fures uz cela brivdienas

kerglis Reģ.: 06.07.2004

Pedeja laika tragiskajas avarijas arvien vairak ir iesastitas fures. Protams, tas nav biezi vainojamas pie tiesas CSN izraisisanas, tomer to kustiba pa parslogotajiem celiem pika stundas ir loti veicinoss faktors satiksmes negadijumiem. Es uzskatu, ka brivdienas smago kustiba ir jaierobezo, atlaujot to parvietosanos vienigi naktis.Var jau viniem aizliegt veidot kolonnas, vai ko citu, bet to neviens nekontroles un isinajums , manuprat ir tikai ierobezosana, ka vairuma normalo Eiropas valstu. Kadas ir jusu domas?

 
1 2 3 4 5 6
unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Fuure ir vainiiga,ka vinja vispaar ir uz celja,jo provocee agresiivu braukshanu.Taadu stulbumu vel vajag pacensties izsplaut!Interesanti un kur tad tai fuurei buut?Ir kaads cits celsh(pusliidz normaals un nevis kautkaads tanku poligons pa sazin kuru Daugavas pusi).Nu tad lai celj maksa autobahn un piespiezh fuures pa to braukt un maksaat(kaa tas notiek Polijaa uz E-30,pie Poznañas),kameer baanja nav,tikmeer nav ko iideet.Un kameer vien Sat.ministrija neaizliegs fuureem briivdienaas braukt(kaa lielaakajaa daljaa ES valstiis),tikmeer buus vien jaasamierinaas,ka fuures uz celja ir... .Man vinji netraucee.Un tajaa negadijumaa uz R-D shosejas vainot fuuri,ka luuk bija neiistaja vietaa un neiistajaa laika(ja nebuutu tur bijusi,tad nekas nebuutu noticis),var vieniigi kautkaads kerglis

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar uzskatu, ka lai tās fūres brauc kur tām jābrauc.. P.S. nez cik daud ztaupītāju būtu gatavi maksāt par bani Latvijā

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Nu piemeeram attieciibaa uz fuureem,to maksaashanu par autobahn,vareetu"uzspiest"(Kaa Polijaa vai ari Lietuvaa(Tur bija kautkaada kartinja jaapeerk-tipa par "A"noziimes celju izmantoshnu,vai kkas tamliidziigs)).Un ja autobahn buutu normaals,brauceeji un maksaataaji buutu(ari ar vieglajiem).Ir atskiriiba,velcies caur apdz.vietaam uz 50(nu laaaaaaabi,drsuku aatraak)un +saspringta satiksme vai samaksaa kautkaadu summiñu un relakseeti kruizo uz saviem 140.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja:

Tautsaimniecības graušana ir likt pārējiem, kārtīgiem nodokļu maksātājiem čakarēt jau tā īsās brīvdienas, lai pavadītu pusdienu uz šosejas aiz 70 kmh braucošas fūres un aiz tās braucošiem, pusaizmigušiem dīzeļopelistiem!!!

Nepārspīlē! Zaudējums, pa šoseju pabraucot nedaudz lēnāk, ir niecīgs. Piemēram, ja ņemam braucienu no Rīgas uz krietni tālo Alūksnes rajona Liepnu, tad rullējot vidēji ātri (ar 90 km/h pa šoseju un 50-60 km/h pa grants ceļu), ceļā no Juglas paiet 3 stundas un 10 minūtes. Savukārt, ja sēņo (pa šoseju 75 km/h, pa grants ceļu - 40-50 km/h), tad ceļā paiet 3 stundas un 40 minūtes. Bez tam, tik tālu braucot, diez vai cilvēks tanī pašā dienā brauks atpakaļ. Zaudējums sanāk nieka pusstunda uz tik tālu ceļa gabalu. Toties santīmu gan var iepi$$t - vidējam benzīnniekam veselu litru benzīna var ietaupīt, kas maksā 65 santīmus.

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

VWfans tomeer ir nepaarspeejams tu tieshaam no Riigas uz Aluuksni brauc ar 75km/h?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: a vot tadiem eko ralistiem ka fans vispar desmit minimalas menešalgas sodu.Vins velkas vel lenak neka fures un tad kad furei tads seņotajs jaapdzen tad gan ir stulba situacija

Es vairs nevelkos. Sēņoju agrāk, pirms gadiem trim, pieciem, astoņiem. Tagad nebraucu lēnāk par fūrēm (ātrāk arī nē).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

unloco rakstīja: VWfans tomeer ir nepaarspeejams tu tieshaam no Riigas uz Aluuksni brauc ar 75km/h?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Līdz Siguldai rullēju ar kādiem 90 km/h, tālāk līdz Bērzkrogam ar 85-100 km/h, tālāk atkarībā no satiksmes intensitātes - ja ir maza satiksme, tad atļaujos pasēņot.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es nesaprotu - Tu brauc uz 90.0 principā vai deļ ekanomijas?

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

To man nesaprast...kaa var patikt"seeñot"?!Nu ok,pats neesmu nekaads superlidonis un paaraak netrakoju(+10,+15...atkariibaa no situaacijas),bet zem 90...ir jaabuut nopietnam iemeslam,lai brauktu zem 90...esmu gandriiz aizmidzis,mashiinai ir izkritis motors,liist looooooti stipri,sniegputenis,atkala nu un kaads,kursh brauc leenaak par 90,piemeeram fuure...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Braucu ar 90 km/h, jo ātrāk braukt nav baudījuma. Varbūt ar jauno Hyundai-SantaFe arī tiektos braukt ātrāk, jo tajā tiešām ātrumu nejūt un ir lieliska skaņas izolācija. Dažreiz atvelku arī līdz 120 km/h, bet secinu, ka kaifa tur nekāda nav - tāds ir mans temperaments... Un, protams, degvielas ekonomija arī ir no svara - ir patīkami pēc 800 kilometru nobraukšanas bākā iepildīt nevis 43 litrus, bet gan 41 litru dīzeļdegvielas! Ne velti dīzelīti pērk, lai iepi$$tu santīmu.

kerglis Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

unloco, ir jabut vel stulbakam un pie tam aklam, lai neredzetu, ka furu kolonnas liek karstgalvigiem vaditajiem pienemt biezi nepardomatus lemumus. pasi sev liekamies baigi gudrie, tikai kaut ka dziveslimenis galigi par to neliecina. interesanti, kapec tas valstis, kuram rup savu cilveku dzivibas uz celiem, ir aizliegusas furu parvietosanos brivdienas pa dienam. pie tam so valstu celu stavokli ne tuvu nevar salidzinat ar musejo. sanak vini rada parvadatadatajiem neertibas prieka pec, nevis lai palielinatu drosibu uz celiem, tu to, unloco, gribeji teikt? kas attiecas uz sodiem VWfanam ir taisniba, tikai problema ir tur, ka pie musu korumpetas policijas un zemajam algam policija, pagaidam nekas nesanaks. valdibai, diemzel, gaismaspilis ir augstaka prioritate ka policija. pie tam, policija jau rikojas ta ka nosaka likums un parasti sappratigi likumi ari kaut ka leni pinemas...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kerglis rakstīja: unloco, ir jabut vel stulbakam un pie tam aklam, lai neredzetu, ka furu kolonnas liek karstgalvigiem vaditajiem pienemt biezi nepardomatus lemumus. pasi sev liekamies baigi gudrie, tikai kaut ka dziveslimenis galigi par to neliecina. interesanti, kapec tas valstis, kuram rup savu cilveku dzivibas uz celiem, ir aizliegusas furu parvietosanos brivdienas pa dienam.

Mūsu valstij līdz Eiropas bagāto valstu turības līmenim vēl ļoti tālu. Labāk lai šoferi strādā bez ierobežojumiem, bet sprukstiņi vieglo auto vadītāji vienkārši lai neapdzen, ja nav tādas iespējas! Piemēram, manas sievasmātes brālēns 50 gadu vecumā nesen dabūja darbu uz fūres, braukā ar jaunu Volvo-FH16 uz Itāliju, Spāniju, pelna štuku uz rokas, ir apmierināts ar darbu. Tas taču ir labi, ka cilvēkiem provincē ir darbs!

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Ka buutu jaierobezho"fuuru"kustiiba briivdienaas-tas ir ok(lielaakajaa daljaa ES taa notiek),bet darbdienaas ko?Uz taas pashas R-D buus fuuru kolonnas,kuras kautkaadiem karstgalvjiem noteikti nezheeliigi traucees.Ko tad?Aizliegt jebkurus kravas tr.liidzeklus ar masu virs 3,5t?Tas buutu interesants leemums,tikai nez vai Eiropa muus sapratiis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: VWfans kā no trešā reiha.. papēti statistiku, sū*u tie lielākie sodi dod.. es nedomāju, ka galvenā satiksmes problēma ir 104 vai pat nedoddies 116..

Sodiem jābūt riktīgi bargiem, lai atsistu vēlmi pārkāpt noteikumus!

104 km/h vai 116 km/h ir problēma tamdēļ, ka pārkāpējs pierod pie šāda ātruma un sāk uzskatīt to par normu, kaut arī tā nepavisam nav norma. Kad intensīvākas satiksmes apstākļos nav iespējas uzturēt šo ātrumu, tad cilvēks sāk kļūt nepacietīgs un iziet uz apdzīšanām vietās un reizēs, kad tas nav droši. Savukārt, ja cilvēks būtu radināts braukt ar 90 km/h, tad viņš panāktu reti kuru auto, nebūtu vairs pamata nervozitātei un neapdomīgiem apdzīšanas manevriem.

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Mūsu valstij līdz Eiropas bagāto valstu turības līmenim vēl ļoti tālu. Labāk lai šoferi strādā bez ierobežojumiem, bet sprukstiņi vieglo auto vadītāji vienkārši lai neapdzen, ja nav tādas iespējas! Piemēram, manas sievasmātes brālēns 50 gadu vecumā nesen dabūja darbu uz fūres, braukā ar jaunu Volvo-FH16 uz Itāliju, Spāniju, pelna štuku uz rokas, ir apmierināts ar darbu. Tas taču ir labi, ka cilvēkiem provincē ir darbs!

Vismaz vienaa lietaa piekriitu VWfanam

stogram Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

cik ilgi vins dziivos kabiinee?? pa to1000 uz rokas veel japaed, kas eiropaa nav diezko leets prieks. katram protams savs prieks , bet mans tevs pec 1.5 gadu blandiisanaas pa eiropu un saliidzinosi maz atalgojumu atteicaas no taa .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

stogram rakstīja: cik ilgi vins dziivos kabiinee?? pa to1000 uz rokas veel japaed, kas eiropaa nav diezko leets prieks. katram protams savs prieks , bet mans tevs pec 1.5 gadu blandiisanaas pa eiropu un saliidzinosi maz atalgojumu atteicaas no taa .

Viņš bieži ņem braucienos līdzi sievu.

stogram Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

nu taa ir iespeeja kopaa par velti pacelot, ja taa to var nosaukt. vinam taa ir lv firma??

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

stogram rakstīja: nu taa ir iespeeja kopaa par velti pacelot, ja taa to var nosaukt. vinam taa ir lv firma??

Jā.

kerglis Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

unloco, es tacu neviena vieta nesmu piedavajis irobezot furu satiksmi vispar, es to domaju tikai par brivdinam un pirmsbrivdienu vakaru. ja palasisi uzmanigak - topika virsraksts ir: fures uz cela brivdienas! protams, tas nav risinajums visam bedam, tas tikai kaut cik samazinatu risku, kad parasto cilveku uz celiem ir seviski daudz. problema ar satiksmes drosibu ir kompleksa, sakot no celu kvalitates un beidzot ar atrumu un agresivitati... un ja skatas uz satiksmes problemu visparigi, tad sads solis statistiku uzlabo varbut tikai nedaudz ,bet ja pipildus tam tiek samazinati ari citi riski(kartigak kontrolejot atrumus utt.), tad kopuma drosiba uz celiem stipri palielinatos,.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kerglis rakstīja: Ja ari furem atlautu braukt uz 90 un tas ieklautos plusma, tapat, butu pietiekosi daudzi, prieks kuriem tas vilktos. Skaidrs, ka parmacit vaditajus un piespiest visus ieverot brauksanas atrumu ir utopija.

Nav vis utopija. Pirmkārt, vajag radikāli bargākus sodus. Piemēram, par dienišķajiem 104 km/h vietā, kur atļauts 90 km/h, normāls sods būtu viena Centrālās statistikas pārvaldes iztikas minimuma apmērā, tas ir, 129 lati. Par 116 km/h divi iztikas minimumi jeb 258 lati. Sodiem jābūt tik lieliem, lai lielum lielajam vairākumam pārkāpēju atsistu vēlmi turpmāk pārkāpt.

taatad ja es braucu uz 80 aiz fuures un man vajag apdziit un aautrums tad parasti sasniedz vismaz 120km/H tad peec tavaam domaam man buutu jaasanem 258LVL sods tas tiešām ir normaali???

Man gan liekas ka ar taadu sodu buutu jaasoda taadi fani kaa tu ja brauc pa A7 posmaa ķekava rīga uz nu piemeram 75KM/H ja tāds ātrums ir bez objektīva iemesla (priekšā brīvs ceļšs diennakts gaišais laiks, sauss ceļš.)

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Braucu ar 90 km/h, jo ātrāk braukt nav baudījuma. Varbūt ar jauno Hyundai-SantaFe arī tiektos braukt ātrāk, jo tajā tiešām ātrumu nejūt un ir lieliska skaņas izolācija. Dažreiz atvelku arī līdz 120 km/h, bet secinu, ka kaifa tur nekāda nav - tāds ir mans temperaments... Un, protams, degvielas ekonomija arī ir no svara - ir patīkami pēc 800 kilometru nobraukšanas bākā iepildīt nevis 43 litrus, bet gan 41 litru dīzeļdegvielas! Ne velti dīzelīti pērk, lai iepi$$tu santīmu.

cik Tev gadu ?????

vai esi un kā braucis par Vācijas ceļiem- bāņiem ??????

tik lēni kā pie mums nekur nebrauc ,es vienmer atgriežoties no Eiropas pirmās dienas nevaru sabremzēties

bet tādus uz 75km/h braucošos vajadzētu sodīt par avārijas situāciju izraisīšanu ,jo tā ir apzināta ļaunprātība - es vel saprotu fūres ,bet ja ar vieglo tā dara tas šausmīgs egoisms - līdzvērtīgs tiem kas brauc uz 150 pa divvirzienu šoseju ,kādas mums ir 98%!!!

stogram Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

iedomaasimies situaaciju!!!!!! brauc kravas furgons, pilna masa 18 t , piegaadaa preci pa lv veikaliem. marsruts riga d-pils. ko daram???????? braucam pa nakti?????

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Vaacijaa,uz autobahn seeñotaajus nocelj nost,bet kameer veel polizei nav paspeejushi vinju nocelt,scheize var sanaakt baigaa.Pasham gadijaas,ka vakara kreeslaa,ejot uz mieriigiem 14o,gandriiz ieraavu d**aa kautkaadam vieteejajam fanam,vinsh brauca ar kautkaadu retro moshki,varbuut tas moshkis aatraaka negaaja(aatrums vinjam kautkaadi 70-80 bija),bet vai vinsh nevareeja braukt pa parasto celju?Vinjam obligaati jaalien uz autobahn?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti