Pārdodu - jaunu, ļoti labu foto printeri

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

theerny svilina

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: theerny svilina

suka tāc...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Eu, tirsēji - iečekojam piedāvājumu. Līdzi nāk VĒL VIENS kasetņu komplekts. 6 gab - katra par vismaz 7 Ls - kopa ir 42 Ls. Tātad, rēķini savu lēto piedāvājumu (ja tur protams var reāli dabūt) + kasetnes un tad īdam par cenu!

131+42 = 173ls - PNV ~= 143ls

tu gribi 165

kurš ir tirsējs????

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 tu gribi teikt, ka šitais sūdprinteris drukā labāk par fotosalona lielajām n-tūkstošus vērtajām iekārtām?

nēnu var protams drukāt maximā par 5sant bildi un sūdzēties, ka kvalitāte sax, bet nu normālos salonos tādas lietas nav novērotas.

pietam lai atmaksātos tas aparāts vajag izdrukāt vairāk par 1600 bildēm (fotosalonos vidēji par 10sant gab un aparāta cena ap 160Ls)... es pa visu savu mūžu nesagrabinātu tik daudz bilžu + ierēķini tintes, kuras beidzas pamēram pēc 100-200 bildēm un paka maksā ap 40 Ls.....

pats esi iegrābies un tagad mēģini citiem iešmugulēt to hlamu.

btw tu neesi tas pats, kas tirgoja to super pasātu ar beigto virzuli par kosmisku cenu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: LyNx8 blablabla

btw tu neesi tas pats, kas tirgoja to super pasātu ar beigto virzuli par kosmisku cenu?

viņš jau sačinija to zvirzuli un tad tirgoja

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: ...

btw tu neesi tas pats, kas tirgoja to super pasātu ar beigto virzuli par kosmisku cenu?

vēl viens suka

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: LyNx8 tu gribi teikt, ka šitais sūdprinteris drukā labāk par fotosalona lielajām n-tūkstošus vērtajām iekārtām?

nēnu var protams drukāt maximā par 5sant bildi un sūdzēties, ka kvalitāte sax, bet nu normālos salonos tādas lietas nav novērotas.

pietam lai atmaksātos tas aparāts vajag izdrukāt vairāk par 1600 bildēm (fotosalonos vidēji par 10sant gab un aparāta cena ap 160Ls)... es pa visu savu mūžu nesagrabinātu tik daudz bilžu + ierēķini tintes, kuras beidzas pamēram pēc 100-200 bildēm un paka maksā ap 40 Ls.....

pats esi iegrābies un tagad mēģini citiem iešmugulēt to hlamu.

btw tu neesi tas pats, kas tirgoja to super pasātu ar beigto virzuli par kosmisku cenu?

un pārctam delfi redaktora portatīvo datoru

P.S. Par pasizmaksu:

1. Printeris uz 500 A4 bildēm = 0,28sant/bilde

2. fotopapīrs A4 formāta = 0,15sant/bilde

3. tinte 40Ls paka uz 100 bildēm = 0,4Ls/bilde

kopā = 0,83sant/bilde

fotosalonos taisa cenā no 60-90sant/gab

Ja drukājam mazo 10x15formātu, tad tur vispār jādrukā ap 5000 bildes lai tas pasāciens atmaksātos.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

hmnc rakstīja: ...

btw tu neesi tas pats, kas tirgoja to super pasātu ar beigto virzuli par kosmisku cenu?

vēl viens suka

aha taa kaartiigi.... pa pautiem

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tāks, kas te par murgiem ar PVN!??! Šajā ciparā - 165 Ls - iekšā ir PVN. O čom bazar?!? Garantija ir.

Es pirms tam runāju par A4 formāta bildēm. Tās fotosalonā maksā ap 1 Ls gabalā. Par 10x15 neesmu rēķinājis, nedz drukājis, jo šis formāts man personīgi neinteresē. Nah man 10MP art bildes, ja drukā uz 10x15. Bet protams, ka šis verķis tādas prot taisīt un kastē līdzi ir paciņa ar papīru.

Es nekamā neesmu iegrābies, jo man tāds printeris jau IR!! Atbrauc uz ofisu, varēsi aplūkot.

Ak dies, pēkšņi vēl pasāts... I pasātu pārdevu un cilvēks joprojām laimīgs brauc, i pa to laiku vēl bmw nopirkt/pārdot esmu paspējis, i normālu MiGalu paņemt. Arī portatīvais savu īpašnieku atrad, un visi laimīgi. Tā teikt dzīve iet uz priekšu, suņi (iAuto tirsēji) rej, bet karavāna iet tālāk.

Par kādu ATMAKSĀŠANOS te vispār runa?!?! Es kaut kur esmu teicis, kas šis printeris ir baigais ekonomiski izdevīgais variants, kas pārsitīs Maximas megahlamu un visus fotosalonus? Es teicu, ka man personīgi šīs izmaksas ir atbilstošas vēlmēm un tāpēc arī jau lietoju vienu tādu aparātu.

Tu parasti pērc lietas ar domu, ka tās kādreiz atmaksāsies? Mašīna, televizors, dators? (te nav runa par darba/biznesa aprīkojumu). Brauc ar troļļuku - arī atmaksāsies!!! FAIL!!

Nesaprotu vienu, ja jums tāda lieta nav aktuāla / neinteresē, tad o čom bazar?!?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Karoče, pārdevēj, ja interesē, tad ir jau gatavs pircējs pa 100 Ls. Ja tam verķim ir derīga garantija, tad pa 105 Ls. Domā līdz vakaram.

Karoče, gatavajam pircējam pasaki, ka var dabūt pa 160 Ls. Un, ja ļoti vajag caur ss vai reklama.lv - tur ir atrodams šis pats objekts. Tā teikt, lai ir prieks par atradumu...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Kaksis rakstīja: Karoče, pārdevēj, ja interesē, tad ir jau gatavs pircējs pa 100 Ls. Ja tam verķim ir derīga garantija, tad pa 105 Ls. Domā līdz vakaram.

Karoče, gatavajam pircējam pasaki, ka var dabūt pa 160 Ls. Un, ja ļoti vajag caur ss vai reklama.lv - tur ir atrodams šis pats objekts. Tā teikt, lai ir prieks par atradumu...

Var arī par 160, bet tad par akciju - pērc vienu, otrs dāvanā.

Parādi, kur šāda akcija ir reāli pieejama - padomāšu par labaku piedāvājumu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Varu piedāvāt maiņu pret aktuālajiem pasāta virzuļiem.

Kāpēc aktuālajiem??? Ja neesi sekojis līdzi man senā Pasāta epopejai, tad te būs saite atmiņas atsvaidzināšanai. Lai labi lasās. www.iauto.lv/...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Kaksis rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Kaksis rakstīja: Karoče, pārdevēj, ja interesē, tad ir jau gatavs pircējs pa 100 Ls. Ja tam verķim ir derīga garantija, tad pa 105 Ls. Domā līdz vakaram.

Karoče, gatavajam pircējam pasaki, ka var dabūt pa 160 Ls. Un, ja ļoti vajag caur ss vai reklama.lv - tur ir atrodams šis pats objekts. Tā teikt, lai ir prieks par atradumu...

Var arī par 160, bet tad par akciju - pērc vienu, otrs dāvanā.

Parādi, kur šāda akcija ir reāli pieejama - padomāšu par labaku piedāvājumu.

Izdomā tādu akciju. Būsi pirmais. Nu ne tas āksts pirmais, bet pirmais pēc skaita. Stulbus sludinājumus jau māki rakstīt, tagad laiks pāriet citā dimensijā - taisīt akcijas.

Atļaušos kautrīgi pajautāt, ar ko mans sludinājums ir tik stulbs? Konkrēta manta, funkciju apraksts, piedāvājuma būtība. Cena nav kosmoss, nav virs tirgus līmeņa, ir garantija. neko stulbu neredzu, ja nu vienīgi to jūsu komentārus, kas zem šī sludinājuma. Lai jauka diena!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Varu piedāvāt maiņu pret aktuālajiem pasāta virzuļiem.

vairs jau nebija forši...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Kaksis rakstīja: Varu piedāvāt maiņu pret aktuālajiem pasāta virzuļiem.

Kāpēc aktuālajiem??? Ja neesi sekojis līdzi man senā Pasāta epopejai, tad te būs saite atmiņas atsvaidzināšanai. Lai labi lasās. www.iauto.lv/...

Virzuļi kāreiz raisīs atmiņas pēc brīnišķīgā pasāta. Virzuļus varēsi mazbērniem rādīt, printeris gan tik ilgi neizturēs.

Printeris varbūt arī neizturēs, bet ar to izdrukātās bildes gan! Un tās ir daudz vērtīgākas par kaut kādiem virzuļiem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:...

Es nekamā neesmu iegrābies, jo man tāds printeris jau IR!! Atbrauc uz ofisu, varēsi aplūkot.

...

Tu esi iegrābies iekš tā, ka samaksāji par viņu...

un Tev ir jāzaudē... vai arī atdod sīkiem kā konstruktoru.... tad gan būsi vinnētājs...

iedomājies ko šie, ņemot talkā kasetes par 42.- Ls, spēj izdarīt ar Tavām tapetēm

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Virzuļus ta vismaz var alumīnijā nodot, sanāks batons krīzes gadījumā.

ir nācies?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

LyNx8 rakstīja:...

Es nekamā neesmu iegrābies, jo man tāds printeris jau IR!! Atbrauc uz ofisu, varēsi aplūkot.

...

Tu esi iegrābies iekš tā, ka samaksāji par viņu...

un Tev ir jāzaudē... vai arī atdod sīkiem kā konstruktoru.... tad gan būsi vinnētājs...

iedomājies ko šie, ņemot talkā kasetes par 42.- Ls, spēj izdarīt ar Tavām tapetēm

Nūū, dzīvē visādi notiek. Gribēji paziņam izpalīdzēt, bet redz kā sanāk. No kļūdām jāmācās - gan ar lietotu dīzeli, gan ar mantu pirkšanu priekš paziņām.

A par pašdrukātam bildēm pie sienas - es tomēr joprojam uzskatu, ka tās ir vērtīgākas, par fotosalona sniegumu... Pirmkārt jau tas kvalitātes dēļ. Izmaksas - otršķirīgs faktors, jo kā jau teicu, arī TV jums nekad neatmaksāsies!!

Nez, būs intereses pēc jāaiznes vienu un to pašu fočeni uz salonu izdrukāt. Starp citu - iesakiet, kādu konkrētu centrā esošu jūsuprāt megalabo salonu! Pamēģināšu, gribu pārliecināties. Viss, ko līdz šim esmu no visādiem FotoLuksiem, ElkorFoto utt. redzējis - nepatīk... nav bildēm krāsu dzīvīguma un detalizācijas precizitātes.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Yetti rakstīja:

LyNx8 rakstīja:...

Es nekamā neesmu iegrābies, jo man tāds printeris jau IR!! Atbrauc uz ofisu, varēsi aplūkot.

...

Tu esi iegrābies iekš tā, ka samaksāji par viņu...

un Tev ir jāzaudē... vai arī atdod sīkiem kā konstruktoru.... tad gan būsi vinnētājs...

iedomājies ko šie, ņemot talkā kasetes par 42.- Ls, spēj izdarīt ar Tavām tapetēm

Nūū, dzīvē visādi notiek. Gribēji paziņam izpalīdzēt, bet redz kā sanāk. No kļūdām jāmācās - gan ar lietotu dīzeli, gan ar mantu pirkšanu priekš paziņām.

A par pašdrukātam bildēm pie sienas - es tomēr joprojam uzskatu, ka tās ir vērtīgākas, par fotosalona sniegumu... Pirmkārt jau tas kvalitātes dēļ. Izmaksas - otršķirīgs faktors, jo kā jau teicu, arī TV jums nekad neatmaksāsies!!

Nez, būs intereses pēc jāaiznes vienu un to pašu fočeni uz salonu izdrukāt. Starp citu - iesakiet, kādu konkrētu centrā esošu jūsuprāt megalabo salonu! Pamēģināšu, gribu pārliecināties. Viss, ko līdz šim esmu no visādiem FotoLuksiem, ElkorFoto utt. redzējis - nepatīk... nav bildēm krāsu dzīvīguma un detalizācijas precizitātes.

man te bija C270T uz tirgošanu...

prasīju, laikam, 16, piedāvāja 13 (nenopietni).... ceru, ka atdevu pa 7...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

jvk.lv taisa ļoti kvalitatīvas bildes, pats tur taisu savējās.

labi, pofig - A4 formāta bildes... kam tas ir vajadzīgs?!?!?! pie sienas likt? pa 160Ls es sev istabu ar tām bildēm nolīmēšu tapešu vietā. + A4 nu nav tas formāts ko karina pie sienām..

es tik tā arī nesapratu - ja esi haļavna ieguvis printeri, tad cenu arī vari nolaist, nevis tirgot pa net-veikala cenu. ja palīdzi kādam pārdod - kādu skuju pēc tu tagad te vispār iespringsti???

vēl ir trešais variants - tev iesmērēja to hlamu kā superaparātu, sakot, ka tieši tagad krīzes laikā to var nopārdot ar trīskāršu peļņu bet nu tad sanāk, ka viens no jums ir lašara - tas kurš paliek ar to printeri

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

kāpēc l. a.š.a r.a ir rupjība?!???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: kāpēc l. a.š.a r.a ir rupjība?!???

laikam sāpīgas atmiņas....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ... Parastiem cilvēkiem nez vai uztaisīs.

man pat doma nav dzimusi Alfai iekost...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Yetti rakstīja:

LyNx8 rakstīja:...

Es nekamā neesmu iegrābies, jo man tāds printeris jau IR!! Atbrauc uz ofisu, varēsi aplūkot.

...

Tu esi iegrābies iekš tā, ka samaksāji par viņu...

un Tev ir jāzaudē... vai arī atdod sīkiem kā konstruktoru.... tad gan būsi vinnētājs...

iedomājies ko šie, ņemot talkā kasetes par 42.- Ls, spēj izdarīt ar Tavām tapetēm

Nūū, dzīvē visādi notiek. Gribēji paziņam izpalīdzēt, bet redz kā sanāk. No kļūdām jāmācās - gan ar lietotu dīzeli, gan ar mantu pirkšanu priekš paziņām.

A par pašdrukātam bildēm pie sienas - es tomēr joprojam uzskatu, ka tās ir vērtīgākas, par fotosalona sniegumu... Pirmkārt jau tas kvalitātes dēļ. Izmaksas - otršķirīgs faktors, jo kā jau teicu, arī TV jums nekad neatmaksāsies!!

Nez, būs intereses pēc jāaiznes vienu un to pašu fočeni uz salonu izdrukāt. Starp citu - iesakiet, kādu konkrētu centrā esošu jūsuprāt megalabo salonu! Pamēģināšu, gribu pārliecināties. Viss, ko līdz šim esmu no visādiem FotoLuksiem, ElkorFoto utt. redzējis - nepatīk... nav bildēm krāsu dzīvīguma un detalizācijas precizitātes.

man te bija C270T uz tirgošanu...

prasīju, laikam, 16, piedāvāja 13 (nenopietni).... ceru, ka atdevu pa 7...

Yetti, redz, es par Pasātu sākumā prasīju 14, bet atdevu pa 12,5. Tā arī bija domāts.

Kaksi, runājot par Flēru, miglām un citiem vijeboniem - sorre, tās lietas var pats ar PS uztaisīt, bet anyway, es cienu tikai tādu bildi, kurai nav nezkādus specefektus jālieto. Kadrējumu, gaismas utt. - to ir jāspēj uzreiz pa smuko iekš kameras dabūt! Lūk, tā ir māksla... Ar PS jau da jebko pēc tam var sameistarot. Ok, pamēģinās Flēru intereses pēc!!

Nez, man A4 patīk... Nu gaumes jautājums. 10x15 ņefig saskatīt nevar. A uz kompja lūrēt bildes pamazām apnīk. Jātaisa A4 albums! Rulzzz...

Kāds tur haļavna iegūts printeris... Varkas nekādas man te. Es palīdzu sev - printeri par savu $ nopirku, tad nu tirgoju. Pašam nevajag. Tiešie pārstāvji ar tirdzniecību nenodarbojas un ar smērēšanu i ne tik. Ja zinātu, kāda mana profesija, tad saprastu, ka ar iesmērēšanu tik viegli neies cauri.

Un l.ašar.a ir tas, kas to printeri pasūtīja, bet nepaņēma. No kļūdam mācos un tādiem paziņām vairs neko negadāšu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ?? un kas tas par paziņu, kurš nemāk atvērt kompi un atrast vietu,kur nopirkt to printeri?? Vecmāmiņa ?

Hmm, ja Tu esi tāds nazis, ka spēj dabūt printeri no kompja brīdī, kad tas Latvijā nav nemaz ievests, tad apsveicu - es gribu pamācīties Tavu talantu!! (Tobiš, pirmā partija ar šiem printeriem LV vispār ienāca 28.12.08!!) .. Šis dīls jau tika pirms Zsvētkiem kārtots.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti