SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

e.g. sheit:

www.iauto.lv/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vot Hammer un Deksters - pa vienam - normaali dzheki. Bet kaaa tiek vienaa topikaa taa abiem zarnas laukaa un smird. Nu kur tik stulba kombinaacija

man nav bijis tas gods satikt Deksteru, bet ticu, ka Tev taisnība.. es saprotu arī ka var gadīties visvisādas nebūsanas, bet nu tas veļas šļakatas padara šejieni patiešām neviesmīlīgu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: jaa, Sama pavisam pazudusi melnaa pantera

samaaaaaa...... uuu uuuuuuuuu...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

diggenn!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

paareejie vismaz nav pazudushi - tieki te neienaak

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

khe...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: diggenn!!!

diggens bija ienācis saab alkometra rakstā.. un kaut kad arī gnbf..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: khe...

nuu.. un vai Subbis vēl te kādreiz ienāks..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

dex., es runāju tikai no sava viedokļa un nepārstavu saabistus.. es neesmu saab kluba biedrs, reti apmeklēju saab pasākumus (diemžēl).. un tikai dažus no šejienes ļautiņiem pazīstu presonīgi (un esmu priecīgs un pagodināts par iespēju ar viņīem iepazīties..).. ar to es gribēju pateikt, ka ne ko nezinu un neinteresējos par organizācijām, klubiem un tamlīdzīgam padarīšanām.. vienkārši ir žel ka tik interesanta "virtuālā pīpētava" (vieta kur cilvēki nenopietni runā par nopiento un vienkāºsi plāpā) pārvēršas par tirgu..

gan jau ka jums abiem ira sava taisnība.. un izskatās ka ne viens nav gatavs piekāties.. tapēc vienīgais ko varu lūgt ir risināt savas nebūšanas kaut kur citur..

ai.. apnika moralizēt.. kas būs būs.. un ja šī "zona" ne vienam nav vajadzīga, ne jau es būšu kas to izglābs..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. un pavisam godīgi jāatzīst, ka jau ilgi pirms "šīs veļas" bija pazudusi senā jautrība te..

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Ja cilvēks stāsta,ka vads jānoņem lēnām,es varu pastāstīt,ka nav vis,jo zinu ko citu. Tā ir diskusija par tehniku,jo ne jau vienu vien auto nācies pajaukt.

Laikam jau tikai ar kaltu un āmuru labo tos savus auto.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Pie sviesta tēmām:

Vakar meklēju vietu, kur nomazgāt diskus pirms nomaiņas, - neskatoties uz oficiālajiem darba laikiem, no 4 kantoriem strādāja tikai viens, kur čalis nedaudz pārsteigts izskatījās, kad iebraucu un teicu, ka tiešām tagad un tūlīt vēlos mazgāt auto

Pēc tam mani patīkami pārsteidza Autofavorīta darba laiks (7-23) un stundas likme - Ls 15 (Ls 12 par balansēšanu, riteņmaiņu un steriliem celofāna maisiņiem), mani gan neatstāja iespaids, ka viņi tur \"rindas uz riepu maiņu\" taisa tikai lai radītu iespaidu, ka baigi aizņemtie

Pie hohmiņām atcerējos neseno Kemi apmeklējumu ar veco OG,- šie man nodiagnosticēja, ka auto vienīgā vaina esot \"braukšanas\", -pēc mēneša TA man izsniedza pavisam cita garuma defektācijas sarakstu. AutoServiss, ibio!

Pēc tam tumsā, lietū mainīju lampiņu un klusi smīnēju par Modus īpašniekiem: www.modus-forum.de/...

Nu tā, sviests tas viss iraid.

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Kaut kā biki biju aizrakusies tais japāņu auto detaļās...

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Labošos.. sasaucāt mani paļdes!

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Nu tad ar 1. sniegu ...

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

ir doma šoziem sākt ieredzēt ziemu, aukstumu un slidināšanās prieku baudīt, .. ja kāds apsola gardo pašmāju ogu sildītāju (hammer??!!!! ) pīrāgus apsolu pati sacept...

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

drīz būs ziemas apavi gan man gan tīģerītim un pufaika... , un tad jau ar derētu aiz laba prāta pamācīties pa kaºtīgu sniegu gan man, gan tīģerītim savaldīties uz ceļa par skādi nenāktu

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

vaihj ... tik daudz ko teikt... tik daudz ko teikt

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

ja ņiprs tad jau blaikam būs auksta ziema...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

sama rakstīja: Kaut kā biki biju aizrakusies tais japāņu auto detaļās...

Oho, Kokije Ļjudji!!!

Labrītt, Sama!!

Kas ta, japāņi tagad ir ar detaļām apgādāti,

visi..

un Tev tagad miers

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

laburītu

japāņiem šķības acis, taču darba galdi tiem taisni, ir ok..

detaļu kā jūra, visiem pietiks

mirs drīz būs, uzsnigs sniegs gads jau uz beigām, jāpierimst

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ir OK laiciņš - mājup braucu tikai 1.5h ierasto 20-30 min vietā!

Braucu un pa telefomu pļāpāju ar Arniju, kad vienā brīdī sapratu, ka priekšā esošais e24 BMW uzsāk valsi griezt. Tā lēnām kā ākstoties mierīgi sāka, kamēr aizgāja dziļā un skaistā virpulī, nezinu kā šim tā sanāca, šķiet pēc pagrieziena par daudz uzbēra, bet vispār likās, ka tūlīt būs tūdi, pats jau bremzēju, jo pieļāvu, ka ši arī mani aizķers. Viss beidzās labi, čalis palika pretējā joslā nevienu neķēra.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sama rakstīja: laburītu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Ir OK laiciņš - mājup braucu tikai 1.5h ierasto 20-30 min vietā!

labi ka labi.. Ogres rajonā pāris grāvji aizpildīti..

grūti pierast pie šiem ceļiem..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu šodien izskatās, ka kājas vairs ne vienam netirpa, tagad visi jau atkal gāž ti pat jestri kā vasarā..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti