megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

WALA rakstīja:

Kaksis rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Nav gluži lohatrons

Ja?

Kas tad tas ir?

Reāls miljonus nesošs projekts. Ja par projektu. Par to naudas vēkšanu no penšiem, tas gan varētu būt uzmentiens. Bet projekts kā projekts var teikt ideāls.

Šitas projektiņš tā arī paliks uz papīra... saderam!

Nešaubos, pie mūsu nespējīgās valdības...

Šim projektam ir tik ilgi jēga cik preču vešana no Ķīnas ir ekonomiski "sagremojams" projekts. Tiklīdz degvielas cenas būtiski pacelsies, tas vairs nebūs ekonomiski pamatots pasākums, jo lētā,k būs ražot uz vietas nevis vest preces da uhja lielu gabalus. Tādēļ ir jābūt stipri pārliecinātam par šī projekta ekonomisko jēgu. Protams "kanāla" pielietojumu varētu arī pēc tam izdomāt, bet nu apšaubu ka lielie projekta atbalstītāji apjauš tās problēmas kas viņiem būs jārisina. Tiesa es gan varētu nojaust ka minētie kadri pārāk paļaujas uz to ka teiksim tāda LV valdība varētu kompensēt projekta kļūdas !!!

Degvielas cenas var kāpt pat divreiz, vienalga Ķīnā ražot būs lētāk. Nekur citur pasaulē tu neatradīsi cilvēkus, kuri par "dažām saujām rīsu strādās 14 h no vietas". To apzinās visi.

Pat vairākums mūsu izdevniecību ar saviem salīdzinoši mazajiem apjomiem iespiež grāmatas Ķīnā.

Par iespiešanu tu iebrauci auzās. Vai arī dajoš faktus!

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Tu maz zini, kas ir Egmonts?

Zvaigzne drukā pati (Biķernieku ielā), bet Egmonta produkcija top iespiestuvē "Livonija".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Degvielas cenas var kāpt pat divreiz, vienalga Ķīnā ražot būs lētāk. Nekur citur pasaulē tu neatradīsi cilvēkus, kuri par "dažām saujām rīsu strādās 14 h no vietas". To apzinās visi.

Pat vairākums mūsu izdevniecību ar saviem salīdzinoši mazajiem apjomiem iespiež grāmatas Ķīnā.

Vispār jau tu vari tikai cerēt ka tas tā būs, jo Ķīna attīstās ļoti strauji, un ir tikai laika jautājums kad cilvēki sāks saņemt cilvēku cienīgas algas !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vot par izdevniecībām Kaksi tu mani ar sašokēji - LV tipogrāfiju ir vairāk kā pietiekoši un pa ļoti pieņemamām cenām. Šeit Ķīna noteikti nav konkurents, ja nu vienīgi viņi kaut ko spēj saražot na haļavu !!!

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Tu maz zini, kas ir Egmonts?

Zvaigzne drukā pati (Biķernieku ielā), bet Egmonta produkcija top iespiestuvē "Livonija".

Ne visa, ievērojama daļa tiek drukāta Ķīnā. Netici, piezvani un paprasi.

Tev kāds būs sapūtis pīlītes.

Noteikti tas tā nav... tu toč esi kaut ko sajaucis.

Varbūt pats piezvani un pajautā?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es to vienkārši zinu. Starp citu, pirmie līgumi par grāmatu drukāšanu Ķīnā tika slēgti jau 2005 gadā.

Tu vnk esi dezinformēts.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksi.

Elementāra matemātika. It īpaši tagad, kad drukas cenas LV ir zem katras kritikas. Pat Ķīnā nav iespējams uzdrukāt tik lēti, lai būtu izdevīgi no turienes pasūtīt.

Kaut vai ceļš... mazākais ~3 mēneši ar kuģi... neviens Latvijas pasūtītājs negaidīs tik ilgi... vienmēr visu vajag vakar. Ar lidmašīnu vairs nav izdevīgi.

Btw- Egmonts vispār ir Skandināvu kantoris, tā ka ja arī kāds kaut ko blieztu Ķīnā, tad diez vai kāds Kaksis par to zinātu.

Kamēr neiemetīsi kādu publikāciju, neticēšu.

Es pa poligrāfiju norotēju gadus desmit, bet tādu basņu nebiju dzirdējis.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es to vienkārši zinu. Starp citu, pirmie līgumi par grāmatu drukāšanu Ķīnā tika slēgti jau 2005 gadā.

Tu vnk esi dezinformēts.

Tev ir laiks līdz rītam visu noskaidrot...

Skāņus Biķernieku ielā nelaiž iekšā.

Kilbloka ar grantsvedējiem arī nedraudzējas.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksi! Kurpes, kas tev ir kājās, tās toč ir no Ķīnas, bet krāsojamā grāmatiņa, kuru tu katru vakaru ķēpā, ir vietējā ražojuma.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Kaksi! Kurpes, kas tev ir kājās, tās toč ir no Ķīnas, bet krāsojamā grāmatiņa, kuru tu katru vakaru ķēpā, ir vietējā ražojuma.

To jau nevar zināt, moš viņš speciāli pasūta no Ķīnas bērnu lasāmvielu ar komiksiem drukāt iekš to Ķīn taut respublik.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Kaksi! Kurpes, kas tev ir kājās, tās toč ir no Ķīnas, bet krāsojamā grāmatiņa, kuru tu katru vakaru ķēpā, ir vietējā ražojuma.

To jau nevar zināt, moš viņš speciāli pasūta no Ķīnas bērnu lasāmvielu ar komiksiem drukāt iekš to Ķīn taut respublik.

Nu tad viņš ir galīgi debīls.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: To jau nevar zināt, moš viņš speciāli pasūta no Ķīnas bērnu lasāmvielu ar komiksiem drukāt iekš to Ķīn taut respublik.

Šamais domā ka pie mums neviens nemāk bļoskas un spīgulīšus uz krāsojamo bārbiju vākiem salikt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Es pa poligrāfiju norotēju gadus desmit, bet tādu basņu nebiju dzirdējis.

Papīru pienesi sekretāres printerim?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es to vienkārši zinu. Starp citu, pirmie līgumi par grāmatu drukāšanu Ķīnā tika slēgti jau 2005 gadā.

Tu vnk esi dezinformēts.

Tev ir laiks līdz rītam visu noskaidrot...

tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

…un – kas no tā jāsecina… ???

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es to vienkārši zinu. Starp citu, pirmie līgumi par grāmatu drukāšanu Ķīnā tika slēgti jau 2005 gadā.

Tu vnk esi dezinformēts.

Tev ir laiks līdz rītam visu noskaidrot...

tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

Nu tadar Romāna svētību , apgaismo mūs visus, lai top skaidrs no kurienes ir Kakša kedas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es to vienkārši zinu. Starp citu, pirmie līgumi par grāmatu drukāšanu Ķīnā tika slēgti jau 2005 gadā.

Tu vnk esi dezinformēts.

Tev ir laiks līdz rītam visu noskaidrot...

tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

Nu tadar Romāna svētību , apgaismo mūs visus, lai top skaidrs no kurienes ir Kakša kedas.

ja tas kaksis runāja par egmontu, tad viņi točno drukā arī ķīnā, bet ja runa ir par egmont latvija tad tā ir biki cita opera...

drukā dažādās vietās.... arī ārzemēs.... principā eksistē kopprojekti ar citu valstu egmontiem daži produkti tiek iespiestu uz daudzām valstīm kopā.....

neviens no latviešu egmonta žurnāliem ķīnā netiek iespiests točno...

karoče ja baigi interesē, tad uz pirmdienu varu dabūt precīzu razkladu par ķīnu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

…un – kas no tā jāsecina… ???

tas, ka es spēju pa paņāķijām izruļīt marčika un fartuka klonu ķorku

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: neviens no latviešu egmonta žurnāliem ķīnā netiek iespiests točno...

Kaksis labāk zina…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tas, ka es spēju pa paņāķijām izruļīt marčika un fartuka klonu ķorku

Nu lai tā būtu – es vienalga nesapratu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: drukā dažādās vietās.... arī ārzemēs....

Kaksim laikam arī Livonija visu produkciju druķē Ķīnā. Vietējie jau tikai drukmašīnas tur dēļ VIDa – tā teikt atskaite…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: drukā dažādās vietās.... arī ārzemēs....

Kaksim laikam arī Livonija visu produkciju druķē Ķīnā. Vietējie jau tikai drukmašīnas tur dēļ VIDa – tā teikt atskaite…

Mahinatora iedomātā versija:

nē nevis atskaite, bet iespēja legālo peļņu ieguldīt "attīstībā", un tad "attīstības" pamatlīdzekli izmantot "pagrīdes" drukai ar attiecīgi naudas saņemšanu "ķepā".

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

…un – kas no tā jāsecina… ???

tas, ka es spēju pa paņāķijām izruļīt marčika un fartuka klonu ķorku

Pirmais... spriežot pēc tavas pēdējā laika leksikas, rodas iespaids, ka esi Urlas.lv pastāvīgais apmeklētājs.

Batonu krišī, Ķerpilas, paņaķijas... skaidrs kas tu esi īstenībā.

Mi za Abibas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Pirmais rakstīja:

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: tā nu ir izgadījies, ka personīgi pazīstu Romānu

…un – kas no tā jāsecina… ???

tas, ka es spēju pa paņāķijām izruļīt marčika un fartuka klonu ķorku

Pirmais... spriežot pēc tavas pēdējā laika leksikas, rodas iespaids, ka esi Urlas.lv pastāvīgais apmeklētājs.

Batonu krišī, Ķerpilas, paņaķijas... skaidrs kas tu esi īstenībā.

Mi za Abibas.

a tu labāk ziepējies.... ja izrādīsies, ka jamie tomēr kautko pēdējo dažu gadu laikā ir uzdruķelējuši arī ķīnā, tad marčiks tevi publiski drāzīs stacijas tunelī

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: drukā dažādās vietās.... arī ārzemēs....

Kaksim laikam arī Livonija visu produkciju druķē Ķīnā. Vietējie jau tikai drukmašīnas tur dēļ VIDa – tā teikt atskaite…

It sevišķi, ja Livonija ir iepirkusi par ārprāta naudām jaunas iekārtas... da viņi pat par pašizmaksu drukās... ka tik griežas aparāts.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti