SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas Tava miera un drošības labad!!! lai terosisti un Krievija baidītos!!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sākas:

Vakar kādā Vecrīgas restorānā notikusi sadursme starp NATO militārpersonām un civiliedzīvotājiem, aģentūrai LETA pastāstīja NATO preses pulkvežleitnants Gets Hafke.

Hafke piebilda, ka militārpersonas konfliktā cietušas nav, tomēr par civilpersonām šādas informācijas viņam neesot.

=-

Šis pie anekdotēm jāliek: : "par sanāksmes rīkošanu atbildīgais Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Edgars Rinkēvičs aicināja krodziņu īpašniekus neslēgt savas iestādes un rīdziniekus doties uz Vecrīgu, lai tā neizskatītos kā "mirušo pilsēta"." TVnet

=-

Tagad šie braukā pretējā virzienā pa Vanšu tiltu!! Varētu padomāt, ka pa spalvai svarīgie drošības jautājumi nebija atrisināmi, tas obligāti jādara apdraudot civiliedzīvotājus, pie tam lielākam efektam skraidot pāri 4 joslām un veicot barjeru šķēršļu joslu!

Jā tie helikopteri man arī "patika' - vairākas reizes lido tieši virs daudzstāvu namu jumtiem, lai atstrādātu nosēšanos Gaiļezerā. Troksnis nenormāls, un zinot, cikreiz pasaulē ir nogāzušies "profesionālu"militāristu vadīti lidojoši objekti, man neradās pārliecība, ka te viss ir droši, - apkārt augsti koki, augstsprieguma līnijas, antenas,- viens neuzmanīgs vai nelaikā džoistika pagrieziens un ciestu pāris simtu civilo. Neomulīgi.

Līdz šim atbalstīju to Nato sapulci, bet kad tas viss cirks dēļ militāristu pārspīlējumiem sāk apdraudēt manu dzīvību (par brīvību vispār nerunāšu), tad mans atbalsts sāk šķôbīties un sāku pieslieties mūžam raudulīgajai un neapmierinātajai sabiedrības daļai

Atliek cerēt uz teroristu slinkumu vai labsirdību, ka šie te tiešām nebrauks un neko nespridzinās, lai neizprovocētu mūsu drošības aizstāvju nekontrolētu šaudīšanos.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ne vienu brīdi neesmu atbalstījis šito balagānu... un tagad mans neatbalsts tikai pastiprinās..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tas Tava miera un drošības labad!!! lai terosisti un Krievija baidītos!!!

Ja Krievija gribēs (vajadzēs), mūs noslaucīs kā ar slotu, un neviens mūs nepaglābs, ne nato, ne usa, kā te daudzi sacerējušie, ja nu vienīgi pakratīs ar pirkstu un teiks - tā nebija labi ... Mūsu armija un tehnika, piedodiet, ka tik ciniski, bet smiekls nāk, pret ko mēs aizsargāsimies!? NO LT vai EST? Varbūt arī varētu viņus pakļaut, ar šādu tehnikas sastāvu. To ga goda sardzes un augstu amatpersona pieprasa šādu etiķeti, ir OK, sagatavo vienu rotu un miers. Varbūt kāds vēlas oponēt, labprāt uzklausīti un savas domas mainītu.

P.S. Karoče šujos tur par ko nav jāšujās

lohnesis Reģ.: 26.06.2005
0 0 Atbildēt

Pārdaugavas iedzīvotājiem ekskluzīva iespēja vērot dažados propelernieku tipus. Pagaidām esmu nofiksējis 5 dažādus. Un meklētājprožektors arī labi labais, kā tumsā ieslēdz, var remontēt motoru bez perenoskas. Pat miglai velk tīri labi cauri.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch, pilnībā Tev piekrītu un slinkums rakstīt papildus argumentus..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a redz ka pašam galvenajam "miera fercogam" latvijā nav atradusies pietiekami droša guļamistaba..

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Mjā, es arī nejūtos droši.. Piektdien novēroju, kā pie paša vanšu tilta 4x (~1h periodā) tika veikta helikopteru nosēšanās. Bija iespaidīgi, bet vai droši? turpat dažus metrus tālāk pārvietojās daudz mašinās pa tiltu un tils vantis arī tuvumā... bet ko mēs neicības.. lielajiem vajag.. mums jāpacieš.

Vismaz būs 2vas brīvdienas, varēšu mašīnas čubināt..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

īsti neatceros, šķiet, ka pīs djūkam sgatavota vieta kaut kur leišmalē..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Hirsch, pilnībā Tev piekrītu un slinkums rakstīt papildus argumentus..

Trakākā doma, tad, kad LV tikai (at-)dzima, bija pieteikt karu Zviedriem (varētu arī citai lielvalstij), un uzreiz kapitulēt, tad LV būtu Zviedru pakļautībā , tas nu tā, no operas, slimā sunīša murgi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vaig rīt pieteikt karu usai.. tad šie mūs okupētu un mēs būtu pārjūras amerikas štats.. un vaira būtu gubernators.. izskatas, ka tas ir sapņu medelis vairumam mūsu priekšāstāvju..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

51 - štats bija filma, mēs būsi 52! nu tipa B-52

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Diez kas notiks rītdien, ja, tāpat kā šodien Lietuvā, uzkritīs migla un lidosta visu dienu nespēs pieņemt tos boingus?

Un ja uzkritīs sniegs, tad sniegalāpstas nelaidīs uz Ulmaņonkuļa gatves to tīrīt un svarīgie viesi netiks uz Arēnu paspirtot, atvainojos parunāties?

Vēl scenāriji nato apokalipsei?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man tieshi pirms samita viena radiniece sadomaaja aiziet vinjsaulee Gods godam shodien pus dienas laikaa visu bija iespeejams nokaartot - daljeeji tak laikam pateicoties tam, ka ielas tukshas...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez kas buutu, ja Riigaa savulaik buutu parauts metro....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Nez kas buutu, ja Riigaa savulaik buutu parauts metro....

tad buutu darbdiena - un visi riidzinieki buutu nevis laukos, bet pazemee

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Te šos var novērot, neriskējot tapt nošautam: www.skaties.lv pamatīgs LV webkameru apvienojums!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Izrāvos līdz darbam! Pa ceļam viens nabags apjautājās par ielu nosaukumiem, šis nolicies dežūrēt krustojumā, kuru nav atradis kartē, nebija pārliecināts vai sargā pareizo krustu!

Eu, viņi stāv bez bākugunīm, jāiet fotografēt un rakstīt soda raksti

Tie ar helikopeteru man tiešām sāk krist uz nerviem, trennējas gar pašiem logiem, varu sasveicināties ar snaiperu vai kā '007 pamest trepes un pārkāpt ciemos, labi, ka helikopteram logā nav M zīme! Smagi noveicies šiem, ka tieši šobrīd nav uznākušas rudens vētras, tad gan tā plivināties un valsts naudu gaisā kurināt nespētu!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

atgriezaamies Riigaa caur Babiiti, staaveejaam uz Juurmalas gatves garaa korkjii un paari galvaam ik peec 3 minuuteem lidoja lidmashiinas - taadas nelielas

un tad es iedomaajos, ka katraa no taam seezh kaadas valsts gjeneraaliitis - pats svariigaakais no visiem tajaa valstinjaa. UN protams lido ar savu lidmashiiniiti.

Un tad es atcereejos anjukus par padomju armijas gjeneraaljiem. Un iedomaajos - kaapeec lai citu valstu militaaristu pauriishos buutu vairaak smadzenju

Un tad es sapratu, ka shodien pie mums, iespeejams, ir napoleoninju un citu idinju salidojums - kaut kaads cilveeces audzeejs, kas dziivo savu neatkariigu dziiviiti savaa neatkariigaa pasaulee. Un ar " reaalo" dziivi vinjiem ir tikpat liela saistiiba kaa "tautai", kura shodien klausiijaas Busha runu, ar tautu, kas dziivo Latvijaa...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Stilīgi uztaisīta štellīte par numurzīme/auto modelis, līdzīgi kā CSDD par valsts nodevu, tikai te ar bildi: ps.id.lv/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

labs.. tikai man izmeta nākamā (no 2003) modeļa salonu..

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: labs.. tikai man izmeta nākamā (no 2003) modeļa salonu..

a man Cupeju un pēc 88.gada...

ziedoniz Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Stilīgi uztaisīta štellīte par numurzīme/auto modelis, līdzīgi kā CSDD par valsts nodevu, tikai te ar bildi: ps.id.lv/...

Man izmeta pilnīgi precīzi-tikai amerikāņu...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Apsveicu Kredoku ar jauno amatu!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: Apsveicu Kredoku ar jauno amatu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti