Passat 02\'-04\' 1,9TDI pieredze

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Cik pavēroju, šiem aparātiem ir dažādas jaudas - sākot no 90Zs, tad 101Zs un tad arī 130Zs. Vai 130Zs aparāc ir ar "sarkanajiem" burtiem?

Vai kādam ir pieredze ar šiem dīzeļpasātiem? Ekspluatācija uz LV ceļiem? Man domāt normāls auto, lētāks par Audi un BMW, bet dārgāks par Opeli... Vai ir kādas vārīgās vietas, kam pie pirkšanas jāpievērš pastiprināta uzmanība? Tepat forumā lasījos, ka Pasātam esot sarežģīta piekare... Pavērojoto tirgu, zem 120 tk km ir grūti dabūt, bet tas jau tikai loģiski. jo dīzelis kā nekā.

Par šo auto zinu ļoti maz, tāpēc vēlētos uzzināt ļaužu pieredzi, jo ir tā kā beidzot skaidrība galvā, ka jāņem šitādu ar visām ekstrām, nevis jāmoca sevi ar jaunāku, plikāku japāni vai čehu.

Tirsēji kā vienmēr laipni aicināti šo topiku nekomentēt! Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pridurki...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pridurki...

xamjachoks

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Spogulī paskaties

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Seski, ka tik kādu patirsināt... Darbu tik daudz, ka līdz Pasātam netieku... Bet būs - no worries. Kad būs (janvārī ieplānots), pastāstīšu!

Kā jaunais Pasāts? Vismaz pasūtīts jau ir?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tak liecies mieraa vishh jau nateica ka shajaa janvaarii

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: tak liecies mieraa vishh jau nateica ka shajaa janvaarii

Izskatās, ka puisis tīri labi iztiek bez auto. Tad varbūt nemaz to nevajag pirkt, riktīgi daudz naudas ietaupīsies

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

taadiem muujaabeljiem piemeerotaaks ir sabiedriskais transports .

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: taadiem muujaabeljiem piemeerotaaks ir sabiedriskais transports .

Sabiedriskais ar ritdienu būs pa dārgo .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: taadiem muujaabeljiem piemeerotaaks ir sabiedriskais transports .

Sabiedriskais ar ritdienu būs pa dārgo .

nu tad atliek K2

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vienmēr ir bijuši cilvēki, kuri daudz runā, bet nedara...

Visu cieņu topika autoram, bet neizklausās nopietni

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu tā - atjauninājumu šai topikā ieraudzīju tikai tagad vakarā, tad nu visiem gudrajiem tirsējiem un mūjābeļiem uzrakstīšu kādu rindu.

TDIOT - brauc pac ar sabiedrisko, mūjābelis. Man ir auto, kurš kalpo godam, bet gribas jaunāku, labāku, ērtāku.

Suni - Pasāts ir pasūtīts no DE, gaidu, kad atvedīs.

Kasonsh79 - nav kaut kā stulba sajūta pašam sēdēt un tā pēkšņi izdomāt no zila gaisa, ka, lūk, kāds neko nedara un ir nenopietns... Ambālis... Auto nav absolūtā prioritāte, kā te dažiem izskatās...

Gaidu un sagaidīšu. Patiesībā kretinē tie cilvēki - nav neviena cita topika kur kaut ko iekakāt, tad nu atradīs kādu citu neaktuālu un cels augšā... Tiešām, visu cieņu šī topika aktīvajiem lasītājiem - izskatās patiesi nenopietni.

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8

atsūti man lūdzu e-pastu, ja vari, ar aprakstu ko tu pasūtīji, kādu, kādā cenā. Mani arī interesē pasāts.

edvins21@inbox.lv

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNi , nu tu dod , nu rittiigs muujaabels

P.S. reku teu draudzinjsh pieteicies , atklaaj vinjam lielo nosleepumu , luudzu

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu tā - atjauninājumu šai topikā ieraudzīju tikai tagad vakarā, tad nu visiem gudrajiem tirsējiem un mūjābeļiem uzrakstīšu kādu rindu.

TDIOT - brauc pac ar sabiedrisko, mūjābelis. Man ir auto, kurš kalpo godam, bet gribas jaunāku, labāku, ērtāku.

Suni - Pasāts ir pasūtīts no DE, gaidu, kad atvedīs.

Kasonsh79 - nav kaut kā stulba sajūta pašam sēdēt un tā pēkšņi izdomāt no zila gaisa, ka, lūk, kāds neko nedara un ir nenopietns... Ambālis... Auto nav absolūtā prioritāte, kā te dažiem izskatās...

Gaidu un sagaidīšu. Patiesībā kretinē tie cilvēki - nav neviena cita topika kur kaut ko iekakāt, tad nu atradīs kādu citu neaktuālu un cels augšā... Tiešām, visu cieņu šī topika aktīvajiem lasītājiem - izskatās patiesi nenopietni.

Ja tiksi pie kārotā auto , tad lūdzu info par naudiņām un komplektāciju.

.......esmu ziņķarīgs!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Ja tiksi pie kārotā auto , tad lūdzu info par naudiņām un komplektāciju.

.......esmu ziņķarīgs!

Nu tā - dažiem par prieku, dažiem par bēdu jau kādu laiku ripinos ar Pasātu. Kā Pērkons lūdza, iemetīšu kādu info par autiņu. Bildes vēlāk. Ar pirkumu esmu ļoti apmierināts.

VW Passat Trendline (Variant)

1.9 TDI (130 Zs)

06/02, 142 000 km

6 pakāpju ātrumkaste

ksenona lukturi (automātiskā augstuma korekcija)

miglas lukturi

16" lietie diski

kruīza un klimata kontrole

PDC (parkošanās sensors)

integrētā radio navigācija (Blaupunkt Radio Navigation MCD)

6 CD mainītājs bagāžniekā

8 gaisa spilveni

trīsspieķu ādas stūre

"sportiskie" sēdekļi - nav Recaro, bet nav arī līdzenais beņķis...

sēdekļi apsildāmi

visi elektriskie logi

el. apsildāmi un el.atlokāmi sānskatu spoguļi

automātiski aptumšojošais atpakaļskata spogulis

elektriska divvirzienu lūka

lietus sensors

dzesējams cimdu (alus) nodalījums

aizmugurējā sēdeklī pa vidu integrēts slēpju maiss

aizmugures sēdekļos integrēti 2 bērnu sēdeklīši

suņu siets bagāžniekam

man nevajadzīga integrētā brīvroku sistēma (Nokia..)

____________

Tātad, cena šim auto ar visu attransportēšanu no DE man finālā sanāca 11 890 EUR.

Klāt jāpieskaita Skybrake imobilaizers (180 Ls), OCTA (77 Ls) un KASKO (~550 Ls).

Lai vai kā - ar pirkumu tiešām esmu apmierināts un auto funkcionē perfekti.

Pie reizes jautājums - vai kāds ir kādreiz LV un ārzemju apstākļos piešķīlis to integrēto navigāciju? Vajadzētu CD ar karti, bet cik zinu, tad LV kartes priekš šitiem verķiem nav... Vai kādam ir kādas ārzemju kartes pieejamas?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Faktiski 12 eiro...manuprāt nemaz nav maz. Bet galvenais, ka pats apmierināc.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu, nav maz, bet nu pēc pāris mēnešiem, kuras pavadīju Pasātu cenu un komplektāciju pētījumos (gan mobile.de, gan citur), tad tāds puslīdz normāls auto, kas atbilda manām vēlmēm, tur iekš DE maksāja ap 10 - 10,8 tk EUR. Pieskaitam klāt transportēšanu, šķiet 11 - 11,5 vien sanāk. Tad nu es nepažēlojos, un labāk samaksāju (iespējams, pat 1 tk vairāk par vidusmēru), bet toties šim auto nav nevienas īpašības, kas manī taisītu skābu ģīmi (ja nu vienīgi ar lidojošu akmeni haubes purngala krāsojumā iedauzītu mazu robu, ko vajadzēs "apkopt"). Bija tā vērts!

Btw - ja kādam vajag uzticamu, patīkamu autovedēju no DE - varu ieteikt! Andrejs Rihters - prieks bija ar viņa firmu sadarboties!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Cik mūsu dienās maksā treilis no fāterlandes?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Hmm, precīzi nemācēšu atbildēt - šķiet, kādi 500 - 600 EUr, bet varbūt samelošos...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu tad gratueec ar pirkumu , galvenais ka pac laimiigs un paareejiem laps praac. cena atbilstosha kumplektaacijai , ne leeta ne daarga ,rekomendeeju iebraukt chiptuning.lv - vispaabaa buus ljochene 130zs PD motooriic labpraat tam ljaujas .

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

mobilee cenas ir sakrukjiitas, neviens tikai peec mobiles nepeerk,

es nopirku divus gadus jaunaaku pasaatu ar nedaudz mazaaku komplektaaciju gan, bet pa 11000

LyNx8 rakstīja: Piekrītu, nav maz, bet nu pēc pāris mēnešiem, kuras pavadīju Pasātu cenu un komplektāciju pētījumos (gan mobile.de, gan citur), tad tāds puslīdz normāls auto, kas atbilda manām vēlmēm, tur iekš DE maksāja ap 10 - 10,8 tk EUR. Pieskaitam klāt transportēšanu, šķiet 11 - 11,5 vien sanāk. Tad nu es nepažēlojos, un labāk samaksāju (iespējams, pat 1 tk vairāk par vidusmēru), bet toties šim auto nav nevienas īpašības, kas manī taisītu skābu ģīmi (ja nu vienīgi ar lidojošu akmeni haubes purngala krāsojumā iedauzītu mazu robu, ko vajadzēs "apkopt"). Bija tā vērts!

Btw - ja kādam vajag uzticamu, patīkamu autovedēju no DE - varu ieteikt! Andrejs Rihters - prieks bija ar viņa firmu sadarboties!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Katrs nopērk tādu auto, kādu izdodas atrast un par kādu viņš pieņem lēmumu. Jā, mans pirkums nav no lētākajiem, bet maksāt bija tā vērts.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Es savu iepriekšējo auto arī pirku caur mobile.de. Atradu labu eksemplāru, bet tas arī maksāja nedaudz dārgāk. Vismaz bija zināms reālais nobraukums un, ka nav dauzīts.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: Es savu iepriekšējo auto arī pirku caur mobile.de. Atradu labu eksemplāru, bet tas arī maksāja nedaudz dārgāk. Vismaz bija zināms reālais nobraukums un, ka nav dauzīts.

piekriitu ,mee2 taa dariiju

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Sunis rakstīja: Es savu iepriekšējo auto arī pirku caur mobile.de. Atradu labu eksemplāru, bet tas arī maksāja nedaudz dārgāk. Vismaz bija zināms reālais nobraukums un, ka nav dauzīts.

piekriitu ,mee2 taa dariiju

Arī zagļi to novērtēja, atzina manu auto par labu esam...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti