SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

bizenajs rakstīja: Apsveicu Kredoku ar jauno amatu!

Labs!!! Kredoks kļūst par NATO spēku virspavēlnieku

www.tvnet.lv/...

vai: www.atradumubirojs.lv: Pazuda suns - vidēji liels puika, 11 gadu vecs, vilka un kollija jauktenis (vairāk līdzīgs vilkam), melns ar baltu kakliņu un ķepām. Atsaucas uz vārdu Kredoks. 29.12. Ādažos.

Atslodzei par tēmu: čalim respekt par numura DM-101 iegūšanu: www.bmwpower.lv/... . Vienīgais, kas pārsteidza pie tās galerijas ir komentāri - es nebrīnos, ka sīkie nezin, kas ir DM, bet brīnos par to, ka tagad jaunatne ar nezināšanu lepojas!? Kad mēs augām, tad nezināt kādu vokāli instrumentālo ansambli, ko zin klasesbiedrs, bija kauns, pat ja tā nepatika bija pačots zināt par ko ir runa.

Kad pirku pirmo auto, tad par šo numuru aizdomājos, sen tas bija, kādi 10gadi vismaz atpakaļ.

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

chaav kapei8kas! laizham pa vecam

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Chav aapsi!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

rezumee Kredoks ir tak atradies,un vinjam ir jauns amats,ja?

APSVEICU !

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

aljo karashas!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Kredoks rakstīja:

bizenajs rakstīja: Apsveicu Kredoku ar jauno amatu!

Labs!!! Kredoks kļūst par NATO spēku virspavēlnieku

www.tvnet.lv/...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

šogad Plymouth-Banjul www.plymouth-banjul.co.uk/... brauc 1x 99, 2x 900 un 1x 9000 CD SAABi ! Letiņi arī it kā redzami listē: www.tvnet.lv/... , meitnes no atverts.lv/... gan nemana pie reģistrētiem dalībniekiem.

Klau, komandas biedri un citādi domājošie, kad apniks lauzt tos 9000 iekš iAuto rallijā, laižam uz Dakāru?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jā kāds nosponsorēs ceļu šurpu turpu, tad Afriku pa savu naudu izbraukātu.. baisi dārgs tas pasākums varētu sanākt.. bet nu ļoti gribētos.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Smaidīgais acīmredzot visas savas VOLGAS pārdevis

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Kurbuli klausījāties ? Viņiem šis projekts sākās vēl martā.

Starp citu potējušies esat ? Man lai tiktu uz Ganu bija jādabū 12 potes + Āfrikā katru dienu vēl riju tabletes pret malāriju.

Bez starptautiskās potēšanas pases Āfrikā netiksiet, to tāpat kā pasi pārbauda uz robežas iebraucot valstī.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Turbopīle, Tev tikai padavaj, -sāc strādāt pie šī plāna jau tagad - nolem, kuru no saviem SAABiem ziedosi Dakaras badacietējiem, uztaisi smukas bildes iekš (savas) mājas lapas un labu motivācijas rakstu kāpēc Tu esi nolēmis nest LV vārdu tuksnesī tieši šādā vīzē, izplati labas preses relīzes un sāc apstaigāt iespējamos sponsorus. Tu domā šīe paši nāks Tev lūgties, lai var nosponsorēt? Un aiziet! Paskaties kā tur angļi brauc - rādās, ka daļa tur brauc pa sponsoru naudām, daļa tikai par savām pašu naudām + ved afrikāņiem kāda anglijas labdarības fonda naudu, nav gan skaidrs, cash vai?

gr, Tu varētu no tā sava čoma uzzināt tās izmaksas, šķiet, ka kautkur jau minēji vai viņš minēja, ka nemaz nebija kosmiski tie cipari, pie tam tas ir atvaļinājums, piedzīvojums pašam par ko ir vērts maksāt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

oki jāizpēta kārtīgi noteikumi.. jānoskata kāds OG 900 vai 99 un tad jau uz nākamo gadu varetu mēģināt..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Es izvēlētos 96, jo to 2 veči var pacelt un attiecīgi smiltīs ar to būtu vieglāk cīnīties. Problēma (manuprāt) varētu būt ar dzesēšanu.

99 ir pietiekoši augsts un ar labu caurejamību, bet jau smagāks, bet tajā ir vairāk vietas kravai.

Zinot Āfrikas autoparku un attiecīgi tur pieejamās detaļas es apsvērtu braukšanu ar 70.-80.g. Nissan, Datsun, Toyota, Mazda.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

9000 ir augstāks un lielāks - tajā var ērtāk gulēt. Es savu būtu gatavs ziedot āfrikāņiem!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Man ar liekas ka 9k būtu piemērotāks. Vienīgi smags gan...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Tavs 9K ar Āfrikāņu kvalitātes benzīnu nosprāgs līdz tuksnesim neticis

Remonta izmaksas "servisā" tev netiks noteiktas pēc cenrāža, bet gan pēc ādas krāsas - baltais, tātad ir nauda!

Esmu šo pieredzējis.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

negulēsi takš mašīnā, ta tāpat būs pilna ar visādiem krāmiem..

96 būtu grūtak sameklēt

a ja ne ar saabu, tad ar 240 volvo, vienīgi pasmags tas..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

An2 ar 96 pilns pagalms, izvēlies vienu un aidāāāā ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

droši vien, viņs ta vien gaida ka kādu no saviem 96 pa 100 latiem uz āfriku aizlaizt..

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Tavs 9K ar Āfrikāņu kvalitātes benzīnu nosprāgs līdz tuksnesim neticis

Remonta izmaksas "servisā" tev netiks noteiktas pēc cenrāža, bet gan pēc ādas krāsas - baltais, tātad ir nauda!

Esmu šo pieredzējis.

Pa to benzīnu - negribu ticēt, ka nosprāgs. Man liekas, ja es būtu savam vecajam 9k lējis dīzeli atšķaidītu ar benzīnu, tad ar šis būtu gājis. Un kas ta viņam nu tā lūzīs?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tad viss skaidrs.. 2008 gada vasarā "v afriku".. šita doma mani sāk apsēst.. cik var lasīt tos piedzīvojumu aprakstus un sapņot..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Piedirsīsies degvielas filtrs, APC nesapratīs zemo oktānskaitli itp, itd.

Uz ādas beņķiem svils pakaļa

Puņķi no AC.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Maļeņkije ģeķi ņe za što na sveķe ņehaģiķe v Afriku guļaķ ...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Filtrs piedirsīsies jebkuram. Oktānskaitli var pacelt pielejot beņai ķīmiju.

Pie beņķiem toč piecepsies, tos var nomainīt.

Pārējais nelūzīs. Vis maz man laužot 9k OG pusotra gada laikā tā arī neizdevās salauzt. Kā reiz pa Ls 100 atdevu ejošu, ar apskti un apdrošināšanu, šrotā.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZZ, bet kā tad tie 99 un 900 un 9000 CD tur taisās braukt? Būs jāpaseko līdzi, lai gan no tās gaļimās mājas lapas neko nevar saprast - tur kautkas parādās neregulāri un galīgi nepilnīgi.

Manam 9K nav klimatkontrole un nav ādas beņķi, nav arī turbīnas, visas lietas kas smilšu tuksnesī varētu traucēt. Ir gaisa filtrs salonam, lai gan Arnijs teica, ka nav. Nu vot mellais bloks, gaisa mērītājs un sazin vēl kādi tur elektro brīnumi gan varētu saniķoties. Varbūt man sākt liet 92 benzīnu, lai auto "pierastu"?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti