SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

labi, ka šie dedzina tikai golfus un žiguļus.. bembjus šamie stumda apkārt un mēģina iedarbināt..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ir nedaudz dīvaina zemīte: foto.inbox.lv/...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Ir nedaudz dīvaina zemīte: foto.inbox.lv/...

Kas tur dīvains??Svētais 9-5 sābs kā taksis??

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

Yukki rakstīja: Ir nedaudz dīvaina zemīte: foto.inbox.lv/...

Kas tur dīvains??Svētais 9-5 sābs kā taksis??

Nē, svētais Crysleris

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: novērtēju,bet neteikšu ,ko es domāju par iauto galerijās ievietotajām bildēm, mani tad nolinčos

No fotogrāfiju kvalitātes vai sociālantropoloģiskā viedokļa?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Manam auto 220Zs, tam 70Zs, manam logu šķidrums 5 litri, tam knapi 3, mans smuks, tas neglīts...

.....

bet ko tas viss dod, ja tas mierīgi špricē uz logiem, bet man viss aizsalis

Getz rullē!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Braucu, nevienu neaiztieku, ātrumu gan bija "piemirsies" nomest, kopš "pīkstinātājs" remontā vislaik piemirstas... Priekšā pēkšņi pamanīju, ka baigā burzma, nometos, bet skaidrs, ka ja "šāva", tad esmu "piefiksēts"... Tā kā 1.joslā stāvēja "vainīgie", pagriezu galvu uz otru pusi un braucu garām... Pamanīju, "kautkādus žestus" tumsā, bet nospriedu, ka tie uzmani neattiecas un turpināju ložņāt caur lēnīgajiem. Pēc 800m jau tiku līdz pagriezienam uz savu sētu, kad pamanīju, ka aizmugurē tomēr ieslēdzas "spoža diskotēka" un dīdžejs laikam runā ar mani pa skaļruni. Dusmīgs izskatījās Pieprasīja dokumentus apmaiņā pret kautkādu plastmasas trubiņu. Maiņai piekritu. Šis runāja kautko par neapstāšanos uz pieprasījumu, uz ko nācās izbrīnīties Samainījāmies atpakaļ, es viņam trubiņu, viņš man dokumentus un laimīgu ceļu

Brauciet prātīgi, ziema ārā!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Braucu, nevienu neaiztieku, ātrumu gan bija "piemirsies" nomest, kopš "pīkstinātājs" remontā vislaik piemirstas... Priekšā pēkšņi pamanīju, ka baigā burzma, nometos, bet skaidrs, ka ja "šāva", tad esmu "piefiksēts"... Tā kā 1.joslā stāvēja "vainīgie", pagriezu galvu uz otru pusi un braucu garām... Pamanīju, "kautkādus žestus" tumsā, bet nospriedu, ka tie uzmani neattiecas un turpināju ložņāt caur lēnīgajiem. Pēc 800m jau tiku līdz pagriezienam uz savu sētu, kad pamanīju, ka aizmugurē tomēr ieslēdzas "spoža diskotēka" un dīdžejs laikam runā ar mani pa skaļruni. Dusmīgs izskatījās Pieprasīja dokumentus apmaiņā pret kautkādu plastmasas trubiņu. Maiņai piekritu. Šis runāja kautko par neapstāšanos uz pieprasījumu, uz ko nācās izbrīnīties Samainījāmies atpakaļ, es viņam trubiņu, viņš man dokumentus un laimīgu ceļu

Brauciet prātīgi, ziema ārā!

Morālei taisni jābūt savādākai: bērni netaisiet vaļā logu svešiem onkuļiem ja ārā ir tumšs un notiek diskotēka!

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Personīgā pieredze?

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Kas tur ir ar pasākumu šonedēļ ?

Būs vai nebūs ? Un kur ?

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Mārutks viņu zina...

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

В воскресный поход приглашаются все энтузиасты этого дела! Этого дела брать по две бутылки на человека

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

wtf is juhan?

Saskaņā ar Normunda norādījumiem, pielaboju rakstu. Viss notiek. Svētdien 11:00 tiekamies Ādiņās!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

dienas jaautajums stokholmas lidosta: without ticket I can not fly?

caurlaides darbiniekam nenodrebeja ne vaibsts: that is true, sir,no!

Liels bija mans parsteigums,kad es to teelu ieraudziju lidmashina!!!

Austrumeiropieshi rulzzz!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Liels bija mans pārsteigums, kad šorīt uz ieriķu ielas viens e34 tourings vēsi iestūmās apstādījuma kupenās, nobrauca 50 m bezceļa un saviem spēkiem izlīda ārā! Teicama caurgājamība, pats tur iekšā baidījos braukt! Līdz šim man bija stereotips, ka bembjiem dziļas ziemas kupenas nepatīk, bet šis džeks uzskatāmi pieradīja pretējo! sastrēgumu viņš rezultātā arī eleganti apbrauca

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Bed no rīta V gatvē divi bumeri nevarēja sadalīt ceļu un radīja sastrēgumus, kā arī kolega teica, ka pa šoseju kaut kā bumeristi lēni braukuši, kas par štelli

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Šodien daudziem ar aizmugurējo piedziņu bija pārsteigumi braucot pa Rīgu...

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Bed no rīta V gatvē divi bumeri nevarēja sadalīt ceļu un radīja sastrēgumus, kā arī kolega teica, ka pa šoseju kaut kā bumeristi lēni braukuši, kas par štelli

uhh. es jau domaaju kur es esmu redzeets bumerii

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Bet gribējās tak dikti...tai bummerī

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir taada vaajiiba ziemaa ar taadu vai MB pavizinaaties tikai jociigi ka uzpiipinot SAAB autovadiitaajiem sasveicinoties vinji jociigi skataas

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

www.leftlanenews.com/...

hmm.. interesanti.. es jaunu dikti gaidu to black turbo melns, turbo, 300zs, pilnpiedzinja uhh

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Ieeju šodien Hansabankā...

- Man lūdzu trīsdesmit eiro.-

- Trīsdesmit tūkstošus? -

- . Nē, eiro.-

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

Kredoks rakstīja: Ieeju šodien Hansabankā...

- Man lūdzu trīsdesmit eiro.-

- Trīsdesmit tūkstošus? -

- . Nē, eiro.-

Kalviitis baumotaajiem amnestiju devis

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Gribu sviestu pakult, nezinu gan par ko.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti