Yaris 2006 vai Fabia New

theerny Reģ.: 08.02.2004

Sieviete meklē sev ekonomisku auto ikdienas braukšanai (20tkm/gadā).

Ir apstājusies pie viena Toyota Yaris 1.3 benzīns 2006 gada eksemplāra ar 50tkm un garantiju līdz 2009.g februārim - 9keur

vienīgais kas nedaudz bremzē izvēli (aizmugurējais bampers nedaudz apskrāpēts)

tad nu mīņājas un domā ka varbūt paņemt jauno Fabia pa taisno no dīlera, bet tam savukart cena pie 11-12ker

Ko tad labāk izvēlēties ja cenai ir nozīme (budžets 9KEUR, ja ļoti iespringt tad max 11keur), kā arī nepieciešams auto ar ekonomisku ekspluatāciju.

Varbūt ir alternatīvas? Corsa atkrīt dēl iepriekš esošiem 2 opeļiem, focus arī.

Šajā gadījumā nevajag pagarinātāju/staipītāju vtml, bet gan vairāk vwfans mīlēto ekonomiju

 
1 2 3 4
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Piektdien izbraucu testa braucienu ar jauno Ford-Fiesta. Ļoti patika! Trakoti ērta sēdēšanas pozīcija pie stūres un plašuma sajūta priekšā. Labprāt par 9339 latiem iegādātos 5 durvju Fiestu sarkanā krāsā ar 1,25 litru 82 zirgspēku benzīna motoru, klimatkontroli, borta kompjūteru un pretmiglas lukturiem.

Šāds auto (gandrīz nullīte) man trāpījās Hertz nomā Vācijā. Palika tiešām labs iespaids. Vienīgi pie ātruma 120 km/h bija grūti "pacelt" līdz 150 km/h un arī šādā gadījumā degvielas patēriņš ievērojami pieauga. Bet visādi citādi - tiešām ērts un ietilpīgs auto.

bet, ja pa konkrēto topiku, es no piedāvājuma izvēlētos Yaris - Kvalitāte, uzticamība, atlikusī vērtība pēc, piemēram, 5 gadiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: tu aizmirsi sarēķināt cik maksā sveces un filtrii....

yaris pie dīlera, 750 pie vasjas... uz apkopi

Ugums, un taad mēs redzam dazadus brīnumbērnus ar 750iL, vai S klasse - bet liselīniem, un piekari kura bez pa brugi vienkārši nav spējīga klusi un baudāmi pārvietoties utml.

Real driving pleasure !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man paziņam fāteris brauc ar S430... uz NR paliktņa rakstīta DE adrese un Gebrauchtwagen... un attiecīgi Walas pieminētās plikās riepas...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kaut vai dēļ tiem liekajiem desmitiem dzīvības centimetru.

Redzi ja tu vari uzturēt to auto - tad ir OK, ja nevari - tad aizmirsti, Ja brauksi ar liselīniem tad tie tai liekie 10 cm dzīvībai neko nedos, jo nolikt to pletīzeri škēršām un iesipt pa stabu nabūs liela māksla, un tad tā tava veselā priekša bšū "četrkājainim zem astes", jo redz tam lūznim vēl neviens nebija aizdomājies šānos ielikt speciālus tērauda stieņus, kas palīdz sānu krash gadījumā !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Redzi ja tu vari uzturēt to auto - tad ir OK, ja nevari - tad aizmirsti, Ja brauksi ar liselīniem tad tie tai liekie 10 cm dzīvībai neko nedos, jo nolikt to pletīzeri škēršām un iesipt pa stabu nabūs liela māksla, un tad tā tava veselā priekša bšū "četrkājainim zem astes", jo redz tam lūznim vēl neviens nebija aizdomājies šānos ielikt speciālus tērauda stieņus, kas palīdz sānu krash gadījumā !!!

Būmerļimuzīns būtu tik sūdīgi aprīkots? Es pat esmu redzējis B3 A80 ar opciju "papildus stieņi durvīs"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Bauskas shosejas saakums un MB acainais ar bij...ar Gruz200

jaaparokaas tepat arhiivaa...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien izbraucu testa braucienu ar Toyota-iQ ar 1 litra 3 cilindru 68 zirgspēku benzīna motoru. Mašīnai bija automātiskā ātrumkārba - variators. Biju patīkami pārsteigts un sapratu, par ko tiek prasīti 10510 lati. Skaņas izolācija teicama! Neskatoties uz īso 2 metru bāzi (Merivai tā ir 263 cm), nemaz dikti kratelīgs tas auto nebija. Braukšanas sajūtas krietni patīkamākas nekā iekš Mitsubishi-Colt vai Renault-Twingo.

www.amserv.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Fans, kāpēc tu vispār mēģini tādus iepirkumu ratiņus uz četriem riteņiem? Tev tā tarataika tāpat neder. Tur aizmugurē vispār kāds cilvēks var iekāpt arī, jeb vai tāpat, kā klarksons teica par g-wiz "...un dievs vēl nav radījis radību, kas varētu apsēsties aizmugurē"?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Fans, kāpēc tu vispār mēģini tādus iepirkumu ratiņus uz četriem riteņiem? Tev tā tarataika tāpat neder. Tur aizmugurē vispār kāds cilvēks var iekāpt arī, jeb vai tāpat, kā klarksons teica par g-wiz "...un dievs vēl nav radījis radību, kas varētu apsēsties aizmugurē"?

Ja tas, kurš vēlas sēdēt aizmugurē, ir 180 cm garš un labi sarunā ar to 180 cm garo, jauko cilvēku, kurš apsēdies priekšā, ka tas salieks kājas un pabrauks krēslu kādus 10-15 cm uz priekšu, tad aizmugurē ar ciešamām ērtībām apsēsties var. Bet nebūs ērti braukt tālus gabalus ! Aiz 180 cm gara vadītāja apsēsties nevar. varbūt aiz maziņas 155-160 cm garas sievietes var...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vārdu sakot šmārts ir labāks, jo tas ir mazāks dēļ tā, ka tur nav neviens smukumam ielicis neizmantojamu pakaļas ķebli

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Nē runa par Impreza STI vs MB Eklassi !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Būmerļimuzīns būtu tik sūdīgi aprīkots? Es pat esmu redzējis B3 A80 ar opciju "papildus stieņi durvīs"

Atsevišķos gadījumos (bet tas jau runa par pavisam vecajiem E32, E36 utml.) vispar varēja tikai pabrīnīties par konstrukciju, šķiet to gadu 5-series, priekšu nonest vaºēja kā sū, ja pareizā vietā sānos trāpīja, pat ātrumu nekādu lielo nevajdzēja.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

msh rakstīja: Fans, kāpēc tu vispār mēģini tādus iepirkumu ratiņus uz četriem riteņiem? Tev tā tarataika tāpat neder. Tur aizmugurē vispār kāds cilvēks var iekāpt arī, jeb vai tāpat, kā klarksons teica par g-wiz "...un dievs vēl nav radījis radību, kas varētu apsēsties aizmugurē"?

Ja tas, kurš vēlas sēdēt aizmugurē, ir 180 cm garš un labi sarunā ar to 180 cm garo, jauko cilvēku, kurš apsēdies priekšā, ka tas salieks kājas un pabrauks krēslu kādus 10-15 cm uz priekšu, tad aizmugurē ar ciešamām ērtībām apsēsties var. Bet nebūs ērti braukt tālus gabalus ! Aiz 180 cm gara vadītāja apsēsties nevar. varbūt aiz maziņas 155-160 cm garas sievietes var...

mazohists... tos auto pārdod komplektā ar rozā bumbiņu un ādas cepurīti...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Nē runa par Impreza STI vs MB Eklassi !!!

Šite: www.apollo.lv/...

Un te par mazauto: www.tvnet.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Piedod, spečuk, bet vai STI ir yaris klasē un vai E klase ir 7-tās sērijas klasē?

Tas tikai bija piemērs par tavu nejaunu bet lielu auto izturību ( par taviem +10 cm priekšā) !!! Ja paņem vecu 3 Golpu un iesipj purnā Volvo 940 - tad golpā ir 2+ līķi, bet Volvo arī ne mazāk kā 1 aºī tādas avarijas ir bijušas tepat LV. Tajā pat laika ja Golpa 3 vietā būtu svaigs mazauto - visticamāk dzīvi būtu palikuši visi. Gan Volvo vadītājs, gan arī tie kas bija GOlpa priekšas benķos. Vienkārši tas golps priekšlaicīgi sadalījās, un līdz ar to norāva Volvo visu vadītāja pusi kopā ar vadītāju.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tu tagad lielies ar "aizmugurē sēdošo" vai ar viņa fizisko sagatavotību?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pēc neliela trieciena pa mazauto aizmuguri, aizmugurē sēdošais mēnesi gulēja ar kakla traumu, tādā pašā avārijā semjorkinā aizmugurē sēdošais izkāpa un iedeva vainīgajam bietē.

Tas tā, no kolēģu pieredzes.

Protams ka tā var gadīties, tāpat kā varēja slikti beigties tam 2 Golpam, kurš acīmredzot labi apzinoties situācijas bezcerību to savu dampi ierāva grāvī, kamēr Mersists nepaspēja, vai arī domāja ka liekie bleķi paglābs.

Shit happens, es ar esmu bijis spiests izvēlēties grāvi kad pie apdzīšanas sāka mētāt pēcpusi - pretī nāk kravinieks, aizmugurē kravinieks ... pie kam paveicās "grāvi" sameklēju tādā vietā kur mierīgi laideni caur grāvi pļavā iekšā - tik apakšas plastmasas bišk apskrāpēju. KOpš tās reizes rūpējos lai auto pakaļgals ir pēc iespējas noslogots, jo tadus fokusus ar savām tukšām TOYO ne pirmo reizi izbaudu. Esmu aºī vilcis astē cienai Celicai kas novākojās šī paša iemesla dēļ.

Teiksim Yarim šī problēma nepiemīt, tiesa ar standarta riepām pa Baltijas ceļiem virs 150km/h - nav patīkami braukt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vēlreiz "palielīšos"... ir pieejams Grand Cherokee un E61... bet neatļaujos braukt ātrāk par 105 km/h... pie retiem izņēmumiem... esmu redzējis, kas paliek pāri no ātrāk braucošiem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ...

Tā kā ātruma izvēle nebūt nav noteicošais faktors dzīvības uzturēšanai.

tu pats tam tici?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man čoms ar onānistu sastūma čupā Opeli vagonu ... opelī trīs beikti, viš apskrāpēja rokas un ģīmi... puika blakus sēdēja - biški ribas ielauza. (sprādzējies bija).. tā kā jautājiens par 4x4 iekš LV, joprojām aktuāls...

man pie Spuņciema "atradās" MB Ekautkāds, kurš mēģināja Suburban uz "masu" ņemt... nācās puikam vākties... pēc tam degoša gumija līdz galvaspilsētai smirdēja...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: vēlreiz \"palielīšos\"... ir pieejams Grand Cherokee un E61... bet neatļaujos braukt ātrāk par 105 km/h... pie retiem izņēmumiem... esmu redzējis, kas paliek pāri no ātrāk braucošiem...

Esmu redzējis, kas paliek pāri no uz 50 braucoša mazauto un kamaza. Tikai tāds iemesls beidzot lika Rīgas domei saprast, ka jāpārbūvē Biķernieku un Eizenšteina ielu krusts.

Tā kā ātruma izvēle nebūt nav noteicošais faktors dzīvības uzturēšanai.

Mercedesu par kamazu saukā? Jau iepriekšminētais links: www.tvnet.lv/...

Atgādināja vienu aņuku par jaunajiem krieviem:

Viens J.K. lielās otrajam- sak\' iepirku jaunu Mersedesu, otrs jautā- kas par modeli? Pirmais atbild- \"BMW\"...

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Nē runa par Impreza STI vs MB Eklassi !!!

tas subārists par to dabūja pasēdēt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Protams ka tā var gadīties, tāpat kā varēja slikti beigties tam 2 Golpam, kurš acīmredzot labi apzinoties situācijas bezcerību to savu dampi ierāva grāvī, kamēr Mersists nepaspēja, vai arī domāja ka liekie bleķi paglābs.

Shit happens, es ar esmu bijis spiests izvēlēties grāvi kad pie apdzīšanas sāka mētāt pēcpusi - pretī nāk kravinieks, aizmugurē kravinieks ... pie kam paveicās "grāvi" sameklēju tādā vietā kur mierīgi laideni caur grāvi pļavā iekšā - tik apakšas plastmasas bišk apskrāpēju. KOpš tās reizes rūpējos lai auto pakaļgals ir pēc iespējas noslogots, jo tadus fokusus ar savām tukšām TOYO ne pirmo reizi izbaudu. Esmu aºī vilcis astē cienai Celicai kas novākojās šī paša iemesla dēļ.

Teiksim Yarim šī problēma nepiemīt, tiesa ar standarta riepām pa Baltijas ceļiem virs 150km/h - nav patīkami braukt.

Kā var apdzenot sākt pakaļu nēsāt? Lisaki vai pakaļas bezpiedziņa?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti