Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..113
andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

-Subaru Forester

Автомобиль куплен три месяца назад. Пробег уже 2000 км. За это время проявилась одна проблема: у ребёнка выходит тройка по русскому за год. А в целом машиной доволен.

-Hammer 2

Хочу высказать свое мнение об автомобиле «Хаммер». Думаю, что все нормальные пацаны со мной согласятся: раз Киркоров купил Пугачевой такую тачку, значит машина действительно крута. А уж к мнению Киркорова все нормальные пацаны всегда относились с вниманием и почтением. Потому что, если не в музыке, то в автомобилях Киркоров всегда был авторитетом. Так же, как и в одежде и косметике!

- Урал 4320

Купил списанный бортовой «Урал» и списанную коляску. Немного подшаманил и теперь у меня моя мечта — «Урал» с коляской! Три ведущие моста! Метровая грязь — как по шоссе! Тёща в коляске — в кабине тишина! Супер! Всем рекомендую «Урал» с коляской!

- Maybach 62

Я мечтал купить себе «Майбах» с трёхлетнего возраста. Мечтаю и сейчас. Понемножку откладываю деньги. Записался в очередь. Очередь моя уже четыре раза подходила, но я уступал другим желающим. Кстати, продавая очередь, сумел купить небольшой гараж. Думаю, что годам к восьмидесяти я осуществлю свою мечту и поставлю в свою ракушку мой «Майбах».

- SAAB-9000

Купил «СААБ-9000», но на первом же перекрёстке въехал в БААС «Икарус». Мой личный вывод — БААС круче, да и тяжелее. «СААБ» восстановлению не подлежит, а БААСу хоть бы что, только гармошка порвалась.

-Daewoo KR-15U7FL

Люди! Всем рекомендую «Дэу»! У них машины должны быть супер! У меня телевизор «Дэу» уже лет пять без ремонта. Чего только я по нему ни смотрел, даже порнуху! Пашет как миленький! В любой мороз заводится с одного тычка!

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

I like to ride my bicycle

www.videoplayer.hu/...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

andrix rakstīja: I like to ride my bicycle

www.videoplayer.hu/...

Izskatās pēc feika...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Ja godīgi strād';ajot tiesā var redzēt ko līdzīgu!

Kad konvoja dienesta puiši atved apsūdzēto viņi sēž zālē visu laiku un tad kad viņiem vairs nav ko darīt tad viņi guļ vai sev pumpas uz kājām spiež!

Ja to visu uzfilmētu varētu rēkt nejēgā!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

MEGADELFINO rakstīja: Par japāņu vārdiem turpinot:

Liela dārga privātmāja- hatahama

Mazohists- suņhuivčai

Mīļa sejiņa- farakamaza

Vispasaules m*uku kongresā ar saviem priekšlasījumiem uzstājās Tatārijas pārstāve Atamuļi Jadalata un lesbietes no Ķīnas - Suņ Hui-Včai un Viņ Su-Him...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Мужской туалет. Как водится, перекур. Толпа - человек пять. В закрытой кабинке (где по большой нужде закрылся программист звонит мобильный. Из кабинки раздается: - Да, я слушаю! Что делаю? РАБОТАЮ! Как что? Продвигается? А... гм. Нормально... продвигается... Туговато немного... Поднапрячься? Рад бы, да некуда. И так на пределе. Нет, быстрее не могу. Канал узкий. Сколько ни старался - больше не лезет. Расширить? Как?! Мне отсюда видней, и я вам говорю - расширить нельзя!

Мужики забывают о перекуре и давятся со смеху. А парень вошел в кураж и уже орет на всю парашу:

- Да сами вы во всем виноваты! Загоняете по восемь метров! И как, вы думаете, оно пролезет? Что? Всего семь с половиной? Да мне хоть восемь, хоть семь с половиной - одинаково. Предупреждал же: максимум два метра! Теперь придется вручную выколупывать. Что мне здесь, до утра сидеть, что ли?

Парочка перекурщиков, держась за стены, еле сдерживается от хохота. Программист орет еще сильнее:

- У меня зависло так, что тремя пальцами не поможешь! Что? А что я, по-вашему, здесь делаю?! Конечно, по частям! Эта колдобина целиком никак не пройдет! В общем, еще часа два. Ладно. Но вы на будущее зарубите на носу: два метра!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Мужской туалет. Как водится, перекур. Толпа - человек пять. В закрытой кабинке (где по большой нужде закрылся программист звонит мобильный. Из кабинки раздается: - Да, я слушаю! Что делаю? РАБОТАЮ! Как что? Продвигается? А... гм. Нормально... продвигается... Туговато немного... Поднапрячься? Рад бы, да некуда. И так на пределе. Нет, быстрее не могу. Канал узкий. Сколько ни старался - больше не лезет. Расширить? Как?! Мне отсюда видней, и я вам говорю - расширить нельзя!

Мужики забывают о перекуре и давятся со смеху. А парень вошел в кураж и уже орет на всю парашу:

- Да сами вы во всем виноваты! Загоняете по восемь метров! И как, вы думаете, оно пролезет? Что? Всего семь с половиной? Да мне хоть восемь, хоть семь с половиной - одинаково. Предупреждал же: максимум два метра! Теперь придется вручную выколупывать. Что мне здесь, до утра сидеть, что ли?

Парочка перекурщиков, держась за стены, еле сдерживается от хохота. Программист орет еще сильнее:

- У меня зависло так, что тремя пальцами не поможешь! Что? А что я, по-вашему, здесь делаю?! Конечно, по частям! Эта колдобина целиком никак не пройдет! В общем, еще часа два. Ладно. Но вы на будущее зарубите на носу: два метра!

Tikko no smiekliem gandrīz nobeidzos

Maarvils Reģ.: 29.03.2005
0 0 Atbildēt

Женская дружба: жена не приходит ночевать домой, утром говорит, что ночевала у

подруги. Муж обзвонил 10 подруг - все сказали, что не ночевала.

Мужская дружба: муж не приходит домой ночевать, утром говорит, что ночевал у

друга. Жена обзванивает 10 друзей. Пятеро сказали, что ночевал у него, еще

пятеро - что он до сих пор у них.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt
316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: www.tvnet.lv/...

stasis

17-Okt-2006 22:50

es esu Krutaks!

Jus miizali taadi BMW un Golfu jājeji

stasis

17-Okt-2006 23:15

oftopic

mož kāds zin ko darīt ja man pēc sex ar savu draugu vairs neveras ciet anālā atvere!!! ja kādam ir līdzīga pieredze tad lūdzu padalieties.

bluboy

17-Okt-2006 23:25

iesaku tav lietot visādus krēmus labākai slīdamībai-tad nevaidzētu būt problēmām-ja kas ļoti liels piedāvājums intīmpreču veikalos...

stasis

18-Okt-2006 08:27

redz man te vaarda braaliitis uzradies, vinjam ir taa probleema, iistajam stasim viss ir kulee.

Re saakuma autors taa samiizies, ka pat savu vaardu aizmirsis.

Anonims

18-Okt-2006 10:33

Stasis ruulzz,man vinja komenti patiik blja!

KAKA

18-Okt-2006 10:41

Jaa stasi, taa tik tureet, kaku stumdiitaajs!!!!

Polis

18-Okt-2006 13:32

stasis nav cirvis viņš ir āmurs jebšu lāpsta.

stasis

18-Okt-2006 17:10

to stasis

labaak laizi pautus!

stasis

18-Okt-2006 17:50

to stasis

Es jau tev laizu)

BMWfans

18-Okt-2006 18:36

Rokas nost no Stasha!!!

aaa

18-Okt-2006 18:42

nost ar bmw, jo vish sux

Vova

18-Okt-2006 18:56

sukaa ledu aaa, sukaaaa!!!

Keks

da bļē ,sviests

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: ??? kur te anekdote?

Pagaidām mīklainos apstākļos pagājušajā nedēļā Pļaviņās no baznīcas ziedojumu kastes nozagti aptuveni 250 latu. Policija par nozieguma pastrādāšanu meklē zagli ar īpaši tievu roku.

Piedz. Pagaidām mīklainos apstākļos /pagājušajā nedēļā / Pļaviņās /no baznīcas ziedojumu kastes nozagti /250 lati /aptuveni

Ziedojumu kastīte atradusies Pļaviņu Sv. Pētera evaņģēliski luteriskās draudzes mājās, kas atrodas blakus baznīcai."Zādzība notika pagājušajā nedēļā, pirmdien. Tovakar draudzes mājā notika mūzikas grupas mēģinājums, un, iespējams, mūziķu radītā trokšņa aizsegā ļaundari uzlauza ēkas priekštelpā esošo ziedojumu kastīti,"Neatkarīgajai stāstīja draudzes mācītājs Ēvalds Bērziņš. Pēc kastītē izlauztā nelielā cauruma mācītājs spriež, ka zagļi bijuši pusaudži. Kaste bija pieskrūvēta pie sienas, un to aiznest neesot tik viegli. Piedz. "Tā gan ir tikai iespējamā summa. Baznīcēni bija rēķinājuši, cik liela naudas summa parasti šajā laikā posmā lādītē tiek samesta. Mēs gan pieļaujam, ka summa bija vairākkārt mazāka. Pēdējo reizi tā bija vērta vaļā un iztukšota augustā," Neatkarīgajai sacīja Aizkraukles rajona Kārtības policijas priekšnieks Harijs Penavs. Piedz. Pēc policistu veiktā izmeklēšanas eksperimenta lādītes apzagšanas lieta kļuvusi vēl mīklaināka. "Policijas izmeklētājs no sākuma pats mēģināja iebāzt roku lādītē izlauztajā caurumā, lai gan viņa roka ir tieva, tas neizdevās. Pēc tam viņš paaicināja kādu puišeli, un arī viņa roka negāja lādītē, tāpēc rodas jautājums – kā ļaundariem izdevies naudu izvilkt no lādītes," Piedz. 2X

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

no DACIA mājaslapas

...Dacia Logan – klasisks ģimenes sedans – tas ir atspoguļots arī tā dizainā. Labi iezīmētas riteņu arkas, spēcīgas virsbūves sānu virsmu līnijas, punktēts pārsega reljefs – viss liecina par automašīnas drošību un kvalitāti. Aizmugures lukturu stūra izvietojums retušē paspārnes apveidus.

...Auto ārpuses dizains rada iespaidu par drošību un kvalitāti,...

...Dacia Logan izmēri jūs patīkami pārsteigs – tās garums 4250 mm, platums 1742 mm, augstums 1525 mm.

...Logan 1.5 dCi ir viena no ekonomiskākajām automašīnām tirgū, kuras standartaprīkojumā ietilpst arī stūres pastiprinātājs.

...Pirmie trīs pārnesumi ir īsi, kas nodrošina labāku startu no vietas, kā arī paātrinājumu no maza ātruma vai pie lielas automašīnas slodzes. Pēdējie 2 pārnesumi nodrošina optimālu degvielas patēriņu un zemu trokšņa līmeni.

Jūs mani pārliecinājāt, es to ņemu !

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: no DACIA mājaslapas

...Dacia Logan – klasisks ģimenes sedans – tas ir atspoguļots arī tā dizainā. Labi iezīmētas riteņu arkas, spēcīgas virsbūves sānu virsmu līnijas, punktēts pārsega reljefs – viss liecina par automašīnas drošību un kvalitāti. Aizmugures lukturu stūra izvietojums retušē paspārnes apveidus.

...Auto ārpuses dizains rada iespaidu par drošību un kvalitāti,...

...Dacia Logan izmēri jūs patīkami pārsteigs – tās garums 4250 mm, platums 1742 mm, augstums 1525 mm.

...Logan 1.5 dCi ir viena no ekonomiskākajām automašīnām tirgū, kuras standartaprīkojumā ietilpst arī stūres pastiprinātājs.

...Pirmie trīs pārnesumi ir īsi, kas nodrošina labāku startu no vietas, kā arī paātrinājumu no maza ātruma vai pie lielas automašīnas slodzes. Pēdējie 2 pārnesumi nodrošina optimālu degvielas patēriņu un zemu trokšņa līmeni.

bla , bla ,blaaa....

Jūs mani pārliecinājāt, es to ņemu !

vot tikkai netirzzzzzzzzz

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet kāds aprīkojums !!!!

Access (standarta aprīkojums)

ABS, autovadītāja drošības spilvens, regulējams galvas balstu augstums, 14” riepas, nodalījumi priekšējās durvīs, mehāniski regulējami sānu atpakaļskata spoguļi, priekšējo lukturu augstuma regulēšanas iespēja, imobilaizers, 3-punktu drošības jostas priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem, 5 regulējami galvas balsti, cimdu nodalījums priekšējā panelī, glāžu turētājs centrālajā konsolē, stereo uzstādīšanas iespēja (vadi un antena).

Ambiance (papildus aprīkojumam Access)

Priekšējais un aizmugurējais bamperis virsbūves krāsā, iespēja regulēt priekšējo drošības jostu augstumu, gaisa iekšējās cirkulācijas sistēma, centrālā atslēga, tonēti stikli, pelnu trauks ar iebūvētu cigaretes aizdedzinātāju, bagāžnieka apšuve, bagāžnieka apgaismojums.

mehāniski regulējami sānu atpakaļskata spoguļi,cimdu nodalījums priekšējā panelī,bagāžnieka apšuve, bagāžnieka apgaismojums. - tas vien ir ko vērts!!!!!!

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Урологическая операционная. Лежит больной, подготовленный к операции. Молоденькая сестричка. Входит хирург с вымытыми руками, в стерильных перчатках.

- Сестра, поправьте член. Хмм... Н-да... А теперь больному.

В больнице между пролетами лестницы сидит хирург в окровавленных перчатках и пинцетом держит сигарету. У него звонит мобильный. - Привет.. Узнал, узнал.. И как твои собаки?.. Да у меня сегодня день не очень тяжелый.. Две голени, рука полностью и две почки.. Мало??? Ну вы, ребята, и жрете!!! ... Тамара Семеновна! Давайте еще бабку из 15-й на ампутацию!

"Пора делать ноги...." - подумал папа Карло, глядя на туловище Буратино....

У одного программиста каждый день зависал комп. Ну просто каждый день! И вот однажды комп не завис. Это был День Независимости!

Eziic Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Anekdote no dzīves. Vakar runājot ar draudzeni pilnīgi līki pārsmējāmies. Tad nu pārfrāzēju situāciju folkloras valodā

Pēterītis tualetē dara savas lietas un runā ar Anniņu pa mobilo telefonu izmantojot brīvroku sistēmu.

Anniņa saka - Es jau tā nevaru vienlaicīgi runāt un kārtoties, jo vienā rokā jātur telefons.

Pēterītis - Toties Tev nekas nav jātur otrā rokā!

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Mācamies angļu valodu

Can You hear me - tu vari mani te

Undressed custom model - kaila muitas modele

Manicure - nauda ārstē

I'm just asking - esmu tikai pakaļu karalis

I have been there - man tur ir pupiņas

God only knows - Dieva vienīgas deguns

We are the champions - Mēs esam šampinjoni

Do You feel alright? - Tu pa labi visus zini?

Bye bye baby, baby good bye - nopērc, nopērc bērnu, bērns labs

pirkums

To be or not to be? - bite vai ne bite?

Just in case - tikai portfelī

I will never give up - man nekad nenāk vēmiens

Oh dear - ak alnis

I saw my Honey today - es zāģēju savu medu šodien

I'm going to make you mine - es eju rakt tev šahtu

May God be with you - maija labā bite ar tevi

Finnish people - beigtie ļaudis

Bad influence - sliktā saaukstēšanās

Phone seller - pazvani pārdevējam

Good products - Dievs pīļu pusē

Let's have a party - Organizēsim partiju

Watch out! - paskaties ārpusē!

I know his story well - es zinu savu vēsturisko koku

Press space bar to continue - kosmiskais bārs turpina presi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Divi draugi sarunājas:

- Kāpēc tu nenopērc autiņu? Varētu pavizināties...

- Kas tu traks esi vai?

- Ko tu tā uzreiz reaģē?

- Es tev neprasu, kapēc tu neprecies? Varētu pap***ies...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Mācamies angļu valodu 2

sandwich - smilšu ragana

butterfly - sviesta muša

pineapple - priežābols

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Mācamies angļu valodu, 3. nodarbība: Time flies like an arrow - Laika mušām patīk bulta

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

4. (no dziives)

server (dators) - kalpotaajs

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..113
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti