Pārdodu - jaunu, ļoti labu foto printeri

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7
hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Jautri, ka LyNx8 mēģinājumi pārdot visdažādākos hlamus izsauc tik rēcīgas diskusijas. vismaz cerams, ka tas palīdzēs pārdot

vispār dators jāmet klāt pie TV un visiem bariņā jālūr uz lielā ekrāna, nevis pa apli dot jebkāda izmēra drukātās bildes vai satupt gar portatīvā ekrānu un neko neredzēt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Ja zinātu, kāda mana profesija,

Nu, kāda tad šī ir?

Tu esi savādāks pingvīns kā pārējie?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Sretsked rakstīja: ?? un kas tas par paziņu, kurš nemāk atvērt kompi un atrast vietu,kur nopirkt to printeri?? Vecmāmiņa ?

Hmm, ja Tu esi tāds nazis, ka spēj dabūt printeri no kompja brīdī, kad tas Latvijā nav nemaz ievests, tad apsveicu - es gribu pamācīties Tavu talantu!! (Tobiš, pirmā partija ar šiem printeriem LV vispār ienāca 28.12.08!!) .. Šis dīls jau tika pirms Zsvētkiem kārtots.

nja... neatejot no PC ne to vien var dabuut gatavu un tici man... var iztikt arii bez gjeenija talanta un apdaavinaatiibas...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: Jautri, ka LyNx8 mēģinājumi pārdot visdažādākos hlamus izsauc tik rēcīgas diskusijas. vismaz cerams, ka tas palīdzēs pārdot

vispār dators jāmet klāt pie TV un visiem bariņā jālūr uz lielā ekrāna, nevis pa apli dot jebkāda izmēra drukātās bildes vai satupt gar portatīvā ekrānu un neko neredzēt

Piekrītu, ja ir paliels LCD vai plazma, tad tā lieta rullē! Bet nu arī - gaumes jautājums. Ja godīgi, man vairāk pat pašam priekš sevis tā lieta patīk. Plus, mana māmiņa viennozīmīgi vairāk priecājas par taustāmu bildi nekā ekrānā redzamu... Uz ekrāna var tusiņus atrādīt, bet ne jau ainavas vai makro uzņēmumus.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

TG/AM i Printer tozhe gavno

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ieradās speciālists, ibio...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Par tādu cenu izņemot kaut kādu mēslu, neko nevar nopirkt.

+

Kāds te minēja, ka tintes pietiek 100 - 200 fočenēm... par to es nbebūtu tik pārliecināts.

Šitie štrunta tintenieki defaultā tiek tirgoti, lai no cilvjiem kāstu piķi par tintēm.

Jautājums AM : Kādā fotosalonā tu esi taisījis bildes?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Apskaties.

Black T0801

Cyan T0802

Magenta T0803

Yellow T0804

Light Cyan T0805

Light Magenta T0806

Komplekts - ja vari vispār fiziski dabūt saucas T0807 Multipack.

Par uzpildi nezinu. Neesmu informēts, vai šīs jaunās Claria tintes kāds pilda. Kastē ir viens komplekts, es dodu līdzi otru. Kādam laikam pietiks.

tas ir pirmais kas traapiijaas...

cgi.ebay.com/...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: atnāca bankrotējušas tipogrāfijas šoferēns un izteica pareizo atziņu speciālists, IR redzējis printeri

Man nekas nav bankrotējis. Nesapņo tirliņ!

Tev smadzenes ir bankrotējušas.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Šitie štrunta tintenieki defaultā tiek tirgoti, lai no cilvjiem kāstu piķi par tintēm.

jaapiekriit... canonu jau nu toch ir leetaak nopirkt jaunu ar visiem kartridzjiem kaa njemt un pirkt tos atsevishkji i nivajag ka defoltie nekaa netur... tieshi otraadi aftermarkets (gan canoniskais) peec izjuutaam uz pusi mazaak iztureeja

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Jušēn! Ja negribi dzirdēt ko nepieklājīgu par priekštečiem, tad aizver žaunas.

Vēl arvien gaidu, kad Tu brauksi mani klopēt.

Rembo ibio...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Šitie štrunta tintenieki defaultā tiek tirgoti, lai no cilvjiem kāstu piķi par tintēm.

jaapiekriit... canonu jau nu toch ir leetaak nopirkt jaunu ar visiem kartridzjiem kaa njemt un pirkt tos atsevishkji i nivajag ka defoltie nekaa netur... tieshi otraadi aftermarkets (gan canoniskais) peec izjuutaam uz pusi mazaak iztureeja

Canons arī ir plaša patēriņa printeru virsotne... un ne jau nu visādi Epsoni, Brotheri utt... HP tintenieki arī ir sūdi... savukārt lāzeriem nav ne vainas.

Kaut kā tā.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nav jābrīnās,ka cilvēks tik vien spēj kā būt šoferis...ja viņa intelekts nesniedzas tālāk par to,kā aizskart šeit neesošas personas, vecākus.

Traktorist... es nekad neesmu strādājis par šoferi ... pielec tev idiņ?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Kur tu vispābā tādu murgu nosapņoji?

Atkal sāki dzert?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Labs i plikpaurainas tankist... iešu kaut ko nodrukāt...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vienkārši ņirdzīgi...kad kāds baigi stāsta par SAVU tipogrāfiju...bet beigas izrādās, ka strādā tur par sagādnieku un soferi Un IR redzējis printerus

PS. Nekas nav pret cilvēkiem, kas ir šoferi un citi strādnieki. Bet konkrētais eksemplārs ir ok.

Tukšmuldi kurmjaģīmi uzaicinu uz ekskursiju.

P.S. Man ar nav pilnīgi nekas pret šoferiem, traktoristiem vai sagādniekiem.

Bet pret šito smadzenes nodzēruso tankistu gan ir... pilnīgs poxyjs.

Sūknē vien laimīgs savas tritonu un varžu kakas!

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Egīls gan tāds parupjš šodien

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:...

Tu esi savādāks pingvīns kā pārējie?

suka ar Nr 3...

ups...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

12Ls došu par to printeri.

varu piemest 2Ls ja piegādāsi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vel ir ari tik stulbi cilveki ka tas autors? man liekas sakara ar krizi visi paliek gudraki, bet nee. pa laikam vel visadi priduuri uzpeld

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

suka Nr 4...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Epsons pa dzīvi ir šņaga + vel gemars ar tintēm, to cenām precīzāk.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ņemu visu pa 99 Ls.

viss.

kaut tagad.

vss,

piebraukt pakaļ varu pats.

viss.

kaut tagad.

viss.

vairaak par 100 Ls nedošu par šamo širpotrebu, bet nu mājās noderēs.

viss.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

dedmoross otrdienas vakarā kômā?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: dedmoross otrdienas vakarā kômā?

kam negadās...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti