Pakaļdzīšanās un mentu volvo!

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Vakar vakarā 23:25 uz štrāses Rīga-Jelgava kolosālā atrumā aiznesās, iespējams, dodge stealth zilā krāsā ar F1 cienīgu spoileri aizmugurē! Un pakaļ menti ar savu jauno volviķi. Un ātrums bija iespaidīgs! Bet man radās jautājums- vai mentiem ir standarta motori iekš vāģiem, ka viņi var panāk sportinieku?

 
1 2 3 4
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kur tev informaacija ka tas dodge bija sportinieks. tev pietiek ar spoileri ???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kur tev informaacija ka tas dodge bija sportinieks. tev pietiek ar spoileri ???

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Vakar vakarā 23:25 uz štrāses Rīga-Jelgava kolosālā atrumā aiznesās, iespējams, dodge stealth zilā krāsā ar F1 cienīgu spoileri aizmugurē! Un pakaļ menti ar savu jauno volviķi. Un ātrums bija iespaidīgs! Bet man radās jautājums- vai mentiem ir standarta motori iekš vāģiem, ka viņi var panāk sportinieku?

es dzīvoju 1km no šosejas ,un tikai dzirdēju skaļu mūkošo mašīnu un ar pauzi mentu sirēnas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a numurs nebija xx-402 gadūjumā???

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu ja skatās pēc rūpnīcas datiem, tad

dodge - 0-100km/h i 5.5s

volvo - 0-100km/h i 8.7- 6.5s (atkarībā no motora)

Un dodge ir kupeja, zemāks un tendēts uz ātrāku braukšanu salīdzinot ar volvo. Un stealth var vairāk dēvēt par sporta vāģi bez visa spoilera nekā par gruzaviku!

Un tā skaņa, ko dzirdēji, bija no viņa nolauztā izpūtēja kurš skaisti dzirksteļoju!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

T5R vai T6R iet jau labi, tikai es nezinu vai policijai ir parastie vai speciaali sagatavotie autinji...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Buutu interesanti uzzinaat ar ko tad biedzaas ta apakaljdziishanaas ! Vispaar Latvija kaut kur ir iespeejams uzzinata oficialao policijas statstiku - cik procentuaali paklajdziishanas ir bijushas sekmiigas un cik nesekmiigas ???

Vispaar jebkuras pakalj dziiishanas gadijumaa vajadzeetu peec tam oficiaalaa saitaa publicet informaaciju - vadiitaas tadas un taadas ar mashiinu (marka, modelis, numuri) tada un taada datumaa taadaa vietaa beega no policijas.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

Viena tante teica kad S 60 ar 170 HP vairak par 180-185 neiet.

Vai no pasa pieredzes infa kad iet 210-220. Tur tacu vel ir aprikojums un bakugunis kas rada pretestibu.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

piparinjs rakstīja:

AutoNets rakstīja: Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

Viena tante teica kad S 60 ar 170 HP vairak par 180-185 neiet.

Vai no pasa pieredzes infa kad iet 210-220. Tur tacu vel ir aprikojums un bakugunis kas rada pretestibu.

Nevajag tik daudz tantēs klausīties. 180-185 ir robeža, piemēram, tādam auto kā Toyota Corolla 1.4 ar 97zs.

Tā kā ar 170zs var krietni vairāk, ja vien nav kkāds ierobežotājs uzstādīts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

piparinjs rakstīja:

AutoNets rakstīja: Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

Viena tante teica kad S 60 ar 170 HP vairak par 180-185 neiet.

Vai no pasa pieredzes infa kad iet 210-220. Tur tacu vel ir aprikojums un bakugunis kas rada pretestibu.

Nevajag tik daudz tantēs klausīties. 180-185 ir robeža, piemēram, tādam auto kā Toyota Corolla 1.4 ar 97zs.

Tā kā ar 170zs var krietni vairāk, ja vien nav kkāds ierobežotājs uzstādīts.

mani 175hp atduras pret ierobezotaju pie 210. vakar iemeginaju.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Vispaar Latvija kaut kur ir iespeejams uzzinata oficialao policijas statstiku - cik procentuaali paklajdziishanas ir bijushas sekmiigas un cik nesekmiigas ???

Vispaar jebkuras pakalj dziiishanas gadijumaa vajadzeetu peec tam oficiaalaa saitaa publicet informaaciju - vadiitaas tadas un taadas ar mashiinu (marka, modelis, numuri) tada un taada datumaa taadaa vietaa beega no policijas.

Nu es esmu divreiz laidies no mentiem un abas reizes bija man par labu. Turklāt tas bija jau sen, vēl ar veco huļiganku

Ja ir doma mukt, galvenais ir pirmais brīdis, kamēr ments tiek līdz savam auto. Ja pa to laiku paspēj nozust, tad menti atsūkā

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Buutu interesanti uzzinaat ar ko tad biedzaas ta apakaljdziishanaas ! Vispaar Latvija kaut kur ir iespeejams uzzinata oficialao policijas statstiku - cik procentuaali paklajdziishanas ir bijushas sekmiigas un cik nesekmiigas ???

Vispaar jebkuras pakalj dziiishanas gadijumaa vajadzeetu peec tam oficiaalaa saitaa publicet informaaciju - vadiitaas tadas un taadas ar mashiinu (marka, modelis, numuri) tada un taada datumaa taadaa vietaa beega no policijas.

personīgi esmu ņēmis dalību vienā aizmukšanā, kā pasažieris. kā arī, pazīstu vienu fikso braucēju, kurš mūk regulāri. vismaz 1 reizi trīs mēnešos. Vienmēr veiksmīgi. Veiksmīgas mukšanas pamatā bijis vienmēr daudz ātru strauju pagriezienu pa mazām šaurām ielām, plus veiksmīga nolīšana slēpnī.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

personīgi esmu ņēmis dalību vienā aizmukšanā, kā pasažieris. kā arī, pazīstu vienu fikso braucēju, kurš mūk regulāri. vismaz 1 reizi trīs mēnešos. Vienmēr veiksmīgi. Veiksmīgas mukšanas pamatā bijis vienmēr daudz ātru strauju pagriezienu pa mazām šaurām ielām, plus veiksmīga nolīšana slēpnī.

Šī gan ir lieta par ko vajadzētu tiesību atņemšanu uz mūžu + kriminālu sodāmību (kaut nosacītu).

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

krix rakstīja:

personīgi esmu ņēmis dalību vienā aizmukšanā, kā pasažieris. kā arī, pazīstu vienu fikso braucēju, kurš mūk regulāri. vismaz 1 reizi trīs mēnešos. Vienmēr veiksmīgi. Veiksmīgas mukšanas pamatā bijis vienmēr daudz ātru strauju pagriezienu pa mazām šaurām ielām, plus veiksmīga nolīšana slēpnī.

Šī gan ir lieta par ko vajadzētu tiesību atņemšanu uz mūžu + kriminālu sodāmību (kaut nosacītu).

Lai katru reizi ieraugot mentus būtu šāds kaskadiera cienīgs brauciens?

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

kuka rakstīja: Buutu interesanti uzzinaat ar ko tad biedzaas ta apakaljdziishanaas ! Vispaar Latvija kaut kur ir iespeejams uzzinata oficialao policijas statstiku - cik procentuaali paklajdziishanas ir bijushas sekmiigas un cik nesekmiigas ???

Vispaar jebkuras pakalj dziiishanas gadijumaa vajadzeetu peec tam oficiaalaa saitaa publicet informaaciju - vadiitaas tadas un taadas ar mashiinu (marka, modelis, numuri) tada un taada datumaa taadaa vietaa beega no policijas.

personīgi esmu ņēmis dalību vienā aizmukšanā, kā pasažieris. kā arī, pazīstu vienu fikso braucēju, kurš mūk regulāri. vismaz 1 reizi trīs mēnešos. Vienmēr veiksmīgi. Veiksmīgas mukšanas pamatā bijis vienmēr daudz ātru strauju pagriezienu pa mazām šaurām ielām, plus veiksmīga nolīšana slēpnī.

nu kā tādi puišeļi, tie gan saskatās kino un spēlē kariņu, bet šie paaugušies spēlējas ar savu un citu likteņiem - laikam vēl nekas dzīvē nav sasniegts, ja reiz nav ko zaudēt.

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Amerikāņu SPORTA auto DODGE...smiekli pašam nenāk? Nevajag salīdzināt eiropas un japānas sporta auto,ar ASV lētā gala širpotrebu,kam sportisks ir tikai izskats Vadāmība tai miskastei ir dibenā jau no rūpnīcas...ja vēl tas ir pa mūsu ideālajiem ceļiem lauzts vecs pamponis,tad lielāks max ātrums un daudz,daudz veiksmes ir vienīgā šī amerikāņu superauto vadītāja cerība

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Lai katru reizi ieraugot mentus būtu šāds kaskadiera cienīgs brauciens?

Tu kā to domā??? Sodam par bēgšanu ir jābūt nesalīdzināmi bargākam par jebkuru citu sodu, lai pat dzērājiem nerastos vēlme bēgt, bet gan labāk saņemt sodu par savu pārkāpumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

baxi2 rakstīja: Amerikāņu SPORTA auto DODGE...smiekli pašam nenāk? Nevajag salīdzināt eiropas un japānas sporta auto,ar ASV lētā gala širpotrebu,kam sportisks ir tikai izskats Vadāmība tai miskastei ir dibenā jau no rūpnīcas...ja vēl tas ir pa mūsu ideālajiem ceļiem lauzts vecs pamponis,tad lielāks max ātrums un daudz,daudz veiksmes ir vienīgā šī amerikāņu superauto vadītāja cerība

Interesanti, kāpēc lielāks? Jeņķu kastēm parasti vmax nekas izcils nav

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Lai katru reizi ieraugot mentus būtu šāds kaskadiera cienīgs brauciens?

Tu kā to domā??? Sodam par bēgšanu ir jābūt nesalīdzināmi bargākam par jebkuru citu sodu, lai pat dzērājiem nerastos vēlme bēgt, bet gan labāk saņemt sodu par savu pārkāpumu.

Nu elementāri. Noņems pravas. Pēc tam katru reizi, kad ieraudzīs mentus, pedālis grīdā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Nu es esmu divreiz laidies no mentiem un abas reizes bija man par labu. Turklāt tas bija jau sen, vēl ar veco huļiganku

Ja ir doma mukt, galvenais ir pirmais brīdis, kamēr ments tiek līdz savam auto. Ja pa to laiku paspēj nozust, tad menti atsūkā

Tad jau sanāk, ka Tu esi kretīns un nelietis !

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bams rakstīja: Nu es esmu divreiz laidies no mentiem un abas reizes bija man par labu. Turklāt tas bija jau sen, vēl ar veco huļiganku

Ja ir doma mukt, galvenais ir pirmais brīdis, kamēr ments tiek līdz savam auto. Ja pa to laiku paspēj nozust, tad menti atsūkā

Tad jau sanāk, ka Tu esi kretīns un nelietis !

Tb tev skauž, jo tu tā nevari?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Tad jau sanāk, ka Tu esi kretīns un nelietis !

tads zilais tekstinjsh

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bams rakstīja: Nu es esmu divreiz laidies no mentiem un abas reizes bija man par labu. Turklāt tas bija jau sen, vēl ar veco huļiganku

Ja ir doma mukt, galvenais ir pirmais brīdis, kamēr ments tiek līdz savam auto. Ja pa to laiku paspēj nozust, tad menti atsūkā

Tad jau sanāk, ka Tu esi kretīns un nelietis !

Ko tu saproti ņuņņa

maxgroup Reģ.: 26.03.2004
0 0 Atbildēt

Man bija (starp citu var sistu iegadat) 3000GT, tipa analogs Dodge Stealth, es domāju, ka, ja gribētu, no mentiem aizmukt nav problēmu - jaizmanto vairak asu līkumu. Ķekavas apli var izbraukt virs 100km/h bez lielām problēmām un pat bez ielīšanas citā joslā.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti