Pārdodu - jaunu, ļoti labu foto printeri

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1.. 2 3 4 5 6 7
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

p.s. nedraudziigajiem.lv- www.zip.lv/...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: p.s. nedraudziigajiem.lv- www.zip.lv/...

vot.......... ritiigs "jaanis"

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Neatlaidīgs, odnako. Dēļ šitādiem arī tā krīze radās. Ja sagadās ziepe, nu attopies un piekāpies...bet ne, kā āzis iesprindzis Beigās pats vien zaudēs...

ne, nu labi, varbuut atradiis kaadu citu "jaani", kas arii iepirks shamo agregaatu pa visiem pilniem 165.... pasaulee tak gudru cilveeku netruukst....

viss, Jāni, no rītdienas plkst.08.30 par Tavu preci esmu gatavs atdot tiaki 95 LVL. Tas ir mans piedāvājums. Tu, protams, vari turpināt meklēt gudru cilvēku

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

moshka kadam no jums vajag canon Ixus 75 ar veikala garantiju un visiem pribambasiem? lietots kadu pusgadu. gribetos nu kadus 100ls, aparats ka jauns, labi ja kadas 1000 bildes ar vinu ir uztaisitas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: moshka kadam no jums vajag canon Ixus 75 ar veikala garantiju un visiem pribambasiem? lietots kadu pusgadu. gribetos nu kadus 100ls, aparats ka jauns, labi ja kadas 1000 bildes ar vinu ir uztaisitas.

cena - pilnīgs kosmoss

p.n.

es jau saprotu, ka tas šīra sludeklis ir čista lai paņirgātos par topica printera cenu

bet nu tirgo, tirgo

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kapec cena kosmoss? jauns internetveikala maksa 140ls. komplekta doshu vel jaunu 2 Gb atminjas karti. nu normals piedavajums, pircejs jau ne ar ko neriskee, jo ir veikala garantija un cheks. tas fočiks tak ir ka jauns, labi ja 3 reizes bachu esmu ladejis par visu sho laiku, izfocheti kadi 1000 kadri tikai.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: P.S> mana Daargaa darbaa tiiriishanu taisiija... kaadus 40it neatpakotus komplektus aaraa izmeta peecaak sekoja parrunas... jo kaa izraadiijaas bija arii corelja diski svaigi bijushi.. ofiss un kas tik veel ne

mnja...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

parrunas gan tikai no manas puses- darbdeveeji pat nestaadiijaas priekshaa -kas tur ir palicis no iepreksheejiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: p.s. nedraudziigajiem.lv- www.zip.lv/...

Automātiski redirektējas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sretsked rakstīja: Neatlaidīgs, odnako. Dēļ šitādiem arī tā krīze radās. Ja sagadās ziepe, nu attopies un piekāpies...bet ne, kā āzis iesprindzis Beigās pats vien zaudēs...

ne, nu labi, varbuut atradiis kaadu citu "jaani", kas arii iepirks shamo agregaatu pa visiem pilniem 165.... pasaulee tak gudru cilveeku netruukst....

viss, Jāni, no rītdienas plkst.08.30 par Tavu preci esmu gatavs atdot tiaki 95 LVL. Tas ir mans piedāvājums. Tu, protams, vari turpināt meklēt gudru cilvēku

Jāni, nu nolaidies tak uz zemes.... rīt 08:30 solīšu par 4 Ls mazāk.... un tad vēl mazāk, un vēl mazāk... un gala rezultātā Tu pēc mēneša kādam savu mantību nogrūdīsi par 75 Ls, iztērējot kaudzi nervu un laika

nu vēl nepilnas 10 stundas par tavu preci solu 99 Ls... padomā...

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti