SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..38
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tp, kāpēc Tu neesi NSNF

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a nezinu.. kaut kad sen atpakalj es tur esmu paaris reizes iegriezies.. kaut kā neaizgāja.. kaut kā pietrūkst arī laika.. pat no draugiempunktslvē esmu izdzēsies jo nespēju turet "komunikācijas spriedzi"..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Friday evening is coming!!!

Coming with DM, hello Riga:

Let me take you on a trip

Around the world and back

And you won't have to move

You just sit still

Now let your mind do the walking

And let my body do the talking

Let me show you the world in my eyes

I'll take you to the highest mountain

To the depths of the deepest sea

We won't need a map, believe me

Now let my body do the moving

And let my hands do the soothing

Let me show you the world in my eyes

That's all there is

Nothing more than you can feel now

That's all there is

Let me put you on a ship

On a long, long trip

Your lips close to my lips

All the islands in the ocean

All the heaven's in the motion

Let me show you the world in my eyes

That's all there is

Nothing more than you can touch now

That's all there is

Let me show you the world in my eyes

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

EU!!!! Vai man shitaa pat aizies ciet, kad man beerni piedzims????

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ja tev piedzims tad tochna

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To bad: Tu te aaksties, a man nopietns jautaajums

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

starp citu.. aspazijas bulvaarii griezhoties pa kreisi uz barona ielas esot tomeer jaabrauc no 2. joslas nevis no sliedeem. jo brauktuvi sadala divaas daljaas sala pa vidu un veidojaas 2 brauktuves attieciigi no tramvaja sliedeem ir jaagriezhaas tikai tad kad taas ir brauktuves viduu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šodien pieminam Rūdi ,kurs deva mums dīzeli.. Priekā!!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: šodien pieminam Rūdi ,kurs deva mums dīzeli.. Priekā!!

Priekaa!

Reģ.: 18.06.2024
0 0 Atbildēt

Mikserim būs bērniņš???

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: EU!!!! Vai man shitaa pat aizies ciet, kad man beerni piedzims????

da neķer kreņķi,pirmie tris gadi tadi smagaki pec tam jau vieglāk

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

yukki jau pirmajaa meenesii smagi aizgaajis ciet un saacis netaa rakstiit dzeju

Pietam angliski

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Vakar DM koncertā rādīja Miheri66:

"kamera pievelk vienu tīni, tobiš Miheri66, kas šoreiz bija maskējies aiz brilles,- tīnis neliekas traucēts, saglabā kokainu grimasi un nekustināmu stāju, būtiski atšķiroties no visapkārt fanojošo ļaužu pūļa.

Pēc kāda pailga laika viņš sevi atpazīst uz lielā ekrāna un nesaraujot saites ar savu iekšējo pasauli parāda visai zālei, nē visai šai pasaulei...

F.UC.K. YOU!

Zāle sajūsmā !

Tas tiešām bija skaists dziesmas nobeigums, pirms tam ilgi rādīja meitenes, kas slapināja aiz prieka, bet augšiņas nost nekādi nevilka Paldies Tev Miher66 par šovu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šis tas no nemūzikas..

s63.yousendit.com/...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Neskatoties uz to, ka man joprojām nav izskaidrota apakšpieliktā algoritma piedzenamās atlīdzības aprēķins, vēlos publiskot šo informāciju iekš \"De faka\". Credox video Berewerages Ltd jau esot vienojies ar leļļu teātra aktieru trupu sarunu atšifrējuma ieskaņošanai:

1.

ZingZeng rakstīja: Gribetu noslegt deribas, ka Yukki so masinu nenopirks

2.

ZingZeng rakstīja: An2 ari ludza pasludinat ka totalizators ir sacies un vins liek 9 pret 1 ka Yukki so auto nemuzam nenopirks

3.

Arnijs rakstīja: Lieku 3:7

4.

Nezinite rakstīja: Yukki \"jauno\" auto saux \"vecais lēdijs\"Ja viņš nopirx, aizbrauxšhu ciemos ar veco lēdiju - lai abi sapazīstas

5.

turbopiile rakstīja: lieku 5:1 ka Yukki nenopirks..vai kāds skaita likmes? Yukki, ja nopirks kā kompensāciju dabūs T, ja nenopirs dabūsim mēs... ar mieru?

6.

oskarsk rakstīja: TO: YUKKI Ja naf turbīnas naf vērts. Saprotu kam Tev vajadzīgs šis auto. Bet padomā labi!!!!!!!!!!!!!! Lieku 10 : 1 ka nenopirks.

7.

bizenajs rakstīja: 100:1 ka nenopirks!!!

Rezultāts: foto.inbox.lv/... , -nu jau rūtotā durve ir piesegta ar jaunu bitumena kārtu, un 150 poniju savā kastē pagaidām atpūšas sētsvidū, pa brīdim izskrienot kādu riņķi, un gatavojoties izpildīt tam 01.04. iAuto redakcijas uzliktos pārbaudījumus.

Secinājumi: solīts makā un rīklē nekādi nekrīt

Atsevišķs soda bataljons tiek gatavots nosūtīšanai pie Davosgeitas uzsācēja ierakstos viegli atšifrējamā personāža ZZ! Ierosinu amnestiju: jūs piektdien iekš džakuzi vienojaties ar IU Autodizains oficiālajām amatpersonām par SAAB Rallija komandas visu 3 spēkratu identitātes un kaujas krāsu radīšanu pēc tam vienojoties ar minēto megarulzu pārvaldītājiem par piekrišanu šo darbu izveikšanai. Jā?

Izmantojot izdevību, atsevišķi sevišķi atkārtots paldies Ērikam par riepām! Arī Arnim par saulessargu un vāka amortizatoriem, kā arī Waltam un Olafam par izskatu un rūsu turošām plēvēm.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Atļaušos piebilst ka SAAB komandas megarulzu pilotiem pieklājības pēc ir jāsamaksā biedra naudu par 2006. gadu!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, ja tev to vel izdosies pardot talak, tad tu busi ists Gudini.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

hmm.. es ar to totaliztoru iisiti nesaprotu.. bet nu pienjemu, ka esmu Yukki 5 T tagad parādā..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sassodīts, vismaz viens vainīgais tāds arī beidzot sajutās Sāku gaidīt, pieņemu jau no šodienas un vislabāk rītdienas pirtī!

ZZ baumo, ka Tolmet pieņemot dajebko, pat tos hamburgeru ēdāju sarkanos 900os

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

jā, jā, domāts arī deviņsimtos, nepārproti!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

rīt uz pasākumu diemžēl (kā parasti) netieku..

man ienāca prata doma, ko ja tā gūs kaut cik atsaucību, varētu izteikt arī pasākumu topikā...

tuvojas ziemas beigas.. varbūt saabistiem ir vēlme noslēgt ziemu ar distanču slēpošanas pasakumu? tepat Ogres Zilokalnu trasē.. slēpes pilnīgi par velti apsolīt nevaru, bet par simbolisku nomas maksu noteikti.. pasakums iespējams arī vakarā pusē darbdienā.. jo gaišs jau vēl ir tīri ilgi.. noslēgums varetu būt kadā vietejā Ogres krodziņā..

tad varētu arī atrādīt pēdejos saab jaunieguvumus.. un ja ierastos arī T karalis ar piekabi, varētu arī tos.. man jau nekas.. man 5.. salīdzinājumā ar bizenāju, piemēram..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu peec totalizatora likmeem spriezjot, kaads no Yukki alinjiem pienaakas arii man!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

4

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: 4

Tu ko! Ja biz liek 100T (Pieeeeeecas KASTES augstveertiiga T!!!) Un mana likme bija 3:7 Vispaa jau neko nesaprotu no shitaas matemaatikas Bet TIK!!! uzreiz izdzert nevar!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki vares, vins tam ir ilgstosi gatavojies un tagad pieprasa T, kurus vins uzskata ka ir nopelnijis.

Ko vins daris ar tuksas taras kalniem ?

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti