Passat 02\'-04\' 1,9TDI pieredze

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Cik pavēroju, šiem aparātiem ir dažādas jaudas - sākot no 90Zs, tad 101Zs un tad arī 130Zs. Vai 130Zs aparāc ir ar "sarkanajiem" burtiem?

Vai kādam ir pieredze ar šiem dīzeļpasātiem? Ekspluatācija uz LV ceļiem? Man domāt normāls auto, lētāks par Audi un BMW, bet dārgāks par Opeli... Vai ir kādas vārīgās vietas, kam pie pirkšanas jāpievērš pastiprināta uzmanība? Tepat forumā lasījos, ka Pasātam esot sarežģīta piekare... Pavērojoto tirgu, zem 120 tk km ir grūti dabūt, bet tas jau tikai loģiski. jo dīzelis kā nekā.

Par šo auto zinu ļoti maz, tāpēc vēlētos uzzināt ļaužu pieredzi, jo ir tā kā beidzot skaidrība galvā, ka jāņem šitādu ar visām ekstrām, nevis jāmoca sevi ar jaunāku, plikāku japāni vai čehu.

Tirsēji kā vienmēr laipni aicināti šo topiku nekomentēt! Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

RICHS1 rakstīja: Īpaši sikspārnim, kurš laikam netic, ka virzuļi kūst:

foto.inbox.lv/...

Cerams ka varēs redzēt. Neesu nekāds bilžu ielādes monstrs. Un fočēc ar 510to eriksonu.

sac ar PAROLI !

RICHS1 Reģ.: 01.07.2002
0 0 Atbildēt

parole - trakie

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu kaut kāda šmuce ar tiem virzuļiem ir....

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

liekas ka vaacietis nemaak atsskkirt benziinu no diizella .Diizella vietaa pabraukts ar bendzu ka maz neliekas

art

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

316i rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aha, un vēl reālā 316tajā bembī vajag iesēsties ar, Tu atsaldētais...

jau gandrīz biji iesēdies laikam, redz miesas par kuplām Tev esot...pastaigā uz trenažieru zāli,savādāk drīz vojāgers par mazu būs....

Vecīt, nespried par citiem pēc sevis! Esmu 196 cm garš, sveru 97 kg un spēlēju basketbolu pietiekami intensīvi, tā kā uz trenažieru zāli vari pats piestaigāt. Būtu Tev tāds augums - saprastu, kāda sajūta ir 316-320 bēmēvē.... Muļķis.

ko te pļurksti , 3tajā mierīgi da jebkurš var mierīgi ielīst, pat tāds sienāzis kā tu....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

316i rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aha, un vēl reālā 316tajā bembī vajag iesēsties ar, Tu atsaldētais...

jau gandrīz biji iesēdies laikam, redz miesas par kuplām Tev esot...pastaigā uz trenažieru zāli,savādāk drīz vojāgers par mazu būs....

Vecīt, nespried par citiem pēc sevis! Esmu 196 cm garš, sveru 97 kg un spēlēju basketbolu pietiekami intensīvi, tā kā uz trenažieru zāli vari pats piestaigāt. Būtu Tev tāds augums - saprastu, kāda sajūta ir 316-320 bēmēvē.... Muļķis.

ko te pļurksti , 3tajā mierīgi da jebkurš var mierīgi ielīst, pat tāds sienāzis kā tu....

Viņš basketbolists,viņam veco volgu vajag, tur daudz vietas!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Vecīt, nespried par citiem pēc sevis! Esmu 196 cm garš, sveru 97 kg un spēlēju basketbolu pietiekami intensīvi, tā kā uz trenažieru zāli vari pats piestaigāt. Būtu Tev tāds augums - saprastu, kāda sajūta ir 316-320 bēmēvē.... Muļķis.

Nu čista sienāzis!, man pie tād auguma 110

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vecīt, ar lieko svaru neviens nelielās publiski... Gribu redzēt, kā Tu ar saviem 110 varētu 40 min pa laukumu noskraidīt šurpu turpu. Patiesībā, sviestaini, ka šitā salīdzina svara kategorijas utt... Ņe vtom to vopros! Es te par pasātu runāju, kurā man vietas pietiek, atšķirībā no bmw3, kurā jutos nejēgā iespiests...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Vecīt, ar lieko svaru neviens nelielās publiski... Gribu redzēt, kā Tu ar saviem 110 varētu 40 min pa laukumu noskraidīt šurpu turpu. Patiesībā, sviestaini, ka šitā salīdzina svara kategorijas utt... Ņe vtom to vopros! Es te par pasātu runāju, kurā man vietas pietiek, atšķirībā no bmw3, kurā jutos nejēgā iespiests...

nu tad nopirki beidzot , vaj kaa???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vaj kā! Es jau vairākkārt sacīju (citos topikos), ka auto pirkšu decembrī, bet izpēti sāku gana laicīgi, jo nav tik daudz brīva laika. Bet, domājams, izlemc ir par '03-'04 Pasātu 1.9 TDI ar samtu, klimu, kruīzu. Vismaz galvu par Roomsteru, Mazdu3, Corollu vai Focusu es nelauzu... Un tas ir labi. A to i sev biju ZB un te dažiem iAuto lasītājiem arī, jo izlemt tiešām grūti.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja jau esi nolēmis par labu dīzeļpasātam, ieteiktu sākt jau laicīgi skatīties konkrētus eksemplārus. Kolēģiem, kurus iepriekš pieminēju nācās diezgan pasvīst, lai atrastu labus eksemplārus. Ja vēlies universālu, tad vēl so so, tikai tiek tie nobraukumi... Sedanu ir maz, labā stāvoklī ar paraizu odometru vēl mazāk.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Vaj kā! Es jau vairākkārt sacīju (citos topikos), ka auto pirkšu decembrī, .

Vai tiešām mums decembrī nebūs topiki, kur patusēt

Decembrī būs topiks, atradu LT ideālu, bet dzenot uz LV pārlūza uz pusēm, kur var pa lēto sametināt, jo budžets izsmelts

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā pirkšana tagad vai decembrī ir saistīta ar finanšu jautājumiem, ne jau ar manu saņemšanos vai baidīšanos.

Es zinu, ka viegli nebūs atrast. Bet es gribu tieši universālu, tāpēc būs mazliet vieglāk. Mobile.de jau ir gana daudz itkā ņemamu expemplāru, bet varbūt, ka drošības labad tepat iekš A2 jāpalūko. Garantija vismaz kaut neliela...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Labi, ka Viagris un Yonas ir tie īstie auto speci, kas māk pēc bildes vien jau auto stāvokli noteikt. Man līdz tādam līmenim vēl tālu (paldies Dievam!)...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Labi, ka Viagris un Yonas ir tie īstie auto speci, kas māk pēc bildes vien jau auto stāvokli noteikt. Man līdz tādam līmenim vēl tālu (paldies Dievam!)...

Ir jau vēl anonimikis, kas pat pēc nosaukuma zin, kur mašīnai vieta (sākas ar T burtu) un viens Bavārijas MW guru, kam citas mašīnas nav mašīnas.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, protams, ka nemētājas, bet kas meklē - tas atrod. Steigas nav, tā kā vēl varbūt arī janvārī jums būs te vieta, kur savu "kompot-enci" izrādīt!

Kamēr mans vecauto Lancers ripos, tikmēr Pasātu meklēšu nestresojot.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai kāds kādreiz ir autiņu caur AutoScout24.de atradis? Respektīvi, vai šis portāls ir tik pat uzticams (neuzticams?) kā mums plaši pazīstamais Mobile.de ? Ir tur diezgan labi dīzeļpasāti pieejami.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

pat labāk, tur vairāk privāto sludinājumu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Bet kā man teica uzticams auto specs, tad no vācu juridiskajiem Dīleriem ir drošāk pirkt, jo viņi juridiski atbild par sludinājumā esošo info "Pirmās rokas un teicams stāvoklis". Ja ir problēmas, firminiekam vācietim par to var nākties tiesas priekšā stāties, a privātajam tu neko nepiesiesi. PRotams, no privātajiem gan ir lētāk, bet es saku - garantijas un atbildības nekādas. Kā citi domā par to juridisko atbildību?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Kā citi domā par to juridisko atbildību?

Mazāk sapņo

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu, protams, ka nemētājas, bet kas meklē - tas atrod. Steigas nav, tā kā vēl varbūt arī janvārī jums būs te vieta, kur savu "kompot-enci" izrādīt!

Kamēr mans vecauto Lancers ripos, tikmēr Pasātu meklēšu nestresojot.

Ļjoņa tā tik turpini un tad, janvāri galviņa uz sniega moci pagriezīsies, skaties sniegs sāks kust un varēsi dirskutēt ko pirkt labāk velosipēdu vai laivu.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Bet kā man teica uzticams auto specs, tad no vācu juridiskajiem Dīleriem ir drošāk pirkt, jo viņi juridiski atbild par sludinājumā esošo info "Pirmās rokas un teicams stāvoklis". Ja ir problēmas, firminiekam vācietim par to var nākties tiesas priekšā stāties, a privātajam tu neko nepiesiesi. PRotams, no privātajiem gan ir lētāk, bet es saku - garantijas un atbildības nekādas. Kā citi domā par to juridisko atbildību?

Ja tu skaties Passat, tad pie viena ievērtē arī Skoda superb. Dabūsi maksimāli aprīkotu Passat, tikai ar citu emblēmu un nedaudz atšķirīgu feisu un aizmuguri. Ja paskatās mobile.de, tad pēc fočenēm tie saloni dažiem izskatās kā jauni. Cena ap 11000 EUR. Ar 1.9 TDI 131hp tas ceļ 100km/h 10.8sek. Domāju, ka labs aparāts. Jāņem Elegance komplektācija. Lietotāji stāsta, ka komforta līmenis tikai nedaudz atpaliek no A6.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Vaj kā! Es jau vairākkārt sacīju (citos topikos), ka auto pirkšu decembrī, bet izpēti sāku gana laicīgi, jo nav tik daudz brīva laika. Bet, domājams, izlemc ir par '03-'04 Pasātu 1.9 TDI ar samtu, klimu, kruīzu. Vismaz galvu par Roomsteru, Mazdu3, Corollu vai Focusu es nelauzu... Un tas ir labi. A to i sev biju ZB un te dažiem iAuto lasītājiem arī, jo izlemt tiešām grūti.

Nu, kā ripo jaunais Passat?

Decembris jau cauri ...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Seski, ka tik kādu patirsināt... Darbu tik daudz, ka līdz Pasātam netieku... Bet būs - no worries. Kad būs (janvārī ieplānots), pastāstīšu!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Man te radās viens jautājums?

Domāju, ko labāk izvēlēties - Pasātu (02'-04') ar 2.0 benzīna vai 1.9 TDI (130Zs) dzinēju? Gadā nobraucu aptuveni 30 - 35 tk km.

Es parēķināju, ka tieši uz degvielu - dīzeli it kā sanāk ietaupīt 340 Ls gadā, bet te atkal jāņem vērā, ka dīzelim ir dārgākas eļļas, filtri, respektīvi apkopes...

Kādas ir cienījamo iAuto lasītāju domas par šo tēmu? Man šķiet gan konkrēti apstākļi, lai varbūt varētu ko sakarīgu ieteikt... Paldies!

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti