SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..38
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Esiet uzmanīgi, uz ielām parādījušies krāpnieki fotogrāfi! Iznācu vakar no bodes, kad viens tāds man vakar pienāca un sakāmies uzņēmis baigi smuku mana megarulza foto esot! Es padomāju, ka paļaujos tikai uz Lablaixa bildēm un netīru auto un tumsā fotografēt nevar būt nekas skaists un no bildes atteicos, un tā kā man mamma bērnībā mācīja ar svešiem uz ielas sarunās neielaisties, braucu prom. Tad viņš apsolījās ierāmētu bildi man sūtīt pa pastu un man būšot jāiet uz banku tas apmaksāt! Bļ, kur skatās Patērētāju aizsardzības štābs, kā tas tuklais kungs zināja manu adresi (kurš viņam izpauda bez manas ziņas?) un kāpēc man piespiež par dārgu naudu pirkt to, ko es nemaz neesmu redzējis un ko man nemaz nevajaga, ko? Nu jā, un satērpies arī tas čalis bija tā it kā taisītos braukt uz Brīvkalniem par karoga vicinātāju strādāt, tikai karoga vietā šim kautkāds svītrains štoks bija

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

varēji pretī pašu kungu nofočet ar... un ielikt intīmsludinājumos

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

AlienVsPredator rakstīja: Bija tā laime iegādāties 9000CD 2,3i .... nu tās tubrīnas trūka (pirms tam bija 900T '83g) braukšanai pietika jaudas - bet tā paša svilpiena gan pietrūka. Interesanti - vai ir tādi, kas grib SAAB , bet bez turbīnas? OKi DOKi - āda- neāda, bundža, bet turbīna?

Uculs mums bezturbo fans Bet vispār SAAB bez turbīnas ir kā klibs ēzelītis

Kad paņēmu to veco 9000 2.3 bezturbo, tad nevarēju saprast, kāpēc degvielas patēriņš lielāks, kā 9-5 airai. Tagad sapratu, ka lai ar veco iegūtu tādu pašu pierasto paātrinājuma laiku kā ar jauno, vecajam ir stipri vairāk jāspiež akseleratora pedālis, kas dramatiski atsaucās uz patēriņu (~15l/100). Tagad atkal pabraukājot ar jauno, sapratu kāpēc vislaik spolējos,- vienkārši nu jau biju pieradis pie tā, ka vecajam tas pedālis jāspiež tā pavairāk, lai tas paātrinātos, nu tad arī airai spiežu sirsnīgāk, kā rezultātā tas TCS vislaik deg (~14l/100)

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, tu esi unikals TIPS

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

kas Yukkiī ir tāds unikāls???

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Tas ir gars stasts

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Yukki, tu esi unikals TIPS

es arī tevi mīlu!

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Manas galerijas konkursā joprojām nav uzvarētāja

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja: Manas galerijas konkursā joprojām nav uzvarētāja

Ko tev vajag, ko tu gribi ???

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

ZingZeng rakstīja: Yukki, tu esi unikals TIPS

es arī tevi mīlu!

Ui, ui, ui ...

Ko lai tev tadu dzeligu tagad atbildu ???

Tu mani izsiti no sliedem ar savu milestibu

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

ai nu tas Yuksis ar savām turbīnām,saabs ir gana labs arī bez turbīnas,arī tādu var gribēt.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:

Yukki rakstīja:

ZingZeng rakstīja: Yukki, tu esi unikals TIPS

es arī tevi mīlu!

Ui, ui, ui ...

Ko lai tev tadu dzeligu tagad atbildu ???

Tu mani izsiti no sliedem ar savu milestibu

Tu piemēram vari apsolīt, ka braukt ar saviem auto man dosi tikai tad, ja pasaulē vairs nebūs nekā cita atlicis Nu laiki pienākuši, man jāstāsta Tev, kā dzēļoties Drīksti arī atzīties, ka Tev manis pietrūkst!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: ai nu tas Yuksis ar savām turbīnām,saabs ir gana labs arī bez turbīnas,arī tādu var gribēt.

labi, labi, var jau var, bet tad tikai tos vecos labos, jaunos diezvai. Un jaunajiem T būtu labi klāt vēl vienu LPT, kas aizraktu turbobedri zemajos apgriezienos. Kas man konkrēti patīk vecajā auto, ka pēc gāšanas pa trasi nekas nav jādzesē, uzreiz izslēdz motoru un ej ēd desas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:

perkons rakstīja:

ZingZeng rakstīja: Arnij, SPG rūc. An2 teica, ka kad to servisa pielaiduši, viņš ir izskrējis no kabineta lai redzētu kas tur tā dudina

Būs labais. Paldies tev.

Es ar grib dzirdēt

Gan jau kadreiz dzirdesi

kad ZZ kadreiz naakotnee saaks SPG paardosanas kampanju, tad tā noteikti būs vērienīgāka par "saabstev" un tur noteikti buus arii audio un video klipi.. "krutaa" skanja utt..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par ideju, ta ari darisu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Paldies par ideju, ta ari darisu

Tu to man? es Tev nosutiju ideju pa mailu Tev tikai bus janomaina laivas motors ar kadu sava SAAB stuuri un to divu blondo maasinju vieta jasarunaa citas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, vecais karumnieks DD

Vairak tadu meicu un Latvija nebutu demografisko problemu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vispār šī pieeja krasi atšķiras no kaadreiz "saabstev" idiliskās ģimenītes pirmajā bildē..

cilvekiem vairuma ir asociatīva domāšana un tie kas, piemēram, to motoru nopirks, vienmēr šo reklāmu labprāt atcerēsies to darbinot ..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

!!!!!!! urgent! man pazudis linx no svešo mlapas. steidzami!

tgatavojos koncertam valentīnā!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

čaff! sen neredzēts, nedzirdēts un vispār!!!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Dig, DEZERTIERIS Ar ko lai es tagad neeju kopa pusdienas ???

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

Izdrukāts no:

www.hc.lv/...

www.hc.lv > Mūzika > Pasākumi > Turpmākie > Svešie + Pirmā Sērija, Tumors, Dēlis Budēlis

>

Informācija par pasākumuNosaukums: Svešie + Pirmā Sērija, Tumors, Dēlis BudēlisNorises laiks: 14. februāris, 2006, otrdiena, 21.00Pasākumā piedalās: Svešie, Primā Sērija, Tumors, Dēlis BudēlisIeeja: 2Ls

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: !!!!!!! urgent! man pazudis linx no svešo mlapas. steidzami!

tgatavojos koncertam valentīnā!

Tā kā te: www.808.lv/tmp/index.php?dir=/sveshie viņu vairs nava, meklē citur! Tāpēc, ka tālredzīgi iestājos viņu fanu klubā, pilna "māxla" man mājās ir uz disketēm. Varu izsniegt pret parakstu.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ja kādam ir meitene - tā turp jāaizved. kam nav meitene - jāiet pašam. meitenes jau iepriekš TUR saņems 4okolādes sirdis un zēni būs paši jaukākie ))))))))))) tikai 2ls. / 4litri / kas var būt lētāx par šo?

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti