Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1 2 3 4 5 6 ..19
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

abiem kaarbas ir manuaalaas ?

cik tev liela gimene un kaads dziivesveids ?

vai ar auto brauksi tikai pats jeb piemeeram sieva ar stuurees ?

personiigi es njemtu corollu ar diizeli un manuaalo kaarbu. un 2-3% gadiijumu man naaktos izmantot tresho papildus seedeklju rindu. bet ikdienaa man vajag ddafiga ruumes grabazhniekaa - dziivesveids taads aktiivs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu, ja viss tik līdzīgi, ņem pēc emocijām un pārdevēju attieksmes.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Esam trīs - es, sieva un pusotrgadīgs dēls. Dzīvesveids ir visnotaļ aktīvs, tāpēc arī bagažnieks ir nepieciešams paliels (ir arī liels suns). Sieva puiku katru rītu ved uz dārziņu, atpakaļ vedu es! Mēdzam šad tad ar auto paceļot uz tuvākām un tālākm ārzemēm.

Dīzeļmotorus atmetām, jo pie mūsu nobraukuma (apmēram 25 kkm gadā) nekāds lielais ieguvums nesanāk.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio

Jau teicu, ka Corolla dārgāka nebūs noteikti, domājams, ka pat vēl lētāka. Līdz šim mēs pat uz Corolla Verso nemaz tā īsti nebijām skatījušies, tik uz Hondu tā vairāk. ja pēc izskata, tad Honda arī šķiet interesantāka, bagažnieks arī Hondai mazliet lielāks. Toties Toyota jau izsenis kalpo kā kvalitātes standarts.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Esam trīs - es, sieva un pusotrgadīgs dēls. Dzīvesveids ir visnotaļ aktīvs, tāpēc arī bagažnieks ir nepieciešams paliels (ir arī liels suns). Sieva puiku katru rītu ved uz dārziņu, atpakaļ vedu es! Mēdzam šad tad ar auto paceļot uz tuvākām un tālākm ārzemēm.

Dīzeļmotorus atmetām, jo pie mūsu nobraukuma (apmēram 25 kkm gadā) nekāds lielais ieguvums nesanāk.

hm, nu tad tieshaam vadies peec emocijaam, vai met moneetu.... lai gan, teoreetiski, verso toyo buus lielaaks grabazhnieks, bet vizuaali ilgaak "svaigs" buus frv

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt, galvenā izšķiršanās, kas šeit ir jāizdara, ir par labu viena vai otra veida sēdekļu izvietojumam. Kā Jums labāk patiks - vadītājam sēdēt tuvu durvīm un kādreiz sesto pasažieri stūķēt sev blakus vai vadītājam sēdēt tradicionālā veidā un sesto vai septīto pasažieri stūķēt trešajā rindā? Bez tam, ja iekš Corollas būs arī septītais pasažieris, tad no bagāžnieka pāri nepaliks gandrīz nekas.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

Diez, tas FRV vidējais beņķis priekšējā rindā netraucēs vadītāju?

Vai nebūs tā, ka vadītājs ir max piestumts pie durvīm, lai vidējam būtu vieta?

Es pats neesmu tādā sēdējis. Tikai no malas izskatās trijatā tā pašauri.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Avensis Verso būs labāks par Corollu. 2.0 ar amerikāņu automātu iet labi.

Piekrītu, bet tas ir arī ievērojami dārgāks!

Mūsu paredzētais budžets ir līdz 20 kEUR.

hilss

Ja vidējo priekšējo krēslu pabīda atpakaļ, tad vietas ir OK, ja sēžam visi trīs (bērns pa vidu). To jau pārbaudījām!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: karoče Nomik, nečakarē prātu un ņem to ko izdomāji. Savādāk vēl atkal noslieksies uz Citronu

Prātu nečakarēju, vienkārši gribu dzirdēt virtuālo (ne)draugu viedokli!

Par Citroen jāsaka, ka diemžēl jaunais C4 Picasso nekādā veidā nespēj iekļauties

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kas notika ar iepriekšējo postu!

... iekļauties cenu kategorijā < 20 000 EUR.

Pēc izskata viennozīmīgs līderis (mūsu ģimenē), bet pēc cenas -

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Es ņemtu FRV, no Toijotas tad tikai Avensi. FRV ir izskatīgāks arī, un šitik mazam sīcim labāk ir sēdēt blakus, it sevišķi ja tālāk brauc. Tāpatās 7 vietas diezvai būs vajadzīgas, runājot par Corollu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja man būtu jāizvēlas starp šiem, tikai bez cenas ierobežojuma, ņemtu Verso 2.2 D4D D-CAT. Ir gadījies pavizināties, kā teiktu VWfans - baudāms auto

Ar cenas ierobežojumu - F-RV

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Un ja tas vidējais beņķis iekš FRV tev nepatīk tad var ņemt CRV.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Tā Corolla vismaz pēc auto izskatās nekā tā kastīte FRV.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja man būtu jāizvēlas starp šiem, tikai bez cenas ierobežojuma, ņemtu Verso 2.2 D4D D-CAT. Ir gadījies pavizināties, kā teiktu VWfans - baudāms auto

Ar cenas ierobežojumu - F-RV

Tas ir tas, kuram nokaujot sūkni ar sliktu soļaru nākas šķirties no 1500 Ls. Pa garantiju neremontē un neorģinālos nevar likt, lai nezaudētu garantiju.

A napig sliktu soļaru liet? Ja no Nestes vai Statika nokausies, sūdzi tiesā

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Es par F-RV, vietas vairaak un skats ar ok, corollaa taada nekaada

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Nomik, es iepirku FRV tāpēc, ka esam 6 un tikpat ir vietas šjā auto.

Ar trešo rindu ir tā, ka Corolla grabažniekā neko vairāk par diplomāta koferīti ielikt nevar,ja abi papildnieki pacelti. Toties abām papildvietām ir nedaudz vairāk vietas, kur likt kājas, nekā, piemēram, Sorento.

Corolla salona apdare man patīk labāk, nekā FRV. Durvis mazākas, mazāk grab, ciet verot- FRV palieli un paplāni tie bleķi.

Vēl viena nianse- FRV nevar priekšā airbagus atslēgt.

Man te draugs arī domā FRV pirkt- Bensonā teica, ka var gadīties gaidīt 1-4 mēnešus- rēķinies arī ar to.

20 kEUR Corolla neieraxtīsies- vidēji 'krutā' pakete ar 2.0 bīdeli maxā bik vir 15kLs. Aprīkojums- kaut kas pa vidu starp FRV 'kruto' un 'nekruto' versijām, kuru cenas ir attiecīgi nepilni 14 un nepilni 16 kLS.

Liels bonuss Amserv- ēdnīca ar ļoti garšīgu ēdienu un pa lēto- 3ls noēst grūti

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Es reiz pētīju viena pazīstama cilvēka Corrrola Verso. Tā īsti nesapratu, kur tā lielā bāgāžnieka ietilpība ir. Neatceros gan kura gada auto tas bija.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Un ja tas vidējais beņķis iekš FRV tev nepatīk tad var ņemt CRV.

1) neesmu teicis, ka vidējais beņķis nepatīk. Gluži otrādi - tas bija viens no argumentiem, kad sākotnēji izlēmām par labu F-RV;

2) C-RV ir aptuveni par 4 000 EUR dārgāks.

Paldies visiem par viedoklļiem! Gaidu vēl!

Apbrīnojami, ka neviens vēl nav paspējis iespamot!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: Nomik, es iepirku FRV tāpēc, ka esam 6 un tikpat ir vietas šjā auto.

Ar trešo rindu ir tā, ka Corolla grabažniekā neko vairāk par diplomāta koferīti ielikt nevar,ja abi papildnieki pacelti. Toties abām papildvietām ir nedaudz vairāk vietas, kur likt kājas, nekā, piemēram, Sorento.

Corolla salona apdare man patīk labāk, nekā FRV. Durvis mazākas, mazāk grab, ciet verot- FRV palieli un paplāni tie bleķi.

Vēl viena nianse- FRV nevar priekšā airbagus atslēgt.

Man te draugs arī domā FRV pirkt- Bensonā teica, ka var gadīties gaidīt 1-4 mēnešus- rēķinies arī ar to.

20 kEUR Corolla neieraxtīsies- vidēji 'krutā' pakete ar 2.0 bīdeli maxā bik vir 15kLs. Aprīkojums- kaut kas pa vidu starp FRV 'kruto' un 'nekruto' versijām, kuru cenas ir attiecīgi nepilni 14 un nepilni 16 kLS.

Liels bonuss Amserv- ēdnīca ar ļoti garšīgu ēdienu un pa lēto- 3ls noēst grūti

Paldies!

Par cenu jau teicu, ka Corolla Verso ir iespēja iegādāties apr tādu pašu cenu kā F-RV, ja ne pat vēl lētāk. Par tiem Airbagiem arī man tas nepatika Hondā, jo, kad būs otrs bēbis, tad vislabāk jau to ir likt uz priekšējā krēsla, lai, pie stūres esot, var uzmanīt sīci.

Corolla Verso man vispiemērotākā ir Linea Sol komplektācija, kas faktiski ir otrā labākā.

Par interjeru - šodien rūpīgāk izpētīšu kas un kā. Katrā ziņā Hondas salons iskatās ļoti gaumīgs un apdarē arī kvalitatīvs. Nedomāju, ka Toyota būs sliktāk.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Liels bonuss Amserv- ēdnīca ar ļoti garšīgu ēdienu un pa lēto- 3ls noēst grūti

Toties Bensonā tēja, kafija, karstā šokolāde par brīvu

Ja nekur nav jāskrien, kamēr taisa apkopi, var uz Spici aizčāpot. No Amserva gabaliņš līdz Molam sanāk

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Paldies visiem par viedoklļiem! Gaidu vēl!

Apbrīnojami, ka neviens vēl nav paspējis iespamot!

Šā gada pirmajā ceturksnī Latvijā pārdotas 61 jaunas Toyota Corolla Verso un 29 jaunas Honda FR-V.

Savukārt 2006.gadā - 176 Corolla Verso un 134 FR-V.

Savukārt 2005.gadā - 106 Corolla Verso un 76 FR-V.

www.lpaa.lv/...

Tā kā Rīgā ir manītas daudzas Corolla Verso kā taksometri, bet Hondas FR-V kā taksometri nav redzētas, tad secinu, ka, neskaitot taksometrus, Toyota Corolla Verso tiek tirgota apmēram līdzīgā skaitā ar Honda-FR-V.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Tā kā Rīgā ir manītas daudzas Corolla Verso kā taksometri, bet Hondas FR-V kā taksometri nav redzētas, tad secinu, ka, neskaitot taksometrus, Toyota Corolla Verso tiek tirgota apmēram līdzīgā skaitā ar Honda-FR-V.

Taksometri gan bija/ir Toyota Avensis Verso, kuru šobrīd vairs LV tirgū dīleri praktiski nepiedāvā mazā pieprasījuma dēļ.

Vakat bijām aplūkot Corolu Verso. Testa braucienu gan neizdevāz izbraukt, bet daži secinājumi radās - bagažnieks Corollai krietni mazāks nekā F-RV, jo bagažnieka grīda (dēļ 6. un 7. krēsla) ir pacelta krietni augstāk. Līdz ar to arī iekraušanas pozīcija ir neērtāka. Toties iekāpšana aizmugurē ir ērtāka plato durvju dēļ. Interjers tīri subjektīvi abiem patīk labāk F-RV, arī aizmugurē sēdēt liekas, ka ērtāk ir iekš F-RV. Šķiet nepārāk, bet tomēr nozīmīgs apstāklis ir arī tas, ka Corollai Verso izskats jau labu laiku nav mainījies, arī tikko iznāca jaunā Corolla, kas nozīmē iespējams drīzumā gaidāms jauns vai restailots arī Verso modelis. Savukārt F-RV ir tikko atjaunināts un līdz ar to ilgāku laiku ir cerība brakt ar pēdējo modeli (tas tā krāniņa pastiepšanai )

Nu redzēs, kādu man cenu piedāvās Corollai Verso, bet katrā ziņā šobrīd izskatās, ka paliksim pie savas sākotnējās izvēles - Honda F-RV.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Piedod, VWfan, kļūdījos par takšiem. Šorīt vienu sarkanu Corolla Verso taksi redzēju, tomēr, ja tu domā tos baltos, kas ap Vecrīgu blandās, tad tās ir Avensis Verso.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ir diezgan daudz redzēti arī balti Corolla-Verso kā taksometri. Savukārt Rīgas taksometru parks sācis iepirkt sarkanus Ford S-MAX.

1 2 3 4 5 6 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti