Kia Sorento

Beks Reģ.: 21.10.2006

Konkrēts jautājums: via kādam ir pieredze braukt ar šo auto Kia Sorento? Visvairāk interesē dīzelis A/T. Visu apzinīgo mūžu esmu vācu auto braucējs un cienītājs (īpaši Audi - i vecāki, i jauni). Bet - gribas darbā iepirkt ko radikāli citu. Un, kāpēc tas nevarētu būt Kia Sorento? Būtu baigi priecīgs, ja būtu kādi komenti no lietotājiem, nevis no tiem, kam tik ir, kā daudz žults un maz mērķu, kur to izlietot un kas spļauj uz visu ko...

 
1 2 3 4
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Viena paziņa brauc ar tādu. Kārba gan manuālā un ne diesel, bet neko īpaši sliktu nav teikusi, varbūt tāpēc, ka maz braukā un nekas vēl nav nobrucis. Man gan likās, ka skaņas izolācija un apdares kvalitāte varēja būt labāka, bet nu cena atbilstoša.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Varu tikai klientuteikto uzrakstīt. Pāris vecie un viens jaunais ir apdrošināti, varu apjautāties. Interesē?

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Interesē gan! 'Būtu pateicīgs!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Rīt apjautāšos par ekspluatāciju. No tā cik dažas dienas vienu aizņēmos braucienam uz laukiem varu spriest, ka ir samērā ok, bet nav parketnieks, vairāk tomēr gruntenei. Pūst samērā labi, bet tikai tajās vietās kur saskrāpē līdz bleķim, uzrāviens normāls priekš automāta un tikai 2.5l dīzeļa, sēdekļi kā vācietī-īsu padirseni un cietu azveltni, man nepatika, bet labāk nekā Patrulā.

Pieņemama skaņas izolācija, bet ne vairāk. Stock audio klausīties var. bet ir labāki dzirdēti, patiks A6 un pasātu īpašniekiem. Patēriņš tak sebe, ar pārkrautu auto uz 120 pa šoseju ejot rādija galā 7.4. Nav grīļīgs, bet ļoti jūt asas bedres toties grantene ok pat ļoti. Salons smuks un viegli tīrās, sīkie ar saldējumu un čipšiem piemēsloja un moikā diezgan ātri tika galā. Gaismas tuvās ok, bet tālās manam Chrysleram labākas par galvas tiesu.

Nu ko vēl...jautā, pa tām brīvdienām diezgan daudz pabraukāju pa dažādiem ceļiem. Nu un rīt ja neaizmirsīšu ierakstīšu teh lietas par ilgu ekploatāciju.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ha, mans 3 litrīgais Subaru 7 litros pa šosi vēsi iekļaujas Nu baigi ekonomiskais hujdaj dīzelis

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Baigi labi, paldies par infu! Vakar iekš Gross Auto pabraucu, bet tas jau nav rādītājs - tā pa čutj/čutj. Tie, kas paši brauc, tiem ticu vairāk.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Ha, mans 3 litrīgais Subaru 7 litros pa šosi vēsi iekļaujas Nu baigi ekonomiskais hujdaj dīzelis

Mans kraisleris pie 120+ un pilna salona arī 6.7-7.2 uz sotaku, bet tas nav rādītājs, Audi 2.5 pie tādas pašas slodzes man 6.9 rādija.

Un tur nav Huidaj, bet gan mērcēdēsā dīzelis!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Khmm...Audi bija dīzelis un patiesībā Škoda Superb, bet viss jau identisks.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

Par gadiem nezinu, bet pie 300 000 izskatās vel ok.

Probzas ja pareizi atceros bija ar apkalpošanu pēc garantijas beigām, neviens izņemot pārdevēju neņemas taisīt ko specifisku ja notiks.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Beks rakstīja: Baigi labi, paldies par infu! Vakar iekš Gross Auto pabraucu, bet tas jau nav rādītājs - tā pa čutj/čutj. Tie, kas paši brauc, tiem ticu vairāk.

Tev priekš sevis vai darbiniekiem?

Ja sev tad OBLIGĀTI ŅEM "MAXIMO" kompektāciju, jaukāk iet un izskatās.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12 tā ka iepūtiet man par kaut kādu dižo bezmotor dīzeļu ekonomiju un lielo motoru pārtēriņu

P.S. Ar īpaši smagu kāju, protams, arī savus 20 un vairāk litrus var dabūt, bet tad nu ir kārtīgi jāpacenšas

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12 tā ka iepūtiet man par kaut kādu dižo bezmotor dīzeļu ekonomiju un lielo motoru pārtēriņu

P.S. Ar īpaši smagu kāju, protams, arī savus 20 un vairāk litrus var dabūt, bet tad nu ir kārtīgi jāpacenšas

Ar savējo esmu tasē pa divdesmit minūtēm 62 litrus nolicis ļoti smagā kāja man kkur ap 23 turās, bet ikdienā ap 16, tas pie 258 hp 319 nm, 1732 kg V6 un platajām riepām.

Ar kondu Jazzu ko kā maiņas auto sanēmu un kuram ap polšu dzinējs bija patēriņš pie tadas pašas braukšanas 11l pilsētā =) mazzmootori rulle

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Beks rakstīja: Baigi labi, paldies par infu! Vakar iekš Gross Auto pabraucu, bet tas jau nav rādītājs - tā pa čutj/čutj. Tie, kas paši brauc, tiem ticu vairāk.

O! Uzjautā ārnijam!!! Viņš pat labāk par mani zinās!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Beks rakstīja: Konkrēts jautājums: via kādam ir pieredze braukt ar šo auto Kia Sorento? Visvairāk interesē dīzelis A/T. Visu apzinīgo mūžu esmu vācu auto braucējs un cienītājs (īpaši Audi - i vecāki, i jauni). Bet - gribas darbā iepirkt ko radikāli citu. Un, kāpēc tas nevarētu būt Kia Sorento? Būtu baigi priecīgs, ja būtu kādi komenti no lietotājiem, nevis no tiem, kam tik ir, kā daudz žults un maz mērķu, kur to izlietot un kas spļauj uz visu ko...

Ā, un aizmirsu pateikt nopērkot da jebkuru citu marku tu uzzinā si, ka vācieši riktīgi iesūkā. Pat francūži pirmos trīs gadus ir normālāki!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: mazzmootori rulle

Mazmotori rullē - bet attiecīgās mašīnās - tavā govē nekas mazāks arī nerullē, jo ar kaut ko mazāku būs skaņa un patēriņš, bet nebūs kustības

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12 tā ka iepūtiet man par kaut kādu dižo bezmotor dīzeļu ekonomiju un lielo motoru pārtēriņu

P.S. Ar īpaši smagu kāju, protams, arī savus 20 un vairāk litrus var dabūt, bet tad nu ir kārtīgi jāpacenšas [/c

cik spocīgi jābrauc lai 3L subāram pilsētā dabūtu 11L nah vispār tad jāpērk 3L motors, ja pats stumj viņu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12

10-12 litros iekljautos, bet tikai ripojot pa veejam ar lielu buru uz jumta

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Man arī paziņam ir Sorentu, diesel un automāts. Principā šis nav no īsajiem cilviņiem, velk ar mašīnu jau 2o gadu un apmierināts kā zilonis. Apkopes, tiesa,padārgas esot, bet toties nekam citam rokas klāt nav jāliek.

Neliela atkāpe no tēmas, ja esi noskaņojies uz džipu, paskaties salīdzināšanai Grand Cherokee. Es arī ilgi tēmēju uz Sorento, bet beigās paņēmu bik pabrauktu Jeep. Naudās sanāk tas pats. Man GC likās komfortablāks, klusāks un arī kārba labāk šancēja. Patēriņš šoseja/rīga ap 10 ( braucot līdz 110), tikai pilsēta 12 -13.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Man arī paziņam ir Sorentu, diesel un automāts. Principā šis nav no īsajiem cilviņiem, velk ar mašīnu jau 2o gadu un apmierināts kā zilonis. Apkopes, tiesa,padārgas esot, bet toties nekam citam rokas klāt nav jāliek.

Neliela atkāpe no tēmas, ja esi noskaņojies uz džipu, paskaties salīdzināšanai Grand Cherokee. Es arī ilgi tēmēju uz Sorento, bet beigās paņēmu bik pabrauktu Jeep. Naudās sanāk tas pats. Man GC likās komfortablāks, klusāks un arī kārba labāk šancēja. Patēriņš šoseja/rīga ap 10 ( braucot līdz 110), tikai pilsēta 12 -13.

F..k, tur bija domāts otro gadu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12 tā ka iepūtiet man par kaut kādu dižo bezmotor dīzeļu ekonomiju un lielo motoru pārtēriņu

P.S. Ar īpaši smagu kāju, protams, arī savus 20 un vairāk litrus var dabūt, bet tad nu ir kārtīgi jāpacenšas [/c

cik spocīgi jābrauc lai 3L subāram pilsētā dabūtu 11L nah vispār tad jāpērk 3L motors, ja pats stumj viņu

Pamalči idiņ, ja nezini!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12

10-12 litros iekljautos, bet tikai ripojot pa veejam ar lielu buru uz jumta

Tu to buru sev ānusā varētu iebāzt un paklusēt!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

Kāds te vispār sakars ar Audī, losi?!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

exif rakstīja:

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12

10-12 litros iekljautos, bet tikai ripojot pa veejam ar lielu buru uz jumta

Tu to buru sev ānusā varētu iebāzt un paklusēt!

Vot kaadas inteligjences mums te apgrozaas

Un kaadu pateerinju noraada razhotaajs?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti