soda punktu reģistrācija CSDD

matadors Reģ.: 25.06.2003

kāds var peteikt tādu lietu - Ja es nesmaksāju, bet pārsūdzu man uzlikto sodu (vispirms policijas priekšniekam, tad tiesā) vai man uzliktie soda punkti tiek reģistrēti CSDD datu bāzē (ar visām no tā izrietošām sekām - aizliegts izbraukt no valsts, aizliegts iet TA, aizliegts pārdot auto, u.tml.)?

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pašam jāiet ar tiesas lēmumu piereģistrēt savus soda punktus pēc tam.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

kad soda punktu dēļ kādam no valsts aizliegts izbraukt????

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Kaut kāds kārtējais Ansis Tūdaliņš

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tagad pieņemtas jaunas izmaiņas likumdošanā un ja vairāk par 12 punktiem tad aizliegts tirst vairāk nekā 1 reizi dienā

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Starp citu, kā uzzināt, ka tie ir dzēsti (nu, soda punkti), atskaitot īsziņu sūtīšanu vai zvanīšanu? Man kādai pusei jābūt jau dzēstai, bet neviens nekādus apsveikumus nesūta )

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kad nākamreiz ments noķers uzprasi kā var dzēst punktus un vai uz vietas nevar

matadors Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu, ka situācija nebija korekti noformulēta. Ja sods netiek samaksāts 30 dienu laikā, CSDD tiek uzlikts liegums veikt minētās darbības. Un tā, mans jautājums - ja nesmaksāju, bet pārsūdzu:

1) vai CSDD parādās liegums sakarā ar nesamaksu;

2) vai CSDD parādās man piemērotie soda punkti.

Un ja es tiesājos, teiksim, 2.5 gadus, kā rezultātā tiesa atzīst, ka pārkāpums bijis pamatots, vai man uzliktie soda punkti dzēšas, jo pagājuši 2 gadi no protokola sastādīšanas?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kaut kāds kārtējais Ansis Tūdaliņš

Kāds resnais polisijas inspektors tevi aptur 12 reizes vienas dienas laikā un katreiz izraksta strāpi un soda punktus par drošības jostām. Tu dabū lieciniekus un ej uz tiesu - tiesa tevi attaisno jo lūk policistam bija personīgs naids uz tevi.

A soda punkti pofigs tie jau var palikt tie netraucē dēļ tiem jau tiesības neanulē.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

matadors rakstīja: 1) vai CSDD parādās liegums sakarā ar nesamaksu;

2) vai CSDD parādās man piemērotie soda punkti.

Parādās.

Jo viņiem ir piekāst ka pārsūdzot lēmumu iepriekšējais zaudē savu spēku.

Viņiem ir nospļauties par korupciju jo atzīst norēķinus tikai skaidrā naudā.

Viņi iekasē nodevu lai tu drīkstētu samaksāt nodokli.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Anulē gan. Kā savāksi normu, tā tiesības nost. Tas ka tev viņas paliek uz rokām, nenozīmē ka viņas nav anulētas.

Nu tos es kā sarkasmu deksam rakstīju.

Bet punktu anulēšana nau tik vienkāršs pasākums - kaut vai ar tiesas lēmumu.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Vakar no rīta pūtu trubā. Par jostām neko neteica.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: .........

Viņi iekasē nodevu lai tu drīkstētu samaksāt nodokli.

vot shitas joks ir vienkārshi pisģets kaukāds!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vakar no rīta pūtu trubā. Par jostām neko neteica.

Tā kas no metāla un ar baltu uzgali (laikam trompete saucās)?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

uupis rakstīja: .........

Viņi iekasē nodevu lai tu drīkstētu samaksāt nodokli.

vot shitas joks ir vienkārshi pisģets kaukāds!

Kautkādi divi lati laikam.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

tomc rakstīja: Starp citu, kā uzzināt, ka tie ir dzēsti (nu, soda punkti), atskaitot īsziņu sūtīšanu vai zvanīšanu? Man kādai pusei jābūt jau dzēstai, bet neviens nekādus apsveikumus nesūta )

Hanzanet-ā var redzēt savus visus punktus bez sms vai zvanīšanas. Un par brīvu.

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Paldies! Izrādās - tos ne tikai piešķir, bet, pēc 2 gadiem arī dzēš

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

deksters rakstīja: Vakar no rīta pūtu trubā. Par jostām neko neteica.

Tā kas no metāla un ar baltu uzgali (laikam trompete saucās)?

Tādā sen pūtis neesmu. Stāv plauktā.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

tomc rakstīja: Starp citu, kā uzzināt, ka tie ir dzēsti (nu, soda punkti), atskaitot īsziņu sūtīšanu vai zvanīšanu? Man kādai pusei jābūt jau dzēstai, bet neviens nekādus apsveikumus nesūta )

Hanzanet-ā var redzēt savus visus punktus bez sms vai zvanīšanas. Un par brīvu.

Prezīzāk caur hanzanet lien lursoftā un tur pie mani pārkāpumi vai kā tur ir soda punktu skaits un dzēšanas termiņš.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vakar no rīta pūtu trubā. Par jostām neko neteica.

Man bija tas gods 8. martā

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

matadors rakstīja: kāds var peteikt tādu lietu - Ja es nesmaksāju, bet pārsūdzu man uzlikto sodu (vispirms policijas priekšniekam, tad tiesā) vai man uzliktie soda punkti tiek reģistrēti CSDD datu bāzē (ar visām no tā izrietošām sekām - aizliegts izbraukt no valsts, aizliegts iet TA, aizliegts pārdot auto, u.tml.)? [/c

2004.g-2005.gadā šī bija aktuāla problēma, jo policija nesaprata elementāru lietu, ka pieteikuma iesniegšana tiesā vai lēmuma apstrīdēšana, aptur tā darbību. Policija, neskatoties uz lēmuma pārsēdzēšanu, salika visu liegumus CSDD. Jābūt ir tā, ka ja lēmums par soda piemērošanu ir pārsūdzēts, tā darbība tiek apturēta un tiek apturēta arī visu seku reģistrēšana datu bāzēs. Tas izriet no Administratīvā procesa likuma 186.panta pirmo daļu:

Pieteikuma iesniegšana tiesā par administratīvā akta atcelšanu, atzīšanu par spēku zaudējušu vai spēkā neesošu aptur administratīvā akta darbību no dienas, kad pieteikums saņemts tiesā.

Šī norma netiek piemērota un darbība netiek apturēta, ja piemērotais sods ir saistīts ar transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanu - Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 283.pants.

Tātad jāskatās, kāds pārkāpums ir bijs - saistīts ar tiesību atņemšanu vai nē.

Ja saistīts ar tiesību atņemšanu un darbība netiek apturēta, ja pārsūdz tiesā, var lūgt apturēt darbību, bet lai tiesa dzērājam apturētu šī lēmuma darbību, jābūt ļoooti labai motivācijai....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

matadors rakstīja: kāds var peteikt tādu lietu - Ja es nesmaksāju, bet pārsūdzu man uzlikto sodu (vispirms policijas priekšniekam, tad tiesā) vai man uzliktie soda punkti tiek reģistrēti CSDD datu bāzē (ar visām no tā izrietošām sekām - aizliegts izbraukt no valsts, aizliegts iet TA, aizliegts pārdot auto, u.tml.)?

2004.g-2005.gadā šī bija aktuāla problēma, jo policija nesaprata elementāru lietu, ka pieteikuma iesniegšana tiesā vai lēmuma apstrīdēšana, aptur tā darbību. Policija, neskatoties uz lēmuma pārsēdzēšanu, salika visu liegumus CSDD. Jābūt ir tā, ka ja lēmums par soda piemērošanu ir pārsūdzēts, tā darbība tiek apturēta un tiek apturēta arī visu seku reģistrēšana datu bāzēs. Tas izriet no Administratīvā procesa likuma 186.panta pirmo daļu:

Pieteikuma iesniegšana tiesā par administratīvā akta atcelšanu, atzīšanu par spēku zaudējušu vai spēkā neesošu aptur administratīvā akta darbību no dienas, kad pieteikums saņemts tiesā.

Šī norma netiek piemērota un darbība netiek apturēta, ja piemērotais sods ir saistīts ar transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanu - Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 283.pants.

Tātad jāskatās, kāds pārkāpums ir bijs - saistīts ar tiesību atņemšanu vai nē.

Ja saistīts ar tiesību atņemšanu un darbība netiek apturēta, ja pārsūdz tiesā, var lūgt apturēt darbību, bet lai tiesa dzērājam apturētu šī lēmuma darbību, jābūt ļoooti labai motivācijai....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

P.s.Kā ir pašlaik - vai policija ir ko sapratusi, vai liek liegumus, nezinu, jo esmu attālinājis no šīs sfēras....

matadors Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

paldies Kolumbam par sakarigo (pagaidam vienigo) komentaru. Uzlikts ir sods par krustojuma skersosanu pie aizliedzosa signala, par ko pienakas 4 punkti. Situacija bija neviennozimiga, bridi, kad iebraucu krustojuma, mainijas gaismas (dzeltena-sarkana). Kukuli dot negribeju un ar korpulento inspektoru, kas vadija sarunu agresiva forma (amats "jaunakais inspektors") ari strideties negribeju. Ir skaidrs, ka uzlikto sodu CP atcelt netaisas un, visticamak, tiesa ari neatcels, tacu vismaz gribu parsudzet, lai punkti uzreiz neparaditos CSDD. Citadi jau nakamreiz CP uz mani skatisies ka uz hronisku parkapeju ("ak tad 4 punkti jau ir! skaidrs!")

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

matadors rakstīja: paldies Kolumbam par sakarigo (pagaidam vienigo) komentaru. Uzlikts ir sods par krustojuma skersosanu pie aizliedzosa signala, par ko pienakas 4 punkti. Situacija bija neviennozimiga, bridi, kad iebraucu krustojuma, mainijas gaismas (dzeltena-sarkana). Kukuli dot negribeju un ar korpulento inspektoru, kas vadija sarunu agresiva forma (amats "jaunakais inspektors") ari strideties negribeju. Ir skaidrs, ka uzlikto sodu CP atcelt netaisas un, visticamak, tiesa ari neatcels, tacu vismaz gribu parsudzet, lai punkti uzreiz neparaditos CSDD. Citadi jau nakamreiz CP uz mani skatisies ka uz hronisku parkapeju ("ak tad 4 punkti jau ir! skaidrs!")

Un ko tas mainīs, ja punkti parādīsies mazliet vēlāk? Pats saproti, ka neviens, visdrīzāk, viņus neatcels, tikai zaudēsi laiku vazājoties pie priekšniekiem, tiesām...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Un ko tas mainīs, ja punkti parādīsies mazliet vēlāk? Pats saproti, ka neviens, visdrīzāk, viņus neatcels, tikai zaudēsi laiku vazājoties pie priekšniekiem, tiesām...

Dazhreiz vienk. paliek moraalais gandariijums, jo meedz jau buut arii vienkaarshi pi^d^i kas pilniigi nepamatoti piesienas.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti