Orgānu donori uz priekšu !!!

drags Reģ.: 15.10.2003

Ir jau zināms, ka motociklu sezona ir atkal klāt un orgānu donori, jeb daži trakie motociklisti atkal šķiet norāvušies no ķēdes.

Situācija tāda: braucu pa Mūkusalas ielu garām "Dienas" kantorim pa otro joslu. Pa pirmo no pieturas atgājis maršruta autobuss - tā cēli... Redzu, ka no "Plazas", pirmajā joslā pirms autobusa izgriežas auto. Es pats tad jau biju blakus autobusam, kad pēkšņi no tās pašas "Plazas" iznesas ārā motociklists, un uzreiz otrajā joslā (jo pirmajā jau bija iepriekšminētais auto) - man tieši priekšā !!! Pēc tam jau protams līku-loču pa abām joslām aiznesās, pilnīgā pof.gā.

Secinājumi: Paveicās, ka man ir normāla reakcija, ka bremzes ir OK, ka ātrums tiešām bija 50 km/h un ka man aizmugurē neviena nebija.

Ieteikums motociklistiem: vadājiet līdzi vairākos eksemplārosun dažādās vietās noliktus savu analīžu rezultātus un zīmi, ka ziedojat savus pāri palikušos-veselos orgānus pārstādīšanai citiem cilvēkiem. Būs vismaz kāds labums no tādiem braucējiem.

 
1 2 3 4 5
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

vareeji kaadu ziimeejumu pie sava palaga piesviest, lai buutu saprotamaaks...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tad man ir staasts.

vakar ar shoku noskatiijos degpunktu kur golpa saano sielika mocis. labi ka netika nosaukts vainiigais.

kaapeec ar shoku?

otraa josla uz viestura prospekta. preciizaak esam izbraukusji no V-graavja ,paarbraukusji paari tiltam un dodamies uz centru. aiz tilta ir apgrieshanaa,grieshanaas pa kreisi. tiem kam vajag uz Ezera ielu(taadiem kaa man). es jau laiciigi ! iesleedzu aiz tilta kreiso pagriezienu ! jo savaadaak nav skaidrs ko tas kreisajaa joslaa neuznjem atrumu-jaaveic kreisais.

pat paskatos spoguljos viss ir tiirs (man pat tas nav jaadara !) par manevru ir zinjots ,vis sir oki !

tanii mirkli gar mana auto sanu pastiepj garaam mocis-PEEKSNJI(mirklii kad es veicu pagriezienu) ! HVZ no kurienes uzradies ! kaa nenotika avaarija es nezinu !

P.S. garazjaa iedomaajos mozj kreisais pagrieziens nestraadaa??? STRAADAA !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un pat ja nebuutu straadaajis,kur tur ir kreisaa josla? un kaa jaaveic apdziishana?

degpunktaa tak golps staavaaja otrajaa joslaa,ko mocis dariija tresajaa-neesosasjaa?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: un pat ja nebuutu straadaajis,kur tur ir kreisaa-tresjaa josla? un kaa jaaveic apdziishana?

degpunktaa tak golps staavaaja otrajaa joslaa,ko mocis dariija tresajaa-neesošajā? un meitenei kur bija aizsargķivere?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tad man ir staasts.

vakar ar shoku noskatiijos degpunktu kur golpa saano sielika mocis. labi ka netika nosaukts vainiigais.

kaapeec ar shoku?

otraa josla uz viestura prospekta. preciizaak esam izbraukusji no V-graavja ,paarbraukusji paari tiltam un dodamies uz centru. aiz tilta ir apgrieshanaa,grieshanaas pa kreisi. tiem kam vajag uz Ezera ielu(taadiem kaa man). es jau laiciigi ! iesleedzu aiz tilta kreiso pagriezienu ! jo savaadaak nav skaidrs ko tas kreisajaa joslaa neuznjem atrumu-jaaveic kreisais.

pat paskatos spoguljos viss ir tiirs (man pat tas nav jaadara !) par manevru ir zinjots ,vis sir oki !

tanii mirkli gar mana auto sanu pastiepj garaam mocis-PEEKSNJI(mirklii kad es veicu pagriezienu) ! HVZ no kurienes uzradies ! kaa nenotika avaarija es nezinu !

P.S. garazjaa iedomaajos mozj kreisais pagrieziens nestraadaa??? STRAADAA !

varbuut paaraak laiciigi iesleedzi...un vajag tuvaak malai braukt, neviens neliidiis garaam pa zaali...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

ursis rakstīja: tad man ir staasts.

vakar ar shoku noskatiijos degpunktu kur golpa saano sielika mocis. labi ka netika nosaukts vainiigais.

kaapeec ar shoku?

otraa josla uz viestura prospekta. preciizaak esam izbraukusji no V-graavja ,paarbraukusji paari tiltam un dodamies uz centru. aiz tilta ir apgrieshanaa,grieshanaas pa kreisi. tiem kam vajag uz Ezera ielu(taadiem kaa man). es jau laiciigi ! iesleedzu aiz tilta kreiso pagriezienu ! jo savaadaak nav skaidrs ko tas kreisajaa joslaa neuznjem atrumu-jaaveic kreisais.

pat paskatos spoguljos viss ir tiirs (man pat tas nav jaadara !) par manevru ir zinjots ,vis sir oki !

tanii mirkli gar mana auto sanu pastiepj garaam mocis-PEEKSNJI(mirklii kad es veicu pagriezienu) ! HVZ no kurienes uzradies ! kaa nenotika avaarija es nezinu !

P.S. garazjaa iedomaajos mozj kreisais pagrieziens nestraadaa??? STRAADAA !

varbuut paaraak laiciigi iesleedzi...un vajag tuvaak malai braukt, neviens neliidiis garaam pa zaali...

ja zini to vietu tur jaasleedz uzreiz aiz tilta,lai steidziigie saprastu ko tu nepaatrinies(taalaak ziime ka driikst 70) atu turpini ar to aatrumu ar ko gaaji pa tiltu....,mani pasju besiii tie kas nevar laiciigi iesleegt pagriezienu. iipasji tie kas staav krustojumaa un kad iesleedzas zaljais tad iesleedz teiksim kreiso - vai arii taa ir par garu?

bet nu savu saapi izkliedzu.... gan jau patraapiijaas kre tiins,man paziistamo mocistu viduu TAADU nav.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

tak ir jaaizskjir,vai tu brauc baudi celju. vai VISU laiku uzmanies ka kaadu neapvaino ka nesveicinaaji????

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Autors-dornis. Ursis- ne mazāks. Nopērc brilles , spēcīgas pērc. Un skaties uz ceļu uzmanīgi.

Šajā topikā kārtējo reizi varēs atšķetināt tos varoņus,kuri sēž bleķa kastē un uzliek mīksto jebkam,kas mazāks par pašu.

Jautājums jums, pofigisti un motociklistu nolicēji- Ko darīsiet, ja jums, tfu tfu, nāks sānos fūre, kura jūs vienkārši nav pamanījusi....

Gudrie tirsēji, jibiorio....

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

tak ir jaaizskjir,vai tu brauc baudi celju. vai VISU laiku uzmanies ka kaadu neapvaino ka nesveicinaaji????

ceļa baudīšanas procesa neatņemama sastāvdaļa kā reiz jau arī ir sveicināšanās ar citiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

a ko tur sveicināties? tak zina, ka vakarā morgā uz blakus galdiem gulēs

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Autors-dornis. Ursis- ne mazāks. Nopērc brilles , spēcīgas pērc. Un skaties uz ceļu uzmanīgi.

Šajā topikā kārtējo reizi varēs atšķetināt tos varoņus,kuri sēž bleķa kastē un uzliek mīksto jebkam,kas mazāks par pašu.

Jautājums jums, pofigisti un motociklistu nolicēji- Ko darīsiet, ja jums, tfu tfu, nāks sānos fūre, kura jūs vienkārši nav pamanījusi....

Gudrie tirsēji, jibiorio....

Paldies Dekster par atsaucību, bet ja izlasīji topiku, tad runa neiet par to vai pamanīja, vai nē, gadās protams visādi. Un močus es nenolieku - pats gadus 15 esmu braucis. Runa iet par to, ka visi brauc un grib nokļūt galamērķī, nevajag apzināti radīt avārijas situācijas !!!

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

drags- ja Tu 15 gadus esi braucis ar Minsku, tad zini,ka šitie moči ir dinamikāki. Ja es izgriežu no sānielas, piebremzēju, redzu,ka nāk mašīnas, bet es varu uzsākt braukt un iekļauties plūsmā, kur problēma??

Tas Tu biji, kurš uz Ulmaņa gatves pīpināja, ad es ar m,ašīnu izgriezos, strauji uzsāku braukt un iebraucu starp 2 sēņotājiem,starp kuriem bija metri 80 ?? Ui kā tas viens spieda tauri...lai gan patraucēts netika nemaz. Ja kāds brauc ātrāk un pārliecinošāk, tas nenozīmē, ka viņš jānoliek līdz ar zemi.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

nu es vienmer censhos pasveicinat, bet ir situacijas kad jabremze un vai kad kaukada slima kuce pa priekshu brauc, ka nevar no stures roku atraut.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

drags rakstīja:

deksters rakstīja: Autors-dornis. Ursis- ne mazāks. Nopērc brilles , spēcīgas pērc. Un skaties uz ceļu uzmanīgi.

Šajā topikā kārtējo reizi varēs atšķetināt tos varoņus,kuri sēž bleķa kastē un uzliek mīksto jebkam,kas mazāks par pašu.

Jautājums jums, pofigisti un motociklistu nolicēji- Ko darīsiet, ja jums, tfu tfu, nāks sānos fūre, kura jūs vienkārši nav pamanījusi....

Gudrie tirsēji, jibiorio....

Paldies Dekster par atsaucību, bet ja izlasīji topiku, tad runa neiet par to vai pamanīja, vai nē, gadās protams visādi. Un močus es nenolieku - pats gadus 15 esmu braucis. Runa iet par to, ka visi brauc un grib nokļūt galamērķī, nevajag apzināti radīt avārijas situācijas !!!

tak nesatraucies,jo tikai vinjam ir taisniiba. taa ir aksioma un viss

buutu garazja lielaaka... buutu man ar mociitis... tomeer man vinsh patiik....

yumyab Reģ.: 15.03.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

tanii mirkli gar mana auto sanu pastiepj garaam mocis-PEEKSNJI(mirklii kad es veicu pagriezienu) ! HVZ no kurienes uzradies ! kaa nenotika avaarija es nezinu !

Nav arī īsti saprotams, par ko domā mocisti, kas ap 18 pa Brīvībeni lido pa vidu starp pirmo un otro joslu. No Lāčplēša līdz Pērnavas pat sab trans taisa nemitigus zigzag no vienas joslas uz otru, kautko redzēt spoguļos vairāk par pāris korpusiem fiziski nav iespējams...

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Dekster, ja jau mēs komunicējam, tad paskaidrošu, ka man tajos laikos bija Jawa, un arī tagad nekāds sēņotājs uz ceļa arī neesmu. Es par to, ka ja es būtu tajā vietā braucis kā parasti (vienkārši tur iepriekš ir gājēju pāreja, kur palaidu pešehodu un tāpēc ātrums bija tāds). Citādu droši vien būtu 3,14

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ko var cepties ? katru gadu viens un tas pats, idiotu pie stuures (gan auto, gan mochu) netruukst... tikai pie mochu stuures to iipatsvars ir krietni lielaaks, jo mocis peec buutiibas provocee uz iislaiciigu un totaalu (dazhiem arii hronisku) IQ pazeminaashanos

visu cienju mocistiem kuri brauc ar galvu (arii aatri) un vieglas smiltis tiem, kuri ar galvu un praatu nav draugos (tikai luudzu, sitieties nost pashi, nepakjerot liidzi pilniigi nevainiigus liidzpilsonjus)

VISS.

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Dekster, ja jau mēs komunicējam, tad paskaidrošu, ka man tajos laikos bija Jawa, un arī tagad nekāds sēņotājs uz ceļa arī neesmu. Es par to, ka ja es būtu tajā vietā braucis kā parasti (vienkārši tur iepriekš ir gājēju pāreja, kur palaidu pešehodu un tāpēc ātrums bija tāds). Citādu droši vien būtu 3,14

Pēc mūsdienu standartiem Jawa tāds mopēds vien ir!

mapo Reģ.: 16.07.2003
0 0 Atbildēt

Baigi gribētos tam dragam pa j.i.b.a.l.u uzšaut ! (šodien vnk tāda skaista diena, ka gribas kaut ko labu izdarīt) Kā tādu dauni zeme nes ?

P.S. ...ja kādam ir kādi variantiņi man izpalīdzēt atraxtiet PM !

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

nu es vienmer censhos pasveicinat, bet ir situacijas kad jabremze un vai kad kaukada slima kuce pa priekshu brauc, ka nevar no stures roku atraut.

tak ar galvu var pamāt vienmēr!

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

Visi pārliecinošie braucēji..

Brauciet ar moci, ferrari vai ar kuģi pa bruģi, man dziļi po! Bet brauciet ar prātu un, cienot citus satiksmes dalībniekus! Nevis no sērijas - man uzd... visiem, jo mocis raķete (3 sek līdz sotakam), es tāpat esu ātrāks (bet tie loši, tie pārējie, jau nejēdz pavākties malā), iedomātā meistarība vismaz kā Šūmaheram utt.. Un, vai man ar cieņu būtu jāskatās uz baikistiem, kas centrā pa visām iespējamajām joslām, malām un šķirbām plēš acis pārgriezuši Nu tak plēs uz tiem 200km/h, ja vari, bet ne dzīvā satiksmē, lai tikai pavicinātu savu garo krānu..

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

nu es vienmer censhos pasveicinat, bet ir situacijas kad jabremze un vai kad kaukada slima kuce pa priekshu brauc, ka nevar no stures roku atraut.

tak ar galvu var pamāt vienmēr!

ar galvu ar tiek maac un rokas vicinaatas visados veidos starp citu kad taisam iauto mocistu saietu?

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

mapo rakstīja: Baigi gribētos tam dragam pa j.i.b.a.l.u uzšaut ! (šodien vnk tāda skaista diena, ka gribas kaut ko labu izdarīt) Kā tādu dauni zeme nes ?

P.S. ...ja kādam ir kādi variantiņi man izpalīdzēt atraxtiet PM !

Varam sarunāt, nav problēmu.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja:

shearer rakstīja:

Galvenais rakstīja: Atkal autovadītāji cepās, labāk no komentāriem atturēšos.

Labāk pastāstiet, mani divriteņotie draugi, kāpēc šogad ne visi motobraucēji atņem sveicienu? Varbūt sezonas sākumā vienkārši pa daudz uzmanīgi brauc, skatās uz mašīnām, mēģinot prognozēt to neprognozējamos manevrus, un neierauga citus brālības locekļus? Kā tā? Lūk tā ir lieta, kas mani reāli uztrauc.

nu es vienmer censhos pasveicinat, bet ir situacijas kad jabremze un vai kad kaukada slima kuce pa priekshu brauc, ka nevar no stures roku atraut.

tak ar galvu var pamāt vienmēr!

ar galvu ar tiek maac un rokas vicinaatas visados veidos starp citu kad taisam iauto mocistu saietu?

pēc iespējas drīz!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti