceļa zīmēs. Dzeltenajā parasti maršruts mainās. Nezinu kāpēc, dažreiz braucam pa citiem ceļiem...

foto.inbox.lv/...

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti