SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ja saabists hammers var nākt un kaisīt jēlības un piekraut topikus iekš NSNF...tad kāpēc mēs nevaram tāpat izvērsties šeit?

Vai ta hammeram ir saab!

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a varbūt tas ir saistīts kaut kā ar velēšanām..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a varbūt tas ir saistīts kaut kā ar velēšanām..

Iesakiet par ko balsot

Par Stelpi?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

SAABISTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: a varbūt tas ir saistīts kaut kā ar velēšanām..

nu nesmej.. paskaties TV, avīzēs.. visi tādi dullāki palikuši pirms velēšanām.. ka tik izradīties, ka tik par kādu ko sliktu pateikt.. vai "D-Rēbuss" nav saskaņas centra biedrs? vai arī tās partijas biedrs, kur viens krustu dedznāja pie prezidentes pils

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

turbopiile rakstīja: a varbūt tas ir saistīts kaut kā ar velēšanām..

Iesakiet par ko balsot

Par Stelpi?

Es ar nezinu par ko balsot.Biju domājis par A.Lembergu ,bet pārdomāju.

Čota mņe etot gusj ņenravica.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pagaidām es arī tikai zinu, ko strīpot laukā.

Viena ideja - ņemt visās lapiņās un izsvītrot, ko negribas redzēyt Saeimā, un tad urnā mest to lapiņu, kurā visvairāk cilvēciņi palikuši.

Slabo

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

lai gan .. tad iebalsosies krievieši, jo par item es neko nezinu ..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

turbopiile rakstīja: a varbūt tas ir saistīts kaut kā ar velēšanām..

Iesakiet par ko balsot

Par Stelpi?

kamēr domāju atbildi, Nez., jau ierakstīja.. es par kaut ko līdzīgu biju domājis.. jo šogad visas kaut cik normālās partijas ir nenormāli pacentušās, lai man nepatiktu..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Zaļajos ir viens cilvēks par ko varētu balsot, pārējiemn "-" saliktu, bet kopējā grozā tas iedos "+" naftiniekam

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Zaļajos ir viens cilvēks par ko varētu balsot, pārējiemn "-" saliktu, bet kopējā grozā tas iedos "+" naftiniekam

vovo!!...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Vo es ar par tiem pašiem zaļajiem padomāju(kaut gan Aivars arī no turienes).

Par Ingmāru Līdaku-dzīvnieku draugs.Man tas toč liekas lāga zellis.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Fartuks rakstīja:

sapnos citēšanā.. bet doma bija, ka negribētos premjeru, kuru pēc mēneša ieliks ķurķī..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviest, lielais paldies.. P.S. Sviesta detaļu bodē pašu vellu var dabūt nedēļu meklējām vienu štruntu, atlika tikai Sviestam piezvanīt un IR..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Zaļajos ir viens cilvēks par ko varētu balsot, pārējiemn "-" saliktu, bet kopējā grozā tas iedos "+" naftiniekam

es arī tradicionāli atbalstīju zaļo ideju, bet tā kā 1) viņi ir okpā ar zemniekiem (lauksaimniecība jau pēc idejas ir pretrunā ar zaļo ideju) 2) viņu kandidāts ir Lembis un 3) tā kā vEmsis ir sajucis prātā ar vajāšanas māniju, tad nekā laba es tur vairs neredzu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

mani atkal vakar vēlu vakarā izglāba ... autodetaļu veikals aiz Statoila pie Doles. Bija jau prognoze no servisa - pedāļa potenciometrs - bet pie vainas bija gumijas trubiņa pa 64 sant, ko Beločka piestiprināja 5 minūtēs.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Eh, nelaimīgie.....nu nav taču mums dota iespēja balsot par foršajiem cilvēkiem, nav! Tiešām vēl nav pielekusi vēlēšanu sistēma

Par ideoloģiju vari nobalsot, un neko citu. Cita varianta NAV!!!!!

arī par to nevar, jo - kā lai nobalso par zaļajiem, ja zaļie nav zaļi

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Hirsch rakstīja:

turbopiile rakstīja: a varbūt tas ir saistīts kaut kā ar velēšanām..

Iesakiet par ko balsot

Par Stelpi?

Es ar nezinu par ko balsot.Biju domājis par A.Lembergu ,bet pārdomāju.

Čota mņe etot gusj ņenravica.

Man škiet ka Repše ir reāli ņopelnījis manu JĀ!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nav ne foršu ideju ne cilvēku.. laikam būs pa brīvdienām uz 10. Saeimu partija jānoorganize..

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Sviest, lielais paldies.. P.S. Sviesta detaļu bodē pašu vellu var dabūt nedēļu meklējām vienu štruntu, atlika tikai Sviestam piezvanīt un IR..

paldies par reklāmu!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Yonas rakstīja: Eh, nelaimīgie.....nu nav taču mums dota iespēja balsot par foršajiem cilvēkiem, nav! Tiešām vēl nav pielekusi vēlēšanu sistēma

Par ideoloģiju vari nobalsot, un neko citu. Cita varianta NAV!!!!!

arī par to nevar, jo - kā lai nobalso par zaļajiem, ja zaļie nav zaļi

Tu zini, ko es nevaru saprast?

Ka lielākā daļa latvijas vēlētāju ir trūcīgi, bet regulāri pie varas nonāk miljonāru kabatas partijas, kuriem pie tirsas trūcīgo problēmas. Vot, tāds eiropas nomales fenomens.

Tie, kas bija ar mieru staigāt pastalās, tagad raud ka maizei nesanāk, bet ievēl miljonārus.

šorīt klausījos Ivānu, kurš teica- vēliet tādus pašus nabagus kā jūs un ... mankaut kādsiekšējs pretīgums parāva - kāpēc 'velēt neveiksminiekus, kas pat savu dzīvi nav mācējuši sakārtot?

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

SAABISTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: Sviest, lielais paldies.. P.S. Sviesta detaļu bodē pašu vellu var dabūt nedēļu meklējām vienu štruntu, atlika tikai Sviestam piezvanīt un IR..

paldies par reklāmu!

Varu piebilst, ka bode tiešām zolīda. Par defektīvajām detaļām naudu atdod pilnā apmērā.

nu nevari Tu paklusēt...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nez., nu gan nabagu atradi - Īvānu..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Nez., nu gan nabagu atradi - Īvānu..

nezinu par viņa ienākumiem, bet ideja bija, ja par viņiem balsos, tad balsos par "vienkāršiem darba cilvēkiem" Bet Domē viņš ir pat zaļāks par zaļajiem - tas priecē!

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

nu motivējiet, kas Repšem vainas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti