Passat 02\'-04\' 1,9TDI pieredze

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Cik pavēroju, šiem aparātiem ir dažādas jaudas - sākot no 90Zs, tad 101Zs un tad arī 130Zs. Vai 130Zs aparāc ir ar "sarkanajiem" burtiem?

Vai kādam ir pieredze ar šiem dīzeļpasātiem? Ekspluatācija uz LV ceļiem? Man domāt normāls auto, lētāks par Audi un BMW, bet dārgāks par Opeli... Vai ir kādas vārīgās vietas, kam pie pirkšanas jāpievērš pastiprināta uzmanība? Tepat forumā lasījos, ka Pasātam esot sarežģīta piekare... Pavērojoto tirgu, zem 120 tk km ir grūti dabūt, bet tas jau tikai loģiski. jo dīzelis kā nekā.

Par šo auto zinu ļoti maz, tāpēc vēlētos uzzināt ļaužu pieredzi, jo ir tā kā beidzot skaidrība galvā, ka jāņem šitādu ar visām ekstrām, nevis jāmoca sevi ar jaunāku, plikāku japāni vai čehu.

Tirsēji kā vienmēr laipni aicināti šo topiku nekomentēt! Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Arī zagļi to novērtēja, atzina manu auto par labu esam...

Saņemsi kasko, nopirksi citu. Vaig tač pārmaiņas dzīvē.

Offt, bet autoweltā 02 - 04 gada pasāti biezā slānī piedāvājas par visai humānām naudām, tā kā moš nemaz uz fāterlandi nav jābrauc...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Sunis rakstīja: Es savu iepriekšējo auto arī pirku caur mobile.de. Atradu labu eksemplāru, bet tas arī maksāja nedaudz dārgāk. Vismaz bija zināms reālais nobraukums un, ka nav dauzīts.

piekriitu ,mee2 taa dariiju

Arī zagļi to novērtēja, atzina manu auto par labu esam...

zaglji apkjeezijaas zakt , bet tas jau aiz vinju tupuma , ne autoo rulziiguma

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Par A2 runājot - man paziņa arī tur nopirka Pasātu - pusgadu jaunāku, bet biku švakāku komplektu, ar 103 tk noskrējienu par 13,5 tk EUR... Uzcenojums tur ir manāms, bet nu vismaz kaut kādas garantijas un kvalitātes ticamība ir. Lai gan es ar caur ļoti labu firmu nopirku, un ja būtu problēmas, visu cilvēcīgi atrisinātu.

Te būs mana pirkuma bildes - foto.inbox.lv/...

Krāsu Pasātam šitādu man nav nācies ielās redzēt (pinien grune). Bildēs diemžēl to nevar redzēt.... Bet kopumā jau smuks auto. Man patīk un tas ir galvenais (iet ar ļoti labi ).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ārkārtīgi skaists un baudāms auto...

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Sunis rakstīja:

Arī zagļi to novērtēja, atzina manu auto par labu esam...

Saņemsi kasko, nopirksi citu. Vaig tač pārmaiņas dzīvē.

Offt, bet autoweltā 02 - 04 gada pasāti biezā slānī piedāvājas par visai humānām naudām, tā kā moš nemaz uz fāterlandi nav jābrauc...

Saņēmu un nopirku. Audi vairs negribēju, passāts tomēr neiepatikās, nopirku volvo.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ārkārtīgi skaists un baudāms auto...

Galvenais, ka degvielas patēriņš mazāks kā Merivai, bet labāk iet.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Saņēmu un nopirku. Audi vairs negribēju, passāts tomēr neiepatikās, nopirku volvo.

Man arī bija dilemma - passat vai V70. Cik apskatīju 70tos, visi bija kaut kā baigi saguruši.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja: Ārkārtīgi skaists un baudāms auto...

Galvenais, ka degvielas patēriņš mazāks kā Merivai, bet labāk iet.

Nav gan mazāks. Merivai pa šoseju 4,3 litri, Passatam 4,5 litri. Merivai pilsētā 6,4 litri, Passatam 7,0 litri.

Redz, kur šeit dati par mana auto degvielas uzpildēm:

www.spritmonitor.de/...

Šeit dati, kas liecina, ka Merivām ar dīzeļmotoru vidējais patēriņš ir 6,13 litri uz 100 km:

www.spritmonitor.de/...

Šeit dati, kas liecina, ka Passatiem ar dīzeļmotoru vidējais patēriņš ir 6,76 litri uz 100 km:

www.spritmonitor.de/...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfan, zini, esmu dzirdējis, ka ar kaut kādu tur VW Lupo vai kaut ko līdzīgu, viens esot panācis dīzeļa patēriņu ap 3 litriem uz sotaku. Vai nav pienācis laiks apsvērt iespēju iegādāties VW, kas salīdzinot ar Merivu ietaupa 0,987648676256 litrus uz simtu, tātad gada ietaupījums būtu lekvivalents 128 pāriem augstvērtīgu kokvilnas zeķu, 3 vidējas kvalitātes krekliem vai pusotram kurpju pārim.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: VWfan, zini, esmu dzirdējis, ka ar kaut kādu tur VW Lupo vai kaut ko līdzīgu, viens esot panācis dīzeļa patēriņu ap 3 litriem uz sotaku. Vai nav pienācis laiks apsvērt iespēju iegādāties VW, kas salīdzinot ar Merivu ietaupa 0,987648676256 litrus uz simtu, tātad gada ietaupījums būtu lekvivalents 128 pāriem augstvērtīgu kokvilnas zeķu, 3 vidējas kvalitātes krekliem vai pusotram kurpju pārim.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu nez, Marchik, pec kolhoznieka jau nu toch neizskatos... Bet es ar savu auto esmu apmierinats - gan jauda, gan izskats manam velmem ir pilniba pieteikams!

VWfan - nezinu gan par kadiem 4,5 litriem Tu runa... Man videjais paterjinsh ir 6,6 - 6,9 litri uz 100 km. Un braucu es ar 110 - 130 km/h. Tapec jau nopirku auto ar 130 Zs, lai nebubinatu ar to uz 80 km/h. Nenjem ljauna, bet nesaskatu nekadu prieku braukt ar auto, ja tas knapi kust un nemitigi jaskatas, ka tik neuzed par daudz degvielas...

Mremo Reģ.: 13.09.2005
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Tika iegādāts VW Passat B5.5 1.9 TDI (130zs). Vienīgā problēma -kompis ir vācu mēlē.

Vai ir kādi settingi, kur var nomainīt uz angļu valodu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu man Pasātam ir iebūvētā radio navigācija - sākumā arī viss bija vācu mēlē, bet tad iekš navigācijas nomainīju (nospiežot Set un iekš Menu) valodu. Nu vismaz radio un navigacijas teksti uz borta kompja ekrana radas angliski. Japalur, kada mele ir servisa pazinjojumi.

Mremo Reģ.: 13.09.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu man Pasātam ir iebūvētā radio navigācija - sākumā arī viss bija vācu mēlē, bet tad iekš navigācijas nomainīju (nospiežot Set un iekš Menu) valodu. Nu vismaz radio un navigacijas teksti uz borta kompja ekrana radas angliski. Japalur, kada mele ir servisa pazinjojumi.

Paldies! Es eju skatīties, kas man tur iekš to Menu ir.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Izpetiju shorit to kompi - nea, radio navigacijai nomainita valoda neietekme centralo borta kompi (laikam tikai un vienigi logjiski), tapec, ka nomainit valodu kompim - nezinu. Bet nav ari isti vajadzibas, jo tos paris pazinjojumus par servisu, apkopem, \"Bitte Tanken\" jau var ari tapat saprast.

Sliktakaja gadijuma --> www.google.com/...

Ja kāds tomēr zina, kā to kompi pārmācīt uz ENG - lai tik klāj vaļā! Paldies!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es kaut kur lasīju, ka caur VAC-COM var visus šos uzstādījumus mainīt. '

Vēl info par Pasātiem var meklēt passat-b5.ru

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Jap, abas augstāk minētās lapas - passat-b5.ru un volkswagen.msk.ru - ir izpetitas jau no viena gala lidz otram. Par borta kompjiem gan ir samera skopa informacija, bet, ja ko remontet vajadzes, tad gan ir verts ielukoties.

Mremo Reģ.: 13.09.2005
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Es kaut kur lasīju, ka caur VAC-COM var visus šos uzstādījumus mainīt. '

Vēl info par Pasātiem var meklēt passat-b5.ru

Šodie pazvanīju uz wagen servisu - atbilde, bija, ka paziņojumu valodu var nomainīt pieslēdzot pie kompja, kas maksā Ls 10.

Paldies par infu!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Mremo rakstīja:

Šodie pazvanīju uz wagen servisu - atbilde, bija, ka paziņojumu valodu var nomainīt pieslēdzot pie kompja, kas maksā Ls 10.

Paldies par infu!

Ja ir tas kabelis, portatīvais un attiecīgais softs, tad to pats varot mierīgi izveikt. Kabeli viens ss.lv kādu laiciņu atpakaļ tirgoja pa 30Ls, softu var novilt no neta vai dc++.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Napalms, Tu pac savam auto līstu iekšā smadzenēs, jeb samaksātu tomēr dīlerim tos 10.-Ls (30.-Ls kabelis maksāja?)

Jasen kuj, ka nelīstu. Es tikai norādu cilvim uz iespējām. Tālāk lai pac domā. Cik esmu lasījis krievu forumos, cilvēki šo procedūru ir pašrocīgi sekmīgi veikuši.

Man personīgi ir, maigi sakot, diezgan vienalga, vai par to, ka beidzies, piemēram, logu šķidrums vai kalodkas nodilušas man paziņo angliski, vāciski vai nepaziņo vispār Tāpat es nepaļaujos uz tiem indikatoriem, bet iespēju robežās pārbaudu pats.

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

kaads mosh var pateikt prieksha kaa var passat b5 borta kompi piespiest raadiit momentaano paterinju?

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

tobiš - kā var pamainīt ko borta kompim rādīt displejā - momentāno patēriņu, vidējo utt.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad Tev uz logu tīrītāja pārslēga gala nav tāda divvirzienu podziņa, ar kuru var šķirstīt uz augšu / leju šitos visus rādītājus? Savukār poga, kas ir apakšpusē šim logi tīrītāja slēdzim ļauj pārslēgties starp FMA1 (īslaicīgā atmiņa, kas izdziest pēc 2h nebraukšanas) un FMA1 (ilglaicīgā atmiņa, kas nedziest, kamēr to neizdzēš).

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

Paldies, pačekošu!

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

jocīgi, moš man tur kaut kas ir izbeidzies, bet tā kloķīša slēgāšanai nav nekādas jēgas, kā rādīja tikai nobraukumu tā arī tagad rāda...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti