Yaris 2006 vai Fabia New

theerny Reģ.: 08.02.2004

Sieviete meklē sev ekonomisku auto ikdienas braukšanai (20tkm/gadā).

Ir apstājusies pie viena Toyota Yaris 1.3 benzīns 2006 gada eksemplāra ar 50tkm un garantiju līdz 2009.g februārim - 9keur

vienīgais kas nedaudz bremzē izvēli (aizmugurējais bampers nedaudz apskrāpēts)

tad nu mīņājas un domā ka varbūt paņemt jauno Fabia pa taisno no dīlera, bet tam savukart cena pie 11-12ker

Ko tad labāk izvēlēties ja cenai ir nozīme (budžets 9KEUR, ja ļoti iespringt tad max 11keur), kā arī nepieciešams auto ar ekonomisku ekspluatāciju.

Varbūt ir alternatīvas? Corsa atkrīt dēl iepriekš esošiem 2 opeļiem, focus arī.

Šajā gadījumā nevajag pagarinātāju/staipītāju vtml, bet gan vairāk vwfans mīlēto ekonomiju

 
1 2 3 4
pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu par Škodām (vizuāli nepiedur..) , bet '06.g. Yaris ar 1.3 benzīnmotoru arī manai sievai ir jau pusgadu! Labu labais!! Uzrāviens ok, apdzīt viegli. Salons plašs, tikai iepriekš jau pieminēts, ka viss plastmasā. Daudz visvisādi "bardačoki" un kabatas, kur dajebko salikt

Pilsētas režīmā tiek pārsvarā arī braukts un patēriņš kkur ap 6.5-7.2L uz 100.

Es uzskatu, ka no mazmašīnām Yaris ir vispievilcīgākais arī vizuāli.

Katrā ziņā sieva ir apmierināta ar šo auto

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Nezinu par Škodām (vizuāli nepiedur..) , bet '06.g. Yaris ar 1.3 benzīnmotoru arī manai sievai ir jau pusgadu! Labu labais!! Uzrāviens ok, apdzīt viegli. Salons plašs, tikai iepriekš jau pieminēts, ka viss plastmasā. Daudz visvisādi "bardačoki" un kabatas, kur dajebko salikt

Pilsētas režīmā tiek pārsvarā arī braukts un patēriņš kkur ap 6.5-7.2L uz 100.

Es uzskatu, ka no mazmašīnām Yaris ir vispievilcīgākais arī vizuāli.

Katrā ziņā sieva ir apmierināta ar šo auto

Vai sieva ir apmierināta arī ar pirdienu?

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Vai sieva ir apmierināta arī ar pirdienu?

Obligāti!!

Un pelēkos zirņus ar kefīru arī dod regulāri!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Neko viņš nesajauca.

tur bija zilas krāsas impreza wrc pret acaino MB e.

MB e vadītājs bija beigts, subāra vadītājam lauzta kāja (pats izkāpa no auto), subāra blakussēdētājam vispār nekā.

Tas grāvī pamukušais bija kaut kāds 90-gadu pavecs 'dzips, Patrol vai arī kaut kāda Frontera.

MB E būtu izglābies ja nebūtu braucis tā kā daudzi latvijā brauc -5m āiz priekša braucošā džipa/busa vai fūres.

Tobiš, džips redzēja ka subārs nevar pabeigt apdzīšanu un nogrieza gºāvī, MB E vadītājam nebija pat laiks lai noreaģētu jo tas notika ziepniekkalna ielas galā kur visi brauc 70+

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Yaris labāks par Fabia

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

WALA rakstīja:

P

Shit happens, es ar esmu bijis spiests izvēlēties grāvi kad pie apdzīšanas sāka mētāt pēcpusi - pretī nāk kravinieks, aizmugurē kravinieks ...

Kā var apdzenot sākt pakaļu nēsāt? Lisaki vai pakaļas bezpiedziņa?

Ne jau pats, bet apdzenot kravinieku pa sniega putru, kad mēgināju atgriezties savā joslā - pakaļa aizgāja taisni pa "iemīto" sliedi. Tas ar priekšas bezpiedziņu Carina E un normālām M+S riepām. Kā jau teicu dibens stipri pa vieglu lielai daļai priekšpiedziņas koyotu. Līdzīgi esmu izpildījies ar Avensi uz lauku ceļa. Tiko kā iekrauj astē kaut vienu cilvēkrumpi - tādas problēmas vairs neparādas.

Celicai kas novākojās lietus laikā uz Siguldas šosejas - tai gan bija paplikas riepas. Bet aºī viens no faktoriem bija arī tiešī dibengala svars - uzpeldēja pa risām.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti