SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..38
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man nav meitene, ko darīt

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

uzaicini girlu! ir tā vērts!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Netīšām uzdūros: stienis.artlibitum.net/... Slīpējam iemaņas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Netīšām uzdūros: stienis.artlibitum.net/... Slīpējam iemaņas

tas ir kaut kādē Pelīšu vai Peļu ezerā vakar pēcpusdienā. Ir arī labie video no auto iekšienes

ledus izskatās daudz kvalitatīvāx kā "mūsu" trasēs un cena ir jauniešiem draudzīgāka - for free!

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Netīšām uzdūros: stienis.artlibitum.net/... Slīpējam iemaņas

jaa jaa netiishaam pa burnout lozhnjaaji?? DD

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

gr rakstīja: Vienīgi Bd_mf manevrs nogriežoties no Aspazijas bulvāra uz Barona ielu (braucot no viesnīcas Rīga puses), lika man aizdomāties vai patiesībā pēc CSN tur nav jāgriežas no tramvaja sliedēm???

Nē, viss pareizi, tieši tajā vioetā un virzienā nav jāgriežas no tramvaja sliedēm, jo tur tramvaja sliedes nav pa vidu brauktuvēm vai kautkā tā. Ļoti specifiska vieta, tieši šis krustojums kautkur iAuto bija 500x apmuļļāts, jo domas krasi dalījās.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Man par šito jau sen bija aizdomas, ledu pie dzērieniem neņemu nekad:

TVNET:

ASV Floridas štatā skolniece apbalvota par zinātnisku pētījumu, pierādot, ka ātrās ēdināšanas restorānos tualetes ūdens ir tīrāks nekā ledus, kas klientiem tiek piedāvāts kopā ar atspirdzinošajiem dzērieniem.

12 gadus vecā Džasmīna Robertsa pārbaudīja savu teoriju piecos vietējos restorānos, ziņo laikraksts "Tampa Bay`s 10 News".

"Mana hipotēze bija, ka ātrās ēdināšanas restorānu ledū ir vairāk baktēriju nekā šo restorānu tualešu ūdenī," sacīja skolniece. Viņa stāstīja, ka katrā restorānā vienreiz bija nolaidusi tualetes ūdeni, bet pēc tam ar steriliem cimdiem ieguvusi tā paraugus.

Jaunā pētniece arī bija paņēmusi ledu no limonādes rezervuāriem un lūgusi ledu ātrās ēdināšanas vietās, kur tiek apkalpoti autobraucēji. Iegūtie paraugi pēc tam tika pārbaudīti laboratorijā.

"Es atklāju, ka 70 procentos gadījumu ledū no ātrās ēdināšanas vietām ir vairāk baktēriju nekā šo restorānu tualetes ūdenī," sacīja Robertsa.

Skolnieces projekts ieguva galveno balvu Benito vidusskolā, un tagad Robertsa cer gūt atzinību arī reģionālajā zinātnes un inženierijas izstādē.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kāpēc hokeju LV nevarētu rādīt katru dienu ap 8:00 un vakaru ap 18:00? Normāli šodien no darba atbraucu, ierasto sastrēguma 40min vietā - 15min, ielas tukšas kā izslaucītas

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: man nav meitene, ko darīt

Tu man patīcc

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: man nav meitene, ko darīt

Tu man patīcc

kur Tu biji 14tajā pēc kaujas visi gudri

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Nez

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Iešāvās prātā doma: Ja AKKA liek maksāt par papīra kopēšanu, CD matricu pārdošanu, mūzikas atskaņošanu taxi autortiesības, tad kāpēc vēl nav ieviesta maksa/autortiesību nodeva par:

-ēdiena izgatavošanu (pavārs izmantoja kāda recepti)

-publisku domu paušanu, t.sk. verbālo caureju diskusijās un komentāros (bieži savos runas plūdos kādu autoru citējam)

-noteikti ir vēl iespējas kā paņemt kādu autortiesību naudiņu.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nesaprotu, kāpēc neviens nereaģē

Šodien vispār tādas incantas domas šaujas prātā - iAuto rallijā sagribējās braukt! Īsti gudri no manas puse tas nav, bet esmu jau pat pa pusei stūrmani atradis!

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Kad viesojāmies kaimiņu zemē, tad mums silti ieteica neēst MCDonaldos, jo tur friška cepot vecā eļļā utt. To zināja teikt paši darbinieki, kuri tur strādāja, tas Yukkim papildinājumā par ledu.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

AlienVsPredator rakstīja: Bija tā laime iegādāties 9000CD 2,3i .... nu tās tubrīnas trūka (pirms tam bija 900T '83g) braukšanai pietika jaudas - bet tā paša svilpiena gan pietrūka. Interesanti - vai ir tādi, kas grib SAAB , bet bez turbīnas? OKi DOKi - āda- neāda, bundža, bet turbīna?

Uculs mums bezturbo fans Bet vispār SAAB bez turbīnas ir kā klibs ēzelītis

Tiko atradu.

Vēl apsaukāsies, vispār apvainošos Un ne jau turbīnā ir spēks, bet blīvē kam lemts rāpot pat ar turbīnu nevar plidot

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nja... pie.vispār

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Dig, filmu beidzot noskatijies ??????????????

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

Yukki rakstīja: Nesaprotu, kāpēc neviens nereaģē

Šodien vispār tādas incantas domas šaujas prātā - iAuto rallijā sagribējās braukt! Īsti gudri no manas puse tas nav, bet esmu jau pat pa pusei stūrmani atradis!

taas pareizaas domas jau ir taas aatraakaas - neprognozeetaas

*****e, stūrmanim derētu arī minimālas GPS un kartes zināšanas. Aprīkojums ir, atļauja no dzīvesbiedra arī.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Haaa, SAAB Junior racing car: no turbo, no DI, no gasoline, father pushes and gluches foto.inbox.lv/...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Haaa, SAAB Junior racing car: no turbo, no DI, no gasoline, father pushes and gluches foto.inbox.lv/...

šie diski jau pie tjuninga un stailinga piederas

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Apsveicu Yukki ar veiksmīgu SAABratiņu stumšananas apgūšanu.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja: Apsveicu Yukki ar veiksmīgu SAABratiņu stumšananas apgūšanu.

Yea, stumjas labi, iet cauri visiem sniegiem, iesprūst tikai liftā

--------

cita opera: iAuto rallijā pēdējā brīdī apjautājos vai gadījumā nav lieks 414 starta numurs, bija 14. Beigās mums pa dienu kopā bija 414 soda punkti. Sāku domāt, ka kautkāds spēks tajos cīparos iraid

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

hmm. šitais topiks iegrimst aizmirstiiba..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: hmm. šitais topiks iegrimst aizmirstiiba..

sviesta krējumu nosmēlusi NSNF korporācija

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tur jau tas joks, ka krējums ir krējums.. a sviests ta ir tīra un riktīga manta.. no sviesta pāri paliek tikai paniņas.. daudz un .. nu ja..

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti