SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nav ne foršu ideju ne cilvēku.. laikam būs pa brīvdienām uz 10. Saeimu partija jānoorganize..

Saabistu partija

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

turbopiile rakstīja: Nez., nu gan nabagu atradi - Īvānu..

nezinu par viņa ienākumiem, bet ideja bija, ja par viņiem balsos, tad balsos par "vienkāršiem darba cilvēkiem" Bet Domē viņš ir pat zaļāks par zaļajiem - tas priecē!

Īvāns nekad nav mācējis izteikties par praktiskām lietam.. nabags viņš noteikti nav.. un kaut kādā ziņā viņam ir taisnība.. Tu domā, ka visi, kas nav milionāri, nemāk savu dzīvi sakārtot ja cilveks ir normali nodrošināts un spēj domāt arī par kaut ko citu kā tikai naudu un varu, man šķiet, tie patiešām ir savejie.. es nerunāju konkrēti par ZZS, bet par domu kā tādu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

turbopiile rakstīja: nav ne foršu ideju ne cilvēku.. laikam būs pa brīvdienām uz 10. Saeimu partija jānoorganize..

Saabistu partija

nu davai.. četri gadi palikuši, gan kādu pārīti Saeima iebīdīsim..

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

SAABISTS rakstīja: nu motivējiet, kas Repšem vainas

Es jau pagājušo reizi par Repši balsoju. Man pret viņu nekas nav,bet Repšes iespējas ir stipri ierobežotas.Viņu jau vienreiz nometa un ar to viss ir pateikts.Neprogresīvi.

Par cik es ļoti mīlu dzīvniekus-balsošu par I.Lī aku@ZZS" target="_new">daku@ZZS

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

SAABISTS rakstīja: nu motivējiet, kas Repšem vainas

tāds pustraks, bet visumā jau - labs lellis.

varētu šamo un vēl pāris izstrīpot .. ir jau tur arī jēdzīgi ļaudis un programma viņiem vismaz mani interesējošās jomās ir saprātīga. Bez tam - jādomā, viņi nelaidīs Lembi pie teikšanas. Es viņus paturu prātā kā variantu.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

SAABISTS rakstīja: nu motivējiet, kas Repšem vainas

Es jau pagājušo reizi par Repši balsoju. Man pret viņu nekas nav,bet Repšes iespējas ir stipri ierobežotas.Viņu jau vienreiz nometa un ar to viss ir pateikts.Neprogresīvi.

Par cik es ļoti mīlu dzīvniekus-balsošu par I.Lī aku@ZZS" target="_new">daku@ZZS

Ingmārs Līdaka no ZZS nevis Ians Lī Daks

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu bet līdzka tak ir... viņš nav gudrāks par zvērudārza līmeņa PR seju -to viņš tiešām dara bērniem saprotamā formā... Bet Zaļie NAV zaļi Tad jau sociālisti ir zaļāki...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: nu bet līdzka tak ir... viņš nav gudrāks par zvērudārza līmeņa PR seju -to viņš tiešām dara bērniem saprotamā formā... Bet Zaļie NAV zaļi Tad jau sociālisti ir zaļāki...

Nu vismaz zili viņi točna nav.

Pat RaimondsP. ir zilgans(pēc balsojuma)

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Būs vien jābalso par Dziņu ...

P.S. Tērvetē varēs kauč ku nobalsot

Protams, ka varēs, bet kur?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu davai.. četri gadi palikuši, gan kādu pārīti Saeima iebīdīsim..

Dīleri par sponsoru un aiziet

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Būs vien jābalso par Dziņu ...

P.S. Tērvetē varēs kauč ku nobalsot

Protams, ka varēs, bet kur?

visticamāk ciema padomē - iepretī pilskalnam netālu no stāvvietas. Vai arī - sanatorijā. Ja gribi zināt, varu noskaidrot..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kas ir Dziņš

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: kas ir Dziņš

Visu Latvijai

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Hirsch rakstīja: P.S. Tērvetē varēs kauč ku nobalsot

Protams, ka varēs, bet kur?

Lutauša bikses tiks piemērotas urnas funkcijas veikšanai.

Lutausim nav bišu tās bija no krāsainā metāla un tika ... nu viņas tur vairs nav! Plix viņš tur stāv

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:visticamāk ciema padomē - iepretī pilskalnam netālu no stāvvietas. Vai arī - sanatorijā. Ja gribi zināt, varu noskaidrot..

A ciemos negribat mūs uzaicināt?

Doma izbraukt zaļumos. Ja ne, varat uzprasīties pie mums ciemos

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

SAABISTS rakstīja:

Yonas rakstīja:

SAABISTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: Sviest, lielais paldies.. P.S. Sviesta detaļu bodē pašu vellu var dabūt nedēļu meklējām vienu štruntu, atlika tikai Sviestam piezvanīt un IR..

paldies par reklāmu!

Varu piebilst, ka bode tiešām zolīda. Par defektīvajām detaļām naudu atdod pilnā apmērā.

nu nevari Tu paklusēt...

es to saku pilnīgi nopietni, kā pozitīvu notikumu.

vai ta mēdz būt arī savādāk

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Saab rullē!

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Yonas rakstīja:

Hirsch rakstīja: P.S. Tērvetē varēs kauč ku nobalsot

Protams, ka varēs, bet kur?

Lutauša bikses tiks piemērotas urnas funkcijas veikšanai.

Lutausim nav bišu tās bija no krāsainā metāla un tika ... nu viņas tur vairs nav! Plix viņš tur stāv

Vēl jo labāk, tad jau biļetena iabāšanas sprauga labi redzama!

Vai arī kur uzspraust ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Yonas rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Yonas rakstīja:

Hirsch rakstīja: P.S. Tērvetē varēs kauč ku nobalsot

Protams, ka varēs, bet kur?

Lutauša bikses tiks piemērotas urnas funkcijas veikšanai.

Lutausim nav bišu tās bija no krāsainā metāla un tika ... nu viņas tur vairs nav! Plix viņš tur stāv

Vēl jo labāk, tad jau biļetena iabāšanas sprauga labi redzama!

Vai arī kur uzspraust ...

nav arī tā viņam nav viņš ir pēdējais savas sugas pārstāvis

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Hirsch rakstīja:

Yonas rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Yonas rakstīja:

Hirsch rakstīja: P.S. Tērvetē varēs kauč ku nobalsot

Protams, ka varēs, bet kur?

Lutauša bikses tiks piemērotas urnas funkcijas veikšanai.

Lutausim nav bišu tās bija no krāsainā metāla un tika ... nu viņas tur vairs nav! Plix viņš tur stāv

Vēl jo labāk, tad jau biļetena iabāšanas sprauga labi redzama!

Vai arī kur uzspraust ...

nav arī tā viņam nav viņš ir pēdējais savas sugas pārstāvis

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Nezinite rakstīja:visticamāk ciema padomē - iepretī pilskalnam netālu no stāvvietas. Vai arī - sanatorijā. Ja gribi zināt, varu noskaidrot..

A ciemos negribat mūs uzaicināt?

Doma izbraukt zaļumos. Ja ne, varat uzprasīties pie mums ciemos

Rīt iespējams tur būsim caurbraucot kaut kad ap 2iem - ceļā uz Bēni. Es varētu palikt Tērvetē un jūs pavadāt pa parku - ja smux laix. Pie vīramātes gana maz vietas, bet viņai ļoti patīk zīdaiņi - viņa noteikti priecātos un sabarotu Sandras ar riktīgu pienu un viņai nebūtu vairantu!!

Ap cikiem Jūs plānojat?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Rīt iespējams tur būsim caurbraucot kaut kad ap 2iem - ceļā uz Bēni. Es varētu palikt Tērvetē un jūs pavadāt pa parku - ja smux laix. Pie vīramātes gana maz vietas, bet viņai ļoti patīk zīdaiņi - viņa noteikti priecātos un sabarotu Sandras ar riktīgu pienu un viņai nebūtu vairantu!!

Ap cikiem Jūs plānojat?

Uz to laiku varam arī dabraukt - piecelsimies paēdīsim, nobalsosim un aidā. Parādīsi kaut ko vēl neredzētu

Piens gan nederēšot

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Nezinite rakstīja: Rīt iespējams tur būsim caurbraucot kaut kad ap 2iem - ceļā uz Bēni. Es varētu palikt Tērvetē un jūs pavadāt pa parku - ja smux laix. Pie vīramātes gana maz vietas, bet viņai ļoti patīk zīdaiņi - viņa noteikti priecātos un sabarotu Sandras ar riktīgu pienu un viņai nebūtu vairantu!!

Ap cikiem Jūs plānojat?

Uz to laiku varam arī dabraukt - piecelsimies paēdīsim, nobalsosim un aidā. Parādīsi kaut ko vēl neredzētu

Piens gan nederēšot

ja pienu nedzer, tad pie vīramātes var nerādīties Tad vismaz Tev vajadzēs dzert riktīgi! OK sazvanamies rīt.

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

SAAB ira kruta mashiina......

Apmekleeju SAAB muzeju Trollhatena. Bija diezgan daudz informaacija pieejama.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja: SAAB ira kruta mashiina......

Apmekleeju SAAB muzeju Trollhatena. Bija diezgan daudz informaacija pieejama.

kura gada auto tur ir pats jaunākais? Jeb 0 vik vecam jābūt auto, lai viņš nokļūtu muzejā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti