Degvielas tirgotāji melo ???

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003

Kad jēlnaftas cena nosvārstas uz augšu kaut par 5%, degvielas tirgotāi asi reaģe, paceļot arī degvielas cenas, stāstot masu mēdjos, ka redz:

" jēlnaftas cena afigenna uzlekusi, rezerves, akcīzes, blaa blaa blaaa.. līdz ar to arī cena degvielai pieaug tik krasi...."

Kad jēlnaftas cena nokrīt... pat par 50%.... degvielas tirgotāji ar skābiem ģīmjiem skaidro:

" nuuuuu, ziiiiniet.... eeee..... aaaaaa.....nu jums to tāpat divos vārdos nevar izskaidort - kā veidojas degvielas cena... degvielas cena tieša veidā nu nekā nav saitīta ar jēnaftas cenu pasaules tirgos... nuuuuuu jaaaa.... tagad ir jēlnaftas cena mazāka par 50% salīdzinot ar pīķa mēnešiem, bet nu uz degvielas cenām tas gandrīz nekādu iespaidu neatstās, jo ražošanas izmaksas, akcīzes, rezerves, blaa blaa blaa......"

 
1 2 3 4 5 6 ..9
Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: Kad jēlnaftas cena nosvārstas uz augšu kaut par 5%, degvielas tirgotāi asi reaģe, paceļot arī degvielas cenas, stāstot masu mēdjos, ka redz:

" jēlnaftas cena afigenna uzlekusi, rezerves, akcīzes, blaa blaa blaaa.. līdz ar to arī cena degvielai pieaug tik krasi...."

Kad jēlnaftas cena nokrīt... pat par 50%.... degvielas tirgotāji ar skābiem ģīmjiem skaidro:

" nuuuuu, ziiiiniet.... eeee..... aaaaaa.....nu jums to tāpat divos vārdos nevar izskaidort - kā veidojas degvielas cena... degvielas cena tieša veidā nu nekā nav saitīta ar jēnaftas cenu pasaules tirgos... nuuuuuu jaaaa.... tagad ir jēlnaftas cena mazāka par 50% salīdzinot ar pīķa mēnešiem, bet nu uz degvielas cenām tas gandrīz nekādu iespaidu neatstās, jo ražošanas izmaksas, akcīzes, rezerves, blaa blaa blaa......"

jaa taa ir normaali buutu ja beņa tagad maksātu ap 45 santīmi litrā

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Jebkurš tirgotājs melo. Vai vismaz noklusē šo to.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ar kirzu jamajiem... pa pautiem un ninado ljalja ka nav nekaadas vienoshanaas...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Oi bļē, ko ta tagad darīt, sūdu dakšas un protestēt? Man liekas, ka vienmēr visi patērētāji ir nepilnīgi informēti un maldināti iespēju robežās maksimālas peļņas iegūšanai.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Būs jau labi. Ņemot vērā vairumtirdzniecības cenu krišanos, drīzumā benzīnam jāmaksā zem 65 santīmiem, bet dīzeļdegvielai zem 70 santīmiem litrā.

www.mnth.lv/...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Oi bļē, sūdu dakšas un protestēt?

da pat ja viss EU parlaments varetu draudēt publiski izdarīt pašnāvību - tāpat nekas nemainītos

te jau ir pasaules mēroga "afēra", kurai kājas aug jau vairāk kā 40 gadus senajā vēsturē

viekārši patīkami iekš TV kastes vērot vietējā mēroga mūļus, kas sabierībai ik pēc 2-3 mēnešiem ir spiesti taisnoties, stāstot visādas idiotiskas muļķības

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

viekārši patīkami iekš TV kastes vērot vietējā mēroga mūļus, kas sabierībai ik pēc 2-3 mēnešiem ir spiesti taisnoties, stāstot visādas idiotiskas muļķības

Lopiņi ar jāmīl esot. Un LV neviens īpaši netaisnojas, jo apzinās, ka tāpat neviens neko neizdarīs.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Oi bļē, ko ta tagad darīt, sūdu dakšas un protestēt? Man liekas, ka vienmēr visi patērētāji ir nepilnīgi informēti un maldināti iespēju robežās maksimālas peļņas iegūšanai.

Sēdies. Pieci.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

recluse rakstīja: Oi bļē, ko ta tagad darīt, sūdu dakšas un protestēt? Man liekas, ka vienmēr visi patērētāji ir nepilnīgi informēti un maldināti iespēju robežās maksimālas peļņas iegūšanai.

Sēdies. Pieci.

jēga.divi... vai pat nezačots...

identificēta problēma, risinājums - dirka ot bubļika...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pircējam, lai identificētu problēmu, ir jāvelta relatīvi daudz laika tās izpētei. Ne visi to grib/spēj, tāpēc pārējais paliek pārdevēja ziņā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

soglasen....

no inogda - boljno....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Visi tā dara un visi ar to sastopas ikdienā. Dzīve ir sūra un life is pain

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jap...

tik nakuj ar to jāsastopas ejot pie vītola, vai pie besarāba?

nakuj mani letiņš drātē smagāk, kā turks berlīnē?

ja dzīve tik dikti sāp, tad mošk izvilkt to pimpi no dibena?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu bet reāli kā var ietekmēt preces/pakalpojuma piedāvātāju? Tikai nepērkot preci/pakalpojumu, bet bez maizes un degvielas grūti iztikt. Kamēr LV būs patērētāju sabiedrība, kura neko nespēj izdarīt, nekas nemainīsies.

Cenu palielina vienmēr uzreiz, bet samazina tikai dažreiz

P.S. Neviens nemirst nevainīgs, dzīve visus izdrāž.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: jap...

tik nakuj ar to jāsastopas ejot pie vītola, vai pie besarāba?

nakuj mani letiņš drātē smagāk, kā turks berlīnē?

ja dzīve tik dikti sāp, tad mošk izvilkt to ******* no dibena?

Par vītolu un līdzīgajiem neizteikšos. Personīgi nebiju saskāries, bet dafiga viedokļi dzirdēti.

Par letiņiem - nu tas tiešām tā ir. Par paldies te gandrīz nekas nenotiek, visi tik skatās, kur garo rubli noķert. Pat paziņu vidū ar to nākas saskarties. Diemžēl. Laikam tiešām tauta tāda.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Nu bet reāli kā var ietekmēt preces/pakalpojuma piedāvātāju? Tikai nepērkot preci/pakalpojumu, bet bez maizes un degvielas grūti iztikt. Kamēr LV būs patērētāju sabiedrība, kura neko nespēj izdarīt, nekas nemainīsies.

Cenu palielina vienmēr uzreiz, bet samazina tikai dažreiz

P.S. Neviens nemirst nevainīgs, dzīve visus izdrāž.

Nu pamēģini ietekmēt mani kā preces/pakalpojuma piedāvātāju. Īpaši tad, ja es zinu, ka mana prece ir laba un par labu cenu tirgū. Starp citu, konkurenti vienmēr cenšas vadīties pēc nozares līdera uzvedības

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:....Starp citu, konkurenti vienmēr cenšas vadīties pēc nozares līdera uzvedības

bet ja tāda nau - saskaņojot cenas...

es vienkārši muldu, jo man tā šķiet....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Nu pamēģini ietekmēt mani kā preces/pakalpojuma piedāvātāju.

Bet es jau rakstu, ka ir preču/pakalpojumu klāsts bez kura vairs ikdinā negrib iztikt, tāpēc arī patērētājs nemaz reāli nemēģina neko mainīt. Es zinu viena uzņēmuma īpašnieku, kurš n-tos gadus atpakaļ konkrētā uzņēmumā nenopirka jaunus n-tos darba auto tikai tāpēc, ka viņu uzrunāja krieviski Bet reāli jau nekad visi nevienosies kko nepirkt tikai protestējot, lai kko ietekmētu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Nu pamēģini ietekmēt mani kā preces/pakalpojuma piedāvātāju.

Bet es jau rakstu, ka ir preču/pakalpojumu klāsts bez kura vairs ikdinā negrib iztikt, tāpēc arī patērētājs nemaz reāli nemēģina neko mainīt. Es zinu viena uzņēmuma īpašnieku, kurš n-tos gadus atpakaļ konkrētā uzņēmumā nenopirka jaunus n-tos darba auto tikai tāpēc, ka viņu uzrunāja krieviski Bet reāli jau nekad visi nevienosies kko nepirkt tikai protestējot, lai kko ietekmētu.

sūdīgs vadītājs... viņu vada emocijas, ne cena...

es tāpat darītu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaspersky rakstīja:....Starp citu, konkurenti vienmēr cenšas vadīties pēc nozares līdera uzvedības

bet ja tāda nau - saskaņojot cenas...

es vienkārši muldu, jo man tā šķiet....

Tev nešķiet. Tas tiešām tā notiek.

Degvielas nozare man ir sveša, bet to visu es, protams, nosapņoju

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Nu pamēģini ietekmēt mani kā preces/pakalpojuma piedāvātāju.

Bet es jau rakstu, ka ir preču/pakalpojumu klāsts bez kura vairs ikdinā negrib iztikt, tāpēc arī patērētājs nemaz reāli nemēģina neko mainīt. Es zinu viena uzņēmuma īpašnieku, kurš n-tos gadus atpakaļ konkrētā uzņēmumā nenopirka jaunus n-tos darba auto tikai tāpēc, ka viņu uzrunāja krieviski Bet reāli jau nekad visi nevienosies kko nepirkt tikai protestējot, lai kko ietekmētu.

Ja ir Tev spēks un ietekme, vari nenopirkt arī tad, ja nepatīk preces atrašanās adrese.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:...

Ja ir Tev spēks un ietekme, vari nenopirkt arī tad, ja nepatīk preces atrašanās adrese.

man nav spēka un nav ietekmes.... bet es nelietoju (kategoriski) pārtikā Valmieras piena produktus...

vienkārši, dzerot kefīru, tā sirmā kūsa zobos ķeras....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

man nav spēka un nav ietekmes.... bet es nelietoju (kategoriski) pārtikā Valmieras piena produktus...

vienkārši, dzerot kefīru, tā sirmā kūsa zobos ķeras....

Tā ir normālā patērētāja izvēle, bet tomēr bišku ne tas, kas "jaunus n-tos darba auto"

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Yetti rakstīja:

man nav spēka un nav ietekmes.... bet es nelietoju (kategoriski) pārtikā Valmieras piena produktus...

vienkārši, dzerot kefīru, tā sirmā kūsa zobos ķeras....

Tā ir normālā patērētāja izvēle, bet tomēr bišku ne tas, kas "jaunus n-tos darba auto"

Nu bet padomā citādi, ja Tev uzreiz neiepatīkas apkalpošana, bet zini, ka pēcāk vēl nāksies kontaktēties ar to kantori, kurš nepatīk, tad varbūt ir jēga samaksāt tos 5% vairāk un nepist sev smadzenes? Ne jau mersi getza vietā paņem.

Man nepatīk apkalpošana maximā, lai arī tuvākais veikals mājai un tāpēc neiepºkos tur.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ******* fuel economy

Kad braukšu 10k km gadā, es arī tā teikšu

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti