Passat 02\'-04\' 1,9TDI pieredze

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Cik pavēroju, šiem aparātiem ir dažādas jaudas - sākot no 90Zs, tad 101Zs un tad arī 130Zs. Vai 130Zs aparāc ir ar "sarkanajiem" burtiem?

Vai kādam ir pieredze ar šiem dīzeļpasātiem? Ekspluatācija uz LV ceļiem? Man domāt normāls auto, lētāks par Audi un BMW, bet dārgāks par Opeli... Vai ir kādas vārīgās vietas, kam pie pirkšanas jāpievērš pastiprināta uzmanība? Tepat forumā lasījos, ka Pasātam esot sarežģīta piekare... Pavērojoto tirgu, zem 120 tk km ir grūti dabūt, bet tas jau tikai loģiski. jo dīzelis kā nekā.

Par šo auto zinu ļoti maz, tāpēc vēlētos uzzināt ļaužu pieredzi, jo ir tā kā beidzot skaidrība galvā, ka jāņem šitādu ar visām ekstrām, nevis jāmoca sevi ar jaunāku, plikāku japāni vai čehu.

Tirsēji kā vienmēr laipni aicināti šo topiku nekomentēt! Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Chester.. Tu gan ar visu esi neapmierināts! Tavus komentus redzu reti, bet kad redzu, tad tikai ar milzīgām negācijām pārpildītus... Laikam grūti klājas...

A2 vismaz kaut ko var garantēt, nevis kā Koļa no Ķekavas, ka pilnīgi po, ko un kā Tu tur.... Muļķis.

Paziņa tur pirka auto par 13k eiro it kā ne sistu ne krāsotu ar reālu noskrējienu, ar garantiju un dāvanā signalizācija!!! Vai neskan forši???

Kā izrādījās vēlāk - tirgus cena reāli bija 11000 eur, noskrējienu kāds bija norullējis - atradās uzlīmīte ar uzrakstiem par eļļu maiņu laikam no nākotnes, garantija bija tam, ka šis auto pēc registrācijas izies TA!!! Tu zini, par liekiem 2k eiro es tādas garantijas un leišu signalizācijas par 50ls arī varu dot!!!

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Man te radās viens jautājums?

Domāju, ko labāk izvēlēties - Pasātu (02'-04') ar 2.0 benzīna vai 1.9 TDI (130Zs) dzinēju? Gadā nobraucu aptuveni 30 - 35 tk km.

Es parēķināju, ka tieši uz degvielu - dīzeli it kā sanāk ietaupīt 340 Ls gadā, bet te atkal jāņem vērā, ka dīzelim ir dārgākas eļļas, filtri, respektīvi apkopes...

Kādas ir cienījamo iAuto lasītāju domas par šo tēmu? Man šķiet gan konkrēti apstākļi, lai varbūt varētu ko sakarīgu ieteikt... Paldies!

Palūdz padomu kapeikp.isējam vw fanam ar to k.oncheno merivu.

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

asf rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Dzonij, paldies - apgaismoji.

Nu parsvara pa shoseju - kilometri 100 katru dienu.

Tiesa - dīzelis ir vismaz 1000 EUR dārgāks.. Būs ko padomāt un pameklēt, jo benzīnpasātu, jo īpaši LV uz vietas ir sasodīti maz.

klausi veel ziniishus!

vish nevienu pasaatu nav braucis un remonteejis tikai tirsh gudri!

es taa nedariishu - nesen nopirku 1.9 pasaatu un nekaadas daargaakas izmaksas tur nedraud, nezinu no kurienes var izziist 1000 euro! manam vecajam diizelim pat taadas izmaksas nebija! teikim taa es veel nevaru pateikt kaa un cik vish izmaksaa lietojost jo veel neesu tik daudz pabraucis, bet shitam pasaatam var liet long-life (vw 506 specifikaacija) motorelju kuru cik saprotu var mainiit ik peec 30 t.km!

tas ko jau zinu:

man ar 100zs - vairaak neprasaas teeree maz

kasko baltaa 540, jo nav veel 26 gadi, citaadi buutu 440, octa 50, nav riska grupaa, apdroshinaataajam der ruupniicas signalizaacija ja ir (meedz nebuut no ruupniicas), ja peer tad noskreejiens jaaskataas, lai nav sakrukjiits (caur VW centru) preciizi vairs neatceros bet vienaa briidii peec 100 tuukstoshiem vinjiem skaitaas pilnaa apkope ar z-siksnas mainju u.t.t. taakaa var pirkt pec taa laika un buus mazaak beedu!

prasi veel ja kas interesee!

kura gada tev tas passat ir?

parasti jaunaam masiinaam peec 2000. gada diizelis vienmeer buus ~1000EUR daargaaks bet ja var dabuut diizeli pa benziinieka cenu tad nav divu domu ka dizeliss jaanem. Bet es runaaju par videejaam cenaam pienemot ka visticamaak taa nepaveiksies ka 2003. gada passaatu dabuus pa benziinieka cenu un tad pareekini kad varees atssist atpakal paarmaksaato starpiibu jo ja baruc pa šoseju tad ekonomija ir nieciiiga ~0.65LVL/100KM

jonij, kas tavu kazu tirgo??? ej ieloc pienu, pakasi pautus un dodies čučēt, ekonomists hu.javais.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

es nu gan Passatu nenjemtu kaa sugu... Nu NAF man ticiibas vairs sjim kantorim... Kaut kaa PAARAAK s.uu.d.ii.g.a.s atsauksmes dzirdeetas...

Tad jau labaak lietot OPEL! Vismaz uztureesjana tocj leetaaka un komforts tas pac

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Tad jau labaak lietot OPEL! Vismaz uztureesjana tocj leetaaka un komforts tas pac

Opeli, kas jaunāks par kādiem 8 gadiem esi remontējis? kas tur lēts?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: es nu gan Passatu nenjemtu kaa sugu... Nu NAF man ticiibas vairs sjim kantorim... Kaut kaa PAARAAK s.uu.d.ii.g.a.s atsauksmes dzirdeetas...

Tad jau labaak lietot OPEL! Vismaz uztureesjana tocj leetaaka un komforts tas pac

Pats lietojis esi???? Tad tik staigā ar kājām ka klausies visādas atsauksmes Un ko kā tad ar opeli - ir labas atsauksmes???

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: it kā sanāk ietaupīt 340 Ls gadā, bet te atkal jāņem vērā, ka dīzelim ir dārgākas eļļas, filtri, respektīvi apkopes...

Kādas ir cienījamo iAuto lasītāju domas par šo tēmu? Man šķiet gan konkrēti apstākļi, lai varbūt varētu ko sakarīgu ieteikt... Paldies!

kas taas par daargajaam elljaam??? un apkopeem??? benziinniekam var liet iekshaa suuudu un iztikt bez apkopeem??? ak jaa, arii filtrs nav jaamaina, manupraat benziinniekiem ir daargaaki filtri,kaut ko esi samudriijies mister jaunizceptais kapeiksipeej!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Diemzhel mans secinajums, ka te parsvara uzturas atsaldeti lohi...

Mulkji, pats neko neizdomaju, bet pirms kaut ko te rakstu, pajautaju cilvekiem, kam ir manami vairak saprashanas par auto neka man. Tad nu atbilde par to, ka dizelim elljas filtrs ir mazliet dargaks, un elljas pashas ir vajadzigas obligati kvalitativakas (lidz ar to dargakas), man neshkjiet kaut kas samudrits...

Ta vien shkjiet, ka katrs necilais iAuto tirsejs sirgst ar mazvertibas kompleksiem, un tad nu virtualaja vide censhas cits citu partrumpot, nodirst, lai paraditu savu megamilzigo auto erudiciju. Normali cilveki ta neuzvedas, bet gan jutas gandariti, ka kadam ar savam zinashanam var reali palidzet. Tikai pamulkji jutas lenpi un citus nodirsh par vinju nezinashanu...

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Diemzhel mans secinajums, ka te parsvara uzturas atsaldeti lohi...

Mulkji, pats neko neizdomaju, bet pirms kaut ko te rakstu, pajautaju cilvekiem, kam ir manami vairak saprashanas par auto neka man. Tad nu atbilde par to, ka dizelim elljas filtrs ir mazliet dargaks, un elljas pashas ir vajadzigas obligati kvalitativakas (lidz ar to dargakas), man neshkjiet kaut kas samudrits...

Ta vien shkjiet, ka katrs necilais iAuto tirsejs sirgst ar mazvertibas kompleksiem, un tad nu virtualaja vide censhas cits citu partrumpot, nodirst, lai paraditu savu megamilzigo auto erudiciju. Normali cilveki ta neuzvedas, bet gan jutas gandariti, ka kadam ar savam zinashanam var reali palidzet. Tikai pamulkji jutas lenpi un citus nodirsh par vinju nezinashanu...

tikai nepiečurā biksēs aiz dusmām

kaspiks Reģ.: 06.03.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums zinātājiem!

Kā, lai Lietuvā, pāsātu pērkot, nosaka viņa stāvokli! ņemt mehu no Rigas? vai kā savādāk?

Ja kāds ir pirecis dīzeļ pasaat Lietuvā tad padalieties?

P.S Cenas tur ir nesalīdzināmas ar LV uz pasātiem.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nav vieglāk no Vācijas caur uzticamu "vedēju" pasūtīt? Bļin, nu Lietuvā toč var tikai un vienīgi iegrābties..... Cik nav dzirdēts un bildēs redzēts, bet par laimi dzīvē nav nācies ar šitām "dāvanām" saskarties. Un ceru nebūs ar. Es savu Pasātu sūtīšu no DE - protams, ar nav nekādas mega garantijas, bet, ja pērk normālā autoplacī no vācieša (ne no turka vai poļa), tad gan jau būs oukei.

Murmulis Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt ir jēga caur paziņām pameklēt kāda uzņēmuma koptu braucamo. Reti, bet gadās tādi, vienu uzņēmumu zinu, kurš iespējams tirgos pasātu ja nekļūdos 2gadīgu 130lopiņi un kādi 60tkm nobraukti. tā ka vajag tik meklēt.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nav vieglāk no Vācijas caur uzticamu "vedēju" pasūtīt? Bļin, nu Lietuvā toč var tikai un vienīgi iegrābties..... Cik nav dzirdēts un bildēs redzēts, bet par laimi dzīvē nav nācies ar šitām "dāvanām" saskarties. Un ceru nebūs ar. Es savu Pasātu sūtīšu no DE - protams, ar nav nekādas mega garantijas, bet, ja pērk normālā autoplacī no vācieša (ne no turka vai poļa), tad gan jau būs oukei.

taadi ''kapeik'aizticeeji'' parasti peerk pie vaacieshiem

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko Tu ar to gribēji teikt?

kaspiks Reģ.: 06.03.2004
0 0 Atbildēt

vacija jau cena tiem pasaatiem ari ir daudz lielaka. Visu laiku bij liecies ka ari Lietuvā var kaut ko normalu dabut pa labam naudaam..

ja kadam ir uzticams auto vedejs tad varat kadu Nr šeit.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

kaspiks rakstīja: vacija jau cena tiem pasaatiem ari ir daudz lielaka. Visu laiku bij liecies ka ari Lietuvā var kaut ko normalu dabut pa labam naudaam..

ja kadam ir uzticams auto vedejs tad varat kadu Nr šeit.

Nesaki viss! Sākot ar kautkādu 2001 gada Pasātu cena ir jūtami zemāka nekā šeit!

kaspiks Reģ.: 06.03.2004
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

kaspiks rakstīja: vacija jau cena tiem pasaatiem ari ir daudz lielaka. Visu laiku bij liecies ka ari Lietuvā var kaut ko normalu dabut pa labam naudaam..

ja kadam ir uzticams auto vedejs tad varat kadu Nr šeit.

Nesaki viss! Sākot ar kautkādu 2001 gada Pasātu cena ir jūtami zemāka nekā šeit!

es jau tik pa mobile.de esmu skatijies! Bus japamekle citur tad.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ņefiga - mobile.de ir vienalga lētāk nekā te uz vietas!!! Nav šaubu, ka vietējie skrūvē cenas, bet tas nu ir viņu bizness....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu ņefiga - mobile.de ir vienalga lētāk nekā te uz vietas!!! Nav šaubu, ka vietējie skrūvē cenas, bet tas nu ir viņu bizness....

vieteejie i mjaukas , De fooevee

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu ņefiga - mobile.de ir vienalga lētāk nekā te uz vietas!!! Nav šaubu, ka vietējie skrūvē cenas, bet tas nu ir viņu bizness....

Tu esi pārliecināts ka tie lētie ir dabonami??? Paņem un uzzvani!8D Es kādreiz arī tā domāju līdz tam brīdim kad aizbraucu uz Vāciju un mēģināju sazvanīt tos lētos sludinājumus no mobile.de. Iemet man labāk ezi di.rs.ā nekā lai es kādreiz vēl tā darītu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu ņefiga - mobile.de ir vienalga lētāk nekā te uz vietas!!! Nav šaubu, ka vietējie skrūvē cenas, bet tas nu ir viņu bizness....

Tu esi pārliecināts ka tie lētie ir dabonami??? Paņem un uzzvani!8D Es kādreiz arī tā domāju līdz tam brīdim kad aizbraucu uz Vāciju un mēģināju sazvanīt tos lētos sludinājumus no mobile.de. Iemet man labāk ezi di.rs.ā nekā lai es kādreiz vēl tā darītu

Citaats no pasakas 'Par zelta zivtinju' :

.......

Deeleens: Kaamiiti

Teevs : tirzaa kaamiiti

Deeleens : aaaaraaaaaaa kaamiiti .

vot taa DE ir ar leetajiem passaakjiem un tas iauto topikos ir raxtiits entaas reizes .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

azors rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu ņefiga - mobile.de ir vienalga lētāk nekā te uz vietas!!! Nav šaubu, ka vietējie skrūvē cenas, bet tas nu ir viņu bizness....

Tu esi pārliecināts ka tie lētie ir dabonami??? Paņem un uzzvani!8D Es kādreiz arī tā domāju līdz tam brīdim kad aizbraucu uz Vāciju un mēģināju sazvanīt tos lētos sludinājumus no mobile.de. Iemet man labāk ezi di.rs.ā nekā lai es kādreiz vēl tā darītu

Citaats no pasakas 'Par zelta zivtinju' :

.......

Deeleens: Kaamiiti

Teevs : tirzaa kaamiiti

Deeleens : aaaaraaaaaaa kaamiiti .

vot taa DE ir ar leetajiem passaakjiem un tas iauto topikos ir raxtiits entaas reizes .

Man zināmais gadījums par ZZ, kur piedalījās dēlēns, tētis un mamma:

"Xomjaka"

"V p|zdu xomjaka"

"Von xomjaka iz p|zdi"

Sor par off topic

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDI rakstīja:

azors rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu ņefiga - mobile.de ir vienalga lētāk nekā te uz vietas!!! Nav šaubu, ka vietējie skrūvē cenas, bet tas nu ir viņu bizness....

Tu esi pārliecināts ka tie lētie ir dabonami??? Paņem un uzzvani!8D Es kādreiz arī tā domāju līdz tam brīdim kad aizbraucu uz Vāciju un mēģināju sazvanīt tos lētos sludinājumus no mobile.de. Iemet man labāk ezi di.rs.ā nekā lai es kādreiz vēl tā darītu

Citaats no pasakas 'Par zelta zivtinju' :

.......

Deeleens: Kaamiiti

Teevs : tirzaa kaamiiti

Deeleens : aaaaraaaaaaa kaamiiti .

vot taa DE ir ar leetajiem passaakjiem un tas iauto topikos ir raxtiits entaas reizes .

Man zināmais gadījums par ZZ, kur piedalījās dēlēns, tētis un mamma:

"Xomjaka"

"V p|zdu xomjaka"

"Von xomjaka iz p|zdi"

Sor par off topic

Vienalga dēlēns tika pie kārotā kāmīša ...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tad jau tiks arī pie kārotā Passāta.

P.S. Tikai no kurienes viņš būs izvilkts......?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Eu jūs kāmīšu asprāši - ejiet uz sadaļu ANEKDOTES!

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti