megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm pa vidu visma lohatronismam, moš ir kāds kurš zina ka pareizi latviski notulkot barristres un solicitors ( tipa abi ir advokati/juristi), bet precīzi kas - aizstāvji, apsūdzētāji, prokurori ?!?!?!?

Tipa common knowledge paaugstināšanai moš kāds tuvu stāvošs advokatūrai var pakomentēt !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sorry iepriekš bija domāts barristers un solicitors

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Hmm pa vidu visma lohatronismam, moš ir kāds kurš zina ka pareizi latviski notulkot barristres un solicitors ( tipa abi ir advokati/juristi), bet precīzi kas - aizstāvji, apsūdzētāji, prokurori ?!?!?!?

Tipa common knowledge paaugstināšanai moš kāds tuvu stāvošs advokatūrai var pakomentēt !!!

ru.wikipedia.org/...

sanāk kā tie visi ir advokāti... tikai vieni vada lietu, bet otri sagatavo to lietu priekš pirmiem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

starp citu - mans angļu advokāts raksta mailus no IP 41.217.2.8

vispār angļiem ir normāli epasta sūtīšanai uz latviju izmantot "ZOOM Mobile Nigeria Ltd"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: starp citu - mans angļu advokāts raksta mailus no IP 41.217.2.8

vispār angļiem ir normāli epasta sūtīšanai uz latviju izmantot "ZOOM Mobile Nigeria Ltd"

Laikam šīem ar krīze un Nigerija gan lētāki ofisi gan mobilie

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: starp citu - mans angļu advokāts raksta mailus no IP 41.217.2.8

vispār angļiem ir normāli epasta sūtīšanai uz latviju izmantot \"ZOOM Mobile Nigeria Ltd\"

www.projecthoneypot.org/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

plaša profila advokāts

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

eu... uzraksti šīm atbildes meilu... nu tā lai ietver ari viņa meilu... leja pieraksti tekstu, ka tipo meils pārbaudīts ar antivīrusu... IP tāds... valsts tāda...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

usjo?? stāsts beidzās

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: usjo?? stāsts beidzās

Pirmais takš uz Londonu pakaļ naudai aizbrauca....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Pirmais rakstīja: starp citu - mans angļu advokāts raksta mailus no IP 41.217.2.8

vispār angļiem ir normāli epasta sūtīšanai uz latviju izmantot "ZOOM Mobile Nigeria Ltd"

Laikam šīem ar krīze un Nigerija gan lētāki ofisi gan mobilie

numurs gan ir anglijas mobīlais, priekšapmaksas ķipa mūsu zelta zivtiņa....

iemaksātā avansa ietvaros strādā rūmings notiektos operātoros, ar kuriem ir noslēgti līgumi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

visdrīzāk emigrants.... kurš izmanto svešu IP... lai neizčeko īsto vietu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: visdrīzāk emigrants.... kurš izmanto svešu IP... lai neizčeko īsto vietu.

es pat nezinu vai viņi piedāvā kādu proksi svešiem

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pirmais, pamēģini pakaitināt šito nigeri. Man patika. Es aizsūtīju viņam ēpastu ar vienu vārdu. No.

CAN I TRUST YOU???

Tuesday, 13 October, 2009 11:52 PM

From:

"Dr. Hakimi Dialo"

Add sender to Contacts

To:

undisclosed-recipients

FROM

DR. Dialo Hakimi

(ADB-BANK) -BURKINA-FASO..

Dear Friend,

I know this revelation will keep you wondering why should I trust you with this informations I am about to reveal to you or if what I am saying is the truth. Meanwhile, it's just my urgent need for foreign partner that made me to contact you for this transaction. I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank.

REASON;My main reason of contacting you to assist me in this business is because my wife needs an urgent surgery for CANCER OF THE BREAST AND I NEED PART OF MY OWN SHARE OF THE FUND to effect this SURGERY.

I have the opportunity of transfering the left over funds($11.5million) of one of my bank clients (Rudi Fassnacht by name) GERMAN nationality who died in a AF4590 crash include all 109 people on board and five who died on the ground when the plane crashed into the Hotelissimo.

Hence,i am inviting you for a business deal where this money can be shared between us in the ratio of 60/40. If you agree to my business proposal.further details of the transfer will be forwarded to you as soon as i receive your return mail.

have a great day.

yours.

Dr. Dialo Hakimi

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man atrakstīja "īstais" daniels

no ip 87.85.75.226

pieder angļu Easynet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tas neko neizsaka es arī tev varu aizsūtīt no "tās" adreses

svarīgāk ir no kādas IP sūtījums ir nācis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: pirmais, pamēģini pakaitināt šito nigeri. Man patika. Es aizsūtīju viņam ēpastu ar vienu vārdu. No.

CAN I TRUST YOU???

Tuesday, 13 October, 2009 11:52 PM

From:

"Dr. Hakimi Dialo"

Add sender to Contacts

To:

undisclosed-recipients

FROM

DR. Dialo Hakimi

(ADB-BANK) -BURKINA-FASO..

Dear Friend,

I know this revelation will keep you wondering why should I trust you with this informations I am about to reveal to you or if what I am saying is the truth. Meanwhile, it's just my urgent need for foreign partner that made me to contact you for this transaction. I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank.

REASON;My main reason of contacting you to assist me in this business is because my wife needs an urgent surgery for CANCER OF THE BREAST AND I NEED PART OF MY OWN SHARE OF THE FUND to effect this SURGERY.

I have the opportunity of transfering the left over funds($11.5million) of one of my bank clients (Rudi Fassnacht by name) GERMAN nationality who died in a AF4590 crash include all 109 people on board and five who died on the ground when the plane crashed into the Hotelissimo.

Hence,i am inviting you for a business deal where this money can be shared between us in the ratio of 60/40. If you agree to my business proposal.further details of the transfer will be forwarded to you as soon as i receive your return mail.

have a great day.

yours.

Dr. Dialo Hakimi

es neticu.... man liekas, ka tā nigera pieminētā avarējusī lidmašīna bija konkorde.... bet konkordes jau kādus gadus piecus vairs nelido....

tas kautkā nesienas kopā ar to, ka viņa sievai steidzami vajag operāciju....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā, un vai tiešām viņiem visi "I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank" ir dakteri kas raksta vārdam priekšā "Dr."

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu teu tač tīk ar visādiem spambotiem pļāpāt par miļoniem nu tad uz priekšu, papļāpā ar šito

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā, un vai tiešām viņiem visi "I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank" ir dakteri kas raksta vārdam priekšā "Dr."

Dr. noīmē ne tikai dakteri, bet arī to, ka doktorantūra nobeigta. ja tas tev kaut ko izsaka.

tiesa gan - uz šo gadījumu to diezin vai varētu attiecināt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā, un vai tiešām viņiem visi "I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank" ir dakteri kas raksta vārdam priekšā "Dr."

Dr. noīmē ne tikai dakteri, bet arī to, ka doktorantūra nobeigta. ja tas tev kaut ko izsaka.

tiesa gan - uz šo gadījumu to diezin vai varētu attiecināt

ja es uzrakstīšu "Doktors" tev paliks labāk?

p.n.

kāda doktorantūra āfrikas pašā vidū????

labi, ka tas pamuļķis prot saskaitīt visas piecas sava ciematiņa palmas

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kāda doktorantūra āfrikas pašā vidū????

labi, ka tas pamuļķis prot saskaitīt visas piecas sava ciematiņa palmas

un kāpēc tu esi iedomājies,ka viņš ir muļķāks par tevi?? Iespējams, krietni vien izglītotāks un gudrāks cilvēks.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā, un vai tiešām viņiem visi "I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank" ir dakteri kas raksta vārdam priekšā "Dr."

Dr. noīmē ne tikai dakteri, bet arī to, ka doktorantūra nobeigta. ja tas tev kaut ko izsaka.

tiesa gan - uz šo gadījumu to diezin vai varētu attiecināt

ja es uzrakstīšu "Doktors" tev paliks labāk?

p.n.

kāda doktorantūra āfrikas pašā vidū????

labi, ka tas pamuļķis prot saskaitīt visas piecas sava ciematiņa palmas

kā jau rakstīju - uz šo gadījumu diez vai tas attiecas.

bet - ja uz šito skamu uzraujas kaut viens no desmit tūkstošiem viņu adresātu - tad bizness griežas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man domāt, ka uzraujas mazāk..... pat uz westrenuniona pārskaitījumu lapas lieliem burtiem ir uzrakstīts brīdinājums nesūtīt naudiņu šitiem praideriem...

bet ja jau kāds ir sadūšojies un aizskaitījis kāpostu, tad to gan viņi noslauks pēc pilnas programmas...

es viņu vietā pirmajā reizē prasītu mazāk.... nevis 1300 baksus, bet teiksim 50....

ja tos atskaitītu, tad lielas izredzes, ka skaitītu vēlāk gan 500 gan 5000

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti