SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..38
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kam ta Tu esi zelta klients???...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Statoilam Kā nekā - blakus dzīvoju

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

daudz Tev vajadzēs apēst lai tiktu pie 5. picas..

un Ryanair neatkarīgi no izlidošanas laika biļetes cena nemainās??..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: daudz Tev vajadzēs apēst lai tiktu pie 5. picas..

un Ryanair neatkarīgi no izlidošanas laika biļetes cena nemainās??..

man ir lieli picu ēdāju resursi - patiesībā ir 20% katrai Lulu picai - neatkarīgi no kārtas Nr.

Tas Ryanair ir protams tikai atsevišķās akcijās

Bet tik un tā priex, ka izrādās, esmu pirkusi ik mēnesi 100 l degvielas tepat pāri ielai

Un vēl - 20% SPA procedrām! Saēdīšos picas un došos uz SPA - tad uz akvaparku par atlikušo naudu pirxšu benzīnu

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

e

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

ko piktojies!!

Gribēsi masāžu ar atlaidēm - aizdošu Tev to karti!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aha.. 5 picas un uz SPAā..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: aha.. 5 picas un uz SPAā..

nu vēl jau varu rāmkalnos un ķeizarmežā izmantot atlaides atsevišķām sporta nodabībām, bet tam laikam būšu par slinku

Ir arī 15% atlaide zobu balināšanai un veselības centra ķermeņa diagnostikai ar uztura programmas sastādīšanu. Bet.. baidos, ka tur nebūs iekšā Lulu picas un tad man atkas sāksies vieni zaudējumi, vieni zaudējumi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ķermeņa diagnistika izklausās baigi labi..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ķermeņa diagnistika izklausās baigi labi..

tas esot wellslim centrs - ķermeņa diagnostika pēc jaunas metodes, izstrādājot indivisuālu uztura programmu, īpašus vingrinājumus, terapijas plānu un atbilstošu procedūru kompleksu. Respaktīvi - viņi ar 20% atlaidi sastāda savu ienākumu un manu izdevumu plānu turpmākajam gadam

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mjā.. kur tik cilvēki neizrok sava biznesa ideju...

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Kāpēc vīrietim ieraugot ādas drēbēs ģērbušos sievieti sāk ātrāk sisties sirds, ceļos iemetas vājums, izžūst rīkle un sajūk domas?

Tāpēc, ka viņa smaržo kā jauna automašīna...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

žel ka vāciski švaki.. bet izskatas uzņēmīgi veči..

www.heuschmid.de/...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Divas ļoti svarīgas lietas, ko vēlējos pavēstīt plašajam tīklam

Braucot mājās mani pirmo reizi mūžā izbesīja viens aizvēsturisks passāc. Sāka man tas nepatikt, kad piefiksēju, ka tas brauc pa 2.joslu un pūš man salonā dūmus. ļoti daudz dūmu. ļoti daudz! Melnus! Neskatoties uz to, ka pasats brauca pa vidu starp 2un1.joslām, es pārkārtojos uz 1.joslu, un veiksmīgi ietrāpīju peļķē apslēptā bedrē ar asām malām (Raiņa bulvāris no Kongresu nama). Tālāk uz Brīvības ielas tas pasātiņš man 3 ! ieleca priekšējā kreisajā spārnā, kad es tam gāju garām pa 1.joslu! Es pārāk nesāku saspringt, lai to apdzītu, bet mani tiešām piebesīja, ka cilvēks 3x pēc kārtas ir spējīgs nepamanīt, ka kāds brauc tā neredzamajā zonā un man vislaik jāmet pa nažiem! P.s. pagriezienu tas nerādīja nevienu reizi. Nu tā, izlamājies esmu, tagad citādas štelles: Tikko pa TV rādīja to Gulbja šovu, nu, kur no krokša pārtaisa par supermegaskaistuli! Nu moins, mēs, veči taču tā varam iegrābties, ka bail paliek! Tur parāda to sievieti no sākuma un "pēc tam", un ja Tu nezināsi, Tu nekad nepateiksi, ka var šitā pārvērsties - Tu mierīgi vari apprecēt pilnīgi no jauna saliktu mākslīgi radītu sievišķu būtni, kas, iespējams pēc pāris gadiem pēkšņi atkal pārvērtīsies tādā pašā un vēl trakākā briesmonī, iespējams pat vīrietī , kā bija pirms tām 100 plastiskajām operācijām. Nu vispār trakums, man tas, cerams, vairs nedraud, bet uz jauno paaudzi tas tagad attiecas pa lielo, be aware of THEM!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Arnij, ieskaties, luudzu, savaa inboxaa..

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Pretīgs laiks, supernetīra mašīna

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Beidzot galerija ir visi mani ex un patreizejie auto

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tak Tev jau sen šāda galerija?? tas 9k pēdejais??...

P.S. ZZ Tev ar e-pasts

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ja, 9K tika pievienots pedejais, kaut gan auto vesture, tas bija 3. no sakuma.

Meilu sanemu, atbildeju.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Tāds sviestains jautājums rīta kautiņam:

Zing Zeng, kapēc Tu savā galerijā un parakstā zem nika esi sarakstijis/sabildējis ne tikai savus reālos auto bet arī riktīgus tirgus darījumus un sievas auto?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Visi tie ir reali auto un atri vai velu klust par tirgus darijumiem.

Cik man zinams, tad visi tie vel joprojam brauc un tiek lietoti.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Divas ļoti svarīgas lietas, ko vēlējos pavēstīt plašajam tīklam

Tikko pa TV rādīja to Gulbja šovu, nu, kur no krokša pārtaisa par supermegaskaistuli! Nu moins, mēs, veči taču tā varam iegrābties, ka bail paliek! Tur parāda to sievieti no sākuma un \"pēc tam\", un ja Tu nezināsi, Tu nekad nepateiksi, ka var šitā pārvērsties - Tu mierīgi vari apprecēt pilnīgi no jauna saliktu mākslīgi radītu sievišķu būtni, kas, iespējams pēc pāris gadiem pēkšņi atkal pārvērtīsies tādā pašā un vēl trakākā briesmonī, iespējams pat vīrietī , kā bija pirms tām 100 plastiskajām operācijām. Nu vispār trakums, man tas, cerams, vairs nedraud, bet uz jauno paaudzi tas tagad attiecas pa lielo, be aware of THEM!

www.tvnet.lv/...

Mediji ir atsaucīgi un Tev atbild nekavējoši

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Turbopilei sodien smaga diena

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ZingZengam veel smagaaka..

a man smagaakais tikai sakas..

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti