megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

tunos rakstīja: nu klau, tā kā tele2 nelietoju, Meteorīts nav būtisks, taču radiniekiem pieslēdzu, jo slēptos nosacījumus neatkodu.

un 4 ls par 30 h = izskatās saldi

Pirms pusstundas biju Siguldas t.c. "Šokolāde" - tur ievēroju, ka pie Tele2 veikaliņa izveidojusies pamatīga rinda - 10-12 cilvēku. Vai tiešām tauta tagad masveidā slēdzas uz to Meteorītu?

Nu, kā tad ir - visi par meteorītu?

paziņš teica vienā centrā pie tele ofisa stāvējuši ap 30 gab rindā

Tad jau izskatās, ka LMT psec ir.. Ko liks pretī?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Grūti spriest kas tur notiksies, bet nu līdzšīnējā pieredze liecināja par to ka tas tomēr ir amzlie tar zemūdens akmeņiem pasāciens. Betnu kas zina, moš k-kas mainījies uz labo pusi tīrī klientūºas "medību" nolūkos.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nafig to teli, palikšu pie lmt. Jau no 1995. gada. Skraidītāji lai skraida Viens paziņa visu laiku slēdzas pie teles, pie lmt, pie bites Nez,nav grūti iespringt un visu laiku rēķināt saņus ?

ja nebūtu šo skraidītāju - LMT joprojām turētu kosmosa cenas.... šie tik kļūst runājami izdzirdot "Tele2"...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā, ka Tele2 reāli dempingo, līdz ar klientu skaita pieaugumu, diezgan paredzamas ir vēl lielākas pārslodzes jamo tīklos. Arvien biežāk būs situācijas, kad "zona pilna, bet piezvanīt nevar" (jo trūkst brīvu kanālu).

Nopietni cilvēki, kam tiešām ir svarīga sakaru kvalitāte, uz Tele2 neskatās, vairāki paziņas tieši otrādi- pāries uz LMT, jo Tele2 reāli daudzviet ir problēmas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nafig to teli, palikšu pie lmt. Jau no 1995. gada. Skraidītāji lai skraida Viens paziņa visu laiku slēdzas pie teles, pie lmt, pie bites Nez,nav grūti iespringt un visu laiku rēķināt saņus ?

ja nebūtu šo skraidītāju - LMT joprojām turētu kosmosa cenas.... šie tik kļūst runājami izdzirdot "Tele2"...

kā tad

Nez kāpēc tie,kam tele, visu laiku vaid par zonas neesamību...ja kādam zvani un nevar sazvanīt, zini, ka tas ir tele klients Laikam sēž uz meteorīta un baigi kustas

savukārt ja LMT klientu nevar sazvanīt- tas nozīme ka šīs tusē tuvākā mežā... piemērām Valgundē....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Oooo, jauna "vakara" pasaciņa :

From Mrs Judith Hoffmann

Beloved,

Compliments of the day to you ! By this e-mail,I do sincerely apologise for my intrusion of your privacy. However, I have a serious concern with which I believe you might be of help and for this reason, My name is Mrs Judith Hoffmann, I.m 57yrs old .I am a nationality Deutsch.I'm married to Deutsch (a German ) Mr Marco Hoffmann who worked with ELF OIL COMPANY for thirty years before he died in the plane crash On 25th of July 2000 with other passengers aboard.

We were a dedicated Christians and decided to serve mankind to the best of our ability. Since his death, I have lived with the memories, fighting ffortelessly to lead a normal life but all to no avail. I suffered mentally and psychologically and shortly was diagnosed of Cancer. I lived with the scourge praying earnestly for divine intervention. Just a month ago, the doctor informed me that I have just about three months more to live. I was shocked, I accepted the news in good fate. Brethren, it is in this regard that I write to you, after fervent prayers. Before my husband died, he deposited a sum of $5.6Million (Five Million six Hundred Thousand United States Dollars) with a bank in cote d'ivoire. I have wholeheartedly decided to donate the entirety of this fund to any devoted believer or organisation and to achieve this, I need an individual that will utilize this funds adherently for these purposes.

1: For the sick, less-privilledged and destitute,

2: For the Widows and the motherless babies e.t.c.

3: orphanages, Research centres and widows propagating.

These are the wishes of a dying woman. They are the desires of my heart, hence my decision as I do not have a child to take over my inheritance. Please, understand that I am not doing this because of fear of death as I am certain where my place already is. At this point, friends, well wishers, and my husbands relatives are all clampered around me as I sojourn in my hospital bed and are unaware of my plight, hence I will not be able to make an open conversation. When I receive your response, I will direct you at once to the bank. All I need from you is Truthfulness, Honesty and Sincerity assuring me that you can in all honesty and obedience utilize the funds for the purpose with which it is meant. In any a case, a quick response from you will be highly appreciated as I am already on a count-down and may not have ample time to finalize the procedures. Any delay in response may compel me to source for other measures or perhaps choose the alternative which I

will not be happy to. Please, do not see this as a strange possibility or an unbeliveable opportunity to make wealth, rather see this as a rare chance to assist the less riviledged in truth and in spirit with a substance.

I await your immediate response .

Thank You and Bless You richly!

Yours Sincerely

Mrs Judith Hoffmann

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Skat, skat, Zilonjkaula krastaa (Kotdivuaara) arii sarosiijushies. Azh mrs. Judith Mumbalabumba Hoffmann izliidusi. Tikai nez kaapeec summas taadas smiekliigas, pat liidz simtiem miljonu koko$ nevelk Lai nu seezh palmaa Dieva mieraa, taapat liideri shai branzhaa ir nigeerijas miljardieru mantinieki ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Cote'd'Ivoire jau ir figurējusi vairākos piedāvājumos man. Rokas nost, tie miļoni ir mani!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Cote'd'Ivoire jau ir figurējusi vairākos piedāvājumos man. Rokas nost, tie miļoni ir mani!

kādam spamam jūs savus mailus esat piereģistrējuši?

kāpēc man nekas nenāk?

(kaut gan - reiz, kad mēģināju vienu lūzni notirgot, kaut kāds skams ar atnāca)

joprojām ar smaidu atceros, kā viens čalis tā zaglīgi nāca pie mums uz salonu faksus uz Nigēriju sūtīt

tas gan sen bija, kaut kādā '02-'03ajā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Cote'd'Ivoire jau ir figurējusi vairākos piedāvājumos man. Rokas nost, tie miļoni ir mani!

kādam spamam jūs savus mailus esat piereģistrējuši?

kāpēc man nekas nenāk?

(kaut gan - reiz, kad mēģināju vienu lūzni notirgot, kaut kāds skams ar atnāca)

joprojām ar smaidu atceros, kā viens čalis tā zaglīgi nāca pie mums uz salonu faksus uz Nigēriju sūtīt

tas gan sen bija, kaut kādā '02-'03ajā.

man ir viens mails no 90. gadiem ko tagad lietoju spamiem

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

kalfonso rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Cote'd'Ivoire jau ir figurējusi vairākos piedāvājumos man. Rokas nost, tie miļoni ir mani!

kādam spamam jūs savus mailus esat piereģistrējuši?

kāpēc man nekas nenāk?

(kaut gan - reiz, kad mēģināju vienu lūzni notirgot, kaut kāds skams ar atnāca)

joprojām ar smaidu atceros, kā viens čalis tā zaglīgi nāca pie mums uz salonu faksus uz Nigēriju sūtīt

tas gan sen bija, kaut kādā '02-'03ajā.

man ir viens mails no 90. gadiem ko tagad lietoju spamiem

nu man ar viens yahoo.com konts ir no kādas 10ās klases (~96. gads)

bet yahoo laikam labi spamu filtrē.

pārējos tikai visādu lētu datortehniku un nodokļu apjāšanas kursus piedāvā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Cote'd'Ivoire jau ir figurējusi vairākos piedāvājumos man. Rokas nost, tie miļoni ir mani!

kādam spamam jūs savus mailus esat piereģistrējuši?

kāpēc man nekas nenāk?

(kaut gan - reiz, kad mēģināju vienu lūzni notirgot, kaut kāds skams ar atnāca)

joprojām ar smaidu atceros, kā viens čalis tā zaglīgi nāca pie mums uz salonu faksus uz Nigēriju sūtīt

tas gan sen bija, kaut kādā '02-'03ajā.

Da elementāri - kopš darbā kāds ar "visai bagātu izdomu" nopublicēja reālas pastas kastes mūsu webā - SPAMS nāķ kaudzēm. Dēļ šīs gudrības uzliku, ka pasta ssitēma čeko ļoti strikti lai izsūtītāj pasta serveris pilnībā atbilstu attiecīgajam RFC pirms pieņemt no jamā pastu. Un tad cīnīties ar pārējo. Citāk ta attiecība pēc šādas "uzprasīšanas" ir apmēram 1:100 normāli pasti vs mēstules. Pēc šādas atšūšnas pēc neatbilstības RFC attiečība ir kaut kādi 1:20

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

kalfonso

joprojām ar smaidu atceros, kā viens čalis tā zaglīgi nāca pie mums uz salonu faksus uz Nigēriju sūtīt

..............................................

Fakss, faksss, fakss.... aaaaaaa, tas ir A4 papiirs,

uz kura lieliem burtiem uzrakstiits "Faks juu Niger", ja?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, Sviesc!

reku te ar\' būs iespēja sertifikātu nopirkt...

www.tvnet.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es tak jau pirms pāris gadiem teicu,ka www.riga-hersona.lvpabarois/... pasauli

viņiem pēc plāna jau pagājuša gadā vajadzēja pārskaitīt latvijas budžetā miljardu latu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ei, Sviesc!

reku te ar' būs iespēja sertifikātu nopirkt...

www.tvnet.lv/...

Oi jopcik tādi nopietni cilvēki (vienā no kompānijām) un vienalga nekādas sajēgas par minētā biznesa riskiem !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, Sviesc!

reku te ar' būs iespēja sertifikātu nopirkt...

www.tvnet.lv/...

Oi jopcik tādi nopietni cilvēki (vienā no kompānijām) un vienalga nekādas sajēgas par minētā biznesa riskiem !!!

ja tev būtu iespēja uz 99 gadiem prihnatizēt kaut vienu hesiņu, tev visi riski būtu dziļi pie pakaļas....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

WALA rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, Sviesc!

reku te ar' būs iespēja sertifikātu nopirkt...

www.tvnet.lv/...

Oi jopcik tādi nopietni cilvēki (vienā no kompānijām) un vienalga nekādas sajēgas par minētā biznesa riskiem !!!

ja tev būtu iespēja uz 99 gadiem prihnatizēt kaut vienu hesiņu, tev visi riski būtu dziļi pie pakaļas....

vispār valdībai vajadzētu par pāris miljardiem iznomāt to Daugavu ar visiem hesiem un pēc naudas saņemšanas tūlīt pat uzbliezt AES, un paziņot ka tuvāko 100 gadu laikā elektrība no HESiem netiks iepirkta

Rezultātā - Latvija iegūs AES na haļavu un lētāku eletrību tuvākajā nākotnē

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

vispār valdībai vajadzētu par pāris miljardiem iznomāt to Daugavu ar visiem hesiem un pēc naudas saņemšanas tūlīt pat uzbliezt AES, un paziņot ka tuvāko 100 gadu laikā elektrība no HESiem netiks iepirkta

Rezultātā - Latvija iegūs AES na haļavu un lētāku eletrību tuvākajā nākotnē

Latvijā AES - tu sapņo ... , penži tak to projektu apraktu saknē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

ValdisM rakstīja:

vispār valdībai vajadzētu par pāris miljardiem iznomāt to Daugavu ar visiem hesiem un pēc naudas saņemšanas tūlīt pat uzbliezt AES, un paziņot ka tuvāko 100 gadu laikā elektrība no HESiem netiks iepirkta

Rezultātā - Latvija iegūs AES na haļavu un lētāku eletrību tuvākajā nākotnē

Latvijā AES - tu sapņo ... , penži tak to projektu apraktu saknē

latvijā pat ekoloģiskās pārtikas ražošana nespēj bez kukuļa iegūt pieļaujamu "ietekmes uz vidi" novērtējumu.....

ja padumju laikā nebūtu inčukalnā sapumpējuši gāzi, tad tādas krātuves mums tagad vienkārši nebūtu...

interesanti izskatās, ka vieni aktīvisti piketē rīgas centrā par to lai būtu darba vietas...... bet citi aktīvisti guļās uz ceļa (piemēram) lauberē, kur cūku fermu gribēja būvēt....

nemaz nerunājot par kautkādu rūpniecības zavodu būvi....

es pat pieļauju, ka tie aktīvisti savā starpā mainās vietām pa nedēļai

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

latvijā pat ekoloģiskās pārtikas ražošana nespēj bez kukuļa iegūt pieļaujamu "ietekmes uz vidi" novērtējumu.....

ja padumju laikā nebūtu inčukalnā sapumpējuši gāzi, tad tādas krātuves mums tagad vienkārši nebūtu...

interesanti izskatās, ka vieni aktīvisti piketē rīgas centrā par to lai būtu darba vietas...... bet citi aktīvisti guļās uz ceļa (piemēram) lauberē, kur cūku fermu gribēja būvēt....

nemaz nerunājot par kautkādu rūpniecības zavodu būvi....

es pat pieļauju, ka tie aktīvisti savā starpā mainās vietām pa nedēļai

Tas ir miets ar diviem galiem - cūkufermas jaukumus var pabaudīt braucot uz Dobeli pa Liepājas šossi, tad pagriežoties uz Dobeles pusi pa Jelgava Tukums ceļu, un tūlīt aiz Jaunbērzes ir liels cūku komplekss. Tuvējās mājas (diezgan lepnas postpadomju laiku) saimnieks noteikti ka nav laimīgs, un bija pat savulaik strīds par šo jautājumu, taču vienojās !!! Ja tautas ir daudz vairāk un ar smalkākiem deguniem - tad ir tikai normāli ka netiek celta ferma !!! Ķekavas putnu fabrika ar savulaik bija ļoti neciešams faktors - nezinu kā tagad. Ja kaut ko taisa mazapdzīvotā vieta - OK, ja diezgan blīvi apdzīvotā vietā - cūkuferma utml. toč nav lieta !!! Bet es domāju ka LV tomer ir iespējams atrast šādiem mēķiem zemes pleķus, kur nevienam netiks traucēts !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nezinu, padlaikos bija cūku fermas, nevienu mirušu to tuvumā nemanīju,smirdēja gan baisi.

Bat nu tagad cita lieta, tagad mēs pēkšņi kļuvām civilizēti un esam arī vairs ne biedri bet gan kungi. Un kungiem ostīt cūku perdeļus nepiedien.

Prims muldēt par nenomiršanu pad. laikos uzzini cik vispār izplatīta bija jebkāda medicīniska statistika par tiem sū ko bēra uz laukiem un visur citur !!! Da i vispār ir arī būtiska atšķirība pad. laik saimniekošanā un tagad, ja būs cūkuferma tad nevis tur būs vien cūku "māja" bet to tur būs 10-tiem ja ne simtiem, un tad dafaj Deksi aizej nakuj un padzīvo tur - gribu redzēt.

P.S. Pats neesmu nekad dzīvojis tādai tuvumā - taču pilnīgi pieticis arī ar garāmbraukšanu un īslaicīgu uzturēšanos netālu teiksim no Ķekavas putnu fabrīķa. Un ja runājam par pad. laiku saimniekošanu - mani ritīgi besīja ka pie mājas esoša pienotava kilogrmamiem mazuta peldināja prom pa vietējo upīti, bet visiem bija pie D !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bizness veči tas ir labi, bet tas nav iemesls "aizdrist" visus stūrus. Tad es ar labāk dzīvoju pastalās un nabags, nevis sūdos līdz ausīm !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Pirmais rakstīja:

latvijā pat ekoloģiskās pārtikas ražošana nespēj bez kukuļa iegūt pieļaujamu \"ietekmes uz vidi\" novērtējumu.....

ja padumju laikā nebūtu inčukalnā sapumpējuši gāzi, tad tādas krātuves mums tagad vienkārši nebūtu...

interesanti izskatās, ka vieni aktīvisti piketē rīgas centrā par to lai būtu darba vietas...... bet citi aktīvisti guļās uz ceļa (piemēram) lauberē, kur cūku fermu gribēja būvēt....

nemaz nerunājot par kautkādu rūpniecības zavodu būvi....

es pat pieļauju, ka tie aktīvisti savā starpā mainās vietām pa nedēļai

Tas ir miets ar diviem galiem - cūkufermas jaukumus var pabaudīt braucot uz Dobeli pa Liepājas šossi, tad pagriežoties uz Dobeles pusi pa Jelgava Tukums ceļu, un tūlīt aiz Jaunbērzes ir liels cūku komplekss. Tuvējās mājas (diezgan lepnas postpadomju laiku) saimnieks noteikti ka nav laimīgs, un bija pat savulaik strīds par šo jautājumu, taču vienojās !!! Ja tautas ir daudz vairāk un ar smalkākiem deguniem - tad ir tikai normāli ka netiek celta ferma !!! Ķekavas putnu fabrika ar savulaik bija ļoti neciešams faktors - nezinu kā tagad. Ja kaut ko taisa mazapdzīvotā vieta - OK, ja diezgan blīvi apdzīvotā vietā - cūkuferma utml. toč nav lieta !!! Bet es domāju ka LV tomer ir iespējams atrast šādiem mēķiem zemes pleķus, kur nevienam netiks traucēts !!!

labi... ceļam cūkufermu danijā un maksājam jamajiem par gaļiņu ar baksiem, ko parausim krītā no esvēef

p.n.

cūkuferma bija viens taustāmākais mans piemērs.....

kāpēc latvijā neražo to pašu akmensvati??? un daudz jau netrūka, ka būtu ražojuši.... mmp.multiprese.lv/...

kāpēc lietuvā drīkst to ražot, bet pie mums tas ir kaitīgi?

bet pirkt to vati lai siltinātu mājas (ar eiropas līdzfinansējumu) par eiropas aizdoto piķi mēs protams drīkstam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti