SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aha.. 5 lapas pa divam dienām tā jau te vairāk kā gadu nav bijis.. i par politiku cilveki sāka gribot negribot domāt..

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Skardnieks rakstīja: SAAB ira kruta mashiina......

Apmekleeju SAAB muzeju Trollhatena. Bija diezgan daudz informaacija pieejama.

kura gada auto tur ir pats jaunākais? Jeb 0 vik vecam jābūt auto, lai viņš nokļūtu muzejā

tur bij arii jaunie SAABi, atbraukshu uz Latvju zemi kaadu bildiiti vareeshu paraadiit no muzeja.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aha, Redaktoram nav ne vainas..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Nu ko,saabisti,varen kruts jūsu Moderators,varens zellis.

Tu esi P I D A R S - BREMZE - kurā vietā es tev esmu Moderators? SA ZA PI SIES?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredok, kas Tev noticis

kāpēc Tu šauj ar lielgabalu pa mušām

Atceries briesmīgo Galdnieku

ne tas vien ir bijis

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pērkon - aūuu!

Man te šovakar labs noskaņojums, frikadeļu zupu uzvārīju, garšīga sanāca! Vari vēl paspēt!

citādi mana ģimene Tavai ģimenei tā kā drusku parādā...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kur palika topiks aero

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jaskatās filma pa ltv 7

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: jaskatās filma pa ltv 7

buus beediiga

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bet nu tīri neko.. katrā ziņā pa TV nekā labāka šovakar nav..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: bet nu tīri neko.. katrā ziņā pa TV nekā labāka šovakar nav..

Nu vai zini TP! Tevis deelj tagad te mirkstu asaraas Speeciiga filma!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

gribi,lai es turpinu kaukt

man patika vinji abi " Eyes wide shut" ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

turbopiile rakstīja: bet nu tīri neko.. katrā ziņā pa TV nekā labāka šovakar nav..

Nu vai zini TP! Tevis deelj tagad te mirkstu asaraas Speeciiga filma!!

toties tagad Tu vairāk rūpēsies par savu rozi un rūpīgāk ravēsi nezāles, mazums, kāds baobabs..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Nezinite rakstīja:

turbopiile rakstīja: bet nu tīri neko.. katrā ziņā pa TV nekā labāka šovakar nav..

Nu vai zini TP! Tevis deelj tagad te mirkstu asaraas Speeciiga filma!!

toties tagad Tu vairāk rūpēsies par savu rozi un rūpīgāk ravēsi nezāles, mazums, kāds baobabs..

OK! riit no riita brauxshu apraudziit maxshkjerniekus ar siltiem piiraadzinjiem un karstu teeju

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

tur sen neviens nav pabijis

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

klau džeki, varbūt jūs lūdzu, būtu tik laipni un P I S T U N A X Y I J N O Š E J I E N E S U N D I R S T U C I T U R

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

hammer, visu cienu, es vienmēr priecajos Tevi satikt, patiešam!!!!! bet nu tās tās attiecības varbūt kaut kur citur, lūdzu.. ta jau te nav forši vairs ienākt , bet paliek arvien neforšak.. atceries, kāda bija Stelpe 2005

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ir tak speciaals lamaashanaas topix - tur var ka.kaat viens otram un visiem citiem virsuu kaut vau 23 staavos...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: hammer, visu cienu, es vienmēr priecajos Tevi satikt, patiešam!!!!! bet nu tās tās attiecības varbūt kaut kur citur, lūdzu.. ta jau te nav forši vairs ienākt , bet paliek arvien neforšak.. atceries, kāda bija Stelpe 2005

tad bija labie kadri Diggens, Belochka, Kredox, Hammers

Vai kaads zina, kur ir palicis Negausis

pirmais netehniskais topix radaas par godu vinja dizmshanas dienai mana koleegje vinju pazina un taa es uzzinaaju, ka vienam no shejienes spameriem ir dz. d un uztaisiiju apsveikuma topiku Vinjsh veel kaadu pusgadu briniijas, kas es esmu un kaa es vareeju zinaat - toreiz veel Draugu nebija, kur visi datumi priekshaa pateikti A es vinju toch nepzinu - briiniijos, kas tas taads, kad naaca sveicinaties pirmajos Briivkalnos

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

hammer, piedot, šī d Ir šana kāpņutelpās tiek adresēta Tev un no tā ir nācies visiem retajiem, kas vēl apmeklē šo stūrīti portalā.. varbūt varat tiešam to darīt kaut kur citur..

daniel, man ir pilnīgi pie pakaļas, kas un kā mēslo nsnf topikus saab zoani taču ar to nav nekāda sakara..

kādreiz šī bija vieta kur varēja atnāk atpūsties un pozitīvi pazirgoties, kaut vai sliktakajā gadijumā tā kā tas notiek VS topikā..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nez., un samu un ko tik vēl aizmirsi pieminēt.. kaut kā pietrūkst tā visa..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jaa, Sama pavisam pazudusi melnaa pantera

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

21.10.2006. ieies vēsturē kā jocīgs vakars...

Jocīgs vakars ar jocīgi spokainām diskusijām....

Tu kakāsi tur, es kakāšu te....

Bērnudārzs....

ar nelielu dizentērijas pieskaņu....

Man ir tas gods atvadīties no Jums , Dāmas un Kungi!

Lai rīts padara mūs gudrākus!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vot Hammer un Deksters - pa vienam - normaali dzheki. Bet kaaa tiek vienaa topikaa taa abiem zarnas laukaa un smird. Nu kur tik stulba kombinaacija

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

daniel.. es neuzskatu par kašķēšanos tos koemntārus par vadu.. arī par bmw un viss tamlīdzīgais ir normāla padarīsana šeit.. arī Tavi komentāri citos topikos ir biezi vien trapīgi un vieta.. bet vai tiešām šī veļa ir jjāmazgā te.. es nevaru ne hammeru savaldīt ne arī Tevi.. vienkāºsi uzdrošinos lūgt šitās F igņas darīt kaut kur citur..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti