Pārdodu - jaunu, ļoti labu foto printeri

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Sorre, ieliktais razotāju links gļukains.

Te labota versija - www.epson.lv/...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

www.tehnoshop.lv/... 131.00 Ls

+ kasetes sākot no 7 Ls/gab.

krīze?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jau pirmajā linkā to printeri var iegūt par 150.-Ls ar piegādi...

www.google.com/...

sorre...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: www.salidzini.lv/...

mnja... uz šī fona autora piedāvātā cena ir vienkārši - zģec....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Eu, tirsēji - iečekojam piedāvājumu. Līdzi nāk VĒL VIENS kasetņu komplekts. 6 gab - katra par vismaz 7 Ls - kopa ir 42 Ls. Tātad, rēķini savu lēto piedāvājumu (ja tur protams var reāli dabūt) + kasetnes un tad īdam par cenu!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Klasiskā iAuto publikas attieksme - pofig, neko nelasu, ka tik ātrāk kaut ko varētu uztirst... Krīzei te nav darīšanas - piekāsa paziņa, kuram no pārstāvjiem to aparātu sagādāju. Šis nepaņēma, man ar nevajag, jo viens jau ir. Tad nu tirgoju.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Apskaties.

Black T0801

Cyan T0802

Magenta T0803

Yellow T0804

Light Cyan T0805

Light Magenta T0806

Komplekts - ja vari vispār fiziski dabūt saucas T0807 Multipack.

Par uzpildi nezinu. Neesmu informēts, vai šīs jaunās Claria tintes kāds pilda. Kastē ir viens komplekts, es dodu līdzi otru. Kādam laikam pietiks.

Par sotaku Tu vari aiziet pabraukāties ar kartingiem...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es necenstos uzrādīt tirgojamajai precei TĀDAS uzturēšanas izmaksas...

labi, veiksmi Tev

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Atvieglošu caureju dažiem:

www.epson-store.de/...

itpasaule.lv/...

www.gimene.lv/...

www.bbserviss.lv/...

www.digitalshop.lv/...

vari nepūlēties

nasing spešīal , ka mīl teikt ministri , bet nevajadzīgas un jaunas mantas tagad labi ja pa 1/2cenu var notirgot un pilnīgi pofig cik viņas ir ūberkrutas

P.S.līdzīgu iespēju canon , maximā , stāu pa 39,99

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

www.proline.lv/... 35,95

+

www.tehnoshop.lv/... 131,00

kopā 166,95LVL pret tavu ūberoferu 165LVL

pie tam muļķupaku var piepirkt vēlāk, kad tinte beidzas.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Mgm, un bembjus tirgot ar frāzi, ka gadu nebūs ne kapeiku jāiegulda, gan ir baigi ok....

Uzturēšanas izmaksas?!?? Tu gribi lielisku fotoprinteri, kas smukas krāsainas bildes drukā no zila gaisa?!? Loģiski, ka tinte būs vajadzīga. Bet tam, kas mīl drukāt savas fočenes, šāda lieta pat ļoti labi noderēs. Fotosalons sanāk dārgāk un nekvalitatīvāk.

Ja Tev nevajag, esi laipni aicināts komentēt citus forumus. Kam vajadzēs, tas pats pieteiksies.

P.S. Arī ziemas riepas (riepas un ziemai paredzētas!) var nopirkt MAXIMĀ... Tikai jautajums - Tu ar tam Ling Long riepām brauktu? Diezgan muļķīgs salīdzinājums no Tavas puses, kas ideāli pierāda Tavu nekompetenci šajā jomā.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja esi aplauzies, nelecies. Ja lecies, dabūsi pretī.

Saproti tak, nafig kādam pirkt kaut ko pa tādu pat cenu, ja tādu pašu kasti var nopirkt veikalā ar visu pēvē enn lētāk???

Kurš ir aplauzies? Un kurš lecās? Konstruktīvi paskaidroju situāciju. Un parādi man kur Tu šādu komplektu dabūsi lētak... FAIL.

Ja kādam vajag, lai ziņo, varu nomest vēl 5 Ls, lai tiek, kam tiešām noderēs. Ja nevajag, nekas, lai pastāv. Peace.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

P.S. Arī ziemas riepas (riepas un ziemai paredzētas!) var nopirkt MAXIMĀ... Tikai jautajums - Tu ar tam Ling Long riepām brauktu? Diezgan muļķīgs salīdzinājums no Tavas puses, kas ideāli pierāda Tavu nekompetenci šajā jomā.

kurā?

kasetēs?

printeros?

riepās?

vai maximās?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Un labu foto printeri Tu arī pērc, tāpat, lai pastāv plauktā un reizēm izdrukā uz tā melnbaltu tekstu... Yea, right...

Yetti - izvēlies pats. Ja būtu kompetents, nemaz neuzsāktu šādu neauglīgu sarunu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:....

Ja kādam vajag, lai ziņo, varu nomest vēl 5 Ls, lai tiek, kam tiešām noderēs. Ja nevajag, nekas, lai pastāv. Peace.

bez uzbrauciena - man būtu Tava situācija, tagad parakstītos arī uz 100nieku...

teiciens par zīli un medni kļūst arvien aktuālāks...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Ja kādam vajag, lai ziņo, varu nomest vēl 5 Ls, lai tiek, kam tiešām noderēs. Ja nevajag, nekas, lai pastāv. Peace.

lai pastaav gan... peec kaadiem paaris meeneshiem diiksi lai pa puscenu kaads to dranjkji savaac.. lai tik vairs nestaav

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un orgtehnika noveco paņemot to rokā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu vot, tas maita Kindzulis garām gāja...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

maita Kindzulis iet veelreiz garaam piebilstot- ka orgtehnika veca paliek jau no konveijera nonjemot

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Un labu foto printeri Tu arī pērc, tāpat, lai pastāv plauktā un reizēm izdrukā uz tā melnbaltu tekstu... Yea, right...

.

es jā

un tad , kad gribās fotkas izdrukāt , tinte ir kirdik

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A kāda ir mana situācija? Man nav krīze. Tāpēc par puscenu nepārdošu.

Mgm, un pie vairumniekiem stāvošās tintes tiek regulāri uzfrišinātas, pucētas un pulētas ja? Visas tintes ir hermētiskā iepakojumā - kaste vispār nav atpakota - kas Tev tur izžūt var?? Tāda tukša tiršana, nekas vairāk...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Man kautkā līdz šim likās ka ja drukā ar fotopapīra ar fototintēm tad bildes pašizmaksa sanāk kudiš lielāka kā aiznesot uz fotodarbnīcu.

Protams ja drukā visādus krānus, vai citu materiālu kam var piemērot kādu kriminālpantu tad mājas fotoprinteris ir must have.

Tā kā iesaku tev pamainīt reklāmas koncepciju un reklamēties tipa:

"nenopirki bmw un tagad tavs krāns ir tik mazs ka citiem kauns rādīt? tad nopērc šo ŪBER printeri pa ūBERcenu un drukā mājās krāna bildes nekaunoties ka kāds fotodarbnīcā apsmies"

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, palūkojies, kāda ir digitālās drukas kvalitāte fotosalonā (parastā, da jeb kurā). Man personīgi nepatīk, ja grib tiešām kvalitatīvu 10MP art bildi izdrukāt.

Otrkārt, paskaties, cik maksā viena A4 formāta izdruka fotosalonā un piepluso to nupat minēto ne pārāk spožo kvalitāti.

Es izvēlos drukāt ar šādu aparātu - bildes pašizmaksa sanāk mazliet zemāka, turklāt kvalitāte ir daudz labāka. Man (ofisā) viens tāds ir.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti